Opinie o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Medlab Products Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

była

Racja, chyba coś tam się zmieniło, (usunięte przez administratora) robi porządki, brawa się jej należą, w Wigilię pracownicy mieli wolne, 2 maja chyba też mają. (usunięte przez administratora)

byly pracownik

Pracowałam kiedyś w dziale obsługi klienta (dawniej realizacji) i całe szczęście nie miałam praktycznie żadnego kontaktu z prezesem, bo to w innym budynku, ale nie raz słyszałam jak się wydzierał na pracowników i oczywiście my wszyscy trzymaliśmy się razem, więc znam też dużo opowieści z pierwszej ręki od innych pracowników.(usunięte przez administratora)

xxx

Chyba w Medlabie dużo się zmieniło skoro nie widać żadnych nowych negatywnych opinii?

była z hko

Rozmowa kwalifikacyjna jest bardzo miła. Pierwszy dzień w pracy również. Pierwsze zetknięcie z rzeczywistością nadchodzi w trakcie "szkolenia"(usunięte przez administratora) ona pokazuje przedsmak rządów w tej firmie. A potem atmosfera coraz bardziej się rozkręca i zagęszcza!

Firma Medlab Products Sp. zo.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik do Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta w firmie z branży laboratoryjnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

interview.....

Jakiż sarkazm??? Po czym wnioskujesz??? Szczerze życzę, żeby miał Raj i żeby ten sielankowy stan nie okazał się nigdy Hadesem:-) Ech, spróbuj tu człowieku pocieszyć przestraszonego kandydata, to Ci jeszcze sarkazm zarzucą;-)

kiedyś pracownik hko

Gorąco nie polecam.

interview kondolencje

Rozmowa będzie miła:-)))

A może chociaż jeden pozytywny komentarz co do Medlabu? Bo właśnie zostałem zaproszony na rozmowę i się boję.

Zlewka

Przepraszam tą Panią. Ona już nie jest asystentką. Spotkał ją bardzo duży awans, jest teraz dyr. HR i administracji czy jakoś tak. Specjalnie piszę małymi literami, bo mam w poważaniu tą firmę. Pozdrawiam panią (usunięte przez administratora)!

Zlewka

Rozstanie się tą firmą tez nie jest łatwe. Musisz zebrać ileś podpisów (są najważniejsze w tej firmie) na obiegówce, żeby się z nimi rozstać i oczywiście utrudniają jak mogą. (usunięte przez administratora) dla niej takie zachowanie to norma w środowisku pracy. Po odejściu z tej firmy musiałam się odchamić.

Ludzie darujcie sobie pracę w tej firmie, już od pierwszych dni każdy myśli, jak stamtąd uciec. Wystarczy przyjść chwilę wcześniej na rozmowę i przyjrzeć się, jak wygląda praca w tej firmie. Mnóstwo papierologii, wszędzie leżą segregatory z bzdurnymi papierkami, (usunięte przez administratora)Pracownicy chodzą jak nakręceni i zbierają tryliard podpisów pod świstkiem, który i tak zostaje w firmie. Żenada!

była z medlabu

Polecam Medlab Products każdemu. Dlaczego? Bo jak po pracy w Medlab dostaniesz pracę gdzie indziej, będziesz chodzić do nowej pracy z radością wypisaną na twarzy. Medlab to dobre miejsce dla osób bez doświadczenia, chętnie takich zatrudniają i niskie zarobki tłumaczą brakiem doświadczenia. Tego tej firmie nie można odmówić, nauczą dużo,a jednocześnie tak bardzo nie szanują wiedzy danej pracownikowi i tak łatwo pozwala się odejść komuś do innej firmy. Rotacja jest ciągle, non stop odbywają się jakieś rozmowy kwalifikacyjne. Dobrze, że ludzie, którzy tam pracują trzymają się ze sobą, bo inaczej nie dałoby się wytrzymać. Pracując w tej firmie trzeba przygotować się na wykonywanie bzdurnych poleceń, robienie kilka razy tego samego tylko w innej tabelce oraz na głupie pytania typu "dlaczego pan/pani się pomylił/a?" no i bardzo ważne - w tej firmie pomyłek się nie zapomina, ciągną się za pracownikiem.

ania

A ja pracuję i jestem zadowolona. Zarobki może nie są wybitne, ale gdzie są? Nie zauważyłam żeby wszyscy byli niemili, jak to w firmie, czasem się czarna owca trafi. Też nie zauważyłam żeby się ktoś po 3 dniach zwolnił, więc nie wiem skąd takie informacje....

?

w tej firmie różne dziwne rzeczy sie dzieją... nigdy nic nie wiadomo...jedni po 3 tyg. maja dość inni po jednym dniu. zalezy jaki dział. Też nie chce tracic tam czasu no ale jak nic innego nie ma to trzeba zacisnąc zęby uzbroić się w cierpliwosć i wysyłać cv bo w końcu musi coś trafić się innego.

?

Niestety, wszystko co tu piszą na forum o tej firmie to prawda. Ja pracuje tam od niedawna, każdego dnia ta firma mnie zaskakuje ...negatywnie oczywiście. Jak dla mnie jest to firma absurdów, jakich Bareja by się nie powstydził. (usunięte przez administratora) Zarobki żałosne. Tysiące nikomu nie potrzebnych dokumentów, zestawień, tabelek. Pracownicy tracą czas na wykonywanie bzdurnych poleceń służbowych, zamiast zająć się tym co naprawdę ważne. Nie polecam pracy w tej firmie. Moja obecność jest tam przejściowa, gdyż jestem osobą z dużym doświadczeniem zawodowym i nie zamierzam tracić czasu na pracę w takim miejscu.

?

okres próbny 3 miesiace póżniej w najgorszym przypadku zostajesz przy kwocie tego co sie dostaje na poczatek. 3 tyg sa wszyscy mili pozniej jest atmosfera okropna...

Standardowo 3 miesiące próbnego?

niuniuch

Tak są. I są prawdziwe.

dźast

czy te opinie są o medlab w raszynie k. wa-wy? zostałam zaproszona na rozmowe w niedalekim czasie i sie przeraziłam. dział sprzedazy i obsługi klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Medlab Products Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medlab Products Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medlab Products Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Medlab Products Sp. zo.o.