Compensus Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Compensus Sp. z o.o.

łanto

Oj niestety @blok ale wciąż nie ma ofert do nich, by się zatrudnić. Możesz poczekać. Ale jeśli masz duże doświadczenie jako hydraulik czy osoba pracująca w tej branży, a do tego wykształcenie minimum średnie to możesz wysłać do nich swoje cv i zobaczysz.

niskociśnieniowiec

Sądziłem że Compensus nie zajmuje się produkcją wazeliny i miałem rację.Wazelina jest dostarczana do firmy codziennie o 6 rano,przez takie miernoty jak 'Emeryt'.Bez tej substancji ludzie tego pokroju nie potrafią funkcjonować,tym bardziej że poza włażeniem w d...,niewiele potrafią.

Emeryt

Firma jest spoko. Da się dużo zarobić ale trzeba być na emeryturze najlepiej górniczej jak ja. Dyrektor R.Z. jest bardzo w porządku

koles

Rafal tak ci źle a to ty nic nie robisz tylko telefon i 42 min. w kablu siedzisz

jeleń z polowań

Rafał weź nie(usunięte przez administratora)nie jest tak źle

niskociśnieniowiec

jeżeli takie dno,to co jeszcze tam robisz.A tak zupełnie poważnie jeżeli jesteś taki dobry,to w twoim przypadku znalezienie nowego zajęcia nie będzie problemem.

Zostaw opinię o Compensus Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Compensus Sp. z o.o.