3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 621 1318 5 1

Opinie o Axell Employment Holandia

Oferta pracy na Magazynie

Rusza rekrutacja do prac na magazynie! Jesli szukasz szukasz pracy z uprawnieniami na wózki widłowe lub pracy w charakterze pracownika magazynu, wyślij swoje CV na jobs@axell.nl już dziś i weź udział w rekrutacji. Organizujemy rownież kursy na wozkiw widlow! Z Nami zdobędziesz holenderski certyfikat! Dopasujemy ofertę do Twoich umiejętności i poziomu znajomości języka! jeśli posiadasz prawo Jazdy, nasze slużbowe auto czeka już na Ciebie! Sprawdź nasze oferty na stronie!

Oferujemy:
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość zdobycia holenderskiech uprawnień na wózki widłowe
Zapewniamy darmowy transport z naszych zakwaterowań samochodem służbowym!
Zakwaterowanie w pokojach maxymalnie 2 osobowych.
Stale godziny pracy i możliwość nadgodzin!

Aplikuj :
jobs@axell.nl
+31 135075440 (8:30-17:00 - pon.-pt.)

Zamów bezpłatne połączenie na stronie (8:30- 17:00 pon.-pt):
☎️

Grzegorz Grzywacz

Jezdzac do polski na urlop mam okazje wracac z ludzmi ktorzy pracuja dla innych agencji i slyszac w jakich warunkach mieszkaja i pracuja to agencja Axell jest porzadna agencja.Zapewniaja darmowy dojazd do pracy a nie jak inne agencje kasuja po 5 euro w jedna strone za dojazd do pracy.Pokoje sa dwuosobowe a nie jak w innych agencjach po kilka osob w jednym pokoju na pietrowych lozkach.Piszecie ludziska ze wykonujecie ciezka nisko platna prace.Ale czego sie coniektorzy spodziewaja jadac za granice do pracy bez znajomosci jezyka i bez zadnych kwalifikacji?Mieszkam na lokacji np z wykwalifikowanymi spawaczami ktorzy maja po 16 euro na godz i nikt nie narzeka.Pierwsza rzacza to trzeba miec fach w rekach a potem mozna negocjowac i ewentualnie narzekac.Narzekacie ze picker ma 11 za godz.Bo wykonuje najprostrza prace wiec czego ma sie spodziewac?I najwazniejsza sprawa.Skoro jest tak zle to dlaczego przy waszym polocie inteligencji wyksztalceniu itd nie zmienicie agencji tylko narzekacie na forum nie majac odwagi uzyc swojego imienia i nazwiska?

Tak26Nie6
MD

Bardzo pozytywnie oceniam wspolprace z firma Axell. Bardzo profesjonalne podejście. Najlepiej wspominam wspolprace z Pania Aneta. Byla moja koordynatorka. Bardzo profesjonalna, kreatywna i pomocna. A przedewszystkim bardzo zyczliwa i pomocna. Jak najbardziej polecam.

Tak9Nie3
jaro
@Kukiz

Odemnie tam nie kradna,a pracuje już 8 miesiac, ale ja mam z czego płacic za kwatere, bo chodze do roboty jak bog przykazał 5 dni w tygodniu .Kumpel przyjeżdza za dwa tygodnie do tej samej roboty. Bedzie nas 4 w 6 osobwym domku , na sprzatnie jest grafik.Lata juz jeżdze do nl i z tą agencja nie mam problemu. To nie Otto ,że pracujesz po trzy dni.Jak chcesz robić to dzwonisz do biura i robota sie znajdzie.

Tak8Nie10
xoxo

Pracowałam długi czas na magazynie i bardzo miło wspominam pracę. Wesoła atmosfera a praca jak praca trzeba pracować.

