Opinie o Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski w Zabrze

Może nie zniknie

Opinia negatywna o firmie, w której pracowałem, zajmującej się gazociągami: Przez pewien czas miałem okazję pracować w firmie zajmującej się gazociągami, jednak moje doświadczenia nie były zbyt pozytywne. Po pierwsze, atmosfera w miejscu pracy była bardzo napięta i stresująca. Zarząd często narzucał niepraktyczne terminy i oczekiwał, że pracownicy będą pracować nadgodziny bez odpowiedniej rekompensaty. Brakowało jasnych wytycznych i komunikacji, co prowadziło do chaosu i frustracji w zespole. Po drugie, firma często ignorowała kwestie bezpieczeństwa. Wiele razy zdarzały się sytuacje, w których pracownicy byli narażeni na niebezpieczeństwo z powodu braku odpowiedniego sprzętu ochronnego lub nieprawidłowego szkolenia. To poważnie zagrażało naszemu zdrowiu i życiu. Dodatkowo, firma nie dbała o rozwój zawodowy swoich pracowników. Brakowało programów szkoleniowych i możliwości awansu. Ogólnie rzecz biorąc, moje doświadczenia w tej firmie były bardzo negatywne. Brak odpowiedniego zarządzania, brak dbałości o bezpieczeństwo pracowników oraz brak możliwości rozwoju zawodowego sprawiły, że nie mogę polecić tej firmy jako pracodawcy.

@Hybrid

W 100% potwierdzam a w szczególności wykorzystywanie pracowników do swoich prywatnych celów. Pracodawca to (usunięte przez administratora) i dziwię się osobom które jeszcze tam pracują.

Może nie zniknie

Nowy wpis

@Może nie zniknie

Witam, Super, że firma Gowork.pl sama wpisuje opinie o mojej firmie i to negatywne, dlaczego tak robi nie wiem. Nie znając branży tak się dzieje. Firma GoWork.pl nie zna hierarchii jaka jest prowadzona w firmie. Nie będę poprawiał poszczególnych wpisów negatywnych, które są nie związane z branżą i z tym co wykonujemy. Ogólne informacje jakie są na stronie internetowej nie dają Wam podstawy do szkalujący moją firmę opinii. Własciciel

Hybrid Nowy wpis
@Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski

Bardzo trafna opinia z która się zgadzam. Również nie polecam tej firmy jako pracodawcy między innymi za: -Wysyłanie nieprzeszkolonych pracowników z niewyszkolonymi "brygadzistami" (młode osoby bez jakichkolwiek szkół) -Oszczędzanie na podstawowych materiałach do pracy (podsypka nad gazociąg, rękawiczki dla pracowników, !rury do gazociągów!) -Brak jakiejkolwiek organizacji pracy. -Auta, którymi poruszają się pracownicy są w opłakanym stanie. -Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych bo firma jest rozbita na dwie firmy (kombinatorstwo) -Właściciel wykorzystuje swoich pracowników do pracy w prywatnych celach (sprzątanie i remont działki czy przeprowadzka) Dużo jeszcze by można wymieniać, ale szkoda męczyć palce. Ogólnie mówiąc "Firma Kogucik"

Były pracownik Nowy wpis
@Hybrid

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Geodeta w Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Czy urlop w Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski jest płatny 100%?

Czy pracownicy w Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski dogadują się między sobą?

Bywa różnie. Jest jedna osoba, która wprowadza męczącą atmosferę w pracy i wydaje jej się, że może wszystko.

Halina

Kogo masz na myśli? Może warto po prostu z taką osobą porozmawiać i spróbować to rozwiązać? Szkoda, żeby wszyscy mieli zepsutą atmosferę podczas pracy

Dzień dobry, przyjmując się do pracy, od razu informuję, jaka jest hierarchia w moim zakładzie. Firma jest duża wiec muszę rozdzielić swoje obowiązki na rożnych pracowników, nie znam takiej osoby która może robić w mojej firmie wszystko. Jestem zadowolony z zespołu, który u mnie już od wielu lat pracuje, osoby które nie chcą pracować odchodzą z mojej firmy i szukają takich firm gdzie im na to pozwalają.

