Opinie o One System Sp. z o.o. w Warszawa

Autoryzowany Partner firmy DELL

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One System Sp. z o.o. w Warszawa

specjalista

żałosne są wypowiedzi osób które zostały zwolnione (lub jak to mówią, podobno sami odeszli). nie potrafiliście sprzedawać. i tyle. dobry pracownik ma tu dobrze. tak jak ja :)

Cyru

Jako były pracownik: Nie okłamujmy się. Nie ma przedsiębiorstw, które zadowoloną wszystkich pracowników, a tym bardziej w handlu, gdzie pracowitość nie zawsze idzie w parze z wynikami. Może i jest to brutalne. Jednak z drugiej strony nie każdy musi zostać handlowcem, a szczególnie nie każdy musi sprzedawać sprzęt komputerowy, na którym nie ma aż tak gigantycznej marży, jak w odzieżówce. Z jednego, stałego kontrahenta handlowiec nie wyżyje. I to niektórych przerasta.W One System nie pracowałem jakoś specjalnie długo i nie przyprowadziłem do spółki za sobą rzeszy klientów. Mimo wszystko już w pierwszym miesiącu wyrobiłem 100% planu sprzedażowego. Ktoś tutaj napisał, że trzeba mieć farta albo pracę w Dellu w CV. Ja nie miałem ani tego, ani tego. Po prostu sprzedałem nawet więcej niż było trzeba. Co więcej, nie pamiętam miesiąca, w którym nie dostałbym tylko podstawy. Można? Można. Z wcześniejszych wypowiedzi dowiedzieć się można, że firma rekrutuje tylko do działu akwizycji. Na szczęście, są perspektywy awansu. Za moich czasów w One System były jeszcze dwa działy, do których najlepsi mogli przeskoczyć. Powstawał także trzeci. Do tego, oczywiście, solidny pracownik może liczyć na umowę o pracę.Wiadomo, że nie jest to praca dla wszystkich. Handel wiąże się ze stresem. Gonią targety, czasem klienci zdarzają się naprawdę niemili. Z drugiej strony są premie, spiffy, imprezy firmowe, szkolenia z najlepszymi w branży, uroczysta pizza dla wszystkich na specjalne okazje;-). Coś za coś. Jako kontrahent: Nie mam na co narzekać. Poziom obsługi jest wysoki. Ktoś powyżej zgłosił zażalenie na terminy dostaw. No cóż. To nie wina One System. Oni tylko przyjmują zamówienia. Wina leży gdzie indziej, a mianowicie po stronie klientów!!!:P Bo gdyby masowo nie chcieli sprzętu wysokiej jakości, modyfikowanego zgodnie z ich instrukcjami, to fabryki by nadążały!!!:-) Żal mi tych biednych monterów w Łodzi. Musieli się nauczyć podkradać poskładane komputery z wszechświatów równoległych. (usunięte przez administratora)

obeznańszy

Streszczę wypowiedź zbuntowanego. Obecnie: Wyzysk za marną płacę Brak szacunku dla handlowców Szczucie ludzi, skłacanie ich ze sobą Ciągły stres, pretensje, nerwy Rzucanie kłód pod nogi byle tylko nie dostali premii Podsłuchiwanie rozmów i wojna o każde słowo Dodam też nieco od siebie. Przez ostatnie 2/3 miesiące z One System odeszło wielu świetnych pracowników, bo firma stwierdziła, że do tak ciężkiej, stresującej roboty przyda się jeszcze ktoś kto całkowicie zepsuje i tak nieciekawą atmosferę. Nowa pani kierownik dobiła to co ledwo zipiało. Pytanie brzmi... czy ktoś wie jaką wartość ona wnosi do organizacji?