Tak8Nie4
Adam Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam tej agencji. Generalnie bałagan i arogancja. Kobieta na infolinii każe wysłać CV na adres(usunięte przez administratora). Wysyłam, dzwonię po kilku dniach, ona krzyczy na mnie że nie dostała a ja szukam powodu do kłótni. Szelki nie szanuje ludzi z doświadczeniem i językami obcymi, dlatego takie komentarze. Pozdrawiam czytających

Nowy wpis

@Adam

Dzień dobry, przykro nam że ma Pan złe doświadczenie. Infolinie obsługują różni rekruterzy , stąd jak sądzę wynikło nieporozumienie. Jeśli chodzi o oferty produkcyjne i logistyczne prosimy o wysyłanie CV na jobs@axell.nl , natomiast jeśli chodzi o techniczne - tech.jobs@axell.nl . Pozdrawiamy i przepraszamy za nieporozumienie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Axell Employment Holandia?

Tom

Z uwagi na moje zainteresowanie ofertą pracy przez agencję pracy ,postanowiłem najpierw do nich zadzwonić i porozmawiać o szczegółach. Wystarczyło podać swój nr telefonu i zaraz był od nich sms ,że oddzwonią o ustalonej godzinie. Kiedy dwukrotnie nie doczekałem się telefonu postanowiłem sam zadzwonić na numer do Holandii . Moje próby dodzwonienia się wyglądały tak ,że wczoraj w godz. 09.00 do 14.00 wykonałem 11-ście prób połączenia się ,bezskutecznie sygnał był dobry jednak nikt nie odbierał telefonu. Dziś od rana dzwoniłem 4 razy i dopiero teraz 13.20 jakaś kobieta odebrała telefon po to tylko by odłożyć go spowrotem na widełki. Przez moment słyszałem tylko jakieś śmiechy w biurze. Druga próba połączenia i fragmenty wesołej rozmowy chyba z koleżanką ,cyt. Ja ją chyba zabiję ,że tak mu powiedziała.... I ponownie słuchawka odłożona na widełki. 3 próba !!! Cud odezwała się rekruterka do słuchawki . Standardowe dzień dobry , przedstawiłem się i zapytałem czy może mi pomóc ponieważ z żoną szukamy pracy na terenie Holandii , jej pytanie czy mamy mieszkanie w Holandii ? Powiedziałem ,że nie ale ,że w ogłoszeniach jest ,że zapewniają kwaterunek .Na co ona ,cyt. W ogłoszeniach sobie może być , my szukamy teraz osób tylko z własnym zakwaterowaniem. Tak więc do widzenia i się rozłączyła. Nie dała mi dojść do słowa . Mam szerokie różne uprawnienia i doświadczenie , znam język angielski na poziomie powiedziałbym bardzo dobrym . Mieszkam na granicy tuż obok Venlo i dojazdy nawet do 100 km nie byłyby dla mnie problemem. Axel na swych stronach ma tak dużo ofert ,że jestem przekonany ,że przy odrobinie dobrej woli - praca by się znalazła . Jednak z powyższego wynika ,że rekruterka była tak zajęta ,,innymi sprawami " ,że w dalekim poważaniu ma szacunek do ludzi. Trudno jej podejście inaczej zrozumieć i dziwię się ,że tak poważna Agencja pracy zatrudnia tak nie odpowiedzialnych i aroganckich ludzi. Chyba ,że cała Firma działa podobnie a w tym przypadku odradzam jakąkolwiek współpracę z taką Firmą. Skoro już na etapie wstępnej rozmowy potrafią być tak opryskliwi to nie chcę myśleć co mogłoby być dalej w jakiejś sytuacji wymagającej ich pomocy czy wyjaśnieniu jakiejś sytuacji. Przestrzegam więc przed Axell...Pozdrawiam Tomasz...

Nowy wpis

@Tom

Dzień dobry, Przykro nam, że miał Pan złe doświadczenie. Prosimy o wyrozumiałość, z uwagi na dużą ilość zgłoszeń czas oczekiwania na odpowiedź może nieznacznie się wydłużyć. Posiadamy zakwaterowanie w swojej ofercie jednak, ilość miejsc pod kątem ofert pracy na zakwaterowaniach jest ograniczona. Jest na naszej uwadze czas poświęcany przez naszych pracowników na dojazdy do pracy, (zdarzają się utrudnienia w ruchu itp.) więc szukamy kandydatów optymalnie w najbliższej okolicy. Niestety nie mieliśmy oferty odpowiedniej dla Państwa. Przepraszamy, że odczuł Pan iż nie poświęciliśmy Pana kandydatyurze odpowiedniej ilości czasu. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, byście państwo jak najszybciej otrzymali odpowiedź na wasze zgłoszenia. Przepraszamy za utrudniony kontakt i dziekujemy za konstruktywną krytykę, która jest dla nas cenna wskazówką. Postaramy się zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości, by jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Pozdrawiamy. PS. Potrafimy być naprawdę sympatyczni :)

Lech Tomicki

Dzień dobry. Jeśli chcecie być traktowani przez biuro(podkreślam BIURO)jak w najlepszym wypadku kawałek mebla to poważnie rozważcie pracę dla tej Agencji.

@Lech Tomicki

Dzień Dobry, przykro nam że ma Pan negatywne doświadczenie. Prosimy o kontakt na marketing.employment@axell.nl w celu wyjaśnienia co wpłyneło na Pana opinię. Konstruktywna krytyka jest dla nas zawsze cenną lekcją, pomaga poprawić jakość naszych usług i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Pozdrawiamy

Tom
@Lech Tomicki

Z uwagi na moje zainteresowanie ofertą pracy przez agencję pracy ,postanowiłem najpierw do nich zadzwonić i porozmawiać o szczegółach. Wystarczyło podać swój nr telefonu i zaraz był od nich sms ,że oddzwonią o ustalonej godzinie. Kiedy dwukrotnie nie doczekałem się telefonu postanowiłem sam zadzwonić na numer do Holandii . Moje próby dodzwonienia się wyglądały tak ,że wczoraj w godz. 09.00 do 14.00 wykonałem 11-ście prób połączenia się ,bezskutecznie sygnał był dobry jednak nikt nie odbierał telefonu. Dziś od rana dzwoniłem 4 razy i dopiero teraz 13.20 jakaś kobieta odebrała telefon po to tylko by odłożyć go spowrotem na widełki. Przez moment słyszałem tylko jakieś śmiechy w biurze. (usunięte przez administratora) Standardowe dzień dobry , przedstawiłem się i zapytałem czy może mi pomóc ponieważ z żoną szukamy pracy na terenie Holandii , jej pytanie czy mamy mieszkanie w Holandii ? Powiedziałem ,że nie ale ,że w ogłoszeniach jest ,że zapewniają kwaterunek .Na co ona ,cyt. W ogłoszeniach sobie może być , my szukamy teraz osób tylko z własnym zakwaterowaniem. Tak więc do widzenia i się rozłączyła. Nie dała mi dojść do słowa . Mam szerokie różne uprawnienia i doświadczenie , znam język angielski na poziomie powiedziałbym bardzo dobrym . Mieszkam na granicy tuż obok Venlo i dojazdy nawet do 100 km nie byłyby dla mnie problemem. Axel na swych stronach ma tak dużo ofert ,że jestem przekonany ,że przy odrobinie dobrej woli - praca by się znalazła . Jednak z powyższego wynika ,że rekruterka była tak zajęta ,,innymi sprawami " ,że w dalekim poważaniu ma szacunek do ludzi. Trudno jej podejście inaczej zrozumieć i dziwię się ,że tak poważna Agencja pracy zatrudnia tak nie odpowiedzialnych i aroganckich ludzi. Chyba ,że cała Firma działa podobnie a w tym przypadku odradzam jakąkolwiek współpracę z taką Firmą. Skoro już na etapie wstępnej rozmowy potrafią być tak opryskliwi to nie chcę myśleć co mogłoby być dalej w jakiejś sytuacji wymagającej ich pomocy czy wyjaśnieniu jakiejś sytuacji. Przestrzegam więc przed Axell...Pozdrawiam Tomasz...

Aktualność

Rusza nowa tura rekrutacji dla jednego z naszych klientów w Alphen aan den RIjn. Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy na magazynie przy załadunku i rozładunku ciężarowek z żywnością. Praca w temperaturze +7 stopni.  Jeżeli  masz doświadczenie w pracy fizycznej będziesz idealnym kandydatem. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stawka €10,88 brutto/h (możliwość nadgodzin)
✅ Start pracy: OD ZARAZ ( możliwy w przeciagu całego tygodnia)

Praca na długi okres czasu dla osób szukających stałego zatrudnienia.
Możliwość pracy nadgodzin (praca również w soboty)!

