Opinie o Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o. w Świętochłowice

Agnieszka Nowy wpis

Szukają tokarza, mąż jest zainteresowany. Ktoś wie jakie zarobki sa na tym stanowisku? I czy proponują umowe o prace? :)

iiiiiiiiiiiii Nowy wpis
@Agnieszka

Umowa o pracę to podstawa. Na początku na okres próbny. Zarobki zależą od umiejętności i doświadczenia kandydata

Joanna Nowy wpis
@iiiiiiiiiiiii

A ile trwa ten okres próbny żeby dostać umowę o pracę?

tai Nowy wpis
@Joanna

Umowa o pracę od razu, okres próbny 3 miesiące, później w zależności od rokowań, albo na rok-dwa, albo na czas nieokreślony

Robert

Niech będzie pochwalony. Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Świętochłowic. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Fena ? Czy firma dba o pracowników? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Robert

Peem

Cześć - mam pytanie. Czy firma od ostatniego posta zmieniła się na "plus" czy raczej na minus? Widzę ofertę pracy od was na olx i zastanawiam się nad podjęciem pracy. Niestety mało precyzyjna jest ta oferta - między 3500 a 5500 pln/msc. Jak się domyślam to stawka brutto czy może jednak netto?

Krystyna
@Peem

Także jestem ciekawa, czy od tamtego czasu w Fenie zaszły jakieś konkretne zmiany na lepsze. Nie tylko na wspomnianym portalu widnieją ich ogłoszenia - są też na oficjalnej stronie internetowej: https://www.fena.pl/kariera/ Jakim stanowiskiem jesteś właściwie zainteresowany?

aaaa

brutto

aaa

brutto

A jak z integracją w Waszej firmie?

aaaa
@Michał

jest jedna impreza integracyjna w roku

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik obróbki skrawaniem?
Tokarz z doswiadczeniem

Powinni zwolac referendum i obalic rządy Pana Prezesa "K." oraz jego coreczki. Jak tak dalej będzie jak jest skonczymy na bruku. A duzo juz nie brakuje.

Tolek

Jak najdalej od tej firmy i ludzi z nią związanych

Sprzegloglowy

Nie polecam współpracy z ta firma

Elf

Prezes K to porażka przez duuuuużżżżżżżżeeeeeeeee P. Poprzedni Prezes był w porządku a ten to ... szkoda gadać

Maczeta

Pani M ... a któż to taki ??? księgowa ? z Handlowego ? heheheh zawsze tak jest , że Ci co maja najmniej do powiedzenia - najwięcej się pyszczą ... Jest tam kilka osób w porządku jak np. kierowca Jasiu (pozdrowienia :-) ) ale większość pracuje bo musi i nie ma alternatywy, bo jaka alternatywa może być na Lipinach ?

Zgadzam sie z Hamulcowym, tym bardziej, ze tam rzadzi Pani M.

Hamulcowy

Fabryka (?) jak dumnie głoszą w nazwie nie wiele ma wspólnego z fabryką, co najwyżej zakładzik produkcyjny. Przed zmianą Prezesa jeszcze było w miarę, trzymał wszystkich krótko, dbał o firmę, wysyłał pracowników na szkolenia, firma była na "+", potem nastąpiła zmiana prezesa i zjazd po pochylni w dół, atmosfera nieprzyjazna, wyścig szczurów, normy nie do wyrobienia, kolesiostwo. Makabra,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Emanuela Imieli 47
    41-605 Świętochłowice

Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o.