Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie

Iława

Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie

Opinie o Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie

Aleksandra

Zła opinia tego szpitala istnieje od lat.SOR to totalna porażka tego szpitala a w szczególności obsługa soru,niemili ,nieuprzejme pielęgniarki.Pracują tu tylko po to aby mieć pracę.Czy wreszcie coś się zmieni????Niech ktoś zajmie się tą sprawą.Proszę!!!!!!

Anna

spędziłam tydzień na oddziale ginekologiczno położniczym. Wspaniałe panie położne, przesympatyczne panie salowe:), lekarze- same pozytywy. Bardzo czysto, schludnie. Miła atmosfera i cudowna opieka. Panie sluza rada w każdej kwestii. O położnych z oddziału noworodkowego mogłabym napisać cała litanie dziękczynna:). Jak rodzic, to tylko tam!!!!

Zostaw opinię o Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie