Opinie o Up International Poznań Adam Czarniecki w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Up International Poznań Adam Czarniecki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Up International Poznań Adam Czarniecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Up International Poznań Adam Czarniecki w Poznań

PG Nowy wpis

Xxx

Iga Nowy wpis

@robert proszę poprzyj to argumentami!

Irek Nowy wpis

Czy przez te 7 lat od ostatniego komentarza coś ulego zmianie?

Krystian

Komentarz poniżej jest niepokojący, ale jest tez z 2013 roku, czy atmosfera od tego czasu się zmieniła?

bożena Nowy wpis
@Krystian

Krystianie jak teraz wygląda atmosfera pracy w wup w poznaniu.Będę wdzięczna za odpowiedź

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Up International Poznań Adam Czarniecki? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
zainteresowany

Przestaliście być obecni na forum od dość dawna czy to znaczy, że dobrze się pracuje?

Skrajnie (usunięte przez moderatora)środowisko, pracownicy są zmuszani do podejmowania decyzji sprzeczych z ich etyką i przepisami unijnymi: "lepiej dla ciebiue żeby ten beneficjent otrzymał dofinansowanie", nieustanny stres, polowa pracowników na psychptropach chodzi do pracy lub jest tak wykończona, że ma myśli samobójcze.

Kris
@ja

Ty chyba się za dużo horrorów naoglądałeś hahaha. Praca w WUP to w miarę spokojna i stabilną robota. Z tego powodu dużo znajomków tam pracuje.

@Kris

@Kris Czyli twierdzisz, że atmosfera w WUP jest wręcz pozytywna? Dobrze, że mnie uspokoiłeś bo zamierzam aplikować. Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie?

Jola

Napiszcie prosze jakie są godziny pracy i jaka umowa jest podpisywana?

Nie polecam

Stanowczo nie polecam pracy w WUPie w Poznaniu. Mobbing i zamiatanie pod dywan wykroczeń. Ciągłe omijanie przepisów prawa. Wrzaski słychać na każdym piętrze, ale cóż - człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy, a noszenie szpilek słomy nie ukryje.

Honorata

@Magda, rozumiem, że masz pozytywne zdanie o WUP Poznań. Napisałaś jednocześnie, że odeszłaś z pracy. Czy możesz napisać dlaczego podjęłaś decyzję o odejściu? Na pewno interesuje to potencjalnych kandydatów oraz pracowników WUP. Czy możesz polecić tę pracę innym osobom? Czy praca na Twoim stanowisku była trudna?

Magda

Mam na imię Magda, pracowałam w Wydziale Kontroli EFS przez kilka miesięcy. Odeszłam z WUP w lutym 2018 r. , a więc na krótko przed pojawieniem się negatywnej opinii osoby o nicku Magda. Nigdy nie wyrażałam swojego zdania o pracy w tym Wydziale na żadnym forum, a gdybym miała ją wyrazić to byłaby ona pozytywna. Pozdrawiam osobę o nicku Magda i życzę więcej odwagi :)))))

Honorata

@Magda, rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę w WUP Poznań. Czy próbowałaś w jakiś pozytywny sposób wpłynąć na jej poprawę? W jaki sposób mała obsada wpływała na Twoją pracę? Jak często na Twoim stanowisku realizowałaś podróże służbowe, czy byłaś informowana o ich częstotliwości podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Magda

Pracowałam w wydziale kontroli i śmiało mogę powiedzieć, że czas spędzony tam to istny koszmar. Praca w domu, napastliwe kierownictwo, ciągłe wyjazdy, obsada za mała, nie polecam.

ulek

romak, ale chyba mowa jest o pracy w samym WUP, a nie o korzystaniu z ich ofert, ja tam przynajmniej rozumiem temat. Jak slyszalem atmosfera jest tu ok, ale trudno się dostac bez znajomości.

wupowiec

Jak umiesz się podporządkować i nie masz własnego zdania i jesteś gotowy na robienie pod dyktando to praca jest dla Ciebie. Atmosfera fatalna i ciągłe wymuszanie odpowiedniego oceniania projektów podstawianych przez Dyrektora i zastępców, któe to projekty muszą dostać środki unijne. Jak się nie podporządkujesz to pracę tracisz a na Twoje miejsce w pseudo konkursie podstawią kogoś nowego. Nie wiesz z kim możesz pogadać, kto z kim jest powiązany towarzysko lub rodzinnie i kto Ci świnię podłoży, kto na Ciebie doniesie. Córki, synowie, ich partnerzy owstawiani przez innych pracowników lub inne osoby ze świata polityki. Ja jeszcze pracuję ale mam już cała listę wypromowanych projektów i zastanawiam się co z nimi zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Up International Poznań Adam Czarniecki - Poznań

• Jak się pracuje w Up International Poznań Adam Czarniecki?

Zobacz opinie na temat firmy Up International Poznań Adam Czarniecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Up International Poznań Adam Czarniecki
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Madziarska 58A
    61-615 Poznań