Z.K. Iława

Iława

Z.K. Iława

Opinie o Z.K. Iława

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gier

Gdyby miał władzę na więziennictwem to byście siedzieli jak myszy pod miotłą, zero telewizora gier, praca przymusowa dla każdego od apelu do apelu.Frajerskie grypsowanie byłoby szybko zniesione . Jak ktoś by grypsował to łeb bym mu zanurzał w kiblu razem z gównami, i lałbym ich ciepłym moczem po przepitych mordach. A blindy bym kazał założyć podwójne .Wyroki całe odsiedziane , zero przepustek, ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj byście byli biedni.

Czarna-wwa
@Gier 07.02.2018 11:36

Taki jesteś mocny bo w internecie!!! Gwarantuje, że normalne dobre chlopaki rozkminili by cię w dwie minuty i te swoje fantazje z kiblem w roli głównej poznał byś z autopsji !!! Chociaż nie wiem czy w ogóle ktoś chciałby ruszać takiego żałosnego GADA!

Zainteresowany

Jak się pracuje w takim miejscu?

Zuzanna

@Mihau66 dzięki za informacje. Monitorowanie strony internetowej Z.K. Iława, jak i forum gowork.pl to zawsze dobry pomysł. Gdyby ktoś w przyszłości dowiedział się o aktualnej rekrutacji - warto wspomnieć o tym w tym wątku. Jak widać, jest to bardzo przydatna informacja dla wielu osób poszukujących pracy w tym obszarze. A czy można te papiery w kadrach złożyć osobiście, czy trzeba najpierw umówić się na "spotkanie"?

Zuzanna

@Mihauu66, dziękuję za przesłanie linku, jest klarowny i na pewno pomoże kandydatom w przyjęciach do Z.K. Iława. Ty jesteś pracownikiem, bo interesują mnie też zwykłe odczucia i opinia na ten temat osoby, która brała udział w rekrutacji.

Mihau66
@Zuzanna 29.05.2018 12:20

Od siedmiu lat jestem emerytem. Od tego czasu wiele rzeczy w służbie więziennej zmieniło się. Nie mniej jednak, każdego roku, kilku funkcjonariuszy odchodzi na emerytury i podejrzewam, że tworzą się wakaty. Na pewno trzeba śledzić stronę internetową zakładu w Iławie. Sądzę też, że "złożenie papierów" w kadrach, też by pomogło. Ja swoją służbę w zakładzie wspominam bardzo mile!

Milena

Witam mam pytanie mój chłopak siedzi w Iławie wpisał mnie na liście a nie m mnie w systemie. I co teraz mam zrobic

Zuzanna

Nadal zastanawia mnie, jak firma prowadzi rekrutacje. Może znajdzie się na forum osoba, która ma doświadczenia związane z tym aspektem? Z.K. Iława nie publikuje w internecie żadnych informacji o ewentualnych ofertach pracy, więc tym bardziej wszelkie informacje na ten temat będą pomocne.

Mihau66
@Mihau66 22.05.2018 20:18

Sorki za ten pierwszy link. Miał być ten: http://www.sw.gov.pl/strona/warunki-przyjecia-do-sluzby-wieziennej

Zuzanna

Zakład karny to bardzo specyficzne miejsce pracy. Na pewno więc i sam proces rekrutacyjny nie jest typowy. Może ktoś opowiedzieć, jak Z.K. Iława poszukuje i następnie wybiera spośród kandydatów, nowych pracowników?

Witold

Pewnie nie każdy nadaje się do pracy w takim miejscu.

Klaudia

Czy ktoś wie jak jest z przepustkami w Iławie?

Klaudia
@Klaudia 12.02.2018 12:57

Czy ktoś wgl wychodzi na przepustki??

Jak wyglądają aktualności firmy Z.K. Iława? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Zainteresowany

Podpowiedzcie coś o pracy i atmosferze. Mam zamiar aplikować.

Maryśka

Czy może mi ktoś powiedzieć czy osadzeni mają dojście do narkotyków lub alkoholu np.piwa? Jak tam szybko zmieniają grupe i kiedy mozna liczyć na przepustkę?

Zainteresowany

Warto starać się o pracę ?

dv7162
@Zainteresowany 03.01.2018 23:53

O jaka prace klawisza

Jak wygląda praca w Z.K. Iława? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Drab

Ale mi idzie o lata 60-te gdyż o tamtym czasie jest reportaż krwawa Iława. Czy ktoś zna obecnie żyjących z tego okresu.

dv71
@Leszek O 25.09.2017 23:45

Czy jeszcze w Iławie są tak zwani fesci

ciekawska76@onet.pl

Dzien dobry trafilo mi sie ogladac na ipla"skazany za"czy to tam byl ten documento krecony?

ja

witam w iławie jest doktorek z zielonej góry ma ktos jakies info na jego temat jak sob

Drab

Czy ktoś z was zna okres lat 60 tych. Jeśli tak to proszę o odpowiedź na e-mail. germpol11@wp.pl pozdrawiam Drab

Mika Leczyca

Mmam brata w zk i mam nadzieje ze jak wyjdzie to bedzie normalnie funkcionawał w srodowisku nic nie wiem owaszym wieziwniu jestem 250 km od was czy naprawde jest zle kazdy placi za swoje błedy jedni wiecej drudzy mniej tkie zasrane zycie mamy Pozdro Mika ;

yhgb

a co dokładnie oznacza "ciekawe wynagrodzenie" @mjogi?

