Opinie o Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie w Iława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie w Iława

Aleksandra

Zła opinia tego szpitala istnieje od lat.SOR to totalna porażka tego szpitala a w szczególności obsługa soru,niemili ,nieuprzejme pielęgniarki.Pracują tu tylko po to aby mieć pracę.Czy wreszcie coś się zmieni????Niech ktoś zajmie się tą sprawą.Proszę!!!!!!

Wulkan
@Aleksandra

Totalna porażka, zgadzam się z musu personel pracuje Chyba po to aby mieć robore nawet na oddziale dziecięcym gubią Zdjęcia rentgena a na wynika czeka się kilka dni jeszcze wchodzą w dyskusje z rodzicami z pretensjami że nie pilnuje się kroplówki z jednej sali wchodzą na drugą sale bez dezynfekcji rąk brak ręcznikowy papierowych to tylko kropla tego wszystkiego

Jest info, że szukają psychoterapeuty, ale bez szczegółów, ile chociażby godzin tygodniowa taka praca. Może ktoś podać w jakich godzinach pracuje terapeuta? Zapewniają podobno atrakcyjne wynagrodzenie, ale mnie interesują konkrety.

Tomasz Nowy wpis

SOR - oddział szpitalny, świąteczna sobota : Dziękuję za miłą, i fachową pomoc ( diagnoza + leczenie) , fajni ludzie mi pomogli! Dziękuję bardzo !!! Tomasz

I jak z tą rekrutacja służby porządkowej, szukałam tej oferty ale nie znalazłam. Może wy podpowiecie? Albo w sumie wyśle swoje CV, nie zaszkodzi. Czy pracownik porządkowy ma jakieś dodatki wynikające z zatrudnienia? Wchodzi w nie prywatna opieka medyczna albo wczasy pod gruszą?

Aleksandra

Izabela
@Aleksandra

Zgadzam się porażka w ogóle ten szpital powinien być zamknięty sama się o tym przekonałam na poroduwce nie miłe pielęgniarki jak by z musu tam siedziały i w dodatku by mnie wykończyli bo sprzętu im nawaliły porażka kompletna burdel i nic po za tym

Wulkan Nowy wpis
@Aleksandra

Aplikowałeś na stanowisko PIELĘGNIARKA oferowane przez firmę Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Ile jest zmian w Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie?

Trwa rekrutacja dla pracowników służby porządkowej, czy kobiety też mogą aplikować? Poszukują na pilnie, więc od kiedy można zacząć pracę? Wynagrodzenie jest odgórnie ustalone czy można je negocjować? Jak zmianowo wygląda ta robota?

XXX

Proszę dowiedzieć się u źródła czy faktycznie jest zapotrzebowanie.. Zetknąłem się z sytuacją, że mimo "pilnego poszukiwania" summa summarum "jednak nie potrzebujemy"

Wisienka

Brak odpowiedzialności. Brak odpowiedniej opieki chorych. Odwiedziny są do 19 dla bliskich czy znajomych natomiast rodzice mogą być całodobowo,lecz tak nie jest . Mało kto się tego stosuje, personel nie pilnuje gości , są do bardzo późna. Moje dziecko nie może spać,bo święte (usunięte przez administratora) sobie robią trzodę na sali. Tak być nie powinno! Ten szpital to jedna wielka kpina!

Henia

W listopadzie były tu głosy o rzekomych zwolnieniach, które miały się odbyć w szpitalu. Czy doszły do skutku, albo czy wiadomo coś więcej na ten temat? Zaciekawiła mnie oferta pracy dla psychologa z ich strony, ale wolałabym się nie martwić o ewentualną utraty pracy już na początek. Ponadto nie piszą tam prawie nic o wymaganiach czy warunkach pracy, pomożecie? Ile można zarobić i czy zatrudniają na kontrakt czy UoP?

Wiesz:)

Spędziłam parę dni na oddziale ginekologicznym. Wspaniałe panie pielegniarki i panie salowe:), lekarze- same pozytywy. Bardzo czysto, schludnie. Miła atmosfera i cudowna opieka. Panie pielegniarki sluza rada w każdej kwestii . Dziękuję za opiekę i wsparcie :)

Abc

Bardzo jesteśmy zadowoleni że jest w szpitalu ochrona czujemy się bezpieczniej tym bardziej że idzie zima i bezdomni będą chcieli koczować w ciepłym

Zzzzż
@Abc

Ale dyrektor szpitala szuka oszczędności i nie będzie od grudnia ochrony

O
@Zzzzż

Tak szuka oszczędności i będą redukcję etatów, głównie administracja.

Estera
@Zzzzż

I co, faktycznie nie ma już pracowników ochrony? Mamy już 2 grudnia. Co z tymi osobami, którzle pracowały do tej pory na tym obiekcie? Zostali zwolnieni, a może gdzieś przeniesieni?

Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako asystent zdrowienia i zastanawiam się czy jako element rozwoju projektu jest to praca długoterminowa. Szpital oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, może zna ktoś mniej więcej tę kwotę? Czy proces rekrutacyjny długo trwa?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako terapeuta można liczyć na 6300 PLN. Czy to prawda?

Ewuś

Oddział wewnętrzny to totalna porażka.jesteś nikim,ani chory ani rodzina.Pan Dr k bardzo niesympatyczny.Pacjenta traktuje jak zło konieczne,lekceważy rodzinę,aby udzielić informacji.Pielęniarki mało życzliwe,opryskliwe.Jak można omijajcie ten szpital.Duzo lepiej jest wNowym Mieście.Opieka o niebo lepsxa

Stan obecny

Pacjent 09.09.2022 12:28 Na oddziale dla uzależnionych jest plaga pluskw, są wszędzie i w dużej ilości, obecnie wyłącza się pokoje i nie przyjmuje nowych pacjentów. Unikajcie tego miejsca.

