Opinie o IPB Sp z o.o. w Iława

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IPB Sp z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie IPB Sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IPB Sp z o.o. w Iława

były prcownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie, jasne i przejrzyste kryteria wynagradzania, super atmosfera wśród pracowników, wiele dobrego można się nauczyć. Dobrze wspominam czas pracy w "IPB" Sp. z o.o. Z całym sercem polecam.

Radek Nowy wpis

IPB stawia bloki w Kwidzynie, mialem postawiony samochod przed blokiem.Pracownik IPB cial prenty w odleglosci ok 20 metrow od mojego samochodu i stalo sie ze pelno odpryskow powstalo na szybie i karoseri.Przedstawilismy sprawe IPB i co ?dostalismy odpowiedz ze pracownik cial prenty w odleglosci gdzie one nie mogly by doleciec do auta a dodam ze szkoda powstala tez u drugiej osoby ktorej samochod stal obok mojego.Jakas tragedia z tym deweloperem napewno nie polecam i nigdy nie polece.Od takiej firmy wymagalo by sie zrozumienia i poniesiania odpowiedzialnosci a dodam ze auto mam 2 letnie.Poprostu tragediaaaa!!!!!!!

Magdalena Nowy wpis
@Radek

A nie było nigdzie monitoringu w pobliżu? Może udałoby się jakoś udowodnić że wina leży po stronie ich pracownika?

Hamilton Nowy wpis

Firma wypracowała sobie dobra opinię, jest wymagająca ale pewne jest, że warto tu pracować

Niepełnosprawny.

Oferta na stróża jak dzwonisz nie ważna . A na stronie internetowej Niepełnosprawny praca jest. Zatrudnimy stróża . Niepoważna firma. Brak szacunku dla zatrudniających się.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IPB Sp z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Z Urzędu pracy.

Ta firma to robi z niepełnosprawnych na stróża głupków . Dzwonią ze już nie trzeba mają pracownika na stróża . A ogłoszenia nie likwidują. Jak tak wykańczają budowle to dziękuje . Ludu pracujący ludu betonu i stali z I.P.B.

Poszukujący pracy ale nie !

Jestem ciekawy jakie orzeczenie o niepełnosprawności miał pierwszy Facet. A jaki ma drugi Facet. Ale tu i tak nikt nie napisze. Jest w (usunięte przez administratora) Zasada równego traktowania art 183 a&1 k.p. Niedyskryminacja . Jaki Prezes i Zarząd taka kadra pracownicza.

Emeryt z Firmy Wulkan.

Odpowiem na te dwa komentarze o etacie stróża. Pracowałem na kilku budowach i powiem tak. Warunki jak warunki , przecież to budowa. Z nudów się sprzątało . Ale włamania były . I będą . Nie zwinny Strażnika , ponieważ włamania były ukartowane. Z tego co wiem to ten jegomość jak przyszedł na tą budowę na początku Stycznia , to chyba chciał pracować . A tu kicha , najpierw każą czekać na telefon , a następnie po dwóch tygodniach dzwonią nie trzeba. . I tu jegomość ma rację . Jest rozmowa wstępna , ocena, szybka decyzja tak , albo Nie. Na co liczyliście że jak nikt się nie zgłosi to będzie dobry dp pracy. To zatrudniajcie zdrowych pełnosprawnych. Jak pracowałem w ochronie to było przekleństwem jak kierownik wysyłał na stróżowanie do I.P.B Iława.ponieważ były zawsze włamania i firma Wulkan pokrywała straty .Mam podejrzenie Panie je..., ze Pan jest za bystry na strażnika budowy , a to kierownictwu nie pasuje. Dziękuje.

Strażnik.

Do Pana. Jest Pan OK ! Jak lekceważą to niech się walą. Ale mnie to dziwi dlaczego dzwonią i mówią ze mają pracownika.A oferta pracy jest na stronach internetowych. Kogo oni szukają , Głupiego , silnego i pijaka. Chyba że nie masz na chleb stróżuj na budowie . A tak nie polecam . Na twoich oczach będą wynosić a jak doniesiesz to ciebie zniszczą. Pamiętaj że budowy są ludzi z ze Wsi A człowiek ze Wsi to gorzej jak terrorysta.

Pan jest zawze Panem.

Było ogłoszenie na strażnika , zgłosiłem się na budowę . Zapisali kontakt . po 14 dniach dzwonią ze zgłosiła się inną chętna osobę. jest w porządku. Ale dlaczego w dniu rozmowy nie powiedzieli dziękuje. Chyba dla tego , ponieważ na początku nie było głupszego od demie. A tak na marginesie ; tak popatrzyłem to i tak nie miałem ochoty na tą pracę , ponieważ pracować po 16 godzin w pomieszczeniu 2x2 bez klimatyzacji i.t.p. w soboty , niedziele, święta po 24 godziny w takich warunkach to tragedia. Latem to chyba dochodzi w tej puszce do + 4o C. Zimą grypa z ciepłego na zimne. Chyba że się ma orzeczenie o niepełnosprawności 02-P ( Choroby Psychiatryczne) i większa dotacja przez P.F.R.O.N.I takim Niepełnosprawnym stróżem można sterować. niewolić, wykorzystywać.sprzątać szatnie i,t,p, Ale Polskie chłopstwo Katolickie mają torturowanie człowieka mają to we Krwi. Potwierdza to Genewska konwencja O.N.Z.praw osób niepełnosprawnych. Przyjmijcie zasadę , przychodzi człowiek do pracy , nie odpowiada mówi się dziękuje miłego dnia. A nie Prezesi firm budowlanych narzekają ze nikt nie chce pracować A jak jest chętny to mu środkowy palec. To jest Patologią !

kto to

Dla mnie już jest idealne to, że zapewniona jest umowa o pracę. O stabilne zatrudnienie jest teraz dość ciężko, a tak to przynajmniej można liczyć na to, że jak dają benefity to pracownicy są zadowoleni z warunków.

554-82-81

.... Ty to masz zyczie

saa

uklady ukladziki zero socjala ile wywalczyles na poczatku tyle masz do konca..

Były

Pracowałem tylko 3 miesiące, wiesz okres próbny więc doświadczenia nie nabrałem na szczęście komunistycznych nawyków nie zabrałem ze sobą do innej firmy i dlatego porządną kasiorkę zarabiam. Ale co tam przedemną urlop na dominikanie, pewnie jakbym pracował w IPB to urlop w siemianach i rzęch na parkingu. A tak BMW 3 2012. Co tu dużo mówić. A właśnie kto jedzie na pogrzeb Jaruzelskiego z IPB?

BYŁY

Firma ok. Jak chcesz mało zarabiać to polecam nawet bardzo ja z perspektywy czasu nie żałuje zmiany zarabiam 16 razy więcej. A i jeszcze ta niepowtatrzalna atmosfera. Wydaję mi się że co niektórzy z tej firmy jak oglądają Misia to się nie śmieją.I najlepsze są te nagrody nadawane firmie śmiech na sali.

lary

nie moge narzekać, mi się w tej firmie dobrze pracuje.dodatek do wczasów jest ;)

sprawdzony

co słychać w firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o IPB Sp z o.o. - Iława

• Jak się pracuje w IPB Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IPB Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IPB Sp z o.o.