Opinie o Szynaka Meble w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szynaka Meble. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szynaka Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Iława

byly juz mistrz

w tym zakładzie trzeba z wszystkimi walczyc - nie ma zadnej współpracy pomiędzy dzialami a ten stary pudel z magazynu lila jest naprawdę bezczelna podobnie jak jej cwana cora maciora bezczelna

do PK

Ooo chyba ktoś z Szynaki haha

lol

Właśnie jestem w trakcie załatwiania papierów na wózek widłowy na magazyn na Ostródzkiej gość w biurze spoko.Extra gdyby ktoś napisał jak jest w realu i jaka jest kasa operatora pozdrawiam.

PK

Muszę przyznać ,że czytanie Waszych opinii to całkiem dobra zabawa bez względu na to czy pracuje się w tej firmie czy nie :) Banda nieudaczników którzy już do końca życia będą "wyzyskiwani" przez okrutnych pracodawców . Ależ Wy macie cięzko w życiu ... może czas na jakieś ostateczne rozwiązanie ? przeciez nikt Was nie traktuje poważnie ... nikt Wam nie płaci ... wszyscy wyzyskują ... zastanówcie się , może jest to jakiś pomysł dla Was. A jeśli zdecydujecie się jednak walczyć dalej z przeciwnościami tego Waszego okrutnego losu to mam radę . DO ROBOTY SIĘ WEŹCIE A NIE DO NARZEKANIA !!! Za darmo to można w py.. dostać ! Pozdrawiam .

Michu
@PK

Zapraszamy do współpracy za te pieniądze

don pedro
@PK

to nie sa narzekanai tylko szczera prawda o tym zakladzie , a ta strona jest po tio zeby ostrzec inne osoby zeby nie skladaly nawet paierow do tej firmy bo szkoda czasu , tak jak pracownicy tutaj pisza zarobki marne , organizacja beznadziejna. JAk ci cos nie pasuje to nie wchodz na ta strone i nie czytaj. Boli prawda CO ?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

menager

Szybki kurs zarządzania. Ty jako pracodawca czyli menager dbasz o kontrakty dla firmy oraz godne wynagrodzenia, a o porządki dba bhp jeśli takiego posiadasz Panie menagerze. To takie podstawy wyniesione ze szkoły podstawowej.Możemy się zagłębić w tema o procedury itp ale to zapraszam na kurs wtedy wyjaśnie z czym to sie je.pozdrawiam

jacek

porzadki wokół maszyny robic a nie w internecie pisac bo w tym zakladzie najwazniejsze sa porzadki buhahahahahahahaha

PopieramPIS

Myślałem że Afryka dzika dawno odkryta a tu takie kwiatki w centrum miasta.Czyli ten zakład to takie małe safari pracownicy to murzyni. Kochani rozumiem waszą sytuację głosujcie na PIS a zajmę się tą sprawą. Wygramy wybory i odmienimy oblicze Polski. Każdy kto dorobił się na wyzysku i niwolniczej pracy będzie musiał się z tego wytłumaczyć. CBA sparwdzi umowy US podadeczki. PIS WAS UWOLNI.

marek

a jak sie pracuje na magazynach na ostrudzkiej na widlakach wysokiego skladowania i jakie zarobki i atmosfera w pracy.

wed
@marek

Nie ma takiej ulicy w Iławie, jest Ostródzka.

PhP
@wed

oj tam zara z górnego C ... nie ma i nie ma ... jest !!!! I cisza ma być ! :D :D :D :D

tomek

Tak beznadziejnej organizacji pracy i takiej rotacji wśród pracowników to nigdzie jeszcze nie widziałem... W tym zakładzie trzeba wlaczyc o przetrwanie jak w dżungli ,zamiast normalnie zajac się praca.

xyz

W ilawie to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) ten zaklad jest gorszy niz ruski kołchoz. Nie radze nikomu tam isc, ucinaja kase za byle co i na dodatek mozesz nagane dostac jak w szkole... dyrektor to chyba potrafi tylko sobie w kieszenie pchac, bo my robimy za marne 1100 na zleceniu, a o prace...hmmm... 1700? W tym w cholere nadgodzin w tygodniu i soboty. Najgorszy zaklad w jakim pracowalem.

XXX

matka z córka z magzynu to bezczelne krowyyyyyyyyyyyy

antolak

daje wam wszystkim po zoltej kartce!!

Do antolak
@antolak

Hahahhaha dobre !!

