Opinie o Grupa Zejler w Tarnowskie Góry

GRUPA ZEJLER to zespół pasjonatów z 20-letnim doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Zrozumienie potrzeb klienta, chęć pomocy i doświadczenie to 3 cechy, które wyróżniają nas na rynku. Wybór systemu zabezpieczeń to zawsze trudna decyzja. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie - od wyboru systemu, poprzez kompletowanie sprzętu i materiałów, proces instalacji aż po utrzymanie systemu.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Zejler w Tarnowskie Góry

zadowolony z własnej pracy

Jak dobrze że są takie portale, oby więcej opinii i rankingów. W końcu może pracodawcy zaczną szanować pracowników w swoich nowoczesnych "obozach pracy"

blackrider

A kto Ci kazał kolego siedzieć na obiekcie typu Tesco etc. 20h i więcej ? trzeba było odmówić i wracać do domu

trzykropki nad i

Omijajcie szerokim łukiem !! Praca dla robotów nie ludzi i ta chora ,sztuczna atmosfera....Słyszałem ,że kilku ludzi nie dostało wszystkich należnych im pieniędzy a nadgodziny są wypłacane kiedy szef chce.

GZ

Tak, potwierdzam, oferujemy za pracę pieniądze a nie obietnice a za wypłacane pieniądze oczekujemy konkretnej pracy. Praca jest na umowę o pracę i tylko takie relacje są brane pod uwagę z pracownikiem. Zostałeś zwolniony za niewłaściwy stosunek do klientów i miej żal do siebie a nie do całego świata. Zarobki w naszej firmie są na poziomie średniej krajowej na umowę o pracę. Wszystkich którzy chcą pracować zapraszam do rozmów, pozostałym życzę powodzenia na portalu GoWork. www.grupazejler.pl

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Stoniorz

Firma ok, fajna ciekawa prca ,(usunięte przez administratora) Osobiscie zdecydowanie nie polecam osobą o słabych nerwach !!!

@Stoniorz

Przykro mi Stoniorz że nie dałeś rady. Tak to prawda, jednym z wymagań jakie stawiamy pracownikom to odporność na pracę pod presją ( oraz brak błędów ortograficznych)

PSP

A ja uwazam że jeśli komuś sie chce to praca jak najbardziej dobra. W kazdych firmach sa slabsze i lepsze chwile. Placa OK, pracownicy OK, praca daje duzo mozliwosci na podszkolenie sie.

kukawka

ja niedobry pracownik napisałem te wszystkie bzdury ponieważ umieram z zazdrości że mnie wywalili za to że oszukiwałem, partaczyłem robotę oraz nabijałem szefa i innych współpracowników w butelkę

GZ

też cię już tutaj nie chcemy więc sobie idź..................... dobrze piszesz, to nie jest kara, więc jak masz pracować za karę to rób to we własnym domu, wtedy sam będziesz oprawcą i karanym a jak sobie postawisz lustro to i może mobbing ci wyjdzie

Przemyslaw .B

Odnośnie W/W firmy chciałbym dodać swoje 3 gorsze . Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej udało mi sie wynegocjować całkiem dobra stawkę, tylko poprzez jedno niedociągnięcie nie udało mi się tam dostać, lecz mniejsza już z tym. Właściciel jest wymagający ale tez potrafi wiele zaoferować min. ciekawa ścieżkę kariery zawodowej w której można naprawdę dobrze sie wyszkolić i miec pewna prace w firmie z wieloletnim doswiadczeniem. Wymogi ktore stawia to: sumienność, chęć nauki, pracowitość, Nie polecam pracy dla osób które nie wiedza czego chcąc, nie lobia przyjmować nowych wiadomości, bądź nie chce im się pracować, Szkoda tylko czasu. Za jakis znow bede aplikowal .

GZ

Panie Romualdzie Zapraszam do przesłania CV. A może akurat zaprosimy na rozmowę wstępną. Łatwo nie jest, lecz nikomu nie obiecujemy cudów. Każdy zarabia tak jak wynegocjował przy przyjęciu. Są tacy którzy zgadzają się na każda stawkę a potem narzekają. Jak podpisali umowę to niech się wywiązują. Każdy jest oceniany indywidualnie. praca@zabezpiecz.pl

kandydat

byłem na rozmowie i szkoda że się nie dostałem, firma posiada duży zakres serwisowy, nigdzie nie można tyle się nauczyć co u nich. trochę się podszkolę i spróbuję jeszcze raz

obserwator

Wydaje mi się że złe opinie wystawiają zazdrośnicy którzy z powodu niezbyt wysokich umiejętności oraz niskiego poziomu kultury pracy zostali zwolnieni. Tak to już jest że nie każdy da radę

@obserwator

A wiesz co to "konserwacja"?

Pracown.

Pracowałem i polecam. Praca dla tych co są dyspozycyjni i coś potrafią. Bardzo podniosłem swoje kwalifikacje i umiejetności.

mosiek

Proszę o wypowiedz o firmie Zejler kogoś kto obecnie pracuje w tej firmie. Tylko nie banały. To że trzeba pracować żeby zarobić to wiem,to nie "budżetówka". Praca "poukładana",czy wszyscy robią wszystko? Na jakim poziomie są zarobki? np.średnia krajowa,powyżej,poniżej...itp.

kafar

Odradzam !!!

malina

JA tez polecam:) Pracowałem w tej firmie 2 lata, mimo złych i dobrych chwil firmę polecam:)Chętnie bym tam wrócił, ale dwa razy do tej samem rzeki sie nie wchodzi:) POZDRO DLA EKIPY Z DĄBROWY I WAŁBRZYCHA:)

A ja polecam. Ale trzeba pracować

~~~

Ha ha ha fajne pieniądze, (usunięte przez administratora)Na miejscu innych potencjalnie zainteresowanych nie wiązał bym żadnej przyszłości z taka firmą. Doradzam omijać szerokim lukiem, lepiej poszukać czegoś konkretnego, nawet na zachodzie Europy. Pozdrawiam

I tak za długo naciągałeś szefa a my nie mieliśmy zamiaru za ciebie robić. Bardzo dobrze że nieroby wylądowały tam gdzie ich miejsce. Jak się komuś chce pracować za naprawdę fajne pieniądze to to jest super miejsce. Pracuje już w firmie 6 lat i niejednego takiego nieroba jak ty słusznie wywalili. pozdrawiam ludzi którzy maja jakiś cel a nie tylko naciągać szefa

(usunięte przez administratora)! ODRADZAM JAKIEKOLWIEK KONTAKTY Z TĄ FIRMĄ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Zejler - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Grupa Zejler?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Zejler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Zejler?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Zejler?

Kandydaci do pracy w Grupa Zejler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Zejler