@Stan obecny

Możliwe, że w ramach dowodu będzie na ten temat jakiś artykuł w prasie?

Pacjent

Pacjentka

Porażka .....porażka i jeszcze raz porażka...Ordynator to jakaś masakra mimo skierowania na cesarskie cięcie zmuszono mnie do porodu naturalnego( syn waga 4670 i 54cm) Ordynator zabronił więc lekarz prowadzący nie podjął żadnej samodzielnej decyzji stwierdził że ordynator to tak jak ojciec i on musi go słuchać poprostu konowały... Ordynator obiecał że jeśli w ciagu 2 godz nie urodze zrobią mi cesarkie kiedy zblizal sie czas 2 godz przyszedl lekarz synek(majacy wtedy dyżur) i kazal mnie zabrac z porodowki bo on na monitorzeu u siebie nie widzi postępów w porodzie . Położna odmowila i syn urodzil sie za 20min brak kompetencji i uporu położnej skończył by sie tragicznie... Ten oddzial i lekarz nim kierujacy powinni byc zamknięci na zawsze zanim doprowadzą do czyjejś tragedii

@Pacjentka

Stało się to tak szybko i bez żadnych komplikacji? Bo jeśli tak to chyba jednak mieli rację, że naturalnie będzie wszystko dobrze. Pani jednak rozumiem, że uznaje to za jawne niedbalstwo? Bo takie rzeczy w razie czego można zgłaszać

Pacjentka
@Teresa

Oczywiście,że tak... Koordynator jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Moje skierowanie na cc nie było od ginekologa wiec bez konsultacji i zbadania mnie przez specjaliste z odopwiedniej dziedziny nie miał prawa zmuszać mnie do porodu naturalnego. Po tym co przeżyłam nie zdecyduje sie na kolejne dziecko, i dla jasnosci to nie strach przed bólem porodowym (jak sugerowała lekarz) Synek urodził sie owiniety na szyjce pepowina wstrzymywano parcie aby odplatac pepowine, urodził sie siny dostał 8 punktów. Nie musiało tak być i mogło skończyć sie tragicznie gdyby położna posłuchała,, lekarza synka,, i zabrala mnie z porodowki.... poprotu mój synek by sie udusił... i wtedy co bym usłyszała...napewno by nie było winnego

@Pacjentka

Oj niech Pani mi uwierzy, że byłby winny i w dodatku pociągnięty do odpowiedzialności. Na całe szczęście nic takiego się nie przytrafiło. Sama nie wiem, dobrze by było chyba, żeby ktoś w razie czego się temu przyjrzał co by nigdy do czegoś takiego nie doszło. Tylko jak zwrócić na to ich uwagę?

Pompeniusz

Szpital w Iławie to jest porażka klęska dramat to co się dzieje tutaj pojechaliśmy z chorym dzieckiem pół przytomnym do szpitala w godzinach popołudniowych w niedzielę odmówiono przyjęcia powiedziano nam że nie mają pediatry powiedziano nam że mamy jechać do innego miasta Ostróda Nowe Miasto to jest prostu chore dla mnie

@Pompeniusz

Ale faktycznie nie było nikogo kompetentnego, kto mógłby pomóc? Wiadomo jacy lekarze pełnili dyżur wtedy?

Sala 8

Serdeczne podziękowania dla oddziału neurologii po nadzorem Pana dr ordynatora Nowinskiego. Nie jestem w stanie ocenić tego słowami, bo one tego nie wyraża. To serce podpowiada o tych wartościach. Oddział rewelacyjny. Pan Ordynator, lekarze prowadzący, Panie |panowie] pielegnirki, cała obsługa - rewelalacyjni pod każdym względem. Kwalifikacja, szybka i trafna diagnoza, natychmiastowe specjalistyczne badania, skuteczne leczenia. Badania rozszerzone. Wszyscy bardzo mili, z uśmiechem i poszanowaniem dla chorych. Polecam ten oddział i wszystkich, którzy mi pomogli. Słowo dziękuję to kropla w morzu mojej wdzięczności. Jesteście wspaniali. Z głębi serca dziękuję i pozdrawiam wszystkich. Dozgonnie wdzięczny, mega wielki szacunek.

Oddział ginekologiczny Sama niedawno urodziłam i "powiem " jest naprawdę dobrze.Tylko doradzam jak można porody rodzinne .Prócz jednego wyjątku pani położnej Hanny, jak traficie na tę panią współczuję i radzę się pilnować. Nie będę nic więcej pisać, bo musiałabym użyć niecendzuralnych słów. Reszta personelu naprawdę super. Panie z oddziału noworodków jesteście cudowne babki , a pani Ania to już w ogóle wspaniała kobieta - jest pani cudowna. Jedzenie też ok, prócz zup. Czystość, higiena ok. Tylko radzę się przygotować na braki w papierze toaletowy i recznikach papierowych.

Agnieszka
@Anonim

Czyli można mieć poród rodzinny w czasach pandemii?

spędziłam tydzień na oddziale ginekologiczno położniczym. Wspaniałe panie położne, przesympatyczne panie salowe:), lekarze- same pozytywy. Bardzo czysto, schludnie. Miła atmosfera i cudowna opieka. Panie sluza rada w każdej kwestii. O położnych z oddziału noworodkowego mogłabym napisać cała litanie dziękczynna:). Jak rodzic, to tylko tam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie - Iława

• Jak się pracuje w Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie?

Zobacz opinie na temat firmy Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie?

Powiatowy Szpital Im. Władysława Biegańskiego w Iławie
  • Gen. Wł. Andersa 3