Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Markus

Podobno pomaga w organizacji transportu , Gtv bus obsługiwało pomoc w dojeździe z PL do NL

Sparrow

Czy agencja pomaga w zorganizowaniu transportu z Polski do kraju docelowego?

Patrycja

Dzień dobry. Czy pracował ktoś w Soda Stream ? Co możecie powiedzieć o tej pracy

Karol

to bedzie moja 7 agencja przez ktora wyjade. mam nadzieje ze ta bedzie lepsza od pozostalych, pozostalych nie polecam, co przyjezdzalem do holandi to kazali mi pracowac. Bezsensu

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
On

Czy ktoś z was pracuje w firmie Hoogvliet na Bleswijku? Chciałbym dowiedzieć się dokładnie w jaki dzień tygodnia są wypłaty i czy są to wypłaty tygodniowe czy miesięczne ?

Zofia
@On

Podłączę się pod pytanie - jak jest z tymi wypłatami? Czy można samemu się dogadać co do ich terminu czy jest to narzucone z góry? Czy ktoś też mógłby przybliżyć mniej więcej kwotę wynagrodzenia jaka obecnie jest proponowana?

xoxo

Pracowałam długi czas na magazynie i bardzo miło wspominam pracę. Wesoła atmosfera a praca jak praca trzeba pracować.

Rob
@xoxo

Jakie mają jeszcze pracę prócz magazynu... rozumiem że jako piker tam... Jest coś może na wózki widłowe...

gh
@xoxo

Namawiaja do dodatku eksterytorialnego. Nikt tego nie chce tak trudno to wam zrozumiec? ciemnote wciskacie ciemnym ludziom z polski a pozniej beda miec problemy pozatym wasze mieszkania w ktorych trzymacie ludzi to stare nory nagrzybiale z samym elementem. (usunięte przez administratora)

Namawiaja do dodatku eksterytorialnego. Nikt tego nie chce tak trudno to wam zrozumiec? ciemnote wciskacie ciemnym ludziom z polski a pozniej beda miec problemy pozatym wasze mieszkania w ktorych trzymacie ludzi to stare nory nagrzybiale z samym elementem. nigdy nie podejmujcie wspolpracy z ta agencja

eryk

Nie polecam tej agencji!! Mieszkania stare zagrzybiale i z nieciekawymi lokatorami w pokoju. Np dla kierowcy CE w Hoek to samo. Schadzki ludzi non stop z innych mieszkan na piwko a to na skreta i tak dalej. Nie te czasy na takie traktowanie pracownikow. Warunki mieszkaniowe (usunięte przez administratora) Omijajcie ta agencje. A najciekawsze na koniec !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO JAKIS CZAS POZYTYWNE OPINIE SA PISANE PRZEZ PANIA Z BIURA!!!!!! INACZEJ BYLOBY ZER POZYTYWNYCH KOMENTZRZY.

Agencja jak agencja, tylko warunki mieszkaniowe zwłaszcza na Hooge jak na jakimś squocie.Opiekun Lokacji (usunięte przez administratora) nie jest odpowenią osobą na to stanowisko wszedzie(usunięte przez administratora)i imprezy, w niektórych uczestnikiem jest (usunięte przez administratora) gdy zapytałem kiedy bylem po karte do tankowania dlaczego tak jest ? Odpowiedz - bo ja mogę i nie powinno Cię to interesować. Jest kolega wybrancow ktorzy za cichym przyzwoleniem mogą robić wszystko a inni nie.Więc prosze aby ktoś w firmie czasem sprawdzal kogo rekrutuje.

@Piotr

Dzień dobry, Panie Piotrze, dziękujemy za informację. Jeśli ma Pan uwagi dotyczące zakwaterowania lub naszych pracowników, prosimy o alarmowanie nas na marketing.employment@axell.nl Podjęliśmy kroki w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdraiwamy.

Dzień Dobry, Panie Marku, pieniądze wakacyjne i urlopowe, jeśli chodzi o byłych pracowników są wypłacane każdemu automatycznie w 6 tygodniu od daty zakończenia pracy zaznaczonej w naszym systemie. Jest to zgodne z obowiązującym prawem. Jeśli jest Pan naszym pracownikiem i ma Pan zapytania odnośnie pieniędzy wakacyjnych i wypłat prosimy o niezwłoczny kontakt na afs.financial@axell.pl Pozdrawiamy

markoni

witam czy służbowym autem logo na aucie można wywozić makulaturę do osiedlowych kontenerów przeznaczonych dla wszystkich mieszkańców bo wg mnie zawalić w niedzielę a wywóz jest w sobotę to jest nieładnie.Panie z auta nr mam z zdjęciem sugerowały mi że one mogą a mnie to nie powinno obchodzić mają kolosalne szczęście bo byłem skłonny zadzwonić do straży ale z powodu pilnego wyjazdu tego nie uczyniłem.Mam nadzieję że tego już nie będą robić bo dwa razy nie popuszczę

@markoni

Dzień dobry, prosimy o więcej szczegółow sytuacji na marketing.employment@axell.nl. Pozdrawiamy i przepraszamy za niedogodności.

bobo

Robota i hotel ok, ale źle się mieszka z(usunięte przez administratora) Pełno tam (usunięte przez administratora) którzy mieszkają w Holandii kilka lat i nie mają nic. W poniedziałek jest wypłata a oni w środę pożyczają od ludzi pieniądze. Słabe jest też to, że kierowca firmowego samochodu nie ma żadnych dodatków i może używać auta tylko na trasie praca - hotel. Codziennie jeździłem godzinę firmowym autem za darmo obciążony odpowiedzialnością za ludzi i samochód.

@bobo

Dziękujemy za konstrunktywną, krytykę. Postaramy się przyjeżeć bliżej przedstawionej przez Pana kwesti dojazdów o pracy. Obecnie oferujemy w pełni darmowy transport do pracy i samochód służbowy. Jeśli ma Pan uwagi prosimy o kontakt na marketing.employment@axell.nl Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy.

Andzi

Pracowałam rok temu (2019) na Syncreonie. Niby spoko ale mieszkania bardzo oddalone od pracy i dojazdy po ponad godzinę w jedna stronę męczą. Na domach to już od ludzi zależy, chodź praktycznie w każdym jakiś (usunięte przez administratora) czy coś takiego. Praca jako tako ok. Ale warunki mieszkalne słabe. Jedyny plus to ze nie biorą za dojazd do pracy bo niektóre agencje tak. I jeśli jesteś kierowca masz dodatkowo płacone.

@Andzi

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Cieszymy się, że praca spełniła Pani oczekiwania. Ciągle szukamy nowych lokacji, który będą jak najdogodniej położne względem miejsca pracy. Zatrudniamy rownież osoby mieszkające prywatne. Pozdrawiamy!

Krzysztof Fiszet

Póki jesteście potrzebni jako pracownicy, dopóty będą stwarzali warunki, że Was szanują. Przemyślcie wyjazd, może warto popracować w Polsce jeszcze chwilę i może wpadnie jakas ciekawa oferta przez inne agencje, (usunięte przez administratora)

Nick Fury

Najlepsi są kierowcy z Axla jeźdzący po (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) po pracy albo odworząc pracowników z magazynów - niebieski busik, chyba ze dwie godziny wracałem po pracy do domu z tymi burakami ale chyba dalej pracują. Odradzam szkoda waszego czasu i zdrowia w tej firmie.

@Nick Fury

Dzień Dobry, przykro nam że ma Pan negatywne doświadczenie. Jeśli chodzi o dowóz do firmy busami, współpracujemy z firma zewnętrzną. Prosimy o przesłanie szczegółów sytuacji na marketing.employment@axell.nl. Skontaktujemy się z przewoźnikiem w tej sprawie. Oferujemy również auta służbowe jeśli posiada Pan prawo jazdy. Pozdrwiam

nick
@Nick Fury

a juz myslalem ze jakies fajne biuro znalazlem...

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Axell Employment Holandia?

nick

chyba tak jak jest wyzej napisane, zaciekawiła mnie jedna oferta z tego biura lecz po przeczytaniu pierwszej strony z komentarzami chyba raczej dam sobie spokoj, skoro juz na samym wstepie jest problem z rozmowa o prace...

Tom

Z uwagi na moje zainteresowanie ofertą pracy przez agencję pracy ,postanowiłem najpierw do nich zadzwonić i porozmawiać o szczegółach. Wystarczyło podać swój nr telefonu i zaraz był od nich sms ,że oddzwonią o ustalonej godzinie. Kiedy dwukrotnie nie doczekałem się telefonu postanowiłem sam zadzwonić na numer do Holandii . Moje próby dodzwonienia się wyglądały tak ,że wczoraj w godz. 09.00 do 14.00 wykonałem 11-ście prób połączenia się ,bezskutecznie sygnał był dobry jednak nikt nie odbierał telefonu. Dziś od rana dzwoniłem 4 razy i dopiero teraz 13.20 jakaś kobieta odebrała telefon po to tylko by odłożyć go spowrotem na widełki. Przez moment słyszałem tylko jakieś śmiechy w biurze. Druga próba połączenia i fragmenty wesołej rozmowy chyba z koleżanką ,cyt. Ja ją chyba zabiję ,że tak mu powiedziała.... I ponownie słuchawka odłożona na widełki. 3 próba !!! Cud odezwała się rekruterka do słuchawki . Standardowe dzień dobry , przedstawiłem się i zapytałem czy może mi pomóc ponieważ z żoną szukamy pracy na terenie Holandii , jej pytanie czy mamy mieszkanie w Holandii ? Powiedziałem ,że nie ale ,że w ogłoszeniach jest ,że zapewniają kwaterunek .Na co ona ,cyt. W ogłoszeniach sobie może być , my szukamy teraz osób tylko z własnym zakwaterowaniem. Tak więc do widzenia i się rozłączyła. Nie dała mi dojść do słowa . Mam szerokie różne uprawnienia i doświadczenie , znam język angielski na poziomie powiedziałbym bardzo dobrym . Mieszkam na granicy tuż obok Venlo i dojazdy nawet do 100 km nie byłyby dla mnie problemem. Axel na swych stronach ma tak dużo ofert ,że jestem przekonany ,że przy odrobinie dobrej woli - praca by się znalazła . Jednak z powyższego wynika ,że rekruterka była tak zajęta ,,innymi sprawami " ,że w dalekim poważaniu ma szacunek do ludzi. Trudno jej podejście inaczej zrozumieć i dziwię się ,że tak poważna Agencja pracy zatrudnia tak nie odpowiedzialnych i aroganckich ludzi. Chyba ,że cała Firma działa podobnie a w tym przypadku odradzam jakąkolwiek współpracę z taką Firmą. Skoro już na etapie wstępnej rozmowy potrafią być tak opryskliwi to nie chcę myśleć co mogłoby być dalej w jakiejś sytuacji wymagającej ich pomocy czy wyjaśnieniu jakiejś sytuacji. Przestrzegam więc przed Axell...Pozdrawiam Tomasz...

