Opinie o Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o. w Świętochłowice

counter
1 6 9 5 1
Peem Nowy wpis

Cześć - mam pytanie. Czy firma od ostatniego posta zmieniła się na "plus" czy raczej na minus? Widzę ofertę pracy od was na olx i zastanawiam się nad podjęciem pracy. Niestety mało precyzyjna jest ta oferta - między 3500 a 5500 pln/msc. Jak się domyślam to stawka brutto czy może jednak netto?

Krystyna Nowy wpis
@Peem

Także jestem ciekawa, czy od tamtego czasu w Fenie zaszły jakieś konkretne zmiany na lepsze. Nie tylko na wspomnianym portalu widnieją ich ogłoszenia - są też na oficjalnej stronie internetowej: https://www.fena.pl/kariera/ Jakim stanowiskiem jesteś właściwie zainteresowany?

Tokarz z doswiadczeniem Nowy wpis

Powinni zwolac referendum i obalic rządy Pana Prezesa "K." oraz jego coreczki. Jak tak dalej będzie jak jest skonczymy na bruku. A duzo juz nie brakuje.

Tolek Nowy wpis

Jak najdalej od tej firmy i ludzi z nią związanych

Sprzegloglowy

Nie polecam współpracy z ta firma

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elf

Prezes K to porażka przez duuuuużżżżżżżżeeeeeeeee P. Poprzedni Prezes był w porządku a ten to ... szkoda gadać

Maczeta

Pani M ... a któż to taki ??? księgowa ? z Handlowego ? heheheh zawsze tak jest , że Ci co maja najmniej do powiedzenia - najwięcej się pyszczą ... Jest tam kilka osób w porządku jak np. kierowca Jasiu (pozdrowienia :-) ) ale większość pracuje bo musi i nie ma alternatywy, bo jaka alternatywa może być na Lipinach ?

Zgadzam sie z Hamulcowym, tym bardziej, ze tam rzadzi Pani M.

Hamulcowy

Fabryka (?) jak dumnie głoszą w nazwie nie wiele ma wspólnego z fabryką, co najwyżej zakładzik produkcyjny. Przed zmianą Prezesa jeszcze było w miarę, trzymał wszystkich krótko, dbał o firmę, wysyłał pracowników na szkolenia, firma była na "+", potem nastąpiła zmiana prezesa i zjazd po pochylni w dół, atmosfera nieprzyjazna, wyścig szczurów, normy nie do wyrobienia, kolesiostwo. Makabra,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o. - Świętochłowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad