Pro-carbon

Bytom

Pro-carbon

Opinie o Pro-carbon

Mateusz k

Z kierowników (usunięte przez administratora) bo człowiek chce urlop żeby bo pieniądze jechać a (usunięte przez administratora) nie dają wolnego a jak się zrobi samemu to wielkie (usunięte przez administratora) ale nie polecam tej firmy Moje sugestie dla Pro-carbon: (usunięte przez administratora) kierownicy nie dają urlopu jak człowiek chce bo wypłatę jechać a jak samemu się weźmie wolne to te (usunięte przez administratora) mają ale nie polecam ich firmy

olo

Zwolniłem się z KWK Staszic przez kierownika w tej firmy ....urlop NIE.... zmiana zmiany NIE...... urlop na żądanie NIE przyjdź na noc!........ a czemu? a po co? a robić ci się nie chce! etc.etc. etc. Niejaki R xxxxxxxx i.......... i jak tu nie robić tzw. bumelek! Firma OK da się zarobić Tylko Pan Prezes musi zmienić kierownictwo

Renata
@olo 18.10.2018 13:53

Jak sam wspomniałeś pracuje się Tobie w firmie Pro - carbon dobrze pomijając jednak fakt, że nie za bardzo kierownictwo firmy przypadło Tobie do gustu. A czy wobec tego możesz napisać, jakie czynniki wpływają na plus pracy w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę?

Renata

@Pracownik Jankowize, piszesz, że zarabiasz w Pr-carbon około trzech tysięcy miesięcznie i to dobra stawka. Niektórzy pracownicy firmy, którzy się tu wypowiadają narzekają na wypłatę. Czy więc stawka jaką można otrzymać pracując w Pro-carbon jest zależna od zaangażowania pracownika w stawiane mu zadania?

lotto

Trafiłem w extra pensję w lotku 5000 tysiaków miesięcznie przez 20 lat minus 10% procent podatku miesięcznie co daje mi 4,500 złotych miesięcznie ot co i pożegnałem się z Pro Carbon

Pracownik Jankowize

Dlaczego wszyscy narzekają na kasę jak się pracuje uczciwie i bez bumelek to 3.000 się wyciągnie tylko ci co Piszą to sami pijacy co do pracy nie chodzą i tylko narzekają Ja pracuję ponad rok i mniej niż 3.000 nie dostałem a pracuje na Jankowicach

Andrzej

Czy tylko narzekać potraficie? Może trzeba czasami więcej popracować a później będzie dobrze.

edek
@Andrzej 20.02.2018 21:12

Więcej popracować ?!! Jak ja więcej popracowałem to dobrze miało kierownictwo i przodowy a ja ochłapy!!

Jest Moc

Z informacji wynika że na KWK Staszic zostało już tylko 8 ludzi (emeryci) zrobili z tego jedną zmianę na rano, reszta poszła precz bo robili ich na kasie to samo na KWK Ziemowit ludzie uciekają,a jeśli ktoś z pracujących w tej firmie znajdzie frajera do pracy dostaje 500 złotych, tak więc oni zawsze będą chwalić że jest super i wysokie zarobki .

Xddd

Hatlapa (usunięte przez administratora) i tyle (usunięte przez administratora) ta firme !!!

Oli
@Xddd 22.08.2018 14:14

W tej firmie to tylko (usunięte przez administratora) najgorsza firma jaką może być 1100 za cały miesiąc i 50 zł w kopercie śmiech na sali

Xddd
@Oli 22.08.2018 14:24

Dokładnie!!!

Jak wyglada praca w tej firmie na kwk jankowice? Warto podjąć pracę czy firma nieuczciwa?

Niki

Nie radzę podjąć pracy w tej firmie .... pracuję pierwszy i ostatni miesiąc i do widzenia w tej firmie zostanie się już kierownik i sztygarzy może !

marhefka

z daleka od rej firmy dają ogłoszenia na kopalniach dlaczego? bo nikt nie chce u nich pracować

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bytom.

