Miejski Urząd Pracy

Opinie o Miejski Urząd Pracy

Wawel

TE URZEDY PRACY SĄ DO LIKWIDACJI. Pracują tam same lenie i darmozjady. Nigdy nikomu nie pomogli w znalezieniu pracy,dobrze platnej tylko dzi...na staze wysyłają,a taki frajer pracdawca Janusz ma darmowego pracownika. Tylko kawki piją szmaty,kolesipstwo syf,korupcja.

e0

a ja mam pytanie nieco z innej beczki - czy w związku z tym że teraz jest spadające bezrobocie będą się u was jakieś nowe oferty pracy pojawiać wkrótce?

Olsztyn

Tym samym, brak jest zaufania, do ludzi w polsce.

Olsztyn

O mup, można napisać wiele. Prawdę mówiąc, można tam trafić na słabych znajomych, którzy są kompetentni i z którymi można robić interesy. 10 lat temu, urząd ten, bardziej spełniał swoją rolę. W chwili obecnej działa pod dyktando chtrych, kłamliwych i chciwych ludzi.

Zostaw opinię o Miejski Urząd Pracy - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Urząd Pracy