Opinie o Lama Gold w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lama Gold. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lama Gold o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lama Gold w Polska

Na jakie wsparcie w Lama Gold mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jerzy
@Ewelina

Widzę, że Pani nie czytała mojej opinii. Gdzie napisałem, że byłem pracownikiem tej firmy i ze ją chwalę ? Trochę inwencji w to co Pani robi !

Pracownicy którzy obejmowali w firmie dobre stanowiska mieli możliwość dalszej współpracy w Niemczech? Co się stało z pracownikami po zamknięciu oddziału w Polsce?

george

Firmy Lama Gold w Polsce już nie ma. Więc nie ma się co pytać o wsparcie dla kobiet w ciąży. Firma jest firmą niemiecką.

Renata
@george

To, że jest niemiecka nie znaczy, że nie ma oddziału w Polsce. Wyskakuje mi na google ' tymczasowo zamknięte'. Masz jakieś informacje, dlaczego się zamknęli?

Jerzy
@Renata

Oddział był w Poznaniu. Firma zniknęła z polskiego rynku bo musiała zapłacić jakieś duże kwoty kar nałożonych przez państwowe urzędy - tak słyszałem.Szczegółów nie znam - wszystko jest w Internecie - tylko trzeba poszukać. A szkoda - bo dla nas była b. ok.

Ewelina Nowy wpis
@Jerzy

Rozumiem, że byłeś pracownikiem tej firmy i sobie chwalisz? Odnośnie płatności to ciekawi mnie czy dla pracowników byli okej i dostawali kasę na czas? Jakie Ty miałeś wynagrodzenie i na jakim stanowisku? Wszystko było bez zarzutów, wszyscy mieli umowy?

Jerzy Nowy wpis
@Ewelina

Czy Lama Gold ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jerzy Nowy wpis

Jakie godziny pracy ??? Czy została przeczytana historia działania firmy - czy piszesz żeby pisać ???

Basia

Hej, czy Lama Gold jeszcze działa? Poznałam właściciela i było to dosyć nieprzyjemne, to chyba ten opisywany „łysy Jarek frustrat”

@Basia

jak mogłaś poznać właściciela firmy z Niemiec - bo tylko tam jest teraz. Tu w Polsce żadnego właściciela nie ma.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lama Gold? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Ta firemka to idealny przykład dla studentów, jak NIE należy zarządzac i jakich błędów nie należy popełniac podczas prowadzenia firmy. Pracowałem tam i nikomu nie polecam. Idea działalności kręci się wokół nagabywania staruszków na zakup drogiej i niepotrzebnej pościeli wykonanej z podłej jakości materiałów. Mataczenie przy naliczaniu pensji, mobbing, chamstwo są na porządku dziennym. Jeżeli czyta to ktoś, kto zastanawia się czy zmienic Lamę na inną pracę: jak najbardziej TAK. I przestrzegam przed chodzeniam tam na rozmowy kwalifikacyjne i podjęciem współpracy z tymi oszustami, na czele z łysym Jarkiem, prostratą życiowym i kombinatorem

@Piotr

Byliśmy dwukrotnie w odstępie 5-6 lat klientami firmy Lama Gold z Poznania w latach 2001 - 2010. Umowy na dostawę zamówionej pościeli podpisywaliśmy na pokazach. Za drugim razem zamówiliśmy 1 kołdrę wełnianą o długości przekraczającej standardowe wymiary. Po odebraniu przesyłki reklamowaliśmy długość kołdry i po telefonicznym uzgodnieniu i odesłaniu wadliwego produktu przesłano nam kołdrę w żądanych wymiarach. Nie możemy narzekać - wszystko było poza tym ok. O samej firmie i jej produktach dowiedzieliśmy się w czasie pobytu za granicą. W Polsce jeszcze jej wtedy nie było.

Natalia
@george

No dobrze, ale czy te produkty różnią się jakoś od takich normalnych, kupionych w sieciówkach?

@Natalia

dzień dobry - oni nigdy nie sprzedawali w sieciówkach, ja dwa razy kupowałem u nich w poprzednich latach kołdry o ponadwymiarowych rozmiarach i byłem zadowolony. 1 raz reklamowałem bo wymiary nie były zgodne z zamówieniem i ich tolerancją i wymienili na prawidłową która była zgodna z pierwotnym zamówieniem. Nie mogę się skarżyć. Zamówienia składałem podczas pokazów. W ich pisemnych informacjach był opis pochodzenia wełny (Australia) . Ponadto spotkałem się z ich produktami w Hiszpanii - firma mieściła się w NRF - tylko tam i wtedy taki komplet kosztował 1.800 marek niemieckich (zachodnich).