Wymagania:

✅ Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
✅ Prawo jazdy kat. B mile widziane (nie wymagane)
✅ Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
✅ Załadunek/ Rozładunek Cieżarówek z produktami przy użyciu kontenerów rolkowych
✅ Fizyczna praca na magazynie

Oferujemy
Stawkę €10,88 brutto/h (możliwość nadgodzin)
Dodatki eksterytorialne
✅Dojazd do pracy samochodem służbowym (darmowy)
Dla osób doświadczonych i zaangażowanych, możliwość otrzymania kontraktu.

jobs@axell.nl

Rafał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Witam, czy ktoś pracował przez tą firme na Załadunku/rozładunku kontenerów w mieście Alphen aan den Rijn, Holandia. Proszę o opinie.

nen

Tak jak wspomnialem w swoim wczesniejszym poscie-dziekuje za wyplate -wakacyjne i urlopowe na koniec kontraktu-jesteśmy rozliczeni i wszystko jest ok.Nie mam zadnych zastrzezen co do końcowego rozliczenia.Pozdrawiam.Konrad Danilkiewicz.PS.Jezeli chodzi o moja partnerke?Czy wszystkie rozliczenia sa już rozliczeniami końcowymi?/Wioleta Boguta/.Pozdrawiam jeszcze raz .

@nen

Dzień Dobry, Panie Konradzie, pieniadze wakacyjne i urlopowe jeśli chodzi o byłych pracowników są wypłacane każdemu automatycznie w 6 tygodniu od daty zakończenia pracy zaznaczonej w naszym systemie. Jest to zgodne z obowiązującym prawem. Cieszymy się, że wszystko się zgadza. Pana partnerka w związku z tym, że posiadała póznieszą datę zakonczenia współpracy w systemie, otrzymała wypłatę świadczen wakacyjnych i urlopowych póżniej niż Pan. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego z afs.financial@axell.pl . Pozdrawiamy

Andzik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Witam, czy ktoś pracował może ,bądź pracuje na magazynie ID Logistic w Tilburgu. Jesli tak to jakie są wasze wrażenia. Wybieram się tam jutro, także jestem ciekawa czego mogę się spodziewać.Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Hg
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Jedzie ktos do Hooge w niedziele 31.05 ?? Ja z kielc wyruszam. Nie wiem za bardzo czego sie spodziewac bo sporo zaprzeczajacych sobie wpisow.. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Aktualność

techniczne wakaty - jedna firma! Ta oferta to szansa dla osób nie posiadających znajomości języka, ale chcących budować swoje doświadczenie zawodowe za granicą!  To rodzinna firma, która stale się rozbudowywuje i w której panuje miła atmosfera. Jeśli masz doświadczenie w jednej w poniższych funkcji dołącz do zespołu w Boxtel :

Praca na długi okres czasu dla osób szukających zatrudnienia w charakterze Malarza proszkowego, Malarza metodą "na mokro" lub Piaskarza.
Dwie zmiany, oraz możliwość pracy nadgodzin! Negocjuj stawkę w zależności od swoich umiejetności!

✅ Oferta bez znajomości języka
Doświadczenie w którejś z funkcji( Malarz lub Piaskarz)
✅  Mile widziane Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Stawkę €12,50 - €13,00 brutto/h +dodatki zmianowe
✅Negocjuj stawkę w zależności od doświadczenia
Prace na dwie zmiany
✅Samochód służbowy

[ltr][/ltr]
Piotrek

Cześć! Szukam informacji na temat pracy w Syncreon, jakie warunki pracy, jakie zarobki itd? Czy można liczyć na godziny? Druga kwestia to zakwaterowanie, jakie są warunki na lokacji, jak wyglądają koszta związane z opłatami za domek? Jaka odległość dzieli zakwaterowanie i pracę? Za wszelkie info z góry dziękuję. Pozdrawiam

@Piotrek

Syncreon - Tilburg (poprawka)

majkel
@Piotrek

Też jestem zainteresowany powrotem, dzwoniłem tydzień temu i czekam jak się pojawi oferta.

