Grand Hotel Tiffi

Iława

Opinie o Grand Hotel Tiffi

wwwww

Hej ludziska , po co tam jeszcze pracujecie. Każdy kto może to ucieka z tego chorego miejsca, managery to są tylko z nazwy , a tak naprawdę to lenie i pustogłowia w dodatku brzydkie, które nie potrafią zorganizować właściwie pracy dla ludzi. Nie tyrajcie na właścicieli jachtów i helikopterów za 10 złotych netto na godzinę, bo oni mają was w du...pie, zatrudnią każdego kto chce mało kasy. Hotel powinna odwiedzić inspekcja i wszystkie zlecenia zrobić na umowy i wypłacić zaległe nadgodziny.

Byłęm tam

Nie polecam teraz pracują głównie Ukraińcy, a pseudo menadżerka Agnieszka od kelnerek jest tępa i potrafi tylko się drzeć. Ogólnie dno nie ma co się męczyć.

Polak

Pozdrawiam Panie "manager" z hotelu Tiffi w Iławie , niedługo hrabianki same będą robić bo to co tam się dzieje to wyzysk głodowe stawki , umowa śmieć , praca w soboty i niedziele , w nocy a płaca nędzne pieniądze a wymagania ........ Tylko inspekcję pracy tam wysłać

Szukasz pracy?

zzz123

wyzyskiwanie ludzi, praca w miesiącu 250godzin ale zapomnij o nadgodzinach i podwyżce ale "państwo właściciele" pławią się w luksusach a ty haruj!!!

Iławiak

Wyzysk na zlecenie, nic więcej.

magi

wy tak nie usuwajcie opinii, tylko pokażcie jak jest naprawdę ! a nie się boicie, poza tym i tak już w Iławie, Ostródzie wszyscy wiedzą, że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

rrrrrrr

Co powiecie o pracy w Hotelu Tiffi?Bo nie wiem czy warto tam złożyc cv

Zostaw opinię o Grand Hotel Tiffi - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grand Hotel Tiffi