Promot

Czesc chopy czy dalej jest robota na Knurowie ? Da sie te 4 wyciagnac ? Bo jak nie to to pie..... hehe

kardupel

Ja tam złego słowa na Prezesa nie powiem jak robisz to zarobisz . Co niektórzy pracują 3 dni, 2 dni ,,n" , urlop , 4 dni przerobi , l-4 - a potem mało w kopercie -:) Niech nam żyje Pan Prezes jak najdłużej i tępić tych nierobów . łubu dubu.....

john
@kardupel 25.07.2016 20:08

chłopie wypłaty sie nie dostaje w kopercie tylko na konto

leno
@john 10.11.2016 11:04

Zgadzam się z Tobą ,ale w firmie jest dużo z ajęciami komorniczymi i to im pasuje

Gosc

Robi tam może czubek z remagum

Probalkonik

(usunięte przez administratora) i tyle na temat tej firmy idzie powiedzieć za cały miesiąc ciężko zapierdzielania dostałem 1800 więcej zarabiają ci co mięsa układają na półki

Daremna Oferta Pracy

Robiłem u Hatlapy prawie 2 lata przerobilem caly miesiac to na konto 1500 a do koperty dał 500zl niech ta firma w koncu Upadnie Szcześć Boze !

Mily

Prowadząc salon seata kłamał kręcił itd Proszę sobie wpisać w wyszukiwarce " Oszustwo w salonie samochodowym Burkert

hatlapowo

taka firma nawet wołowski szczęść boże nie umie powiedzieć

trilho

haha 3 lata robie u gnoja zldzieja wyplata to loteria ost wyj..al mnie na 750zl zrobilem 1800 w przodku...koniec tego p hatlapa odchodze i i chlopaki rowniez ok 15 osob..staszic padnie a ty bedziesz mial codziennie bhp na dole gwarantuje ci to zlodzieju!!! ps twoj dozor na staszicu to dno jak tle u ciebie robie dawno takich leniow i darmozjadow nie widzialem nara

Wredny dozór zwłaszcza na rano.Kierownik i sztygar Dombek.Potrafią przez całą dniówkę świecić ci na ręce.Ciężka praca od dzwona do dzwona.Wyjazd na szarym końcu,bo nie puszczą cię wcześniej jak około 13tej. Dlatego wiele osób rezygnuje z tego obozu pracy

bobik32
@pracownik 30.01.2016 14:53

kolego pracujesz tam nadal? bo chciał bym coś więcej na temat firmy sie dowiedzieć i czy warto tam składać papiery o robote.

Górnik

DZIADY DZIADY i wyzyskiwacze najgorszy element w górnictwie gość co miał salon samochodowy czy stację obsługi mysli że jest fachowcem w górnictwie. SZkoda słów chesz stracić zdrowie i nerwy to polecam.

nie

Kiedyś jak robiłem na KWK szczygłowice słyszałem "kierwoniku jak k*** mogłe dostać 1200zł za robote w przodku?!"- od jednego pracownika z tej firmy Z braku laku poszedłem tam pracować po pierwszej wypłacie odszedłem...

Odradzam

Jeśli chcesz pracować za 1400 zł-1500 zł, albo i 1200 zł cały miesiąc na dole kopalni to polecam tą firmę. Jeśli masz odrobinę szacunku do siebie i swojej pracy to nawet nie dzwonić, tylko od razu ją skreślić, lepiej u Niemca na polu zbierać truskawki.

piter18714
@Odradzam 17.04.2015 16:38

Byłem na rozmowie odnośnie pracy w tej firmie.Przeliczając sumę którą zaproponowano mi za dzień nie daje tego co piszecie.Ile Wam dawano za dniówkę?

parnasus

firma , mało wiarygodna płacą na czas minimum socjalne , potem kilka set zł. do koperty...raz 200, raz 300 czasem 500 i więcej ....chłopaki w przodkach zarobek 1600, 1200 jeśli miał np. tydzień chorobowego , utrzymuje głównie alimenciarzy i alkoholików którzy nie umieją znaleźć normalnej pracy wszyscy inni po prostu wpadają na chwile , zwabienie obietnicami ...a po kilku miesiącach uciekają.... prezes nazywa sie Hatlapa ignorant...i przymulony facet z kalkulatorem...unikajcie jak i go tak i tej chorej firmy

Zostaw opinię o Pro-carbon - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-carbon