Specol

Filtruj opinie po kryteriach:

adam23
Nazwa działu: Laboratorium
 Opinia

Witam, orientuje się ktoś może jak wygląda praca w SPECOL na stanowisku laboranta? Atmosfera, zakres obowiązków, wynagrodzenie itp. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

BOLEK
 Opinia

Specol płacisz za jakość a nie za brand i reklame i tu jest haczyk dobrej ceny Moje sugestie dla Specol: testy porównawcze względem innych marek

Lidia
 Opinia

@snapchat, poszukiwali Specjalisty ds. marketingu, więc czy oprócz wysokich stanowisk istnieją podstawowe jak np. pracownicy produkcji? Mamy sezon letni gdzie to najlepszy czas na znalezienie pracy, rekrutacja żadna nie jest prowadzona?

Tak4Nie

Specol
@Lidia 27.07.2017 12:16

Obecnie prowadzimy rekrutacja na stanowiska Laborant/Technolog lokalizacja Chorzów. Na produkcji jest pełna obsada natomiast jeżeli będzie wolny wakat to na pewno zamieścimy ogłoszenie na stronie www oraz w portalach pośrednictwa pracy.

snapchat
 Opinia

Firma wymaga a płacić nie chce. Chcieli zatrudnić osobę na kierownika, ale podczas rozmowy kwalifikacyjnej okazało się, że zakres obowiązków jest raczej na stanowisko dyrektorskie. Kompletny brak szacunku do kandydatów, którzy poświęcają czas nie tylko dla siebie ale tez dla nich na rozmowę. Jeśli firma pokazuje się z takiej strony już na dzień dobry to nie ma co liczyć, ze współpraca będzie dobra.

gość
 Opinia

Dobrze, że przedstawiciel handlowy ma też dwuskłądnikowe wynagrodzenie. W końcu premie również się pojawiają.

nakurwuator
 Opinia

Haha panowie pierdole ich pracowałem na konfekcji zapieraliśmy ostro dziwiliśmy norne wypuszczali ok 4 palet dziennie stara ekipa ny zlewając wywalalismy od 6 do 8 max na dzień zdazalo sie ze szli na dniówkę ok 16-20 palet o kasę prosiliśmy się okolo 3 miesiące. Zjeby za nic dostawaliśmy nie gadam chopcy z produkcji i magazynu spoko są pozdrawiam was ale nie polecam roboty na konfekcji wystarczy ze bd chory pare razy i dostaniesz wypowiedzenie.... Nawet kierownik nic nie powiedzial dniówka zleciala podszedł do mnie o godzinie 13-30 i wezwał mnie do kadr ja tam wchodzę a tu wypowiedzenie bez podania jakiegokolwiek powodu ...

Devil
 Opinia

a kto powiedział, że tam pracują jeszcze?

DEVIL
 Opinia

2300netto? chyba za 2 miesiące.

Tak4Nie

realista
@DEVIL 23.04.2016 12:52

i to pewnie jeszcze na dwa etaty haha

Tak1Nie

technolog
 Opinia

są dwie wersje ten sytuacji, albo firma bardzo mocno tnie wszelkie koszty (produkcji, osobowe, marketingu, certyfikacji olejów, reklamy) i dlatego może wyprodukować dobry produkt za niską cenę albo tylko ma dobry PR w temacie swoich produktów i ich super jakości, którą pokazuje w kartach technicznych bardzo wysokimi parametrami olejów, na dwoje babka wróżyła

Tak2Nie

technolog
 Opinia

realny koszt produkcji litra oleju silnikowego wysokiej jakości to przedział między 5 (dobrej jakości HC) a 10 (PAO, estry) złotych netto, mówimy tutaj tylko o koszcie potrzebnego surowca czyli bazy i dodatków, koszty produkcji i inne koszty firmy pomijamy, dlatego trzeba się zastanowić czy jest realne wyprodukowanie oleju na bazie PAO/estry w tak niskiej cenie jaką oferuje na rynku firma Specol..., z tym, że większość klasycznych olejów to mieszaniny różnych baz, więc koszt bazy jest trudny do oszacowania, bo nie znamy do końca propocji zastosowanych baz, więc realnie koszt produkcji oleju PAO/estry/HC (taki skład baz mają oleje Specol Gold czyli te nazywane przez nich syntetycznymi) to około 7-8 złotych netto za litr

Tak18Nie

ciekawski

a która połowa Polski?

hanys przodowy
 Opinia

na magazynie to trza mieć krzepa i wielka pyta, żeby dać sobie radę!

sąsiad
 Opinia

sprawność fizyczna jest po to że wózków widłowych pewnie nie mają wiec trza mieć parę w łapach hehe

realista
 Opinia

pewnie tak bogato płacą, że wszyscy magazynierzy uciekli

uczciwy mechanik
 Opinia

jakiej jakości są te ich nowe oleje do osobówek, bo chwalą się, że blendują na bazach Chevron/Texaco???

