Axell Polska

Gliwice

Opinie o Axell Polska

ja

jedna z niewielu uczciwych agencji !

Olek & Paulina

jest praca na lotnisku ! hurrrrrrraaaaa!!! wakacyjna rewelacja!!!!!!

Bartek

Cześć, pracuję dla axella od 2 lat , na zmiany wiec dochodzą mi dodatki zmianowe plus dostaję extra € 5,00 za zabieranie ludzi do pracy , czasami tego dodatku mam €70/€100 miesięcznie . Część pieniędzy inwestuje , coś wysyłam do Polski , trochę zwiedzam w wolnym czasie , powoli ale systematycznie :)) Na początku byłem na hotelu, teraz od ponad roku mieszkam na domku , dbamy o niego i mieszka się dobrze , mamy polski sklep więc jest możliwość szybkich zakupów - prawie jak w Żabce za rogiem :)) Ludzie na domku przyjechali pracować i zarabiać i tego się trzymają - dlatego też szczęśliwie mieszka nam się dobrze . Koordynatorów każdy z nas przerobił kilku i zawsze można było się dogadać, zamienić zmianę , zapisać na nadgodziny , wyjechać na urlop - po prostu normalnie żyć i pracować . Życzę Wam dużo szczęścia i takich fajnych ludzi na jakich ja trafiłem w axellu Bartek

Marek

świetna agencja ! zarobki około €250/ €300 na tydzień , mieszkanie - ja mam 1 współlokatora - polecam !

Anonimowy Robol :)

Negatyw za negatywem..... A racja jak Du...A każdy ma swoją, biorąc pod uwagę ilość biur pośrednictwa pracy(która stale rośnie) oraz Rządowych "komórek"i instytucji zwalniających nieuczciwe agencje (czyt. Pośredników) Holandii. Nikt nikomu nie nakazuje wyjeżdżać tam do pracy. Każde Biuro Pośrednictwa jest stworzone do zarabiania pieniędzy.Nie do rozdawania. Niestety zdarzają się nieuczciwe agencje,ale z wieloletniego doświadczenia wiem kto pisze najwięcej negatywnych opinii min: Przyjeżdża osobnik x chce zarobić pracuje za zaproponowana stawkę bierze nadgodziny chodzi do pracy w weekendy odkłada kasę wysyła do polski rodzinie, nie jest lekko "zaciska"zęby cieszy się z tego co ma bo najważniejsza jest rodzina. Przyjeżdża osobnik Y -hmmm..Holandia kraj legalnej marihuany- idzie do pracy -praca za ciężka -stawka 9,5€-10€ za mała ,chcą żeby iść w sobotę -są poj.....ni, nie przyjechałem tu jako niewolnik,w sobotę ustawiłem się z kumplami na wyjazd do Coffa, do tego koleś ma przynieść "pixy" kupilimy już 2 zgrzewki browca, ugadalismy "dupeczki" - poniedziałek -"ziek"- nie idę do roboty mam kaca i" Bad Tripa"-'trzeba się leczyć dzwonię do kumpli, powtórka z weekendu. I tak 2-3dni ,Agencja mnie zwalnia nie mam na busa do pl. -telefon-mamo, tato -te złodzieje mnie wyrzucili nie wypłacili kasy nie mam jak wrócić do domu ratujcie.... Ktoś może napisać iż nie mam racji ze to nie prawda, że to wina agencji Ale z mojego 8 letniego doświadczenia w trakcie pobytu w NL oglądam to na codzień nadal pracuje przez agencje, rozwijam swoje "skille" aby był progres nie regres. (W Pl kupione mieszkanie,przyzwoite auto) Pije kiedy mam ochotę palę papierosy(nie nabijać nie skręcamy,nie zielsko) nie używam "dragow" stać mnie na godne życie rodzina nie narzeka na kwoty które wysyłam,oram 6 dni w tygodniu podatku płacę 180€ tygodniowo, czasem padam na pysk ze zmęczenia ale do póki zdrowie pozwala będę tutaj pracował,Jestem POLAKIEM jestem "Twardy" nie noszę rurek noszę bojówki nie używam żelu tylko krem do popękanych dłoni, Ja za kilka lat będę siedział w domu z rodzina (nie ważne czy w fotelu na kółkach czy zwykłym) ale niczego im nie bedzien brakowac. A Ty??? Mamy zabraknie nie będzie miał kto dać coś? Złodziejstwo albo stanie pod Biedronka i użalanie się nad sobą bo jakie jest zycie do du.....y nikt nic nie chce dać. A Axell jest pośrednikiem jak wielu innych gdzie pracujesz i u kogo to loteria dziś mają zlecenia od magazynu X jutro od firmy Agro na zrywanie pora i tak właśnie ludzie trafiają do danego sektora,brak kwalifikacji nie jest problemem można je podnosić. Ale jeśli ich nie macie lub nie znacie języka czy znacie to słabo nie wymagajcie od takiego biura aby wam dało posadę supervisora, managera. Zamiast pracownika produkcji. 8lat w Holandii,4 - agencje pośrednictwa pracy , uprawnienia na wszystkie możliwe wózki, VCA (wszystko Sam za własne pieniądze można odpisać od podatku) Jest progres. Z poważaniem dla ciężko pracujących Rodaków Anonimowy Robol. ps: wybaczcie za ewentualne "pomylone" wyrazy ale słownik w telefonie oszukuje:)

