Spy Shop Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Spy Shop Sp. z o.o.

TY Nowy wpis
Inne

Szukam w wątku informacji na temat zatrudnienia, widziałam, że co do wynagrodzeń, piszecie, że są one terminowe, to dla mnie ważne ponieważ mam kredyt. Jestem zainteresowana aktualnie trwająca rekrutacja na stanowisko Sprzedawczyni w sklepie detektywistycznym. Branża faktycznie jest ciekawa, zaczynając pracę są jakieś szkolenia wdrażające? Jak z rozwojem? Można liczyć na jakieś dofinansowanie do kursów?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@TY

Tak, zgadza się wynagrodzenia są terminowe w firmie Spy Shop. Jeżeli chodzi o szkolenie wdrażające oczywiście jest. Szkolenie w zależności od stanowiska. Jeżeli chodzi o sprzedawcę to jest wdrożenie z gamy produktów, specyfiki firmy. Jeszcze ktoś inny szkoli z systemu na którym firma pracuje. Tak naprawdę współpracujesz że wszystkimi w firmie bo zakres działania jest szeroki chodzi mi oczywiście o komunikację bo na to stawiamy :) Nie ukrywam, że firma stawia na ludzi pozytywnych, optymistycznie nastawionych na działanie. W końcu gramy do jednej bramki. W firmie również można przystąpić do świadczeń medycznych Luxmed czy funkcjonuje benefit Multisport. Jeżeli chodzi o rozwój w firmie to w pierwszej kolejności należy się mocno wdrożyć :). W firmie panuje atmosfera koleżeńska.

123 Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Czyli od kiedy macie kasę na koncie, zdarza się ze nawet przed terminem? Po tym szkoleniu to robią jakiś test z tych produktów albo przepytują? Na jaką kwotę finansują Multisporta? Chciałabym wiedzieć czy pokryje mi cały karnet na siłownię.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Sprzedawca w Spy Shop Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Tuti
Kandydat
 Pytanie

Hej, Oferta na specjalistę ds. rozliczeń jest ponownie odświeżona?! Czy firma nie może znaleźć osoby na to stanowisko?

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Ooo
Inne

Skąd wiesz, że to mała firma, pracujesz tutaj? Poza tym, kto wie, co się pozmieniało? Na pewno wzrosła minimalna krajowa i w styczniu i teraz w lipcu :D Jaki to miało wpływ na zarobki w firmie i ile teraz w sklepie płacą postawy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Allegro i sprzedaży internetowej w firmie Spy Shop Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Bożena
Inne

Co z tymi ogłoszeniami na sprzedawcę w sklepie, nie powtarzają się w ogóle? Pamiętam, że kiedyś była taka oferta. Tam w ogóle praca na cały etat jest czy tylko na część, jak to jest?

Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z SPY SHOP? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wyjadacz
Były pracownik
@Pytanie

Sami się zwalniają wypaleni zawodowo. Żeby wylecieć z SS trzeba się naprawdę postarać

alik
Pracownik

Firma godna polecenia polecam ..chłopaki w sklepie fajni. POZDRAWIAM WROCŁAW

9
Ktoś pozytywny
Pracownik
 Pytanie

Układy? Przywileje? Jak czytam opinie niektórych osób to szczerze nie wiem czy się śmiać czy polecić jakiegoś psychologa ludziom którzy nie potrafią radzić sobie z własnymi emocjami. Większość opinii wystawiane przez osoby nadają się do dobrych baśni. Wszyscy pracują na równych warunkach a stawka zależy od indywidualnych umiejętności jak i zaangażowania w swoją pracę. Brak możliwości rozwoju?... Jak ktoś jest nieudacznikiem życiowym i ma 2 lewe ręce do pracy a pcha się do renomowanej firmy to niech się najpierw zastanowi nad sobą.. Ale gdzieś trzeba się wyżalić... Firma cały czas się rozwija i dostracza nowości technologiczne, więc każdy ma prawo się bardziej wdrożyć w specyfikację i przyczynić się do jeszcze większego rozwoju.. TRZEBA TYLKO CHCIEĆ! Pracuje od ponad 4 lat w firmie i nie spotkałem się jeszcze z tak pozytywnymi ludźmi jak i Szefostwem. Pozdrawiam.