@majkel

Oferta widnieje na stronkach z ofertami pracy, skoro mówisz o powrocie, to może mógłbyś podzielić się jakimś info? Bo z całego Tilburga, ta oferta wygląda jakoś tak zachęcająco, do tego napisałeś o powrocie. Czy warto majkel? :D

majkel
@Piotrek

A co ci mam napisać? Rodzine musze w polsce zostawic bo rachunki się same nie zapłacą. Wracam bo wiem do czego, a przez 4 lata w nl sporo się zwiedzało agencji, to mam odpowiednie porównanie. Kasa na czas i jak trafisz do dobrego działu to praca na pełny etat. Mieszkałem w Hoge. Warunki średnie ale w porównaniu do innych agencji to jedne z lepszych. Domki murowane ( 6 osób- 4pokoje). Ludzie? To nie trzeba mówić loteria jak wszędzie w nl. Mi się prywatnie nie opłaca, bo zjeżdżam regularnie do pl ale z przejściem na prywatne ponoć nie robią problemu. Zapraszać cię raczej nie będę, bo się staramy o ta sama prace. Gdzie widziałeś ofertę?

@majkel

Ofertę znalazłem na indeed, raczej tu nie podlinkuję, bo konkurencja itd. :P. Spoko nie liczę na twoje zaproszenie, ani na czerwony dywan, od tych kwestii mają dział HR w biurze. Ale fajnie, że napisałeś jakieś szczegóły. Sam osobiście tam nie aplikowałem, jedynie szukałem informacji, znalazłem już coś innego także luz, nie będę generował sztucznego tłumu na tę ofertę ;). Też zostawiam ważną część swojego życia osobistego, kosztem wyjazdu, nie jest kolorowo.(usunięte przez administratora)

Aktualność

Rusza nowa tura rekrutacji dla jednego z naszych klientów w Oisterwijk, szybko rozwijającej się firmy i jednego z najwiekszych producentów maszyn i osprzętu do koparko-ładowarek. Poszukujemy pracowników na stanowisko Mechanik / Monter.

✅ Przebywasz obecnie w Niderlandach?
✅ Masz doświadczenie w pracy jako mechanik lub monter?
✅ A może od zawsze interesowałeś się naprawą różnego rodzaju pojazdów: samochodów, motorów czy maszyn rolniczych?
✅ Start pracy: ok.15.06.2020

⚙️

Praca na długi okres czasu dla osób szukających stałego zatrudnienia.

Wymagania:
✅ Znajmość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
✅ Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub zainteresowanie mechaniką pojazdową
✅ Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Zakres obowiązków:
Składanie maszyn budowlanych/rolniczych według instrukcji (np. mini koparki, mini spychacze)
Prefabrykacja elementów ramy,
Prefabrykacja elementów hydrauliki.

Stawkę €13,10 + dodatki zmianowe
Dodatki zmianowe
Prace na dwie zmiany
Dla osób doświadczonych i zaangażowanych, możliwość otrzymania kontraktu.

nen

Powiem szczerze...jeśli zachowacie się normalnie i wplacicie na nasze konta należne nam pieniądze,ktore ciężko i uczciwie zarobiliśmy-pracując w ciężkiej pracy na Breda Confectie/wata mineralna/można mylic z wata szklana-zaraz po otrzymaniu zaległych pieniędzy napisze na tym forum-dziekuje,pieniadze otrzymałem.pozdrawiam .Konrad Danilkiewicz.ps.nie zapomnijcie wplacic zaległych pieniędzy mojej partnerce-Wioleta Boguta-dla przypomnienia w administracji.

nen

...tak pieknie Panstwo odpowiadaja na moje posty-rozumiem,ze Panstwa firma axell wyplaci nam w terminie wakacyjne i urlopowe-termin mija w najbliższy poniedziałek...26.05.2020.tak bardzo chcielibyśmy zobaczyć zalegle pieniądze na na naszych kontach...naprawdę bylibyśmy niewspółmiernie pocieszeni...czy dacie rade? czy musimy interweniować w innych organizacjach?jezeli nie wpłacicie należnych nam pieniędzy?co to oznacza?zlosliwosc?przepisy mowia jasno kochana firmo axell-do 6 tygodni-wiecie ,ze mogliście wplacic te pieniądze wcześniej-zarobiliśmy te pieniądze uczciwie i domagamy się wplaty naszych ciężko zarobionych pieniędzy na nasze konta.pozdrawiam serdecznie.Konrad Danilkiewicz

Grzegorz Grzywacz

Tak26Nie6
Piotrek K.
@Grzegorz Grzywacz

Prawda :) Pokoje i domki są ok :) agencja też:)

Tak4Nie3
Monika
@Piotrek K.