Jarek
@Anonimowy Robol :) 22.09.2017 10:32

Czasami nie jesteś z tego biura. Ale robisz super karierę. Buhaha

Jacek
@Anonimowy Robol :) 22.09.2017 10:32

To co piszesz jest niedorzeczne i zabawne. Czy może jestes z biura.

Wqurwiony

Bardzo nie polecam tego pośrednika pracy poniewaź kasa o ponad połowę nisza jak na papierku ,zakwaterowanie w biednej i islamskiej holandii jak w Czarnobylu na Ukrainie a robota jak auswitz-Birkenau ale hasło takie samo "praca czyni wolnym :-)" Wiesniakom i Ukraińców bez znajomości języków obcych moźe i się podobać bo oni nie mają wyboru poza tym wcześniej całe źycie mieszkali w stodole lub w wypadku Ukraińców w pobliźu zepsutego reaktora .ale jak dla mnie to mniej nisz zero

Olaf
@Olo 08.11.2017 12:52
wkurwony - a miałes kiedys dobrą pracę ? o co chodzi stary , jakiś niż Cie dopadł?

Olo . Co ty chrzanisz.

Olaf
@Olo 08.11.2017 12:52

Co to jest 10 euro brutto. Żenada. Mało.

Olgierd

eeeeee tam, porządna agencja! jak sie normalnie pracuje to sie zarabia

Melon

Witam!wyjeżdża ktoś bądź już pracuje w SODA STREAM BV w Rijen? Jak to wygląda od kuchni?czy panuje względna atmosfera? I gdzie lokowanie są ludzie tam pracujący oraz jak warunki mieszkaniowe? otrzymałem propozycje tej pracy za stawkę 10,10 € ale nie wiem nic na temat dodatków zmianowych i czy takowe wogole istnieja?jakie są realne tygodniówki po odjęciu tax ,ubezpieczenia oraz zakwaterowania? Pozdrawiam

zośka

Agencja Axell załatwia na własną rękę zaświadczenie o niekaralności...za jedyne 12 EURO !!!!! Pieniążki ściągnęli z konta na następny dzień. Jednakże gdy poprosiłam o kopię tego zaświadczenia , zaczęły się problemy. Przez 1,5 miesiąca słyszę wersje , że zaświadczenie wysyłane są zbiorowo , póżniej , że nie zostały wysłane , następnie , że nie rozmawiałam z tą Panią tylko jej koleżanką itd. Może gdyby ludzie się upominali o swoje , to nie oszukiwaliby tylu osób. Pozdrawiam