37
Ktoś pozytywny
Pracownik

Mam odmienne zdanie na ten temat. Branża rozwijająca się i to mnie cieszy. Pozdro!

19
Ktoś pozytywny
Pracownik

Jesteś mistrzynią w swoim fachu... Czyli zapraszam do Kabaretonu myślę że na Twoim występie miałbym duży ubaw. Hahahaha. Dzięki za polepszenie humoru na resztę dnia.

18
Ktoś pozytywny
Pracownik
 Pytanie

Najwięcej roszczeń mają zazwyczaj osoby co h..a robili albo próbowali robić gorsze rzeczy(na niekorzyść firmy myśląc że nikt tego nie widzi). A najprościej jest zgonić na pracodawcę mimo dużego kredytu zaufania jakie każdy z pracowników dostaje. Czemu nie napiszecie o kombinatorach którzy probowali coś na boku a nie dla firmy? Połowa z was byłych pracowników lawirowała i myślała że to będzie uchodzić na sucho. Uczciwa i sumienna osoba zawsze odczuje korzyści finansowe jak i możliwości rozwoju. Piszę ostatni komentarz do Was wszystkich bo szkoda czasu wchodzić w dyskusje z osobami które wiekszosci co się okazało nie było godnych zaufania. W obecnej ekipie panuje super atmosfera bez żmij które były między nami a Was dalej będzie gryźć to że firma stoi solidnie jak i co raz prezej się Rozwija. Ja zachęcam do spróbowania swoich sił gdy pojawi się ogłoszenie na określone stanowisko. Każdy może się z Szefostwem dogadać indywidalnie odnośnie godzin pracy czy innych spraw prywatnych. Jesteśmy otwartym i zorganizowanym zespołem. Good night bye bye!

18
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Spy Shop Profil Oficjalny
Pracownik

Czytamy, rozmawiamy i informujemy, iż w firmie Spy Shop obowiązuje polityka równego podkreślamy równego traktowania zatrudnionych pracowników. Brak Benefitów - zainteresowani kandydaci zawsze pytają o Benefity i nikt nie zataja tej informacji. Wówczas kandydat rozważa czy chce podjąć pracę w firmie czy nie bo ważny jest dla danej osoby program związany z Benefitami. Na koniec firma Spy Shop życzy powodzenia i rozwoju zawodowego w nowym miejscu pracy.

18
Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w SPY SHOP?

Spy Shop Profil Oficjalny
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry. W odpowiedzi na zapytanie dotyczące zmian w firmie Spy Shop a rozumiem, że pytanie dotyczy czy praca jest zmianowa i w jakich godzinach. Czas pracy od poniedziałku do piątku dla pracowników biurowych ustalony jest w przedziale od 7.00-17.00. Pracodawca dopuszcza po uprzednim uzgodnieniu z nim , godzinę rozpoczęcia pracy w sposób indywidualny.

1
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Ona
Były pracownik

Tak to prawda !

Spy Shop Profil Oficjalny
Pracownik

Dziękujemy za podzieleniem się swoją historią, opinią. Życzy sukcesów i rozwoju zawodowego.

6
Spy Shop Profil Oficjalny
Pracownik

Pochylamy się nad sugestiami i życzymy sukcesów.

13
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Spy Shop profil Oficjalny
Pracownik

Wielokrotnie podkreślamy, że wpisy dotyczące naszej firmy i merytoryczne uwagi są dla nas cenne. Uwagi merytoryczne dotyczące braku stabilnego zatrudnienia - pragnę podkreślić, że większość umów w firmie są zawarte na czas nieokreślony. Każdy pracownik indywidualnie rozmawia z Pracodawcą na temat zatrudnienia, spraw finansowych czy na temat rozwoju w firmie. Firma wciąż się rozwija, śledzi nowości, poszerza asortyment i kanały sprzedaży. Pracodawca docenia swój zespół za wkład włożony w pracę każdego dnia. Zatrudniamy zgrany zespół specjalistów, niektórzy są z nami od początku, inni pracują kilka lat. Odnośnie do uwagi na temat naszego biura. Zainteresowanych kierujemy do naszych sklepów w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Gdyni, Bydgoszczy i Rzeszowie wirtualnie i osobiście, to są wizytówki naszej firmy. Planujemy nową lokalizację naszego biura. Dziękujemy również za pozytywną opinię dotyczącą pracowników.