Pracujesz albo pracowałeś w Axell Employment Holandia? Jeśli tak, to byłoby świetnie, gdybyś napisał coś więcej. Ciekawi mnie, jakie były Twoje obowiązki, w jakim systemie pracowałeś, czy mogłeś liczyć na jakieś premie i dodatki. Daj proszę znać.

Tak1Nie2
Piotrek K.
@Monika

System zmianowy. Możliwość nadgodzin. Obowiązek chodzenia do pracy i chęci. Polecam Axell.

Tak3Nie3
Andrzej
@Piotrek K.

Miło czytać tak pozytywne opinie w Internecie, zwłaszcza jeśli dotyczą one pracodawcy. Podziel się proszę, swoimi odczuciami na temat warunków zatrudnienia w Axell Employment. Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Fuj
@Monika

DODATKI TO WY DAJECIE, ALE POTEM JAKOŚ DZIWNIE JE ZABIERACIE Z POWROTEM I TO Z PROCENTEM !!! JESZCZE DLA WAS PRACUJE, NAPISZĘ ZA JAKIŚ CZAS, TYLKO SIE LEPIEJ WAM PRZYJRZĘ

fra
@Grzegorz Grzywacz

hahahaha jest cos takiego jak rodo panie uczony...Poczytaj troche o tym zanim nastepny raz napiszesz te swoje glupoty...

@fra

Witam, Rodo w żaden sposób nie zakazuje przedstawiania się z imienia i nazwiska przez osobę która jest autorem komentarza, dotyczy ono jedynie reguł przetwarzania danych osobowych przez osoby trzecie. Zachęcamy do zapoznania się z ustawą http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180001000/T/D20181000L.pdf

Hol
@Grzegorz Grzywacz

Zgadza się facet ma możliwości, może zrobić kurs na CNC, spawacza, montera rusztowań, montera wentylacji, zakładania solarów słonecznych, wózki widłowe czy inne tego typu i jechać i pracować za godne pieniądze ale po co w Nl skoro w innych państwach więcej za to płacą? Natomiast proszę mi powiedzieć co ma zrobić kobieta? Prócz zawodu pielegniarki, do którego trzeba mieć powołanie to kobiety nie mają praktycznie możliwości zarabiania lepszych pieniędzy. Nikt kobiety też nie weźmie do pracy np. w krajach skandynawskich bo tam tylko mężczyźni jada do budowlanki lub zawodów technicznych. No niestety jesteśmy skazane na najgorsze monotonne prace za marne pieniądze w Holandii lub Niemczech, które z pozoru wydają się lekkie jednak z czasem wychodzi to w bólach stawów.

Luk
@fra

Rodo nie zakazuje Ci podania swojego imienia i nazwiska panie niedouczony

Dagi
@Grzegorz Grzywacz

Witam. No dosłownie wyjął mi Pan te słowa z ust. Jestem w Holandii 8rok i ludzie dobrze wiedzą jak teraz jest z tymi agencjami ale tylko potrafią narzekać a nic z tym nie zrobią. Owszem są prace i stanowiska przez polskie agencje które dają nawet 16 euro, ale taki człowiek zna język posiada doświadczenie czy różne certyfikaty. Dając coś od siebie napewno nie stracisz stracić to można w jakieś agencji co jest kilka nascie osób oszukiwantch po kilka lat na kasę robią za 9euro po 12godzin i 6dni i mieszkają w norach na zadupiu

praca holandia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Hej,szukam kogos kto mysli o wyjezdzie do NL a nie ma z kim ,ja tez szukam tam pracy ale ja tez nie mam z kim jechać,samemu jakos trochę dziwnie.Odrazu pisze ze byle w holandi sam i dalem rade ale jakby się ktoś madry trafil to moglibyśmy razem pojechać.Ja jestem dość poukładany mam 24lata i własne auto jeśli kogos zainteresują ta wiadomość to piszcie na mojego emaila.dawid59.1996@wp.pl.

