P.H.U. COMBAT S.C. łużycka 16 gliwice

Gliwice

Opinie o P.H.U. COMBAT S.C. łużycka 16 gliwice

były Pracownik

w tej firmie nie uznaje się chorobowego a także urlopu,takie pojęcia dla szefa nie istnieją.Nieregularne wypłaty to norma w tej firmie.Są nie wypłacalni i nie opłacaja zusu,nie wypłacaja chorobowego.Szef wymyśla swoje zasady i paragrafy niezgodne z polskim kodeksem pracy i jeszcze na koniec powiedział że nikt z nim nie wygra i czuje się bezkarny.jest to jeden wielki oszust,przestrzegam was przed tą firma!!

Zostaw opinię o P.H.U. COMBAT S.C. łużycka 16 gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. COMBAT S.C. łużycka 16 gliwice