Opinie o Grand Hotel Tiffi w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grand Hotel Tiffi. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grand Hotel Tiffi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Hotel Tiffi w Iława

Pierwsza i jednocześnie najgorsza praca mojego życia. Na moje szczęście już tam nie pracuje, ale chętnie opowiem jak wygląda "praca" w tym miejscu. Notoryczny (usunięte przez administratora) ze strony "supervisorów" którzy myśla że pracując za mniej niż najniższą krajową złapali boga za nogi i mogą tobą pomiatać jest na porządku dziennym. 0 jakiegokolwiek wsparcia ze strony osób wyżej, 0 jakiejkolwiek pomocy, nauczenia, w skrócie radź se sam, a my będziemy po tobie jechać. Nie będę wspominał już o epitetach prezesa w kierunku pracowników za które możnaby wyciągać poważne konsekwencje prawne. Zarobki w tym miejscu to tragedia - reklamują na ogłoszeniach "pełen etat" który tak naprawde wynosi 140/150 godzin w miesiącu przy dobrych wiatrach, bo zdarzały się miesiące po 110h, dodając przy tym "30min nieodpłatniej przerwy" robisz znacznie mniej niż masz w grafiku co przekłada się na pełen dzień w miesiącu pracy za free. Głodowe pensje bez statusu studenta typu 1500/2000zł miesięcznie oraz bardzo ciekawe przeliczanie wypłaty gdzie przy jednakowej liczbie godzin w obu miesiącach dostajesz wyngarodzenie różne o troche ponad 500zł (!). Grafik na którym pracowałem to praktycznie grafik dla studenta dziennego, z tym że ja nie nigdy nie studiowałem dziennie - Od poniedziałku do środy/czwartku siedzisz w domu a na cały weekend przychodzisz na 12h praktycznie każdego dnia, nierzadko robiąc nocki od 20 do 8 rano w piątek/sobote za które płacone masz jak za dzień ale do tego przejdę zaraz ;) Luźny grafik na umowie zlecenie dopasowany pod twoje potrzeby to tylko iluzja, 1 dzień wolnego w weekend jest często kontrowany "masz nocke bo nie ma kto robić" albo po prostu dają ci mniej godzin w miesiącu. Nocki i rodzaj umowy na której pracujesz - to już jest hit, dosłownie praktycznie każdy tam pracuje na umowie zlecenie od nastolatków po kobiety 30/40 lat (oczywiscie każdy za najniższą krajową) co za tym idzie cały garnitur w którym pracujesz musisz sobie ogarnąć sam jeżeli nie chcesz chodzić w szatach o 5 rozmiarów za dużych. Z racji umowy zlecenie nocki na których siedziałem po 12h, robiąc absurdalne raporty dla prezesa, były rozliczane jak zmiany dziennie. Na nockach pracują tylko małolaty do przemiału, które z braku perspektyw w tym mieście przychodzą tam pracować, supervisorzy przychodzą sobie na najlepsze zmiany, a ty musisz za nich robić nocki. Przeszło to do takiego ekstremum że osoby, które tych nocek nie powinny mieć, bo to nie ich stanowisko oraz nie mają doświadczenia ani wiedzy jak je robić, robią je tylko dlatego bo ktoś musi. Mógłbym jeszcze długo się rozwodzić nad ogarniczonym oraz niesamowicie źle napisanym systemie recepcyjnym, który nic nie potrafi i raporty tworzysz ty albo o niedziałającym ogrzewaniu/klimatyzacji za które regularnie świecisz oczami przed gośćmi którzy oczekują cudów od ludzi pracujących za głodowe pensje, ale szkoda strzępić wiadomo co. Odradzam to miejsce pracy każdemu, szczególnie młodym którzy niestety w tym mieście nie maja innych perspektyw i zostaje im bycie wykorzystywanym do granic możliwości.

Jak szefostwo w Grand Hotel Tiffi traktuje ludzi?

Czy w Grand Hotel Tiffi jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

Mikołaj

Widzę, że pracownik recepcji może liczyć na całkiem przyzwoite premie sprzedażowe szczególnie w sezonie. Za co dokładnie są te premie? Za sprzedaż jakich usług?

Ziomeczku Nowy wpis
@Mikołaj

Widać, ze to sam hotel pisze bo na co można liczyć przy tych śmiesznych godzinach na umowie zlecenie... Przydałyby się normalne umowy, a nie śmieciowy. Niby hotel pięciogwiazdkowy, a umowy jakie są takie sa. Wstyd.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grand Hotel Tiffi? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Marzena

Ostatnia z sugestii, że pip powinien się tu rozejrzeć zdaje się być niepokojąca. :/ Faktycznie było coś na rzeczy i ostatecznie tu była? Jest tu aktualnie jakiś problem z brakiem szacunku tak jak kiedyś wspominał czy z atmosferą wszystko jak najbardziej ok?

tiffi

Do wszystkich sfrustrowanych pracowników "ZARÓBCIE KILKA MLN ZŁ I OTWÓŻCIE SWÓJ BIZNES" wtedy porozmawiamy

Polka
@tiffi

Wtedy porozmawiamy? A może teraz...ludzkości i szacunku dla innych potrzeba nawet po zarobieniu tych kilku milionów, bo pracownicy to też ludzie! Inspekcja pracy potrzebna w tym hotelu.

Agata

Nadal takie niskie stawki godzinowe, jak żeście pisali? Wpisu o kombinowaniu nie rozumiem, jak może kasa leżeć w hotelu i tylko ją brać.

Bar T Simson

Jak chcesz tam pracować to lepiej żebyś umiał kombinować jak właściciel ,. Każdy wie jak zdobył pierwszy milion i utopił kumpla za pieniądze, jak będziesz dobrze kombinował to zarobisz nawet 4K jako zwykły pracownik, kasa leży wszędzie w tym hotelu, kolega tak kombinował ze w pół roku zarobił na samochód i się zwolnił :D

Lech

@Ania 12 netto na repcepcji? Naprawdę?

Gosia

@Paulina powiesz coś więcej o premiach sprzedażowych?

Zuzia

Jestem zainteresowana praca w hotelu jako recepcjonistka. Jakie zarobki?

@Zuzia

12zł netto. Polecam ? NIE. Lepiej iść do mniejszego hotelu, gdzie zarobisz więcej i będziesz mieć większą pensję

Sylwia
@Ania

@Ania A czy do kwoty o której wspomniałaś dochodzą jeszcze jakieś dodatki? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Paulina
@Sylwia

Recepcjonista ma premie sprzedażowe - w sezonie całkiem przyzwoite

wwwww

Hej ludziska , po co tam jeszcze pracujecie. Każdy kto może to ucieka z tego chorego miejsca, managery to są tylko z nazwy , a tak naprawdę to lenie i pustogłowia w dodatku brzydkie, które nie potrafią zorganizować właściwie pracy dla ludzi. Nie tyrajcie na właścicieli jachtów i helikopterów za 10 złotych netto na godzinę, bo oni mają was w du...pie, zatrudnią każdego kto chce mało kasy. Hotel powinna odwiedzić inspekcja i wszystkie zlecenia zrobić na umowy i wypłacić zaległe nadgodziny.

cucky
@wwwww

cooooo?lepi u ciebie? dawaj nazwę swojej firmy....biere robotę od ręki!

Nl

Hotel udaje rodzinne miejsce za drzwiami obsługi to prawdziwe piekło i brak jakiego kolwiek poszanowania. Praca jak w obozie 12 h bez przerwy za które pracowniką i tak odciągają 0,5 h czyli pracując 12 h płaca tobie za 11,5 h i to takie grosze i umowa zlecenie a szef kuchni jedyne co potrafi to obrażać i poniżać

lucky
@Nl

a moze tak NI własny hotel otwórz? (usunięte przez administratora)

Boss

Kuchnia.to chory temat' nikt niewie o co tam kaman' jeden na drugiego zgania'.a są funkcyjni biorą za to grubą kase' a udają święte krowy' no nie potrafią' prostych żeczy wyliczyc' lepiej se na jakąś fabrykę albo do sklepu do roboty iść"

kolargol

@Beata Jeśli już ktoś ma uwagi dla firmy to warto być bardziej spostrzegawczym i nie zostawiać ich na forum pracowniczym!

Beata

Strasznie wysoka temperatura w pokoju 27 stopni zepsuta klimatyzacja pomimo próśb zwodzono nas iż cis zrobią jednak nic nie zrobili. Jestem zawiedziona obsługa hotelu chociaż chciałabym docenić kucharza jednak nie polecam tego hotelu

Iza

Jeśli ktoś nie potrafi utrzymać się w firmie to zupełnie zbytecznie wypisuje te brednie na forum!!!

@Iza

Z tamtąd nie zwalniają ludzie sami uciekają

Sylwia
@Nl

Możesz rozwinąć Swoją wypowiedź? Dlaczego pracownicy "uciekają" z firmy? Atmosfera w pracy jak również oferowane wynagrodzenie za wykonywane obowiązki są bardzo ważne. Czekamy na więcej informacji. Dla osób poszukujących pracy każda informacja jest bardzo ważna.

Nl

Moim zdaniem tam powinni pracować psychopaci którzy pastwią się nad rodzinami i zwierzętami za karę a nie ludzie. To piekło nie życie w tej pracy. Szefa kuchni słowa święta są tylko dwa dni w roku rodzina inne wartości się nie liczą tylko ten hotel nie żyje się dla pracy tylko pracuje się żeby żyć

Wiktor

Idealnych firm nie ma tak jak i nie ma idealnych pracowników.

@Wiktor

Moim zdaniem to ten obiekt jest odzwierciedleniem syberiady XXI wieku

Tifii_pracownik

Praca niewolnicza. Nowy kierownik wielki podrywacz zamiast optymalizować godziny pracy to woli uganiać się za pracownicami. Wielki hotel sterowany przez ludzi którzy chcą tylko wyzyskiwać innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Hotel Tiffi - Iława

• Jak się pracuje w Grand Hotel Tiffi?

Zobacz opinie na temat firmy Grand Hotel Tiffi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grand Hotel Tiffi
1.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Biały Kamień 7 lok. 64
    02-593 Iława
  • NIP: 5662012039 KRS: 0000463084

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042