Iltrans Transport Sp. z o.o.

Adres: Świebodzińska 78, 60-162 Poznań

NIP: 7792354302 KRS: 0000327537

Iltrans Transport Sp. z o.o.

Opinie o Iltrans Transport Sp. z o.o.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w ILTRANS TRANSPORT SP. O.O. i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

waldi

a gdzie można spotkac ogłoszenia o wolnych etatach @pracownik ??

Tak, rekrutacja jest prowadzona cały czas,

b

szukaja caly czas

SLY18

Czy ktoś pracował ostatnio w tej firmie? Jakie są zarobki i czy płaca w terminie, jaki maja tabor i jaka jest tam atmosfera? Zastanawiam sie czy podjąć u nich prace? Jeśli ktoś może coś napisać to będę wdzięczny. Pozdrawiam

SLY18

Zostaw opinię o Iltrans Transport Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iltrans Transport Sp. z o.o.