@zośka 01.11.2017 16:23

Axell Employment : witam, w trosce o Państwa bezpieczeństwo Agencja Axell wyrabia zaświadczenie o niekaralności pracownikom, którzy nie byli w stanie dostarczyć w/w zaświadczenia przed rozpoczęciem pracy . Każdy pracownik zostaje o tym fakcie poinformowany przed rozpoczęciem współpracy . Koszt €12.00 jest kwotą z góry ustaloną i uwzględnia koszty upoważnienia oraz odbioru w/w zaświadczenia w Państwa imieniu , o czym każdy pracownik zostaje poinformowany w momencie wypisywania wniosku oraz upoważnienia . Kopię dokumentu można otrzymać pisząc na adres email : jobs@axell.pl , w treści maila proszę napisać imię, nazwisko ,nr sofii oraz nr kontaktowy . Bezpośredni kontakt : 0048 32 337 50 20 Pozdrawiam serdecznie , Gosia Axell Employment

me

mieszkania w porządku , szczególnie na Hooge , porządek jest

Stefan

Upewniłem się co do agencji Axell Polska czytając wasze wpisy. Wcześniej już słyszałem o nich dobre opinie. Podpowiedzcie mi jakie mieszkania organizują przy wyjeździe do Tilburga? Będę wdzięczny za pomoc

ja
@Stefan 19.10.2017 17:26

to zależny gdzie się pracuje - albo domek jest albo hotel

drDarek
@Stefan 19.10.2017 17:26

Axell Tiburg to pośrdenik z którym są tylko notoryczne problemy. Pracujesz tydzień na solarisie 16h. Sprostowania ciągną się tygodniami i nie wiem czy się ich kiedykolwiek doczekam. Odradzam wyjazd z tą firmą.

Prawda

ccc
@Prawda 21.09.2017 00:50
Po reportażu TVN, ta agencja zacznie powoli zanikać z rynku. Koniec oszustw.

przecie ż to nie o nich chodziło , tylko o axidus

xxxxxxx
@Prawda 21.09.2017 00:50
Po reportażu TVN, ta agencja zacznie powoli zanikać z rynku. Koniec oszustw.

bez sensu wpis, o axidusie był reportaż

Pracownik magazynu

Axell jest w porządku , mieszkam, pracuje , nie narzekam !

Tomek

Agencja daje zarobić , tyle w temacie ! Teraz mają fajna ofertę w Tilburgu , a jak się zostanie na święta to jeszcze wskakuje konkretna premia !!!!!

Udo

Może mi ktoś wyjaśnić jaki jest powód, że Axell Polska ma tak długa listę ofert pracy? Czy to jakiś nowe kontrakty, czy to inny powód takich braków kadrowych?

Nick
@Udo 14.10.2017 23:07

szukajà jak wszyscy inni,to jest ich robota-POŚREDNICZYĆ. pytanie totalnie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] całkiem jakby zapytać czemu w piekarni jest codziennie chleb,no czemu? @nara

Paulina

Widzę, że agencja posiada również oferty pracy w kraju. Ktoś z Was zdecydował się na taki właśnie rodzaj współpracy? Chętnie dowiem się więcej również o doświadczeniach takich osób.

@Paulina 05.10.2017 11:06

Axell Employment : "Paulina" zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami oferującymi pracę w Polsce : ul.Zwycięstwa 49|44-100|Gliwice|Polska T:+48 32 230 87 24 ul. Kolejowa 42| 64-300 | Nowy Tomyśl| Polska T: +48 61 44 29 280 ul. Dworcowa 3C| 96-100 | Skierniewice| Polska T: +48 46 833 65 93 ul. Floriańska 28 | 08-110 | Siedlce | Poland T:+48 46 833 65 93 ul. Kobierzycka 3 | 52-315 | Wrocław | Polska M: +48 509 661 978 Do usłyszenia !

