Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz

Olsztyn

Opinie o Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz

Aga

Polecam bardzo serdecznie zwłaszcza Pana Marcina. To kompetentny o wysokiej kulturze osobistej fryzjer. Doskonale dobral mi kolor a strzyżenie wręcz profesjonalne. Widać że to jego pasja. Byłam u niego już drugi raz i z pewnoscia nie ostatni. Jedyne czego mi brakuje to odrobiny uśmiechu na twarzy.

Agnieszka

Polecam bardzo serdecznie zwłaszcza Pana Marcina. Jest to bardzo kompetentny fryzjer o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Bardzo dobrze dobral mi kolor i strzyżenie profesjonalne. Byłam u niego już drugi raz i w końcu znalazłam "swojego" fryzjera. Jedyne czego mi brakuje to odrobiny uśmiechu na twarzy.

Monika

Jestem bardzo zadowolona byłam tam ostatnio u Pana Marcina fachowa obsługa bardzo miło zostałam przyjęta przez praktykantów młodego chłopaka i dziewczynę którzy odrazu się mną zajęli polecam wyszłam bardzo zadowolona i z chęcią tam powrócę

AnksunaMun

Zdecydowanie nie polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyszłam z pięknymi długimi włosami. Pan Adam mi je farbował i robił balejaż, po roku chodzenia do pana Adama nie poznałam włosów tak były zniszczone, potem cały czas się łamały. Poza tym wciskał mi, że pomyliłam termin wizyty. Masakra jeśli chcecie mieć ładne włosy to omijajcie ten salon z daleka. Nidy tam nie pójdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Weronika

A jak oceniacie Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz jako pracodawcę? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w powyższej firmie? Jakie dodatki do pensji oferuje Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz?

Bożena

Nie polecam. Pan Adam nie wysila się. Ocina włosy bez podzielenia na warstwy, jak popadnie. Potem okazuje się, że jest krzywo. Czesze lepiej, ale potem wychodzą błędy. Chyba zjadła go rutyna.

ed

@barnos a wiadomo jak duże to doświadczenie trzeba posiadac/ wiadomo ze przecież wlasnie jak jest dobra firma to i tez na dobrych pracownikach im zależy takich co to znaja się na rzeczy mimo wszystko.

Minika

A moze ktoś wie gdzie teraz pracuje Pani Róża bo tez jej poszukuje gdyż już nie pracuje w Af

Lwica

A może ktoś wie, jak się nazywa pani Joanna z Akademii Fryzjerstwa w Olsztynie, bo już tam nie pracuje, a chciałabym ją odnaleźć.

xx

jezu ludzie mowicie iz nie ma kolejek ? jest to salon do ktorego ludzie zapisuja sie w konkretnym dniu i na konkretna godzine. zreszta salon nie konczy sie na pierwszym pietrze bo wszystko praktycznie dzieje sie na gorze. bardzo polecam AF i pozdrawiam Pana Adama ! :)

daga

Byłam tam u pana Marcina z dzieckiem,rewelacja,tylko tam

goha

Pierwszy raz będąc u fryzjera nie komentowano kondycji moich włosów nie wciskano zabiegów, prosiłam o obcięcie i tak się stało jestem zadowolona, polecam p. Adama

klientka

Gorąco polecam Akademię Fryzjerstwa,byłam tam wiele razy i zawsze wychodziłam zadowolona. Pełen profesjonalizm,miła obsługa,relaksujacy,nowy wystrój. Szeroki zakres usług i fachowe doradztwo. Jednocześnie wykonałam usługę fryzjerską i kosmetyczną .

gość

Zdecydowanie polecam p. Dorotę z AF. Jej pomysły na fryzury a także kolorystyka przewyższaja moje oczekiwania.

gosc

Też nie polecam, kosmiczne ceny podcięcie końcówek miało być a koszt 60 zł nawet paragonu nie dostałam nie wiem co tam za usługa była za taką cenę!!!! Szok. nie polecam. Już wiem dlaczego nie ma tam kolejek, ale człowiek uczy się na błędach.

gosc

Nie nie nie...Nie polecam...uwazajcie do kogo sie tam zapisujecie..... mialam cieniowane wlosy , ale podcieli mi tam tylko koncowki...wlosy u nasady zostawili i wyszlo jakbym miala sciete je na prosto... widac ze sie nie znaja na strzyzeniu..

A ja chodze do Pani Asi (nie wiem jak się nazywa) od dłuższego czasu i jestm bardzo zadowolona

agnieszka

Proszę z dala omijać ten salon, a szczególnie fryzjerkę Joannę [usunięte przez moderatora] , to co wczoraj zrobiła mi z włosami przochodzi ludzkie pojęcie, przyszłam z długimi włosami, chciałam podciąć tylko końcówki,tzn 1cm, a wyszłam z krótkimi i w dodatku okropnie pocieniowanymi - pani ta niech lepiej zajmie się strzyżeniem owiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Af Akademia Fryzjerstwa Adam Przybysz