Drab

Dużo wpisów jednak nic konkretnego poza ubliżaniem. A może ktoś z formowniczy wie cos na temat pracy w stolarni ślusarni w latach 60-tych. Założę sie ze tylko trele morele, tak jak z tym filmem Krwawa Iława. Niewiele konkretów tylko cos tam, chociaż możliwe ze nikt już z tamtych czasów nie żyje, a jak tak to zapomniał.

Drab

Szukam informacji na temat pracy skazanych w ZK Iława w latach 1965-1970.

dodi123wp.pl@wp.pl

To niech pracuję jak człowiek i reszta strażników a nie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co znęcają się nad skazanymi i ciągła prowokacja jest z ich strony a skazani są bez bronni bo nie mają nic do powiedzenia bo te śmieci mają więcej do powiedzenia niż skazany !!

saper30

A co powiecie na to od początku 2013 roku do połowy 2014 skazani oddziału 9 otwierali się przez ten czas sami w celach, również przy pomocach peronki , na Iławie są tak zamki zakonserwowane że byle kto podejdzie złapie za cyngiel i otwiera klapę. Recedens trwał półtora roku z moim udziałem. Dopiero po półtora roku oddziałowy "Sperma" wyczaił temat i złapał chłopaka.Straszyli całą cele żeby powiedzieli kto jest sprawcą. Wszystkie śledztwa zakończyły się karą 14 dni izolatek w zawieszeniu,wielkie kipisze po tej akcji, wszystkie metale wyjeżdżały z cel przez oddziałowych, ale nikt nie wezwał ludzi do konserwacji i naprawy zamków, więc jak na moje błędne koło dla chłopaków odbywających karę. Teraz plus dla oddziałowych, bo tak konsekwentnie robią kipisze, że wszystko zostaje pod celą. Głupi przykład - można wyjść na peronkę na bucie 9, podnieść we dwóch kaloryfery i powyciągać wsporniki mocujące kaloryfer, jeśli się tacy nie trafili z pomysłem wyciągnięcia wsporników naostrzenia i wbój . Moim zdaniem personel Zakładu Karnego Iławy cały DO WYJEBANIA. Wychowawcy to stolarze,byle mechaniki samochodowe i murarze,więc resocjalizacja jest na 100%. Szczególna uwaga dla oddziałowych którzy rzucają prochami dla skazanych o czym świadczyły zatrzymania na zakładzie więc moim zdaniem Zakład do zamknięcia , wyremontowania i nowej służby nadania. W zakładzie karnym resocjalizacja w 100% odbyta to taka resocjalizacja dla której trzeba współpracować z Administracją i dać nieraz bywało niewinnych chłopaków na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i takim sposobem zaufani ludzie wychodzili z wokand,byli bronieni przez wychowawców, oddziałowych i dyrektorów,jeżeli poruszałem ten temat u dyrektora byłem karany,wyzywany i usuwany z oddziału. Parę zdań o tym wielkim oddziałowym co chciał być dowóddzą - upragniony stopień dostał pytam się za co? Moim zdaniem dostał ten stopień za to że jest mężem córki dyrektora. I myślę, że zasłużył na te stanowisko po 2 latach służby przede wszystkim za napierdalanie złodziei i wymuszanie od nich informacji na temat innych skazanych. Taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafiła przy wszystkich nawyzywać od różnych od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp. i czekał tylko na reakcję skazanego,jeżeli skazany się stawiał wpadali dociągi z innych oddziałów zabierali skazanego a później nasz pupilek dyrektora miał wielką wykrywalność - odniosę się też do cel dźwiękowych. Niby są zamknięte,nieczynne i już nie funkcjonujące, to pytam się dlaczego te cele są dostępne na oddziałowych narzędzie tej celi to łóżko z materacami i pasami, do tego białe pałki i biały kask na głowę. Ten kto tam był to wie o czym pisze. Mam nadzieję że ktoś się tym zajmie. Skazany ZK Iława jest traktowany jako podludzi wśród administracji, najlepsi ludzie dla nich do współpracy są z trzeciej grupy. Tam jest wszystko przywileje, tańce, hulańce. Chciałem dodać że jeżeli rozpierdalasz się w ZK Iława jesteś uchem,to nawet u tych co powyżej oddziałowych za ładne informacje możesz dostać gazetę pornograficzną,płyty pirackie gdzie parę godzin wcześniej na zmianie tego oddziałowego wyjeżdżały z celi grupy pierwsze i drugie więc moje pytanko jest takie odnośnie. Co to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za oddziałowy że dla sprzedającego cwela lub pedofila daje gazetkę pornograficzną za informacje. P.S. po uprzednim zabraniu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeszcze jedna moja mała uwaga- Dlaczego pierwsza i druga grupa wychodzi z X wogandy a pedofile i gwałciciele mają takie chody wśród administracji, oddziałowych , dyrektorów że wychodzą również z pierwszych wokand, gdzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pierwszej , drugiej grupy wychodzi średnio za kaliber mniejszej wagi , typu kradzieże ,włamania - Średnio wychodzi z 3 lub 4 wokandy,przy dobrym sprawowaniu,więc gdzie jest ta resocjalizacja???? Jak dla mnie - Jeżeli nie sprzedajesz informacji nie dajesz, jesteś traktowany jako środowisko kryminologenne, tak stwierdzili wychowawcy, Zróbcie coś ludzie dla pierwszych i drugich grup ZK Iława bo siedzą tam naprawdę dobre chłopaki,jedni próbują wyjść drudzy nie starają się wogóle o wyjście ale trzeba brać pod uwagę regulamin ZK i wszystkich trzymać na jednej linii a nie bronić i wywyższać gwałcicieli, pedofili którzy lubią współpracować z dyrektorem,takim łysym w okularach hehe To są jego pupilki . Chciałbym się jeszcze odnieść do oddziału jedenastego a mianowicie do papy cwela- kto był ten wie o kogo chodzi.Łajza trzymała zwłoki boga winnej dziewczyny tydzień w dywanie i przez ten tydzień obcował z nią płciowo i teraz przedstawię historię taką: Ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na początku swojej kary był na Barczewie,tam skazani na świetlicy dowiedzieli się za co siedzi pobili go i obsikali,oddziałowi zabrali go w trybie ochronnym na Iławę i od tam

