Axell Employment Holandia

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Axell Employment Holandia

Aktualność
Oferta pracy na Magazynie

Rusza rekrutacja do prac na magazynie! Jesli szukasz szukasz pracy z uprawnieniami na wózki widłowe lub pracy w charakterze pracownika magazynu, wyślij swoje CV na jobs@axell.nl już dziś i weź udział w rekrutacji. Organizujemy rownież kursy na wozkiw widlow! Z Nami zdobędziesz holenderski certyfikat! Dopasujemy ofertę do Twoich umiejętności i poziomu znajomości języka! jeśli posiadasz prawo Jazdy, nasze slużbowe auto czeka już na Ciebie! Sprawdź nasze oferty na stronie!

Oferujemy:
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskiech uprawnień na wózki widłowe
Zapewniamy darmowy transport z naszych zakwaterowań samochodem służbowym!
Zakwaterowanie w pokojach maxymalnie 2 osobowych.
Stale godziny pracy i możliwość nadgodzin!

Aplikuj :
jobs@axell.nl
+31 135075440 (8:30-17:00 - pon.-pt.)

Zamów bezpłatne połączenie na stronie (8:30- 17:00 pon.-pt):
☎️

Grzegorz Grzywacz

Jezdzac do polski na urlop mam okazje wracac z ludzmi ktorzy pracuja dla innych agencji i slyszac w jakich warunkach mieszkaja i pracuja to agencja Axell jest porzadna agencja.Zapewniaja darmowy dojazd do pracy a nie jak inne agencje kasuja po 5 euro w jedna strone za dojazd do pracy.Pokoje sa dwuosobowe a nie jak w innych agencjach po kilka osob w jednym pokoju na pietrowych lozkach.Piszecie ludziska ze wykonujecie ciezka nisko platna prace.Ale czego sie coniektorzy spodziewaja jadac za granice do pracy bez znajomosci jezyka i bez zadnych kwalifikacji?Mieszkam na lokacji np z wykwalifikowanymi spawaczami ktorzy maja po 16 euro na godz i nikt nie narzeka.Pierwsza rzacza to trzeba miec fach w rekach a potem mozna negocjowac i ewentualnie narzekac.Narzekacie ze picker ma 11 za godz.Bo wykonuje najprostrza prace wiec czego ma sie spodziewac?I najwazniejsza sprawa.Skoro jest tak zle to dlaczego przy waszym polocie inteligencji wyksztalceniu itd nie zmienicie agencji tylko narzekacie na forum nie majac odwagi uzyc swojego imienia i nazwiska?

xoxo

Pracowałam długi czas na magazynie i bardzo miło wspominam pracę. Wesoła atmosfera a praca jak praca trzeba pracować.

MD

Bardzo pozytywnie oceniam wspolprace z firma Axell. Bardzo profesjonalne podejście. Najlepiej wspominam wspolprace z Pania Aneta. Byla moja koordynatorka. Bardzo profesjonalna, kreatywna i pomocna. A przedewszystkim bardzo zyczliwa i pomocna. Jak najbardziej polecam.

jaro
@Kukiz

Odemnie tam nie kradna,a pracuje już 8 miesiac, ale ja mam z czego płacic za kwatere, bo chodze do roboty jak bog przykazał 5 dni w tygodniu .Kumpel przyjeżdza za dwa tygodnie do tej samej roboty. Bedzie nas 4 w 6 osobwym domku , na sprzatnie jest grafik.Lata juz jeżdze do nl i z tą agencja nie mam problemu. To nie Otto ,że pracujesz po trzy dni.Jak chcesz robić to dzwonisz do biura i robota sie znajdzie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy pracownicy w Axell Employment Holandia dogadują się między sobą?

Dominik Nowy wpis
Kandydat

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Daro Nowy wpis
@Dominik

Jadę

Kamila Nowy wpis

(usunięte przez administratora), okropne warunki mieszkalne, ciagle sie zmieniajace, pracownicy (usunięte przez administratora)i narkomani ????