Spiner

Jeśli ktoś wyjeżdża za granicę do pracy to chyba przemyślał taki ruch? Czasami trzeba coś zrobić co być może nie jest standardowym działaniem ale to jeszcze nie znaczy, że agencja jest zła. Ja nie narzekam na nich.

Koleś

Chcialem dodac ze 4 dni byłem na walizkach bo nie bylo dla.nas ani lokalizacji ani pokoju pozdrawiam tez bajkopisarza pana Szymona z biura w Tilburgu środkowym palcem

Opiniodawca
@Axell Employment 27.09.2017 14:05
Axell Employment : "Koleś" Agencja Pracy Axell to profesjonalny, rzetelny oraz uczciwy pracodawca , który dokłada w...

"Agencja Pracy Axell to profesjonalny, rzetelny oraz uczciwy pracodawca" - proszę nie pisać nieprawdy. Ja rozumiem, ze wychwalanie tej agencji to jest Pana/Pani pracą, że za to dostaje Pan/Pani pieniądze. Ale czy te marne pieniądze są tego warte???? Wszystkie agencje pracy są po to, żeby generować zyski. Na oszukiwaniu biednych, niezaradnych ludzi zarabia się najłatwiej. Tak właśnie zarabia agencja pracy Axell i Pan/Pani bardzo dobrze to rozumie, prawda??? Najgorsze jest to, że Polacy Polaków oszukują nie mając szacunku do nikogo. Nie mogę uwierzyć, że Ci tak fałszywi ludzie pochodzą z kraju w którym ja też mieszkam.

Albert Einstein
@Opiniodawca 08.10.2017 15:34

Kazda firma jest po to by generowac zyski,sklep,salon samochodowy,restauracja,warsztat samochodowy i agencja tez. Jesli jestes sensownà osobà to otworz firme lub agencje i daj ludziom swietnà pracè a potem pochwal sie efektami. wysokich lotow i multi zyskow ,aha! i jeszcze zadowolonych pracownikow zyczè

Koleś

Najgorsze biuro w całej Holandii a moze i na swiecie najgorsza organizacja jaka moze byc albo nawet jej brak czlowiek przyjezdza a house majster nic nie wie o osobach ktore przyjezdzaja masakra odradzam chyba ze komus o stalowych nerwach

Paulina

@poszukiwaczdobrejpracyjesteś już w kontakcie z Axell Polska? Zamierzasz współpracować z tą firmą w celu znalezienia pracy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. @anonim widzę, że nie oceniasz dobrze tej agencji, jednak nie podajesz żadnych konkretnych informacji odnośnie Twoich zastrzeżeń. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Ważne są pełniejsze wpisy, ponieważ to co Tobie nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć już aż takiego znaczenia.

Renia

Nie polecam agencji mieszkania to zwykła patologia. Ciągle problemy z biurem. Atmosfera ciężka od dymu. I za to płacisz 100eur tygodniowo. Oferta tylko dla ludzi o mocnych nerwach !!!

poszukiwaczdobrejpracy

na szczęście w większości dobrych więc widać , ze pracodawca jest w porządku! ofert maja bardzo dużo i bardzo różnorodne więc jest na czy oko zahaczyć :))

Kalinka

Musi być dobrze bo inaczej to forum aż huczy od wpisów.

Kasia

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się współpracuje z agencją Axell w kraju? Jak praktycznie załatwia się z nimi wszystkie sprawy? Po raz pierwszy będę korzystała z pośrednictwa i dlatego nic nie wiem.

adi

Taka sobie agencja coprawda wypłatę miałem elegancką i samochód służbowy ale kontakt niekiedy utrudniony z kordynatorem. Warunki mieszkalne nawet dobre tylko trochę meneli poprzyjmowali.

Spider

Czy agencja Axell Polska ma również sporo ofert pracy za granicą? Czytałem trochę o nich i wiem, że mają całkiem niezłą opinię jako pracodawca. Może mi ktos podpowiedzieć gdzie warto wyjechać do pracy za granicę żeby w miarę dobrze zarobić?Dzięki za pomoc.