Junior
@Halina

Pewnie chodzi o mnie bo nie pozwoliłem na to żeby młody ciul bez żadnej wiedzy który dostał awans wykorzystywał pracowników i to boli bądź człowiekiem skoro tak piszesz kto ty chyba że się boisz przyznać i wolisz szefowi wejść głęboko zamiast pracować samemu Suniennie

Krzysztof
@Junior

W jaki sposób wykorzystywał pracowników Twoim zdaniem? Przekraczał granicę mocno czy po prostu kazał pracować?

Leos

Czyżby pani (usunięte przez administratora)wychodzi bokiem? No cóż są ludzie i taborety:). Jak ktoś jest cienki to tam jest dla niego miejsce. Reszta ludzi którzy mają ambicje będą omijać te firmę szerokim łukiem.

Paulina

Ludzie co tu się dzieje??? Te komentarze sa żenujące ale dla ich autora @ Leos. Próba skłocenia pracowników będzie nieudana bo kazdy juz wie ze to dziecinna zagrywka... Tym samym zapraszam wszystkich chetnych, odwaznych i ciekawych do przekonania sie jak jest faktycznie. Rodzinnie i przyjemnie. Ale czyjeś szczescie zawsze komuś przeszkadza.

@Leos

Smutne, że anonimowo, online musisz wylewać swoje żale i obrażać innych. Tylko tchórz postępuje w ten sposób.

Masz rację. Tu bynajmniej mogą się wzajemnie adorować.

Nn
@Krzysztof

Nie szef tylko ci którzy dostali troszkę wladzy

@Junior

Ale w jaki sposób nie pozwoliłeś?

Junior
@Halina

Próbowałem normalnie tłumaczyć że każdy powinien pracować a nie żeby ktoś pracował za 2 a jak nie skutkowało tłumaczenie to niestety załatwiałem to siłowo

@Nn

Czyli Panie AW, MB i JJ. Osoby, którym się narazisz i praca staje się koszmarem.

Firma Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
#pracownik

Praca ok, zakres obowiązków zgodny z ustaleniami z rozmowy, zgrany zespół

@#pracownik

Zgrany zespół to jedyny plus tej pracy i nic poza tym.

On
@#pracownik

Zespół może i zgrany a cała reszta poniżej krytyki. Szkoda czasu i zdrowia na takie miejsce pracy.

Jak wygląda ścieżka kariery w Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski? Czy trudno jest zdobyć awans?

Rozczarowany pracownik

Chcesz spróbować - Twoja decyzja. Natomiast szczerze nie polecam robienia kariery w tej firmie. Nie licz na to, że będą jakieś szkolenia a jedyne czego się nauczysz to ewentualnie tego czego łaskawie nauczą Cię współpracownicy często bez kwalifikacji na swoim stanowisku. Ponadto zarobki są żenujące a pracodawca oprócz obowiązków traktuje pracownika jak człowieka na posyłki.

Na karierę w tej firmie nie masz szans. Zero szkoleń i tylko jeden schemat pracy i jesteś głównie na posyłki.