Anna
 Problem

Nie polecam agencji axell. Rzetelnie wykonywałam swoje obowiązki w pracy bez żadnych zikow itp. Domek katastrofa, dobrze chociaż że sprzątaczki przyjeżdżały raz na ruski rok. Częste błędy w wynagrodzeniu, namawiają do dodatku eksterytorialnego pomimo tego że nie chciałam.

kecyk
@Anna

Namawiaja do dodatku eksterytorialnego. Nikt tego nie chce tak trudno to wam zrozumiec? ciemnote wciskacie ciemnym ludziom z polski a pozniej beda miec problemy pozatym wasze mieszkania w ktorych trzymacie ludzi to stare nory nagrzybiale z samym elementem.

Niki
@kecyk

Możesz dać znać o co chodzi z tym dodatkiem? Bo dałem się w to wciągnąć

Karolina
@Anna

Skoro domek katastrofa i sprzątaczki przyjeżdzały to co w takim razie Ty robiłaś na tym domku? Skoro sprzątaczki posprzątały, to potem sama robiłaś (usunięte przez administratora) Żałosne komentarze. Tylko hejtować.

Karolina
@kecyk

Nikt nie broni Ci znaleźć prywatne zakwaterowanie.

Patrycja

Nie polecam agencji axell employment. (usunięte przez administratora)pracownika jak mogą, gdzie mogą i kiedy mogą. Koordynatorzy, jak i same agencja ma to głęboko gdzies, chroniąc syncreon. Wobec agencji axell employment, jak i wobec kordynatora została zawiadomiona Prokuratura, jak i Holerski Związek Pracy FNV. Odpowiedź axella na (usunięte przez administratora)pracowników, jak i (usunięte przez administratora) "proszę sobie znaleźć nową". Ucieczka od odpowiedzialności

Ten axsel to jedna wielka banda (usunięte przez administratora)tną na wakacyjnym i na godzinach (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

@Były pracownik

Wszystkie problemy związane z finansami są omawiane i rozwiązywane z naszymi pracownikami. Zapraszam do kontaktu na marketing.employment@axell.nl w celu wyjaśnienia sprawy.

Marcin
Kandydat

Witam. Pracował ktoś na Produkcji wkładów do doniczek??(wełna mineralna) jak z godzinami pracy i jakie warunki zakwaterowania są? byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Breda Conf.
@Marcin

Jeżeli tylko chce Ci się pracować i nie masz uczulenia, i co najważniejsze będziesz regularnie chodził do pracy , to powinno być dobrze. Lokacja na Klundert pewnie nie jest najgorzej tylko trochę upierdliwi Hausmajstrzy

Marcin
@Breda Conf.

To jest hotel na Klundert? po ile osób pokoju się mieszka?

Breda Conf.
@Marcin

To są takie 4 pensjonaty w Klundert, pokoje 1, 2, 3 -osobowe, zależy jak trafisz.

@Breda Conf.

Witam, na obecną chwilę oferujemy tylko pokoje 1 lub 2 osobowe.

Maciej

Nie polecam !!!!!! Ok może dokładniej , zacznijmy od transportu pracowników do pracy i z powrotem jak i z Polski do Holandii . Amfetamina to normalne pożywienie kierowców . Chcecie bezpiecznie pracować i wrócić do rodziny poszukajcie innej agencji jest ich sporo . Następnie grupa koordynatorzy . I dopiero zaczyna się zabawa nie dosyć że jesteś nikim ,to według nich nie masz żadnych praw , a jest to nie prawda . Na zakończenie . Pracowałem dla tej firmy i postanowiłem zmienić agencje . Nawet nie dajecie sobie sprawy jak to może zmienić wasze życie na plus oczywiście .

Klaudia
@Maciej

Na jaka agencje zmieniles?

@Maciej

Bardzo nam przykro, że miał Pan niemiłe doświadczenia z pracownikami naszej firmy. Zawsze staramy się rozwiązywać wszystkie spory i problemy. Jeżeli mógłby nam Pan powiedzieć coś więcej o zaistniałej sytuacji abyśmy mogli zadziałać bylibyśmy bardzo wdzięczni. Wiadomość można przesłać na marketing.employment@axell.nl Co do firmy transportowej, jest to firma z usług której korzystamy tak samo jak wiele innych agencji zatrudnienia w Holandii. Nie mamy jednak wpływu ani wiedzy na temat kierowców tam pracujących.

Kutii
Kandydat

Jadąc busem do nl trzeba robić testy covidowe i czy załatwia je agencja czy sam na własną rękę?