Jurand ze Spychowa

dyrektor jozin to schizorenik , ma schizofrenie na punkcie porzadkow, zamiast się zajac zarzadzaniem i planem produkcji zajmuje się chlop porządkami hahhha

V

odradzam prace w tej fabryce, zarówno na produkcji, na magazynie jaki w administracji, odpowiadam na pytanie : nie nie ma w tym zakładzie sobót płatnych 100%, jest za sobote 50% ale przede wszystkim jest wyzysk i lipna organizacja pracy, na produkcji i magazynie najważniejsze sa porządki a nie wyrobienie normy czy prace magazynowe, na produkcji mistrzowie zmieniaj się ciagle, organizatorzy pracy tez...kierownikiem produkcji w tym zakładzie to był już chyba każdy hahahah ale według dyrektorka nikt się nie nadaje 9tylko on jest najmadrzejszy oczywiście buhahaha - to chory na glowe koles, nie nadaje się na stanowisko dyrektora i cala ilawa to wie , tylko w Lubawie glupa palai uda ze nic nie wiedza o tym co się dziej w ilawie), ten zakład to syf, marne pensje, lipna organizacja, bardzo niskie pensje. problemem tego zakładu jest dyrektorek który się zajmuje pierdolami zamiast zarzadaniem, jedyne na czy się zna to zmiatanie kurzu z maszyn i to dla niego jest najważniejsze a nie wyrobienie planu czy załadunki na czas. Ludzie tam pracują tylko dlatego ze nigdzie indziej w ilawie pracy nie ma a nie dla tego ze tam jest fajnie...

wed

Z tego co wiem to na umowie o pracę ludzie mają już ustaloną z góry pensję, a o setkach w sobotę zapomnij

Mateusz

Mam takie małe pytanko, czy w soboty płacą tzw. setki oraz w nadgodzinach w dni pracy, tj. od poniedziałku do piątku, w przypadku umowy o pracę?

Jożin....

odradzam nawet najgorszemu wrogowi pracy tam,to jest wyzysk ludzi, pracujemy za marne pieniądze a oczekują od nas żebyśmy najlepiej pracowali 24 /h,chcąc zarobić w miarę dobrą wypłatę ,,musimy' siedzieć po godzinach a i tak niema kokosów......mistrzowie(jeden lepszy od drugiego, kilku już odeszło bo już nie wytrzymywali), tak jak kierownicy teraz to mistrz wiodący zmieniaja sie często,jedni odchodzą drudzy przychodzą.....ogólnie w tym zakładzie jest zero organizacji,ludzie przychodza do pracy i bywa że idą do domu bo niema pracy albo zbijaja ,,bąki' przez 8 godzin ale maja to robić tak żeby nie miec zaraz sesjii zdjęciowej z kamer ......PRAWDZIWY (usunięte przez administratora)

Mateusz
@Jożin....

Co miałeś na myśli, że "jeden mistrz jest lepszy od drugiego"?

Dokładnie, ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy. Ci co mają normalne umowy mają zaległe urlopy z poprzednich lat, bo nie chcą dać wolnego i tylko chcą wykupić te dni za grosze, porażka. Babka od BHP, która prowadzi szkolenia też jest dobra "nie słuchajcie co ludzie mówią o Szynace" haha. Pracowników to już z wiosek oddalonych o 50km ściągają, bo nikt z Iławy nie chce tam robić. Omijać szerokim łukiem.

Zgadzam sie

ten zaklad zeruje tylko na tym ze w Ilawie nie ma gdzie odejsc...., wyplata to jałmłuzna a premie zabieraja pod byle jakim pretekstem, zenada.

Andrzejrozkr

Na początek umowa zlecenie na 2 miesiące. Informują, że praca 3 zmianowa, 6-14, 14-22 i 22-6. Po pierwszym tygodniu pracy wymyślają, że do świąt przechodzimy na 2 zmiany po 12h, bo nie ma ludzi do pracy. Pierwsza zmiana 6-18, na drugi dzień nocka 18-6 i 'dzień wolny'. Nie płacą za nadgodziny/soboty i niedziele, za wszystko 10 zł brutto. W biurze wszystko ładnie pięknie, ale dopiero u majstra dowiadujesz się, że musisz robić wszystkie soboty i często dwunastki. Śmiech na sali ta firma. Jeżeli masz wybór to nawet nie składaj tam cv, bo oni tylko żerują na tym, że w Iławie jest duże bezrobocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Iława

• Jak się pracuje w Szynaka Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Szynaka Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szynaka Meble?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szynaka Meble?

Kandydaci do pracy w Szynaka Meble napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szynaka Meble