4
Spy Shop Profil Oficjalny
Pracownik

Wyzwaniem jest prowadzić dialog z anonimowymi wpisami aczkolwiek firma jest otwarta na komunikację. Podkreślę, że każdy sam świadomie podejmuje decyzję czy odpowiadają warunki zatrudnienia czy inne ustalenia. Jeżeli ktoś się nie zgadza z ustaleniami powinien to zakomunikować i dzięki temu jest zgodny sam ze sobą. Taka postawa wyklucza w przyszłości nieporozumienia.

6
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Spy Shop Profil Oficjalny
Pracownik

W odpowiedzi na Opinię dziękujemy również za pozytywną uwagę dotyczącą atmosfery pomiędzy pracownikami. Dodam, że zatrudniamy zgrany zespół specjalistów, dzięki którym firma odnosi sukcesy i stale się rozwija. Pochylamy się nad wszystkimi opiniami również tymi negatywnymi i analizujemy jak już podkreślaliśmy wszystkie opinie. Każdy pracownik indywidualnie rozmawia z Pracodawcą na temat zatrudnienia, spraw finansowych czy na temat rozwoju w firmie. Pracodawca otwarty jest na dialog z Pracownikiem. Zachęcam zatem do dialogu.

10
Spy Shop profil oficjalny
Pracownik

Szanowni Państwo, Wszystkie wpisy na portalu GoWork zasługują na uwagę i te negatywne i te pozytywne. Dzięki tym wpisom możemy wyciągać wnioski oraz dołożyć wszelkich starań aby udoskonalać politykę firmy. W pierwszej kolejności pozwolę sobie przedstawić to co jest bardzo ważne dla Was Pracowników. Pracownik otrzymuje wynagrodzenie zawsze w terminie. W naszej firmie wynagrodzenia wypłacane są na ostatni dzień miesiąca i nie ma żadnych „poślizgów”. Nikt nie musi się martwić, że nie będzie mógł skorzystać z wizyty lekarskiej system Ewuś będzie podświetlony na czerwono z uwagi braku zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego. Ubezpieczenia społeczne regulowane są zawsze na czas. Co jest również bardzo istotne. W tym trudnym okresie pandemii Pracodawca nie zmniejszał etatów a co za tym idzie nie zostały pomniejszone wynagrodzenia. Żaden pracownik nie otrzymał rozwiązania umowy o pracę z tytułu pandemii. Pracodawca jest elastyczny jeżeli chodzi o godziny czasu pracy. Każdy z pracowników deklaruje w jakich godzinach świadczy pracę i tego rozkładu się trzymamy. Urlopy wypoczynkowe w firmie nie są problemem. Pracownik otrzymuje akceptację Pracodawcy i ma prawo do wypoczynku aby ładować akumulatory. Działamy, podnosimy level i wspólnie gramy do jednej bramki. Każdy pracownik w firmie pełni bardzo ważną funkcję i jest częścią odnoszonego sukcesu. Padło pytanie „Czy Pracodawca zapewnia narzędzia pracy” – oczywiście, że tak. Jest to podstawowy obowiązek Pracodawcy. Nikt nie przychodzi do pracy z własnym sprzętem. Poruszony został również temat budynku, w którym znajduje się biuro. Aby zaspokoić Państwa obawy z uwagi na wpisy, Pracodawca ma w planach zmianę miejsca Centrali. Jednakże lubimy to miejsce z uwagi na atmosferę, która tu panuje. Dołożymy wszelkich starań aby sytuacja, która była opisana przez kandydata, który brał udział w spotkaniu rekrutacyjnym nigdy nie miała miejsca. Informacja zwrotna po spotkaniu rekrutacyjnym powinna być jak najbardziej. Takie uwagi są dla nas bardzo cenne. Szanowni Państwo sprawy finansowe są indywidualną sprawą każdego Pracownika i Pracodawca zawsze jest otwarty na rozmowy dotyczące wynagrodzenia czy rozwoju w firmie. Pozostajemy w kontakcie..

22
Spy Shop profil oficjalny
Pracownik

Dziękujemy za uwagi nad którymi warto się pochylić. Jak wszyscy Pracodawcy śledzimy wpisy dotyczące naszej firmy i merytoryczne uwagi są dla Nas ważne i cenne.

