Opinie o OBI w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OBI. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OBI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Olsztyn

Ali --G

Porażka wszyscy z plakietkami uczę sie .nikt nic nie wie kazdy kazdego pyta .a ci co nie maja ucze sie to stoja i gadają albo chodza miedzy regałami.dzial budowlany to juz wogole nikogo tam nigdy nie ma nawet problem robia zeby palete cementu odebrac z magazynu.moze w leroy bedzie lepiej

pracownik...
@Ali --G

może po prostu warto zapoznać się z regulaminem promocji a nie wyzywać pracowników na sklepie...

Obsługa porażka najgorszy market oni w Polsce

pracownik...
@anonymous

klienci porażka, najwięksi de-bile w polsce

świeży

cześć, pracowałem w tej firmie nie z pełna tydzień i o tydzień za długo. Kto tam zarządza działem, sklepem? O co wogule chodzi w tej firmie... kierownik mówi co mam robić , za parę min. dyrektorka przybiega i mówi, że mam robić coś innego. Brak organizacji, przychodzisz do roboty i nie wiesz od kogo dostaniesz opr. od kierownika czy dyrektorki. żal.

To co dzieje się teraz w tej firmie to jakieś wielkie nieporozumienie.Jeżeli będzie tak dalej to naprawdę nie będzie komu tu pracować zresztą już nie ma.I klientów też będzie coraz mniej bo nie ma osób kompetentnych do obsługi.Ja do tej pory walczyłam o dobre imię tej firmy ale teraz po tym co tu się dzieje już mi chyba nie zależy,po prostu nie mam siły. Przykre to jest .

@anonymous

przykre jest to, że odchodzą nawet kierownicy. Nie wiem co się dzieje ale sama się coraz częściej zaczynam zastanawiać czy ta praca jest stabilna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w OBI spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Kontroler Jakości - badania PT
JWW INVEST S.A.

witam Na początek 2800 brutto, odzież robocza, prywatna opieka medyczna, wczasy pod grószą itp. Mówiąc bez kolorowania, co raz więcej obowiązków, brak wsparcia ze strony centrali, ciągła spychologia, nierealne wymagania ze strony Kierownictwa i Dyrekcji. Jak nie masz uprawnień na wózki widłowe (bynajmniej na dziale Budowlanym) to porażka... chodzisz, prosisz każdego o pomoc a każdy ma to gdzieś bo zawalony jest swoją robotą. Patrząc na to co jest wpajane od pierwszych dni pracy - klient przede wszystkim w rzeczywistości klientów obsługuję się z doskoku a po obsłużeniu dostajesz opiera...ol, że jest bałagan na dziale. Firma zmieniła się z obsługi klienta na samorozwój i nieudolną próbę dorównania konkurencji i stworzenia nowych marketów. Klient jest dodatkiem do standardów firmy. Ciągłe kontrolę z centrali, presja że strony kierownictwa i zero jakiegokolwiek wsparcia.

Nigdywiecej

Odradzam!! W tej firmie jest stosowany mobbing, nikt nie chce pomóc. Gdy prosisz kierownictwo /i wyżej o pomoc dostajesz w zamian za to wypowiedzenie. Ja osobiście tak tego nie zostawię. Ale osobiście drugi raz bym się tam nie zatrudnił/ła.

@Nigdywiecej

Uważam ,że powinnaś zapoznać się z definicją słowa mobbing,by oczerniać firmę. Ja pracuję tu ponad 5 lat i nie spotkałam się z mobbingiem.

PrawNick
@Nigdywiecej

A możesz napisać coś więcej o tym "mobbingu"? Czy był stosowany wobec Ciebie czy kogoś innego? A znasz wogóle definicję słowa mobbing? Bo rzucając takie zarzuty zakładam, że znasz i zdajesz sobie sprawę z konsekwencji pomówienia firmy o pewien czyn. Zakładam że jest zasadne???

prawnik ten prawdziwy
@PrawNick

No raczej nie piszesz na temat. Kiepski z ciebie prawnik, skoro nie do końca rozumiesz to, co piszesz.