Ciekawa

Czy ktos prsciwal w Helmont prxy kontroli jakosci pudelek???

Tomeczek
@Ciekawa 22.08.2017 12:06
Czy ktos prsciwal w Helmont prxy kontroli jakosci pudelek???

lolaar to mega fajna robota, dobre zarobki, polecam!

Stefi

Agencja która działa kilkanaście lat ma już swoją pozycję na rynku.

Rozsądny

Każdy powinien wiedzieć, że przed każdą pracą trzeba dokładnie przeczytać umowę i to bez względnie. W każdej firmie pracują ludzie którzy różnie podchodzą do swoich obowiązków. Tym bardziej trzeba uważać przy wyjeździe z kraju.

Hanys81

Tracicie czas na czytanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w internecie. Ja zadzwonilem i dowiedzialem sie wszystkiego. Polecam!

Polak

Ależ mają bogatą ofertę pracy! Słyszałem sporo dobrego o agencji.

Solter

Bardzo słusznie ktoś pisze, że trzeba mieć swoje zdanie a takie forum z opiniami może jedynie ukierunkować nasze działania. Ciągle dokonujemy wyborów tak jest i z pracą.

Olek
@Solter 20.07.2017 10:39

moim zdaniem warto zebrać opinie o różnych agencjach , podzielić przez 4 i podjąć decyzję o wyjeździe - wiadomo i w Polsce i za granicą - ile ludzi tyle opinii - na każdy temat, nie tylko pracy

Spriner

czy mógłby ktoś podpowiedzieć czy młodszy technik utrzymania ruchu zarobi w firmie godziwe pieniądze?

kamisia77

Czy ktoś pracował, pracuje, bądź zamierza teraz pracować w Sony w Tilburgu? Proszę o informacje jakie są tam warunki pracy i mieszkaniowe, jakie mniej więcej zarobki i opłaty za zakwaterowanie?

Tomek Zrys
@kamisia77 13.07.2017 11:03
A możesz powiedzieć mi, jak wygląda opłata za zakwaterowanie? Czy wszyscy pracują tam na wózkach widłowych?...

kamisia77
@Tomek Zrys 13.07.2017 11:15
wysłało mnie biuro z Gliwic, dzwoń do nich do 17.00 , wszystko Ci omówią in załatwią dobra obsługa! miłego! i powodzenia!...

Chciałabym otrzymać informację od kogoś., kto tam pracował i podzieli się swoim doświadczeniem :)

spoczko

W porządku agencja, z pracą nie było problemu, z wypłatami i zakwaterowaniem również. Wyjeżdżam ponownie teraz z dziewczyną :) Wszystkim innym polecam! Nie bać się, pisać, pracować a nie będzie problemu

Andrzej

Ej! Ja przez AXELL wyjechałem miesiąc temu. Nie jest źle. Wypłata się zgadza. Domki nie najgorsze. Jedyny minus - rodzina daleko... Nie piszcie bzdur o tym jaka to zła agencja.

lifeisbrutal

czytam sobie opinie tej i innych agencji, zakładów pracy , pośredników - wszyscy są źli, nie płacą, mobbing i w ogóle - zostanę bezstresowym, niewykorzystanym bezrobotnym yey!!!!

