Spy Shop Sp. z o.o.

Opinie o Spy Shop Sp. z o.o.

Szukam w wątku informacji na temat zatrudnienia, widziałam, że co do wynagrodzeń, piszecie, że są one terminowe, to dla mnie ważne ponieważ mam kredyt. Jestem zainteresowana aktualnie trwająca rekrutacja na stanowisko Sprzedawczyni w sklepie detektywistycznym. Branża faktycznie jest ciekawa, zaczynając pracę są jakieś szkolenia wdrażające? Jak z rozwojem? Można liczyć na jakieś dofinansowanie do kursów?

Pracownik Nowy wpis

Tak, zgadza się wynagrodzenia są terminowe w firmie Spy Shop. Jeżeli chodzi o szkolenie wdrażające oczywiście jest. Szkolenie w zależności od stanowiska. Jeżeli chodzi o sprzedawcę to jest wdrożenie z gamy produktów, specyfiki firmy. Jeszcze ktoś inny szkoli z systemu na którym firma pracuje. Tak naprawdę współpracujesz że wszystkimi w firmie bo zakres działania jest szeroki chodzi mi oczywiście o komunikację bo na to stawiamy :) Nie ukrywam, że firma stawia na ludzi pozytywnych, optymistycznie nastawionych na działanie. W końcu gramy do jednej bramki. W firmie również można przystąpić do świadczeń medycznych Luxmed czy funkcjonuje benefit Multisport. Jeżeli chodzi o rozwój w firmie to w pierwszej kolejności należy się mocno wdrożyć :). W firmie panuje atmosfera koleżeńska.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Sprzedawca w Spy Shop Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Tuti Nowy wpis

Hej, Oferta na specjalistę ds. rozliczeń jest ponownie odświeżona?! Czy firma nie może znaleźć osoby na to stanowisko?

Ooo

Skąd wiesz, że to mała firma, pracujesz tutaj? Poza tym, kto wie, co się pozmieniało? Na pewno wzrosła minimalna krajowa i w styczniu i teraz w lipcu :D Jaki to miało wpływ na zarobki w firmie i ile teraz w sklepie płacą postawy?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Allegro i sprzedaży internetowej w firmie Spy Shop Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Bożena

Co z tymi ogłoszeniami na sprzedawcę w sklepie, nie powtarzają się w ogóle? Pamiętam, że kiedyś była taka oferta. Tam w ogóle praca na cały etat jest czy tylko na część, jak to jest?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z SPY SHOP? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wyjadacz

Sami się zwalniają wypaleni zawodowo. Żeby wylecieć z SS trzeba się naprawdę postarać

alik

Firma godna polecenia polecam ..chłopaki w sklepie fajni. POZDRAWIAM WROCŁAW

Ktoś pozytywny

Układy? Przywileje? Jak czytam opinie niektórych osób to szczerze nie wiem czy się śmiać czy polecić jakiegoś psychologa ludziom którzy nie potrafią radzić sobie z własnymi emocjami. Większość opinii wystawiane przez osoby nadają się do dobrych baśni. Wszyscy pracują na równych warunkach a stawka zależy od indywidualnych umiejętności jak i zaangażowania w swoją pracę. Brak możliwości rozwoju?... Jak ktoś jest nieudacznikiem życiowym i ma 2 lewe ręce do pracy a pcha się do renomowanej firmy to niech się najpierw zastanowi nad sobą.. Ale gdzieś trzeba się wyżalić... Firma cały czas się rozwija i dostracza nowości technologiczne, więc każdy ma prawo się bardziej wdrożyć w specyfikację i przyczynić się do jeszcze większego rozwoju.. TRZEBA TYLKO CHCIEĆ! Pracuje od ponad 4 lat w firmie i nie spotkałem się jeszcze z tak pozytywnymi ludźmi jak i Szefostwem. Pozdrawiam.

Ktoś pozytywny

Mam odmienne zdanie na ten temat. Branża rozwijająca się i to mnie cieszy. Pozdro!

