IPB Sp z o.o.

Iława

Opinie o IPB Sp z o.o.

Alicja

Czy w IPB Sp z o.o. organizowane są szkolenia dla pracowników? Jak to wygląda w praktyce?

kto to

Dla mnie już jest idealne to, że zapewniona jest umowa o pracę. O stabilne zatrudnienie jest teraz dość ciężko, a tak to przynajmniej można liczyć na to, że jak dają benefity to pracownicy są zadowoleni z warunków.

554-82-81

.... Ty to masz zyczie

Szukasz pracy?

saa

uklady ukladziki zero socjala ile wywalczyles na poczatku tyle masz do konca..

Były

Pracowałem tylko 3 miesiące, wiesz okres próbny więc doświadczenia nie nabrałem na szczęście komunistycznych nawyków nie zabrałem ze sobą do innej firmy i dlatego porządną kasiorkę zarabiam. Ale co tam przedemną urlop na dominikanie, pewnie jakbym pracował w IPB to urlop w siemianach i rzęch na parkingu. A tak BMW 3 2012. Co tu dużo mówić. A właśnie kto jedzie na pogrzeb Jaruzelskiego z IPB?

BYŁY

Firma ok. Jak chcesz mało zarabiać to polecam nawet bardzo ja z perspektywy czasu nie żałuje zmiany zarabiam 16 razy więcej. A i jeszcze ta niepowtatrzalna atmosfera. Wydaję mi się że co niektórzy z tej firmy jak oglądają Misia to się nie śmieją.I najlepsze są te nagrody nadawane firmie śmiech na sali.

lary

nie moge narzekać, mi się w tej firmie dobrze pracuje.dodatek do wczasów jest ;)

sprawdzony

co słychać w firmie ?

Zostaw opinię o IPB Sp z o.o. - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPB Sp z o.o.