Własciciel
@Rozczarowany pracownik

Witam byłego pracownika, cieszę się, że nawet podczas drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia, myśli Pan/Pani o mojej firmie. Firmę buduję od wielu lat. Cieszy się dobrą opinią na rynku. Pana/Pani opinia tego nie zmieni. Co do zarzutów, które są w tej opinii opisane, nie zgadzam się z żadnym. Przykro mi, że pomimo tego, że ukończył/ła Pan/Pani odpowiednią szkołę i podejmuje pracę zgodną z Pana/Pani kwalifikacjami, potrzebuje Pan/ Pani pomocy i nauki zawodu ze strony osób już zatrudnionych, które pomimo to Pan/Pani obraża, pisząc, że nie mają kwalifikacji czy wiedzy. Jakim prawem ocenia Pan/Pani ich przygotowanie do zawodu, nie dysponując własnym i oczekując od nich pomocy? Praca na odpowiedzialnym stanowisku, wymaga samodzielności w myśleniu. Osoby, które tak właśnie pracują, również chętnie się doszkalają w firmie i poza firmą, co zawsze im umożliwiam. Szkolenia - jeżeli pracownik chce pozyskać dodatkowe kwalifikacje, to ma otwartą drogę. Opłacam pracownikom płatne szkolenia, jednak tak jak w innych firmach na rynku pracy, wiąże się to z podpisaniem tzw. okresowej umowy lojalnościowej. Trudno mi się odnieść do postawionych zarzutów na temat zarobków. W mojej ocenie są one adekwatne do umiejętności, stażu pracy, doświadczenia i zaangażowania. W miarę możliwości wypłacane są premie i podwyżki. Nigdy nie wykorzystywałem żadnego pracownika do celów prywatnych, co mi Pan/Pani zarzuca, pisząc "człowiek na posyłki". Osoby są kierowane do różnych prac, które są zgodne z charakterem firmy i mają na celu podniesienie kwalifikacji i doświadczenia pracownika, tak by zrozumiał każdy aspekt wykonywanej pracy. Zapewniam ciekawą pracę w firmie wielobranżowej, zajmującej się wszystkimi dziedzinami z branży instalacyjnej, począwszy od projektowania, poprzez wykonanie zaprojektowanych instalacji (sieci) i pełną obsługę geodezyjną. Zatrudniam wielu wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują uczciwie i dzielą się swoją wiedzą z nowo zatrudnionymi pracownikami. Właściciel firmy

Anonimowy

Kariery tu nie zrobisz a o awansie zapomnij.

@Anonimowy

Witam, Obecnego pracownika – tak się Pan/Pani podpisał/a, cieszę się że o godzinie 19:53 myśli Pan/Pani o mojej firmie. Nie wiem, czy jest Pan/Pani moim pracownikiem, jeżeli tak to nie wiem jakiej kariery Pan/Pani się spodziewa. Nie zgadzam się z tym wpisem, jednak proszę rozwinąć wypowiedź. Pracownicy pracujący w mojej firmie znają ścieżkę awansu i często z niej korzystają podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Zakres działalności firmy jest znany, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, kandydat jest zatrudniony na konkretne stanowisko i zna ścieżkę awansu. Nie mam dużej firmy jednak pracownicy tworzą bardzo zgrany zespół. Nowo zatrudnione osoby muszą przedstawić swoje wykształcenie i doświadczenie w wykonywanym zawodzie. W firmie zatrudniam osoby wykwalifikowane potrafiące samodzielnie myśleć, koledzy i koleżanki chętnie pomagają osobom nie do końca znających się na wyuczonym zawodzie a chcące pracować u mnie. Pierwsza umowa jest na okres próbny i jeżeli osoba nie wykaże zaangażowania, umiejętności i chęci dalszej pracy to taka umowa nie zostaje przedłużona. W firmie zatrudniam zarówno studentów jak i osoby po ukończonej szkole. Jest możliwość pracy dorywczej na niepełny etat, umowy zlecenie (studenci) jak i na pełen etat. W firmie mam możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, zdobycia uprawnień, co się wiąże z większą odpowiedzialnością za wykonane prace i dodatkiem finansowym do wypłaty. Szkolenia - jeżeli pracownik chce pozyskać dodatkowe kwalifikacje, to ma otwartą drogę. Opłacam pracownikom płatne szkolenia, jednak tak jak w innych firmach na rynku pracy, wiąże się to z podpisaniem tzw. okresowej umowy lojalnościowej. Zapewniam ciekawą pracę w firmie wielobranżowej, zajmującej się wszystkimi dziedzinami z branży instalacyjnej (np.: monter sieci gazowych, koparkowy, instalator, spawacz, brukarz), począwszy od projektowania (asystent projektanta, projektant) , poprzez wykonanie zaprojektowanych instalacji, sieci (asystent kierownika budowy, kierownik budowy) i pełną obsługę geodezyjną /od wykonania mapy do celów projektowych po obsługę budów/ (asystent geodety, geodeta). Zatrudniam wielu wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami, którzy pracują uczciwie i dzielą się swoją wiedzą z nowo zatrudnionymi pracownikami. Właściciel

