Opinie o Maciej Piórczyński w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maciej Piórczyński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Maciej Piórczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Piórczyński w Warszawa

Gabi Nowy wpis

cześć, w zeszłorocznej ofercie moją uwagę zwróciło to, że handlowiec musiałby jeździć własnym autem. To do dziś aktualne czy może teraz udaje się dostać samochód od pracodawcy? zastanawiam się po prostu jak koszty wcześniej były rozliczane

Joki103 Nowy wpis

Wypłaty w terminie, godziny pracy idealne. Pracodawca godny zaufania. Polecam, pracuje 2 lata i nie zamierzam nigdzie uciekać.

Beti Nowy wpis

Czy więcej osób miało jakieś problemy z tym całym PITem i wykazanym zatrudnieniem na 1/ 8 etatu? na tym w zasadzie opinie się zakończyły, dlatego mnie to zaciekawiło, bo jakoś w ofercie da handlowca z kiedyś nie zostało takie coś wskazane – normalna umowa o prace. nieczęsto widzę oferty gdzie trzeba być ze swoim autem, więc chciałam sprawdzić czy jakieś inne warunki to rekompensują?

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis

Uciekać gdzie (usunięte przez administratora) rośnie... Umowa na czas nieokreślony. Kasę dostajesz normalnie, ale w przy rozliczeniu PIT masz wpisane 1/8 etatu... Używasz do pracy swojego prywatnego auta i swojego prywatnego paliwa. (usunięte przez administratora) NIE FIRMA

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wanda

Ostatnio szukali sprzedawcy handlowca na Śląskie, 1 200–7 600 zł brutto / mies. w zależności, czy część etatu, czy cały. Coś wiadomo Wam, czy jest szansa na Warmińsko-Mazurskie, albo w ogóle na północ od Warszawy? Jak z autem służbowym i paliwem?

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Piórczyński - Warszawa

• Jak się pracuje w Maciej Piórczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Piórczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciej Piórczyński?

Maciej Piórczyński
  • Fabryczna 21 lok. 5