Brewas Sp. z o.o.

Opinie o Brewas Sp. z o.o.

Tomek

Wyzyskuja ludzi obiecują gruszki na wierzbie poza tym kombinują z dieta tzn nie wypłacana ich pomimo że ludziom się należą każą podpisywać dokumenty z dieta z godzinami jest tak ze robisz od rana do nocy i masz kiedy odpocząć poza tym dojazd do pracy po 100 km a zdarzało się 200 nawet żenada z organizacją pracy stanowczo odradzam i nie polecam lepiej sobie dać spokój są inne naprawdę firmy rzetelnie pochodzące do pracownika bez wyzysku

nowy
@Tomek 27.09.2016 19:03

a w której firmie nie kombinują wskarzcie mi taką

Były
@nowy 16.10.2016 11:33

I to jest wytłumaczenie jak inni kombinują oszukują pracownika i państwo to ja też mogę a kto na to wszystko robi pracownik

Grig
@Tomek 27.09.2016 19:03

A ile można zarobić co

znajomy znajomego

Firma BREWAS KOMBINATORZY z tego co słyszlem od znajomych firma posiada dwóch wspólwlascicieli jeden mlodszy wielki fachowiec co na wszystkim sie zna i drugi starszy ktory zna zycie i jeszcze szanuje ludzi tylko nie wie co sie dzieje na budowach ufa starym pracownikom(wspolnikowi) i ich słucha ,nowi nie maja nic do gadania nawet jak maja racje .Jak sie noga powinie od razu wypad z firmy masz wszystko wiedziec od razu a staszy pracownicy ratujac [usunięte przez moderatora] sypia nowych .Wyzysk takie pieniadze biorą a tak małą płacą.Mało kompetentna firma.Robia co chca z pracownikiem zwłaszcza nowym.Z godzinami tez kombinacje za 100 h tyle samo czasem co za 50 bo mogło byc szypciej zrobione.BRAK PROFESJONALISMU TYPOWY POLSKI [usunięte przez moderatora] LUDZI

Grig
@znajomy znajomego 03.09.2013 19:25

Czyli nie pracowales tam co a cos wiecej na temat tej firmy

Jak dziś wygląda sytuacja BREWAS na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Tarnowskie Góry i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

ThCopa

Gadacie glupoty normalne ze noga sie powinie i wio od nauki jest SZKOLA !!!!!! ja 15 lat temu musialem majstrowi flaszke kupowac zeby uczyl mnie jak co zrobic jak nie umiesz prosta zasada do domu !!! Rozkapryszone bachory jesc pod pysk do roboty przyjsc i naucz mnie ehhh młode pokolenie katastrofa!!!!

Zostaw opinię o Brewas Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brewas Sp. z o.o.