Ktoś pozytywny

Jesteś mistrzynią w swoim fachu... Czyli zapraszam do Kabaretonu myślę że na Twoim występie miałbym duży ubaw. Hahahaha. Dzięki za polepszenie humoru na resztę dnia.

Ktoś pozytywny

Najwięcej roszczeń mają zazwyczaj osoby co h..a robili albo próbowali robić gorsze rzeczy(na niekorzyść firmy myśląc że nikt tego nie widzi). A najprościej jest zgonić na pracodawcę mimo dużego kredytu zaufania jakie każdy z pracowników dostaje. Czemu nie napiszecie o kombinatorach którzy probowali coś na boku a nie dla firmy? Połowa z was byłych pracowników lawirowała i myślała że to będzie uchodzić na sucho. Uczciwa i sumienna osoba zawsze odczuje korzyści finansowe jak i możliwości rozwoju. Piszę ostatni komentarz do Was wszystkich bo szkoda czasu wchodzić w dyskusje z osobami które wiekszosci co się okazało nie było godnych zaufania. W obecnej ekipie panuje super atmosfera bez żmij które były między nami a Was dalej będzie gryźć to że firma stoi solidnie jak i co raz prezej się Rozwija. Ja zachęcam do spróbowania swoich sił gdy pojawi się ogłoszenie na określone stanowisko. Każdy może się z Szefostwem dogadać indywidalnie odnośnie godzin pracy czy innych spraw prywatnych. Jesteśmy otwartym i zorganizowanym zespołem. Good night bye bye!

Spy Shop Profil Oficjalny

Czytamy, rozmawiamy i informujemy, iż w firmie Spy Shop obowiązuje polityka równego podkreślamy równego traktowania zatrudnionych pracowników. Brak Benefitów - zainteresowani kandydaci zawsze pytają o Benefity i nikt nie zataja tej informacji. Wówczas kandydat rozważa czy chce podjąć pracę w firmie czy nie bo ważny jest dla danej osoby program związany z Benefitami. Na koniec firma Spy Shop życzy powodzenia i rozwoju zawodowego w nowym miejscu pracy.

Ile jest zmian w SPY SHOP?

Spy Shop Profil Oficjalny

Dzień dobry. W odpowiedzi na zapytanie dotyczące zmian w firmie Spy Shop a rozumiem, że pytanie dotyczy czy praca jest zmianowa i w jakich godzinach. Czas pracy od poniedziałku do piątku dla pracowników biurowych ustalony jest w przedziale od 7.00-17.00. Pracodawca dopuszcza po uprzednim uzgodnieniu z nim , godzinę rozpoczęcia pracy w sposób indywidualny.

Ona

Tak to prawda !

Spy Shop Profil Oficjalny

Dziękujemy za podzieleniem się swoją historią, opinią. Życzy sukcesów i rozwoju zawodowego.

Spy Shop Profil Oficjalny

Pochylamy się nad sugestiami i życzymy sukcesów.

Spy Shop profil Oficjalny

Wielokrotnie podkreślamy, że wpisy dotyczące naszej firmy i merytoryczne uwagi są dla nas cenne. Uwagi merytoryczne dotyczące braku stabilnego zatrudnienia - pragnę podkreślić, że większość umów w firmie są zawarte na czas nieokreślony. Każdy pracownik indywidualnie rozmawia z Pracodawcą na temat zatrudnienia, spraw finansowych czy na temat rozwoju w firmie. Firma wciąż się rozwija, śledzi nowości, poszerza asortyment i kanały sprzedaży. Pracodawca docenia swój zespół za wkład włożony w pracę każdego dnia. Zatrudniamy zgrany zespół specjalistów, niektórzy są z nami od początku, inni pracują kilka lat. Odnośnie do uwagi na temat naszego biura. Zainteresowanych kierujemy do naszych sklepów w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Gdyni, Bydgoszczy i Rzeszowie wirtualnie i osobiście, to są wizytówki naszej firmy. Planujemy nową lokalizację naszego biura. Dziękujemy również za pozytywną opinię dotyczącą pracowników.

Spy Shop Profil Oficjalny

Wyzwaniem jest prowadzić dialog z anonimowymi wpisami aczkolwiek firma jest otwarta na komunikację. Podkreślę, że każdy sam świadomie podejmuje decyzję czy odpowiadają warunki zatrudnienia czy inne ustalenia. Jeżeli ktoś się nie zgadza z ustaleniami powinien to zakomunikować i dzięki temu jest zgodny sam ze sobą. Taka postawa wyklucza w przyszłości nieporozumienia.

Spy Shop Profil Oficjalny

W odpowiedzi na Opinię dziękujemy również za pozytywną uwagę dotyczącą atmosfery pomiędzy pracownikami. Dodam, że zatrudniamy zgrany zespół specjalistów, dzięki którym firma odnosi sukcesy i stale się rozwija. Pochylamy się nad wszystkimi opiniami również tymi negatywnymi i analizujemy jak już podkreślaliśmy wszystkie opinie. Każdy pracownik indywidualnie rozmawia z Pracodawcą na temat zatrudnienia, spraw finansowych czy na temat rozwoju w firmie. Pracodawca otwarty jest na dialog z Pracownikiem. Zachęcam zatem do dialogu.

Spy Shop profil oficjalny

Szanowni Państwo, Wszystkie wpisy na portalu GoWork zasługują na uwagę i te negatywne i te pozytywne. Dzięki tym wpisom możemy wyciągać wnioski oraz dołożyć wszelkich starań aby udoskonalać politykę firmy. W pierwszej kolejności pozwolę sobie przedstawić to co jest bardzo ważne dla Was Pracowników. Pracownik otrzymuje wynagrodzenie zawsze w terminie. W naszej firmie wynagrodzenia wypłacane są na ostatni dzień miesiąca i nie ma żadnych „poślizgów”. Nikt nie musi się martwić, że nie będzie mógł skorzystać z wizyty lekarskiej system Ewuś będzie podświetlony na czerwono z uwagi braku zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego. Ubezpieczenia społeczne regulowane są zawsze na czas. Co jest również bardzo istotne. W tym trudnym okresie pandemii Pracodawca nie zmniejszał etatów a co za tym idzie nie zostały pomniejszone wynagrodzenia. Żaden pracownik nie otrzymał rozwiązania umowy o pracę z tytułu pandemii. Pracodawca jest elastyczny jeżeli chodzi o godziny czasu pracy. Każdy z pracowników deklaruje w jakich godzinach świadczy pracę i tego rozkładu się trzymamy. Urlopy wypoczynkowe w firmie nie są problemem. Pracownik otrzymuje akceptację Pracodawcy i ma prawo do wypoczynku aby ładować akumulatory. Działamy, podnosimy level i wspólnie gramy do jednej bramki. Każdy pracownik w firmie pełni bardzo ważną funkcję i jest częścią odnoszonego sukcesu. Padło pytanie „Czy Pracodawca zapewnia narzędzia pracy” – oczywiście, że tak. Jest to podstawowy obowiązek Pracodawcy. Nikt nie przychodzi do pracy z własnym sprzętem. Poruszony został również temat budynku, w którym znajduje się biuro. Aby zaspokoić Państwa obawy z uwagi na wpisy, Pracodawca ma w planach zmianę miejsca Centrali. Jednakże lubimy to miejsce z uwagi na atmosferę, która tu panuje. Dołożymy wszelkich starań aby sytuacja, która była opisana przez kandydata, który brał udział w spotkaniu rekrutacyjnym nigdy nie miała miejsca. Informacja zwrotna po spotkaniu rekrutacyjnym powinna być jak najbardziej. Takie uwagi są dla nas bardzo cenne. Szanowni Państwo sprawy finansowe są indywidualną sprawą każdego Pracownika i Pracodawca zawsze jest otwarty na rozmowy dotyczące wynagrodzenia czy rozwoju w firmie. Pozostajemy w kontakcie..

Spy Shop profil oficjalny

Dziękujemy za uwagi nad którymi warto się pochylić. Jak wszyscy Pracodawcy śledzimy wpisy dotyczące naszej firmy i merytoryczne uwagi są dla Nas ważne i cenne.