2
Spy Shop profil oficjalny
Pracownik

Szanowni Państwo, Wszystkie wpisy na portalu GoWork zasługują na uwagę i te negatywne i te pozytywne. Dzięki tym wpisom możemy wyciągać wnioski oraz dołożyć wszelkich starań aby udoskonalać politykę firmy. W pierwszej kolejności pozwolę sobie przedstawić to co jest bardzo ważne dla Was Pracowników ???? Pracownik otrzymuje wynagrodzenie zawsze w terminie. W naszej firmie wynagrodzenia wypłacane są na ostatni dzień miesiąca i nie ma żadnych „poślizgów”. Nikt nie musi się martwić, że nie będzie mógł skorzystać z wizyty lekarskiej system Ewuś będzie podświetlony na czerwono z uwagi braku zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego. Ubezpieczenia społeczne regulowane są zawsze na czas. Co jest również bardzo istotne. W tym trudnym okresie pandemii Pracodawca nie zmniejszał etatów a co za tym idzie nie zostały pomniejszone wynagrodzenia. Żaden pracownik nie otrzymał rozwiązania umowy o pracę z tytułu pandemii. Pracodawca jest elastyczny jeżeli chodzi o godziny czasu pracy. Każdy z pracowników deklaruje w jakich godzinach świadczy pracę i tego rozkładu się trzymamy. Urlopy wypoczynkowe w firmie nie są problemem. Pracownik otrzymuje akceptację Pracodawcy i ma prawo do wypoczynku aby ładować akumulatory ???? Działamy, podnosimy level i wspólnie gramy do jednej bramki. Każdy pracownik w firmie pełni bardzo ważną funkcję i jest częścią odnoszonego sukcesu. Padło pytanie „Czy Pracodawca zapewnia narzędzia pracy” – oczywiście, że tak. Jest to podstawowy obowiązek Pracodawcy. Nikt nie przychodzi do pracy z własnym sprzętem ???? Poruszony został również temat budynku, w którym znajduje się biuro. Aby zaspokoić Państwa obawy z uwagi na wpisy, Pracodawca ma w planach zmianę miejsca Centrali. Jednakże lubimy to miejsce z uwagi na atmosferę, która tu panuje. Dołożymy wszelkich starań aby sytuacja, która była opisana przez kandydata, który brał udział w spotkaniu rekrutacyjnym nigdy nie miała miejsca. Informacja zwrotna po spotkaniu rekrutacyjnym powinna być jak najbardziej. Takie uwagi są dla nas bardzo cenne. Szanowni Państwo sprawy finansowe są indywidualną sprawą każdego Pracownika i Pracodawca zawsze jest otwarty na rozmowy dotyczące wynagrodzenia czy rozwoju w firmie ???? Pozostajemy w kontakcie ????

12
Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SPY SHOP?

Manini
Pracownik
@Pytanie

Wyjazdów nie ma ,spotkania integracyjne są ale to głównie biurowe , co do samych imprez raz do roku sie jakaś trafi we Wrocławiu. Tak po za tym to padaka .

anonim

(usunięte przez administratora)

Marek
Inne

W wątku pojawiała się informacja, że pracodawca ten nie zapewnia niezbędnych narzędzi pracy. Czy to prawda? Zaniepokoiło mnie to, dlatego chciałem sprecyzować, jak to dokładnie wygląda.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SPY SHOP?

6
A

PRACUJE TU JUZ 7 LAT.................praca stabilna i ciekawa.. .pieniążki są na koncie a z pracodawcą można się dogadać....................co do awansu.............miałam taką propozycje ale nie. chciałam /większa wypłata ale więcej obowiązków/

36
Amela
@A

Ile tera płacą w Spy Shop za dodanie pozytywnej opinii ? Rozliczasz się na ilość czy jakość?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w SPY SHOP?

1
Ewelina
Inne

A czy na etapie rozmowy rekrutacyjnej można dogadać się konkretnie co do wynagrodzenie, i ewentualnych nadgodzin? Przecież wszystko powinno być zapisane w umowie, czy tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Spy Shop Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Spy Shop Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Spy Shop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Spy Shop Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spy Shop Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii