Opinie o Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie w Iława

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie?

Anonim Nowy wpis
Klient

Oddział ginekologiczny Sama niedawno urodziłam i "powiem " jest naprawdę dobrze.Tylko doradzam jak można porody rodzinne .Prócz jednego wyjątku pani położnej Hanny, jak traficie na tę panią współczuję i radzę się pilnować. Nie będę nic więcej pisać, bo musiałabym użyć niecendzuralnych słów. Reszta personelu naprawdę super. Panie z oddziału noworodków jesteście cudowne babki , a pani Ania to już w ogóle wspaniała kobieta - jest pani cudowna. Jedzenie też ok, prócz zup. Czystość, higiena ok. Tylko radzę się przygotować na braki w papierze toaletowy i recznikach papierowych.

Agnieszka Nowy wpis
Kandydat
@Anonim

Czyli można mieć poród rodzinny w czasach pandemii?

Aleksandra Nowy wpis

Zła opinia tego szpitala istnieje od lat.SOR to totalna porażka tego szpitala a w szczególności obsługa soru,niemili ,nieuprzejme pielęgniarki.Pracują tu tylko po to aby mieć pracę.Czy wreszcie coś się zmieni????Niech ktoś zajmie się tą sprawą.Proszę!!!!!!

Anna

spędziłam tydzień na oddziale ginekologiczno położniczym. Wspaniałe panie położne, przesympatyczne panie salowe:), lekarze- same pozytywy. Bardzo czysto, schludnie. Miła atmosfera i cudowna opieka. Panie sluza rada w każdej kwestii. O położnych z oddziału noworodkowego mogłabym napisać cała litanie dziękczynna:). Jak rodzic, to tylko tam!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie - Iława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie
5/5 Na podstawie 1 ocen.