Kutii
Kandydat

Pracował ktoś w walwijk syncreon jakie opinie? Ile agencja pobiera za domek?

Łukasz soda

Pracowałem dwa lata i 4 msc w firmie SodaStream już na fazie B . Dojeżdżanie busami co jakiś czas kończy się przejażdżką po Holandii zanim trafisz na lokacje bo brakuje kierowców . Warunki mieszkaniowe zależne od tego gdzie trafisz . Zostałem dyscyplinarnie zwolniony bez powrotu do firmy i.agencji za samoobrone w pracy i nawet nie przyjrzeli sie nagraniom wideo z firmy gdzie doskonale było widać jak facet mnie uderzył a ja go instynktownie odepchnąłem. nigdy nie byłem agresywny wykonywalem swoją pracę sumiennie.Mimo mojego maila w ich stronę by przyjrzeli sie całej sytuacji nawet nie raczyli odpisać .Oczywiście skargę napisałem do Wyżej postawionych osób w firmie na pana Adama Chrz. Który został superwajzerem a jest totalnym playboyem :) Mam nadzieję że go Bóg ukara. Co do Axla to najlepiej znaleŹć sobie mieszkanie lub pokój by nie dojeżdŻać busami GTV bo oni nie mają tak dużego wpływu na to co Ci.busiarze robią. Pozdrawiam Łukasz

typo
Klient
@Łukasz soda

ile odkladales miesiecznie?

sos

Witam. Pracował ktoś przy czyszczeniu znaków drogowych?w Tilburg jak z godzinami.

Marek

Rozmowa odbywa się w firmie ? Czy jakaś firma jest wynajęta ?

Juzek
@Marek

Mieszkania to grzyb. Brudno i zawsze mieszka sie w nieciekawym towarzystwie a pozatym moderuja zle opinie wiec omijac szerokim lukiem

@Marek

Dzień dobry, w związku z panującą sytuacją, większość działań rekrutacyjnych prowadzimy online oraz telefonicznie. W niektórych przypadkach, zachowując wszystkie środki bezpieczeństwa organizowane są rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą. Gdyby miał Pan więcej pytań zachęcamy do kontaktu na marketing.employment@axell.nl.

@Juzek

Dzień dobry, przykro nam słyszeć że ma Pan takie doświadczenie. W wypadku gdy zakwaterowanie nie spełnia Pana oczekiwań prosimy o zgłoszenie się do naszego Opiekuna lokacji. Zachęcamy również do przesłania opisu sytuacji na marketing.employment@axell.nl Ciągle pracujemy nad tym by warunki zakwaterowania były odpowiednie, dlatego zdecydowaliśmy się na ich reorganizację i remont. Współpracujemy obecnie z wieloma nowoczesnymi obiektami, położonymi możliwie blisko miejsca pracy. Cześć lokacji została zamknięta, lub oddana do remontu. Dziękujemy za konstruktywną krytykę, dzięki której udaje się nam podjąć odpowiednie kroki. Pozdrawiamy.

Oko
@Axell Employment Holandia

A jak ktoś ukradł prawie 100 euro i do tego poodszywal się pod jakoms firmę spolke z axla to komu powiedzieć?

Irek
Kandydat

Witam, pracował może ktoś przy znakach drogowych w Tilburgu? Można prosić szczegóły?

Nori
Kandydat

Witam mial ktoś doczynia z tą firmą i z tym pięknym ich oferowanym dodatkiem ET?? Miałem z nimi rozmowę i oferują mi ten dodatek ale z tego co widzę to dużo negatywnych opinii o tym. Rozumiem że problemy mogą wystąpić w polskim US? Dajcie znać.

Markus

Tak pracował (pracuje ) na Soda Steam ale o co chodzi z pytaniem ?

Markus

Podobno pomaga w organizacji transportu , Gtv bus obsługiwało pomoc w dojeździe z PL do NL

Sparrow
Kandydat

Czy agencja pomaga w zorganizowaniu transportu z Polski do kraju docelowego?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Axell Employment Holandia odbywa się również w języku angielskim?

Patrycja
Kandydat

Dzień dobry. Czy pracował ktoś w Soda Stream ? Co możecie powiedzieć o tej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Axell Employment Holandia - Gliwice

Axell Employment Holandia