WILHELM KARMANN Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o WILHELM KARMANN Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

pająk
użytkownik zarejestrowany

w niemczech jak w niemczech z tego co wiem to przede wszystkim działają w chorzowie z wilhelmem. pozdro

OldBoy

Hmm .. na temat tej firmy nie mam dobrego zdania. Jak chcesz pracy w firmie z tradycjami, ktora znalazla sobie w polsce tania sile robopcza to prosze bardzo. Wyzysk i tyle, atmosfera to zgadzam sie z poprzednikami - wazeliniarstwo. Napewno nie mozesz miec swojego zdania idac do pracy w tej firmie

Mario

Witam. Mam pytanie odnosnie Karmann Chorzow? Chodzi mi o prace w biurze konstrukcyjnym. Czy sa wogole jakies przyjecia? Jak atmosfera? Jak zarobki? Jak szefostwo?

generator talentów

Wszystko się zgadza!!! To porządnie zarządzana firma wchodząca w skład wielkiej kompanii. W niektórych rozwiązaniach Karmann jest pionierem, nie tylko w Polsce czy Europie ale także na Świecie. To my wyznaczamy standardy.

wilhelm

"Szacunek i równe traktowanie każdego pracownika to sprawa priorytetowa dla władz firmy" - nie wiem gdzie gościu pracowałeś, ale chyba nie w Karmann Chorzów.

Zostaw opinię o WILHELM KARMANN Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WILHELM KARMANN Sp. z o.o.