@Piotr

a ja kupiłem raz komplet tej pościeli bez kredytu i po paru latach znów kupiliśmy z żoną następny komplet. Dodatkowo, kiedy okazało się iż kołdra jest krótsza o ok.40 cm od zamówionej bez sprzeciwu przysłali egzemplarz o prawidlowych wymiarach. Więc proszę nie bajerować o nagabywaniu "staruszków" bo na pokazie byli nie tylko oni. A sam materiał wełniany z jakiego te kołdry były uszyte był taki jaki firma przedstawiała. A dzwoniłem w celu reklamacji pod nr 61 6642400. Hejterowanie wyszło z mody - już. Konkurencja - wiadomo - nie śpi. Sama ma tandetne materiały dlatego te negatywne opinie tworzy. Produkty tej firmy - jeszcze zanim była w Polsce spotkałem pierwszy raz na Majorce. Jeszcze za marki niemieckie. Kosztowały wtedy kołdry - 1800 DM.

Beata

Z okazji Sylwestra zycze calemu zarzadowi tej smiesznej, bylej firmeki, by ich wszelkie plany biznesowe zakonczyly sie wielka klapa i katastrofa. Niech Jareczek wylinieje do reszty, a prezesowa zakrztusi wlasnymi wymiotami. Niech rok 2016 bedzie czasem sprawiedliwosci, kiedy to ZUS i US podsumuja oszsustwa Lamy. A Kudlaty, mam nadzieje, dostanie po ryju na miescie za swoje niecna zagrywki. Rok 2015 byl jednak szszesliwy, bo ta szmaciarska firma padla i jako firma krzak srak Wetrex wyprzedaje ten smieszny majatek

spec

Beata - świetne wpisy, już Cię lubię :D

@Beata

Miałam okazje poznać, J. Paskudny (usunięte przez administratora)

@Beata

od razu widać że firmy nie znasz. Hejtowanie dla samego hejtowania psu na budę. A (usunięte przez administratora) głosy jak to mówią idą pod niebiosy.I TYLE W TEMACIE.

Basia

Hej, czy ktoś jeszcze pracuje w Lama Gold? Poznałam właściciela, to chyba opisywany tutaj „łysy Jarek frustrat “ .. słyszałam trochę o jego oszustwach

Jakie godziny pracy obowiązują w Lama Gold?

george

Szanowny,-a Pytający,-a tej firmy przecież w Polsce już nie ma. Moje zamówienie było zrealizowane o.k. Nawet mimo poprawki nt. zamawianej długości kołdry. Bardzo szybko poprawkę zrealizowano. Tyle w temacie.

Jak dużo osób pracuje w Lama Gold?

tej firmy już nie ma...

@george

Ooo, poważnie? Splajtowali? Przenieśli się? O co chodzi?

Wer
@Paweł

Zamknięta chyba

Czy w Lama Gold zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

george

Ta firma nie istnieje już w Polsce - nie wiesz o tym ??? Dostała różne kary finansowe - a za co to sobie poczytaj w Internecie.

zibi

najlepsza firma w tej branzy

anka

Ja pracowałam w telemarketingu i muszę przyznać, że ludzie jak przez słuchawekę słyszeli, że to Lama Gold to najpierw na ciebie nawrzeszczeli, a potem rzucali słuchawką. Ta firma ma bardzo złą opinie wśród klientów. Jakiś czas temu był o nich artykuł w FAKCIE, że upijają emerytów szampanem na pokazach i zmuszają do podpisywania umów kredytowych.

pipek
@anka

czy 0,75 l wina musującego może upić emeryta? więc nie piszcie o pijaństwie klientów

Filip

Lama Gold jest największą firmą w Polsce, w ofercie ,której znajduje się pościel wełniana i materace idealne na bóle kręgosłupa.

Jaka atmosfera jest między działami w Lama Gold?

Weber

Widze nowa wiadomosc: czy wiesz co tal Lama Gold robi w Swieradowie? To te same fachowce?

PITBULL

czy ktoś pamięta MARTĘ pracowała w 2013 o ile pamiętam jeździła skodą białą olejoną logo firmy jeśli ktoś ją pamięta proszę o odpisanie.A jeśli Marta to przeczytasz to ja PACO

Bartekw
@PITBULL

Paco? Tastas ?

Weronika

@PITBULL proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy/warunków zatrudnienia, a nie konkretnych pracowników.

rock

Skoro zapewniona jest umowa o pracę @uuu, to sie wcale nie dziwię, że ich oferty są tak popularne. To dobrze o nich świadczy

xx

zatrudnię osoby z doświadczeniem w sprzedaży przez telefon- Poznań jow78@wp.pl

Beata

Sprawiedliwosci w koncu stalo sie zadosc. Lysy cwaniak, znany pracownikom jako Kudlaty, zaliczyl w koncu ostre uderzenie o grunt i sprzedaje swoje obrazy i auta, by splacic dlugi, ktorych narobil. Pamietaj Kudlaty, to dopiero poczatek twojego upadku i splaty krzywd, ktore wyrzadziles ludziom!!

kałek

Rzeczywiście umawianie spotkań czyli praca na słuchawce to " wyższy cel " ha...ha...ha...Gratuluję ambicji

Zostaw merytoryczną opinię o Lama Gold - Polska

• Jak się pracuje w Lama Gold?

Zobacz opinie na temat firmy Lama Gold tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lama Gold