pikolo
@lifeisbrutal 06.07.2017 15:54

przeczytaj opinie o kazdej z mozliwych agencji pracy i kazda ma 90% negatywnych opinii...ale dziwnym trafem 200-300 tys polakow w wiekszosci bez znajomosci albo ze słaba znajomosciaangielskiego jezdzi tam i zarabia jakies pieniadze a opinie tylko negatywne....Ja tez byłem 4 razy w Holandii,3 x zbiory, 1x szklarnia ....przez inna agencje i zawsze srednio odkładalem 300 euro tygodniowo, na jedzenie 20-30 euro bo zywiłem sie w Lidlu a mieso brałem z polski a że nie mam tylka jak szafa 3 drzwiowa i nie jestem grubasem,który tylko futruje to wiecej nie musiałem wydawac, nie pale nie pije alko, nie jaram, nie cpam i na dziki nie chodze wiec trzy stówy moglem odlozyc a wyplaty byly rozne bo przy 40h dostalem 286 ale przy 51 h bylo 390e - srednio trzysta. Wazne, ze za rower czy dojazd autem nie brali kasy. Duzo bylo osob ktore pojchaly tam totalnie nieprzygotowane albo byly mowiac wprost...debilami, i teraz taki imbecyl gdzies z zachodniopomorskich PGRów pojedzie do pracy a cale zycie siedział pod sklepem "u Boguski" i chlał mamroty to nie bedzie pracował i nie wytrzyma, pozniejwchodzi tutaj i wypisuje swoje zale....bo skoro kilka lat ktos pracował przez dana agencje tzn ze kilka lat bylo fajnie. Ale byly osoby,ktore nie mialy szczescia i w tygodniu przepracowaly 2-3 dni, albo rzucali go do 4 prac w tygodniu....ktos mial wypadek w pierwszy dzien pracy,noga zlamana a koordynator zagencji powiedzial mu, ze ma wrcac do polski bo oni takich jak on nie potrebuja...To sa realia agencji pracy. Ja o tym pisze bo sie z tym spotkalem , chcesz wierz, nie chcesz nie musisz mi wierzyć. Wiem jedno....ze gdybym mial pracowac w polsce za1600 zł netto wolalbym jechac do Holandii bo tam to 1 tys euro miesiecznie mozna odlozyc bez problemu a jesli tydzien czasu nie maszpracy albo siedisz w mieszkaniu i mas robote 2 dni to szukasz czegos innego, ogarniasz inna robote,pakujesz sie i jedzieszdo innej agencji....

Spriner

W każdej firmie można znaleźć jakiś błąd czy niedopatrzenie.

Frugo

Przeczytałem wiele negatywnych opinii o tej agencji, ale podpisałem już z nimi umowę i w weekend mam jechać już do Tillburga podpisać konkretne papiery. Opinie są różne, ale przeważają te negatywne, a ja boje się ryzyka. Czy jeżeli nie pojadę do pracy, to będę miał z tego jakieś konsekwencje? Umowa była podpisana elektronicznie.

Frugo
@Nikita 29.06.2017 22:25
Nie nic sie nie stanie oni moga Cie wyrzucic z dnia na dzien na bruk to Ty rownie dobrze mozesz zerwac umowe z dnia na dzien. T...

Opinie o nich są zatrważające... Wolę nie ryzykować.

Marek Nawrocki- nie anonim heheheheheh
@Frugo 30.06.2017 12:11
Opinie o nich są zatrważające... Wolę nie ryzykować.

tak moi Państwo! czas na szukanie pracy i pracodawcy idealnego- czytaj DOSKONAŁEGO ! jak takiego znajdę to chętnie się z Wami podzielę :) dobrego dnia! ps. a która agencja i dlaczego jest najlepsza? Warto porównać- dajcie znać ziomale :) czas słać siwiki

Staś

Axell dla mnie jest spoko firmą i dobrą mam tu fuchę.

Nikita

Jeszcze zapomnialem dodac ze wiekszosc pracujacych tam ludzi to zlodzieje ktorzy przez lata okradali ta firme a sami wyliczaja ludzi jak np. robia prywatne km. Taka banda hipokrytow i przekretow. Duzo by mozna pisac ale szkoda sie wysilac...

Nikita

To jest banda niekompetentnych ludzi prace w biurze zalatwili sobie po znajomosciach albo poprzez wylizywanie dupska. Ludzie po zawodowkach pracuja w biurze smiech na sali. Bedac w grudniu tam na chwile slyszalem jak jedna pani z recepcji pyta kolezanke jak wejsc na serwer ludzie pracujac tam kilka miesiecy ona nawet nie wie jak sie zabrac do swojej pracy. Pracowalem kilka lat dla tego scierwa i nie polecam nikomu.

