SPY SHOP

Wrocław

Opinie o SPY SHOP

Prawda

Pozytywne opinie o pracy w tej firmie oraz o produktach to efekt szeroko zakrojonego szeptanego marketingu czyli pracy grupy ludzi która za opłatą wystawia korzystne opinie na temat Spy Shop. Pytanie dlaczego od magazynu po kadry, księgowość, marketing trwa ciągła rotacja pracowników częściej niż supermarketach ludzie zwalniają się lub otrzymują wypowiedzenie.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Szukasz informacji na temat aktualnych ofert pracy? Odwiedź stronę internetową firmy: http://www.spyshop.pl/content/praca-69 Na jakie stanowisko chcesz się dostać? Jakie pytania miałbyś dla osób obecnie już zatrudnionych w SPY SHOP?

Tomasz

P R Z E S T R Z E G A M !!! Przestrzegam przed tą firmą. To że sprzedają bardzo źle działający produkt to mały pikuś. Nie odbierają telefonów, od kilku miesięcy !!! nie odpisują na maile. Nie podejmują reklamacji ! Jedynie kto odebrał ode mnie telefon to pracownik sklepu Szczecin i twierdzi, że..."nie ma kontaktu z centralą". Przy zakupie była informacja iż jest 12 miesięcy gwarancji. OSZUSCI !!! jest to zwykłe kłamstwo. Oczywiście mam na wszystko dowody więc temat skończy się w kilku prawnych instytucjach. P R Z E S T R Z E G A M !!!

amelka
użytkownik zarejestrowany

widzę że jest rekrutacja na stanowisko Administrator systemów Linux - jak z voipów muszę być zaawansowana?

MikMik

I cóż z tego, że jest?? Co to za rada w ogóle?? Jesteś śmiertelnie chory? To pomódl się o cud!! Takie rady dajesz? Sobie i swoim bliskim też dałabyś takie, miernoto? Do do SpyShop - ja nie podzielam powyższej niekorzystnej opinii. Czasaem jest coś jak pech.

amorek

Nie polecam wielka lipa sprzęt z wada fabryczna i nie chcą naprawić ani zwrócić kasy

Krzysztof

Jestem zadowolony

A
@Adam 04.02.2013, 15:28
Jestem zadowolony

i ja pracuje w tej firmie już od pięciu lat..................chwalę sobie tą prace

Alan

wszystko na plus

Zostaw opinię o SPY SHOP - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPY SHOP