Mirosław
@Anonimowy

Dzięki za opinię. Ale skoro firma jeszcze nie zamknęła swoich podwojów to znaczy, że ktoś dla nich pracuje? I zapewne za karę tego nie robi? Może Tobie nie pasowało to środowisko pracy, a tym którzy zostali odpowiada...

On
@Mirosław

Pewnie zostają Ci, którym rzeczywiście odpowiada taka atmosfera pracy albo też tacy, którzy nie mają wyjścia albo są bez ambicji.

@Rozczarowany pracownik

Dzień dobry, Nie zgadzam się z Pana opinią, w firmie od wielu lat są prowadzone szkolenia podwyższające kwalifikacje, przewidziane są one dla samodzielnych i rokujących pracowników. System wynagrodzeń jest adekwatny do zajmowanego stanowiska, doświadczenia, samodzielności i rzetelności wykonywanych obowiązków. Życzę powodzenia w nowej firmie.

@On

Dzień dobry, Panie obecny pracowniku @Mirosławie - nikt taki u mnie nie pracuje, ani nie pracował, chyba pomylił Pan moja firmę z tą, w której obecnie pracuje ale skoro pisze Pan, że u mnie pracuje to znaczy że odpowiada Panu taka atmosfera. Szkoda, że opisuje siebie w tak negatywny sposób na forum publicznym. Osoby pracujące u mnie cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, i jak chcą chodzą na różne szkolenia i kursy. Prace wykonują należycie czego dowodem jest wieloletnia obecność na rynku.

Najgorsza firma w jakiej pracowałem!!! Nie polecam nikomu!!! (usunięte przez administratora) auta zajechane, szef nie potrafiący nad tym całym bałaganem zapanować. Szkoda życia na pracę w takim miejscu za tak niskie zarobki.

Witam, byłego Pracownika. Samochody i sprzęt są serwisowane na bieżąco, każdy z nich był kupiony sprawny, dbają o nie osoby, które nimi jeżdżą. Każdy ma aktualne badania techniczne. Osoby obecnie pracujące w firmie dbają o swój sprzęt i samochody. Dobrze, że Pan już u mnie nie pracuje, bo sam sobie wystawił opinie o tym jak dba o sprzęt i samochody. Zarobki są ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia lat pracy i umiejętności. Wypłaty wypłacane są regularnie i bez opóźnień. Jest możliwość podniesienia swoich kwalifikacji na rożnego rodzaju kursach i szkoleniach, uzyskania prawo jazdy rożnej kategorii oraz uprawnień na koparkę i koparko-ładowarkę, myślę że Pan takie kursy u mnie zrobił.

Krystyna

A czemu beznadziejna

Halina

Myślę, że takie wyzywanie kogoś na forum jest nieprofesjonalne całe szczęście, że na jedną część nałożyli tutaj cenzurę. Może jeśli faktycznie masz jakieś awersje do firmy skieruj je wprost i spróbujcie się dogadać zamiast wylewać złość w intrenecie? To będzie skuteczniejsze, zapewniam. ;)

Jakie są mocne strony pracodawcy Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski?

Załoga- mówię o szeregowych pracownikach. I jest szansa zdobyć doświadczenie. Finansowo miało być kolorowo a nie było.