Unknow

Witam Miałem już nie pisać na tym forum bo szkoda mi czasu już na tą firmę. Ale wszedlem z ciekawości żeby zobaczyć co tutaj się dzieje. Trochę śmieszy mnie to jak ktoś pisze żeby nie sra.... do własnego gniazda. To jest forum o Obi. I jeśli komuś się praca tam nie podoba to dobrze że tak pisze. To samo w drugą stronę. Nie powinno się pisać że jest fajnie skoro nie jest. Wprowadza się w błąd wtedy osoby które by chciały tam pracować. Trzeba zawsze pisać prawdę żeby był pełny i jasny obraz sprawy. Jeśli chodzi o mobbing to w tej firmie nie każdy go doświadcza ale pewnie jest. Ale jak wiadomo jest ciężki do udowodnienia. Na nowym markecie będzie dyrekcja ze swoimi pupilami którzy pod kupują pracowników którzy pracowali na starym markecie żeby poszli na nowy. Nawet jak ktoś nie chciał to oferowali takie warunki i bajki ze poszli. A takich praktyk miało nie być. Także widać jacy ludzie będa na nowym markecie. Bez szacunku do drugiego człowieka i żeby dojść po trupach do celu. Jednak z tych dwóch marketów odradzam tylko nowy market. Mam nadzieję że w starym markecie nowa pani dyrektor od buduje to co dwóch poprzednich dyrektorów zniszczyło przez 7 miesięcy. I to nie jej wina że tak jest. Tylko ludzi którzy będą teraz rządzić na nowym markecie. To tyle.

wiemcojem

Najpierw chce zaznaczyc ze nigdy nie pracowalem w obi ani nie planuje. Trafilem na to forum przypadkiem. Moim skromnym zdaniem ciezka praca szczegolnie na budowlance i na drewnianym dziale za 2900 brutto?? Stojac caly dzien w blaszaku nogi bola rece bola od przewalania plytek i mozg od rozmow z ludzmi. Teraz mam duzo lepsza prace za duzo lepsze pieniadze w olsztynie a i tak starzy narzekaja. Tlumacze im ze sa ludzie ktorzy ciezko pracujac maja duzo mniej. Wniosek ze kazdy patrzy na swoja D...e. Najgorzej utknac w jednym miejscu.

@wiemcojem

mozesz pow gdzie pracujesz?

Bac pol

Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe że taki tuman bozy jest w biurze kasowym w nowym Sączu??? Kopienska weź idz do domu....

Patrycja

@Rekrut dzięki za opinie. A możesz napisać coś więcej - na jakim stanowisku jesteś obecnie zatrudniony i jak wyglądał proces wdrożeniowy? Czy odbyłeś odpowiednie przeszkolenie? Pierwsze dni w pracy to zawsze stresujący i trudny czas, więc więcej informacji tym bardziej może zobrazować, jak mogą one wyglądać w OBI.

Unknow

Dawno już nie pisałem to coś napisze żeby trochę zakończyć temat. W obi są szkolenia wyjazdowe itp. Są szkolenia na wózki ale dwa - trzy razy do roku. Chociaż może teraz coś się zmieni bo jest nowa pani dyrektor. Ale jakby nie było i ile by nie płacili to chodzi też o szacunek. To jest podstawa. Co z tego że będzie ktoś zarabiać 5 tyś skoro będą go traktować jak ostatnie zero misio tego że będzie dawać z siebie 200% normy. Szanujemy siebie. To wszystko co pisałem to prawda. Tych dwóch dyrektorów którzy zniszczyli stary market obi i atmosferę w nim idą na nowy market w Olsztynie. Tam nie radzę iść chyba że dla kogoś liczy się tylko kasa i lubi kiedy go mieszają z błotem. Praca powinna sprawiać choć trochę przyjemności a nie że przychodzisz jak robot i wychodzisz. Nie muszę się zastanawiać co pisze bo widzę co tu się działo i dzieje. I jeszcze jedno do osoby o nicku @pracownik. Napisałeś po co się użalać itp. Że jak coś nie pasuje to nara. Jeśli jesteś kierownikiem to nie powinieneś nim być. Nie szanujesz ludzi. Masz poważne braki menegerskie. Tak samo jak tych dwoje dyr.... Pewnie będziesz pracować na nowym markecie. Współczuję ludziom którzy będą z Tobą pracować. O pracownika trzeba dbać bo poza klientem jest ona najlepszą reklamą dla sklepu.

Akler

Jest jeszcze rekrutacja do OBI ? Czy sklad jest juz wybrany ? Do nowych pracownikow, jak tam sie pracuje? I o co chodzi z ta stawka?

Rekrut
@Akler

Wiem że jeszcze zatrudniają i szukają ludzi, ja pracuje tu od niedawna, pensja na start jest bardzo konkurencyjna na rynku w Olsztynie, fajni ludzie i narazie mam bardzo dobre wrażenie oby tak dalej. Póki co polecam, byłem w kilku miejscach na rozmowie, jak narazie nie żałuję że zdecydowałem się na ten sklep.