zbuntowany77

Rekrutacja na stanowisko "akwizycja" składająca się z dwóch etapów. Pierwszy etap - rozmowa z kierowniczką zespołu akwizycyjnego: trochę pytań z dziedziny handlu oraz wyliczenia matematyczne marży, narzutu itp...Drugi etap rozmowy z panem prezesem przebiegał podobnie ale więcej szczegółów na temat poprzednich miejsc pracy oraz sposobu handlowania. Dział "akwizycja" jest mylnym pojęciem. Głównym zadaniem jest kontakt z klientem z rynku SMB i namówienie oraz zfinalizowanie zakupu produktów firmy Dell. Nie jest to łatwe. Są wyznaczane cele sprzedażowe praktycznie nie do osiągnięcia z uwagi na brak konkretnych decyzji ze strony klienta. Najwięcej czasu spędza się przy przygotowywaniu ofert...Rano odpytywanie typu "ile wbijesz" to znaczy ile kto planuje przynieść zysku dla firmy na podstawie wystawionych faktur z dnia poprzedniego lub obecnego.Ważna informacja - firma stawia na DUŻĄ ROTACJĘ PRACOWNIKÓW z uwagi na położenie głównego nacisku na zysk (nie zespół) Podsumuję - gra nie warta świeczki jeśli się wcześniej nie pracowało bezpośrednio w Dellu. Żeby coś osiągnąc trzeba mieć albo fart albo popracować minimum 6 msc by pozyskać jakiś stałych klientów. Jak już się ma takich co dużo kupują , wtedy taki klient zostanie przeniesiony do innego działu...i znów trzeba wszystko od początku. Do tego naprawdę DUŻY stres...

Firma One System Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Account Manager - branża IT. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Data Analyst / Developer low-code
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
Majkel D.

(usunięte przez administratora) Idźcie szukać pracy u innego partnera dell

Ra7a

Szukaja ludzi do dzialu akwizycji. Jest tam chora rotacja. 1 dzien wystarcza zeby do tego dojsc i szukac czegos innego. Przychodzisz, podobasz sie to ida zwolnic kogos i siadasz na jego miejscu odbierasz 10 telefonow od niezaodowlonych klientow po poprzedniku i czujesz w jakie gowno wdeples. Przyjdzie ktos "fajniejszy" i musisz sie spakowac, bo pani kierownik ma gorszy dzien. NIEPOWAZNE. Rozmawialem z ludzmi pierwszego dnia roboty. Tam nie ma stabilizacji. Proponuja brac od razu lepsza prace jak sie ma. Omijajcie szerokim lukiem pania kierownik i jej dzial akwizycji. Moze w innych dzialach jest lepiej ale niebardzo chce mi sie w to wierzyc. WSTYD ze firma w XXIwieku stosuje metody zarzadzania ze sredniowiecza.

głos_z_środka

ludzie to jest zwykła akwizycja

niezadowolony

nie wiem jak tam sie pracuje wiem jednak ze nic wiecej u nich nie kupie 1. zdzieraja i wciskaja shit jak leci 2. na dostawe czeka sie nie 2 tygodnie ale poltora miesiaca... w tym czasie ciagle wymyslaja nowe wymowki i zwalaja wine na della 3. po sprzedaniu maja gdzies klienta... zero pomocy... kupisz sprzet za 20 000 a oni cie maja w nosie. ich nie obchodzi ze nie dziala. koszmarny kontakt nie polecam

ksywa

nick to pracownik one system

nje

niesłowni

proxy

jak robisz w kompach to uwazaj zeby cie nie popiescilo handel ciezka praca a jak jestes dobry to duzo zarobisz

nick

coś tam się rusza w temacie rozwiązan i serwisu, mają nowych inżynierów i ciekawych partnerów.

retyrety

panje obeznańszy ktoś zmoderował imię i nazwisko więc nie ma tu nic ciekawego tak to przynajmniej by się znalazło tych bogaczu na naszej klasie

nick

ciekawa firma, dużo się dzieje, mocno szuka nowych klientów, szybsza od Dell a i elastyczność większa, nie dają usług serwisowych a szkoda

Mucha

Firma spoko, dobre warunki pracy, finansowo może być. lokalizacja OK, tylko do rozsądnej knajpy daleko, raczej domowe obiady wchodzą w gre.

andrju

robi sie w kompach

Zostaw merytoryczną opinię o One System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w One System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy One System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One System Sp. z o.o.?

One System Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Wspólna 47/49
    00-684 Warszawa