Tak1Nie

marianek
 Opinia

tutaj też widzę temat umarł i nastała grobowa cisza. może coś się zmieni i ruszy? bo szukałem coś o specolu szczerze mówiąc na własną ręke, trochę w internecie ogólnie, trochę na różnych forach a trochę przez znajomych, ale szczerze mówiąc nigdzie nie dowiedziałem się konkretów, a mnie po prostu interesują takie najprostrze info jak to jakie wynagrodzenie, czy w terminie płatne, czy weekendy wolne? ktoś coś?

Rik
@marianek 31.01.2015 02:38

Co chcesz wiedzieć ? Że tam to Ciężka praca niska Płaca? Bo tak jest. Kiedyś w tym syfie pracowałem. Był tam taki jeden co nawet miał marzenie by coś zrobić, z automatyzować - jakoś unowocześnić, ale się go pozbyli. i od 1800 roku nic się nie zmieniło :))) Pochwal się lepiej na jakie stanowisko chcesz iść, bo jak jednak na kierownicze to jako tako a dyrektorskie to High Life.

Tusty
 Opinia

Nie rozumiem dlaczego tak miałoby być. Chociaż nie ukrywam, że opinie pracowników przydałyby się w podjęciu właściwej decyzji czy w ogóle warto myśleć o Specolu jako o kolejnym pracodawcy. Na co u nich można liczyć? Dobre pieniądze, mądre zarządzanie, ciekawe projekty, szkolenia pracownicze - bo na takich rzeczach mi zależy?

Tak2Nie

llilli
 Opinia

Niestety , hasło"jaka praca taka płaca" - jest nieprawdziwe. Tam płacą gorzej. A co do roboty - dziwne , że to jeszcze się kręci!!!!!!!!!!!!! Szef co chwilę się zmienia - jak nie jest od kopert $$$ to wynajęty na chwilkę.

prezesik:-D
 Opinia

anonim - 2011-11-22 15:44:31 Przypadkiem kiedyś znalazłem się na \"hali produkcyjnej\" - szczęka mi opadła. Manufaktura Chińczyków, syf, kiła i mogiła. Ręcznie leją w opakowania, ręcznie oklejają - no jak za czasów \"króla świeczka\".Bo taki mają styl

Opinia

Przypadkiem kiedyś znalazłem się na \"hali produkcyjnej\" - szczęka mi opadła. (usunięte przez administratora) Ręcznie leją w opakowania, ręcznie oklejają - no jak za czasów \"króla świeczka\".

były pracownik
 Opinia

Macie rację, a jak ktoś się upomni o podwyżkę (z najniższej krajowej) albo nie daj boże o nadgodziny, to może się pożegnać z pracą. "produkcja" (a w rzeczywistości manufaktura czyli mieszanie patykiem) jest rzeczywiście w epoce kamienia łupanego. Specjalnie napisane z małej litery. Ci co byli dobrzy w tym co robili to odeszli z firmy, a "reszta" pozostała i męczą się lub pierdzielą robotę albo takie (usunięte przez moderatora) Właściciele firmy zapomnieli, że pracownik to też człowiek. Kiedyś też żyli z pensyjki, a teraz niestety wielkie państwo i sądzą, że wszyscy to złodzieje i każdy ma lepkie ręce. A sami zapomnieli jak to było na początku? I kto najwięcej się wzbogacił!

Opinia

Nic co ludzkie, nie jest im znane...

Opinia

Lubisz pracowac w czynie społecznym ? ta praca jest dla Ciebie

jesteś masochistą ? zatrudnij się tam 2

Opinia

Nota bene ludziska były fajne

Opinia

powinno być przyjedziesz Lexusem a wyjedziesz kanguchem

K.K.N Krajowa Rada Niewolnicza przyjedz do nas Lexusem a wyjdziesz w łachmanach

Opinia

No jak tak można!!! Nie płacą??? Płacą ale ile i za ile???roboty. Człowiek aby do czegoś dojść to musiałby być dupowłazkiem :) Niektórym się to podoba. A Ci co się znali na wszyskim woleli obuścić te bag.. (tzn.gniazdko) i poszukać lepszego GÓRU (bo wszędzie lepiej)

Opinia

Gdzie kucharki Trzy tam nie zarobisz ty !!!!

Opinia

te skubańce nic nie płacą a roboty wymagają jak Robinson od Kintakunte

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Specol - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specol

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.