Patrycja

@go shit nie do końca rozumiem analogii, natomiast misją forum jest wymiana informacji o pracodawcach. Osoby, które poszukują pracy w okolicach Olsztyna, jak i innych lokalizacjach, poszukują w sieci sprawdzonych informacji o warunkach pracy w miejscu, do którego rekrutacje rozważają. Również w przypadku OBI padają różne pytania, a wskazówki od pracowników firmy dla tych właśnie osób są naprawdę pomocne.

RSHN

Super sprzedawca

Piszesz bo to co pokazujecie to kłamstwo bo taką fuga która jest w telewizji to takiej niema bo te płytki są bez fugowe barany

@anonymous

sam jesteś baranem bez kultury

Unknow

I jeszcze jedno poniżej ktoś napisał że czemu przedstawiamy swoją firmę w złym świetle. A w jakim ktoś ma przedstawiać. Jeśli widzi że jest źle to czemu ma okłamywać innych. Niech wiedzą czy w danej firmie dzieje się dobrze czy też nie. Jeśli będzie okłamywać innych to w prowadzi potencjalnych pracowników na minę. Trzeba pisać prawdę nawet jeśli jest nie przychylna dla pracodawcy u którego się pracuje może wtedy spróbuję coś zmienic żeby było lepiej. A do osoby która napisała że jak ktoś nie chce pracować to droga wolna. Proponuje przybić piątkę z obecnym dyrektorem. Brak szacunku dla długoletniego pracownika. Trzeba iść na jakość a nie na ilość. I doceniać wszystkich pracowników a zwłaszcza tych którzy zostawili trochę zdrowia w danej firmie a w tym przypadku w Obi Olsztyn.

ot tak
@Unknow

zastanów się, są ludzie którzy są wartościowi i pracują robią swoje i nie zagłębiają się w plotki i konflikty, a są też tacy co narzekają, budują swoją niechęcią, wypaleniem zawodowym słabą atmosferę. Raczej te stwierdzenie było skierowane do tych co nie mają odwagi coś zmienić w swoim życiu i twierdzą, że im wszystko się należy, oczerniając tych co zasługują na awans. Mam tylko nadzieję że mają lustro w domu i są w stanie spojrzeć sobie w twarz nie spluwając. Czasy się zmieniają, klienci się zmieniają jak i wszystko do wokół, więc albo się dostosowujemy do wymagań albo najprościej w świecie ... nara?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Bartek

TAK PROWADZI.ZAPRASZAMY.

Patrycja

@Unknow, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie OBI. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych szkoleń oferowanych przez pracodawcę? Czy firma OBI dba o rozwój zawodowy pracowników i organizuje cykliczne szkolenia dzięki, którym pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje? Jak wygląda ta kwestia? Napisz coś na ten temat. @Wieloletni, staram się uzyskać jak najwięcej cennych aktualnych informacji na temat pracy w firmie OBI. Każda uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują pracy informacji na temat tego pracodawcy.

go shit
@Patrycja

to może ja się wypowiem, pracuje mniej niż ludzie z najdłuższym stażem a jestem kierownikiem działu. Nikt nigdy na mnie tu złego słowa nie pisał, więc śmiem twierdzić, że tu jest jak w misce po dobrej imprezie, każdy żyga a i tak nie pamięta co się działo bo go to nie dotyczy. Jednym słowem nie wiem po groma ten portal. Pozdro

Patrycja

@Unknow, pragnę Cię poinformować, iż nie jestem pracownikiem firmy OBI, ani osoba powiązaną z tym miejscem pracy. Staram się jedynie zdobyć jak najwięcej cennych i merytorycznych informacji na temat pracy w tej firmie oraz ogólnych warunków zatrudnienia. Dlatego jeżeli posiadasz doświadczenia związane z pracą w tej firmie to proszę podziel się nimi z nami tutaj na forum. Twoja uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy. @Wieloletni, masz rację, każda osoba jest inna i każdemu odpowiadają inne warunki pracy, dlatego fajnie jeżeli każdy może wyrazić swoje zdanie na temat pracy w firmie OBI, a czytelnicy wątku sami zadecydują, czy takie warunki są dla nich do zaakceptowania.

Wieloletni

Tylko ze Patrycjo zaogniasz atmosfere...Praca jak kazda inna. W kazdej takiej firmie tak jest. Pracuje 100 osob wszystkim nie dogodzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Olsztyn

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OBI