Anonimowy

Nie ma takich

Właściciel

Dzień dobry, Firma zajmuje się budową gazociągów, geodezją i projektowaniem. Wpis chyba nie dotyczy mojej firmy. Nie wykonujemy blach. Pozdrawiam Właściciel

Kris

Ja polecam usługi :)

ON

Widzę ciekawe zjawisko. Znikające komentarze które opisywały prawdę ale były niepochlebne. Rano było ich 21 a wieczorem jest tylko 9. Podsumowując to co zniknęło: Mocne strony firmy to wypłata na czas (choć bardzo niska mimo zwiększającego się doświadczenia i wiedzy pracownika) oraz część załogi z którą dobrze się pracowało. I to było by na tyle. (usunięte przez administratora) Pretensje o wszystko, brak pochwał i pozytywnej motywacji. Coraz więcej obowiązków wykraczających po za kompetencje na danym stanowisku bez zwiększania wynagrodzenia. Premia była dosłownie "uznaniowa" zależna od kaprysu pracodawcy.

Polecam firmę osobom chcącym sumiennie pracować, rozwijać swoje umiejetnosci lub zdobywac nowe doświadczenie. Pracodawca jak i współpracownicy w każdej chwili służą pomocą. Jezeli chodzi o samego wlasciciela jest uczciwym, przyzwoitym czlowiekiem szanujacym pracownika o ile pracownik szanuje Jego.

Firma jest duza, ciezko uniknąć migracji pracowników. Wiem ze samodzielni, wykonujacy rzetelnie swe obowiazki pracownicy sa doceniani w firmie. Zespol jest zgrany. Pracuje sie ok. Praca 8h. Nie spotkalem sie z brakiem szacunku ze strony pracodawcy. A wrecz odwrotnie wyrozumiałość w stosunku do roznych problemow pracowników. Pracodawca docenia samodzielnosc, terminowość wykonywanych prac.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiedzialam sie czym zajmuje sie firma i jaki bede mial zakres o obowiazkow. W pracy wykonuje rzeczy zgodnie z opisem z rozmowy i zgodnie z profilem działalności firmy . Mam mozliwość robienia praktyk do uzyskania uprawnien. Nie wiem czym kierujesz sie #Życzliwy . Wiem iz podejmujac prace znałem profil dzialanoscci firmy i czym sie zajmuja i to w pracy wykonuje. W zespole pracuje mi sie bardzo dobrze!! Warunki w pracy sa tez bardzo dobre.

XXX_ ja opisałem prawde. Praca 8h . Jest mozliwosc robienia nadgodzin. Atmosfera jest miła. Pracownicy sa życzliwi. Wlasciciel odnosi sie do wszystkich z szacunkiem. Wyplata jest zgodna z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Zawsze wyplacana na czas.

Anonimka :D

Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie, miła atmosfera, godziny i lokalizacja rewelacja! Co do wynagrodzenia nie mam zastrzeżeń, uwarunkowane jest od doświadczenia i stażu pracy. Fantastyczny, zgrany zespół :):):):)

Polecam firmę. Właściciel z szacunkiem odnosi się do pracowników. Atmosfera jest miła , życzliwa, pracownicy nawzajem sobie pomagają i dzielą się wiedzą. Warunki pracy są zgodne z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Wypłata jest zawsze na czas. Z moich informacji wiem, że płaca uzależniona jest od kwalifikacji i zaangażowania. Praca 8 godzin i jest możliwość robienia nadgodzin.

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na niskie zarobki i stosunek pracodawcy do pracownika. Ponadto atmosfera pracy jest ciężka a zakres obowiązków jest większy niż powinien.

Zostaw merytoryczną opinię o Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski - Zabrze

• Jak się pracuje w Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski

Instalgeo Usługi Projektowo-Wykonawcze i Geodezyjne Michał Bronkowski