Spy Shop profil oficjalny

Szanowni Państwo, Wszystkie wpisy na portalu GoWork zasługują na uwagę i te negatywne i te pozytywne. Dzięki tym wpisom możemy wyciągać wnioski oraz dołożyć wszelkich starań aby udoskonalać politykę firmy. W pierwszej kolejności pozwolę sobie przedstawić to co jest bardzo ważne dla Was Pracowników ???? Pracownik otrzymuje wynagrodzenie zawsze w terminie. W naszej firmie wynagrodzenia wypłacane są na ostatni dzień miesiąca i nie ma żadnych „poślizgów”. Nikt nie musi się martwić, że nie będzie mógł skorzystać z wizyty lekarskiej system Ewuś będzie podświetlony na czerwono z uwagi braku zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego. Ubezpieczenia społeczne regulowane są zawsze na czas. Co jest również bardzo istotne. W tym trudnym okresie pandemii Pracodawca nie zmniejszał etatów a co za tym idzie nie zostały pomniejszone wynagrodzenia. Żaden pracownik nie otrzymał rozwiązania umowy o pracę z tytułu pandemii. Pracodawca jest elastyczny jeżeli chodzi o godziny czasu pracy. Każdy z pracowników deklaruje w jakich godzinach świadczy pracę i tego rozkładu się trzymamy. Urlopy wypoczynkowe w firmie nie są problemem. Pracownik otrzymuje akceptację Pracodawcy i ma prawo do wypoczynku aby ładować akumulatory ???? Działamy, podnosimy level i wspólnie gramy do jednej bramki. Każdy pracownik w firmie pełni bardzo ważną funkcję i jest częścią odnoszonego sukcesu. Padło pytanie „Czy Pracodawca zapewnia narzędzia pracy” – oczywiście, że tak. Jest to podstawowy obowiązek Pracodawcy. Nikt nie przychodzi do pracy z własnym sprzętem ???? Poruszony został również temat budynku, w którym znajduje się biuro. Aby zaspokoić Państwa obawy z uwagi na wpisy, Pracodawca ma w planach zmianę miejsca Centrali. Jednakże lubimy to miejsce z uwagi na atmosferę, która tu panuje. Dołożymy wszelkich starań aby sytuacja, która była opisana przez kandydata, który brał udział w spotkaniu rekrutacyjnym nigdy nie miała miejsca. Informacja zwrotna po spotkaniu rekrutacyjnym powinna być jak najbardziej. Takie uwagi są dla nas bardzo cenne. Szanowni Państwo sprawy finansowe są indywidualną sprawą każdego Pracownika i Pracodawca zawsze jest otwarty na rozmowy dotyczące wynagrodzenia czy rozwoju w firmie ???? Pozostajemy w kontakcie ????

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SPY SHOP?

Manini

Wyjazdów nie ma ,spotkania integracyjne są ale to głównie biurowe , co do samych imprez raz do roku sie jakaś trafi we Wrocławiu. Tak po za tym to padaka .

W wątku pojawiała się informacja, że pracodawca ten nie zapewnia niezbędnych narzędzi pracy. Czy to prawda? Zaniepokoiło mnie to, dlatego chciałem sprecyzować, jak to dokładnie wygląda.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SPY SHOP?

A

PRACUJE TU JUZ 7 LAT.................praca stabilna i ciekawa.. .pieniążki są na koncie a z pracodawcą można się dogadać....................co do awansu.............miałam taką propozycje ale nie. chciałam /większa wypłata ale więcej obowiązków/

Amela
@A

Ile tera płacą w Spy Shop za dodanie pozytywnej opinii ? Rozliczasz się na ilość czy jakość?

Jak długo trwa proces awansu w SPY SHOP?

Ewelina

A czy na etapie rozmowy rekrutacyjnej można dogadać się konkretnie co do wynagrodzenie, i ewentualnych nadgodzin? Przecież wszystko powinno być zapisane w umowie, czy tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Spy Shop Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Spy Shop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spy Shop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spy Shop Sp. z o.o.?

Spy Shop Sp. z o.o.