@Graaal 19.07.2017 13:22
nie chcesz to nie , nie rozumiem sensu pisania takiego postu na portalu z opiniami o pracy w Holandii jesli ktos chce siedzie...

Po co sie wtracasz skoro ja odpisuje panu na jego pytania powyzej ...

Albert Einstein
@Nikita 10.10.2017 12:08
Po co sie wtracasz skoro ja odpisuje panu na jego pytania powyzej ...

żyjemy w wolnym kraju , każdy komentuje to co uważa za słuszne miłego :)

Spriner

W aktualnej ofercie pracy zupełnie nie widziałem roboty za granicą? Czyżby nie mieli takich ofert ? Może ktoś wie i mógłby mi podpowiedzieć? Trochę się zmartwiłem tymi wpisami. Wcześniej słyszałem o nich sporo dobrego a tu taka niespodzianka

@Spriner 18.06.2017 21:56

. Axell Employment: : "Spriner" , dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami w Holandii , aktualne ogłoszenia oraz formularz kontaktowy : http://www.axell-employment.com/jobs.html Kontakt z biurem poniedziałek - piątek 9.00-17.00 0048 32 337 50 20 Do usłyszenia !

Tragedia

Firma tragiczna. Warunki mieszkalne masakra jakaś po 20 osób na dwie łazienki w tym jedną ciągle niesprawna i. Oszukują że oddają za dojazd do Holandii. W ogóle nie dbają o pracowników. Źle zorganizowani. Na mieszkaniach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pijaki wręcz menele. Kasuja po 100€ za pokoje 2-3 osobowe z menelami i złodziejami. Zero pomocy z ich strony. Najgorsza agencja obecnie na rynku. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Miły@
@Tragedia 13.06.2017 08:55

TRAGEDIA- ciekawy masz pseudonim artystyczny :)) my sobie Axella chwalimy, przygarnęli nas dosłownie z bruku kiedy inna agencja nas wystawiła , pracę dostaliśmy w ciągu 1 dnia! mieszkamy w 6 na domku po 2 na pokoju! Przymusu nie ma , jak ktoś chce to może wynająć własny kąt, tylko po co jak mamy służbowe auto na dojazd do zakładu i zakupy .To co zarobimy jest nasze,żadnych dodatkowych opłat ! Kumpel miał źle wypłatę policzoną i w jeden dzień po zgłoszeniu przyszło wyrównanie - trzeba się tylko upomnieć- tam tez ludzie pracują a nie roboty, błędy zdarzają się w Holandii, Polsce i wszędzie na świecie.Trzeba iść i wyjaśnić, komunikacja to podstawa ! Miłego @

veselye kartinki

Agrencja zdaje się mieć jakieś poważniejsze kłopoty finansowe. Dwunasty już tydzień czekam na rozliczenie... W międzyczasie natomiast otrzymałem na pocieszenie siedem tzw. salaris. Na szczęście świat nie kończy się na Holandi i tzw. agencjach pracy.

@veselye kartinki 12.06.2017 12:56

Axell Employment: "veselye kartinki " jaka wybrał ( a) Pan ( Pani ) formę kontaktu ? Wszelkie sprawy pracownicze załatwiane są na bieżąco , proszę o przesłanie szczegółów dotyczących brakującego rozliczenia na właściwy adres email : operations.employment@axell.nl Pozdrawiamy serdecznie Axell Employment

Paulina

@EDi oferty pracy Axell Polska możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę firmy oraz dodać frazę 'oferty pracy'. Znajdziecie je m.in. w Serwisie GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/axell-polska;pr

Ciekawski

Jakies opinie ludzi pracujacych w firmie syncreon na orderpickingu sie znajda? Jak z godzinami (jest jakakolwiek gwarancja?) Warunki mieszkaniowe, transport, miejsce na lokacjach na własne auto jest? Pary raczej pracuja na podobnych zmianach? Ciekaw jestem bo w sumie o Axelu nie slyszalem, wiec moze tym razem sprobowac u nich? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Axell Polska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axell Polska