Oferta pracy dla Specjalisty

Szukamy specjalistów do nowoczesnej fabryki zajmującej się recyklingiem i produkcją palet! Dla naszego klienta w miejscowości Sas van Gent w Holandii, poszukujemy osobę z doświadczeniem na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu - Automatyka! Jeśli znasz język angielski i masz podobne doświadczenie aplikuj do nas już dziś!

Wymagamy:

• Doświadczenia przy naprawie maszyn przemysłowych

• Komuniaktywna znajomość j. angielskiego (mile widziany ang.techniczny)

• Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem firmowym)

• Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

• Doświadczenie przy wymianie oraz podstawowym programowaniu PLC

• Podstawowe umiejętności spawania MIG/MAG (certyfikaty nie są wymagane)

Zakres obowiązków:

• Praca przy utrzymaniu automatycznych maszyn do zbijania palet

• Drobne spawanie metodami MIG/ MAG

• Wymiana komponentów PLC oraz podstawowe programowanie funkcji czujników automatycznych

• Dokonywanie napraw mechanicznych maszyn

Oferujemy:

• Stawka €16,00 brutto/h + dodatki zmianowe

• Samochód służbowy i darmowy transport

• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie

• Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

Aplikuj :
tech.jobs@axell.nl
+31 135075440 (8:30-17:00 - pon.-pt.)

Zamów bezpłatne połączenie na stronie (8:30- 17:00 pon.-pt):
☎️
nen

...drogi dziale marketingu...ja wciaz czekam na odpowiedz od waszej firmy-w sumiejuz 3 tygodnie-bezskutecznie-dlaczego ignorujeciemojego maila-rozumiem ze to znaczy,ze nie Macie szacunku dlaswoich pracownikow.kiedy otrzymam odpowiedz na mojego maila?!naprawde chcecie zebym upublicznij ta korespondencje I zapis rozmow z agencja?jestescie totalnie nieodpowiedzialni I pozbawieni wszelkich skrupulow!

TakNie2

@nen

Dzień Dobry, widzę że jednak ma Pan kontakt z naszą agencją, skoro posiada Pan korespondencję i zapis rozmów. Podejrzewam, że nieporozumienie wynika z tego, że pisał Pan nie tylko maila ale również na mediach społecznościowych (w tym samym czasie). Była to wiadomość o tej samej treści na ktorą odpowiedzieliśmy. Odpisaliśmy na Pana maila (przepraszamy,że tak późno), natomiast odpowiedź jest ta sama, którą zapewne próbowaliśmy przekazać Panu telefonicznie oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Liczymy, że otrzymał Pan wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiamy.

nen

...szanowny dziale marketingu...od trzech tygodni czekam na odpowiedz od Panstwa-do tej pory odbieralem tylko telefony od niekompetentnych pracownikow.

@nen

Dzień dobry, możliwe, że próbowaliśmy się z Panem skontaktować telefonicznie. Jeśli nie dostał Pan wystarczających informacji, prosimy o ponowne wysłanie maila. Chętnie wyjaśnimy Pana problem drogą mailową na marketing.employment@axell.nl. Pozdrawiamy i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Nick Fury

Najlepsi są kierowcy z Axla jeźdzący po (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) po pracy albo odworząc pracowników z magazynów - niebieski busik, chyba ze dwie godziny wracałem po pracy do domu z tymi burakami ale chyba dalej pracują. Odradzam szkoda waszego czasu i zdrowia w tej firmie.

Tak3Nie1

@Nick Fury

Dzień Dobry, przykro nam że ma Pan negatywne doświadczenie. Jeśli chodzi o dowóz do firmy busami, współpracujemy z firma zewnętrzną. Prosimy o przesłanie szczegółów sytuacji na marketing.employment@axell.nl. Skontaktujemy się z przewoźnikiem w tej sprawie. Oferujemy również auta służbowe jeśli posiada Pan prawo jazdy. Pozdrwiam

Zostaw merytoryczną opinię o Axell Employment Holandia - Gliwice