.a

na karnym jest tylko dwa razy w tyg telefon.

lolka

Muj mąż jest tam 5dni i niemam z nim żadnego kontakti a ponoć na karnym możma dzwonić . Prosze dajcie znać jak tam jest bo strasznie się denerwuje a w necie nic nie moge znaleść żadnych opini jest gożej nisz na śledczym masakra

Ja

ZK Iława to więzienie stworzone w celu resocjalizacji ludzi tam umieszczanych .Dlatego że popełniali błędy jedni większe drudzy mniejsze .Straszne jest dla mnie to że dla każdego zakładu resocjalizacja ma inne znaczenie ale jedno ich łączy dążenie do przygotowania człowieka skazanego do życia za murami zgodnie z przepisami prawa .To dążenie to mit!Resocjalizacja nie istnieje !Więzienie to przetrwanie dla skazanych a dla pracowników to walka o dążeniu do dobrego zaprogramowania swojego umysłu aby nie odstawać .Po jednej i po drugiej stronie jest zmęczenie materiału .I z perspektywy obserwacji człowieka z zewnątrz wygląda to tragicznie .Skazanemu odebrano wolność .Rodzina skazanego ma swoje prawa pracownicy o tym zapominają jeśli w stosunków do więźnia są wyuczeni proponuję poszerzyć swoją wiedzę książkową i poczytać co Rodzinie wolno (nie nawiązuje do skrajnych sytuacji)Jak mamy posługiwać się prawem względem siedzących to dla stojących również poproszę !

my

Skazani sa tak traktowani jak sobie zasluza!!!! Przestancie pisac ze biedak siedzi bo za niewinność tam nie trafil!!! Przerabane maja tylko ci ktorzy nie maja kasy na wypiskki i od nikogo paczek nie dostaja!!!zk ilawa to ciechocinek skazani robia co chca. A funkcjonariusze robia co musza taka ich praca tylko ze jeden wykonuje ja sumiennie a drugi olewa! Skazani zachowuja sie jakby wszystko im sie nalezalo a rodziny skazanych jakby byli najwazniejsi i kazdy ma kolo nich skakac... taka prawda...

ilawa

bzdety osrodek wypoczynkowy ilawa tak powinno sie nazywac :) 4 pawilon 3 pietro :D pozdro

Ja
@ilawa 08.11.2014 23:41

Na pewno ośrodek wypoczynkowy dla pracowników dużo się nie narobią a i na bramie zawsze można sobie pograć w pasjansa no i przecież zakłady z rańca założyć na to zawsze znajdzie się czas potem się nie wyrabiamy i skracamy ludziom widzenia .Tak jest prościej i łatwiej oczywiście dla nas .Praca jak każda inna tylko kto normalny wykształcony z umysłem logistyka i psychologa podejmie taką pracę .I dlatego jest jak jest.Pozatym wszyscy normalni wyjechali a ktoś musi tam siedzieć a kto inny musi udawać ważnego .Na szczęście w zakładzie karnym nie grozi- "Ostatni gasi światło " bo ci co by mogli to wyjechać nie mogą a ci co mogą to wolą udawać że pracują !

żona

w tym ZK jest taki oddziałowy,który jest chyba po rodzinie z kimś wyżej.Pozwala sobie na więcej niż w procedurach,traktuje skazanych jak śmieci,psy.....wszyscy o tym wiedzą i większość siedzi cicho.Gdzie tu jest sprawiedliwość?Czy jest tam jakiś Pan Dyrektor????

Zostaw opinię o Z.K. Iława - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.K. Iława