@Tom

Dzień dobry, Przykro nam, że miał Pan złe doświadczenie. Prosimy o wyrozumiałość, z uwagi na dużą ilość zgłoszeń czas oczekiwania na odpowiedź może nieznacznie się wydłużyć. Posiadamy zakwaterowanie w swojej ofercie jednak, ilość miejsc pod kątem ofert pracy na zakwaterowaniach jest ograniczona. Jest na naszej uwadze czas poświęcany przez naszych pracowników na dojazdy do pracy, (zdarzają się utrudnienia w ruchu itp.) więc szukamy kandydatów optymalnie w najbliższej okolicy. Niestety nie mieliśmy oferty odpowiedniej dla Państwa. Przepraszamy, że odczuł Pan iż nie poświęciliśmy Pana kandydatyurze odpowiedniej ilości czasu. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, byście państwo jak najszybciej otrzymali odpowiedź na wasze zgłoszenia. Przepraszamy za utrudniony kontakt i dziekujemy za konstruktywną krytykę, która jest dla nas cenna wskazówką. Postaramy się zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości, by jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Pozdrawiamy. PS. Potrafimy być naprawdę sympatyczni :)

Maciej
@OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przestańcie wypisywać bzdury mnie dokładnie spotkało to samo nie macie szacunku do ludzi jedna wielka zlewka !!!!!!

Nie polecam tej agencji. Generalnie bałagan i arogancja. Kobieta na infolinii każe wysłać CV na adres(usunięte przez administratora). Wysyłam, dzwonię po kilku dniach, ona krzyczy na mnie że nie dostała a ja szukam powodu do kłótni. Szelki nie szanuje ludzi z doświadczeniem i językami obcymi, dlatego takie komentarze. Pozdrawiam czytających

@Adam

Dzień dobry, przykro nam że ma Pan złe doświadczenie. Infolinie obsługują różni rekruterzy , stąd jak sądzę wynikło nieporozumienie. Jeśli chodzi o oferty produkcyjne i logistyczne prosimy o wysyłanie CV na jobs@axell.nl , natomiast jeśli chodzi o techniczne - tech.jobs@axell.nl . Pozdrawiamy i przepraszamy za nieporozumienie.

Lech Tomicki

Dzień dobry. Jeśli chcecie być traktowani przez biuro(podkreślam BIURO)jak w najlepszym wypadku kawałek mebla to poważnie rozważcie pracę dla tej Agencji.

@Lech Tomicki

Dzień Dobry, przykro nam że ma Pan negatywne doświadczenie. Prosimy o kontakt na marketing.employment@axell.nl w celu wyjaśnienia co wpłyneło na Pana opinię. Konstruktywna krytyka jest dla nas zawsze cenną lekcją, pomaga poprawić jakość naszych usług i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Pozdrawiamy

Tom
@Lech Tomicki

Z uwagi na moje zainteresowanie ofertą pracy przez agencję pracy ,postanowiłem najpierw do nich zadzwonić i porozmawiać o szczegółach. Wystarczyło podać swój nr telefonu i zaraz był od nich sms ,że oddzwonią o ustalonej godzinie. Kiedy dwukrotnie nie doczekałem się telefonu postanowiłem sam zadzwonić na numer do Holandii . Moje próby dodzwonienia się wyglądały tak ,że wczoraj w godz. 09.00 do 14.00 wykonałem 11-ście prób połączenia się ,bezskutecznie sygnał był dobry jednak nikt nie odbierał telefonu. Dziś od rana dzwoniłem 4 razy i dopiero teraz 13.20 jakaś kobieta odebrała telefon po to tylko by odłożyć go spowrotem na widełki. Przez moment słyszałem tylko jakieś śmiechy w biurze. (usunięte przez administratora) Standardowe dzień dobry , przedstawiłem się i zapytałem czy może mi pomóc ponieważ z żoną szukamy pracy na terenie Holandii , jej pytanie czy mamy mieszkanie w Holandii ? Powiedziałem ,że nie ale ,że w ogłoszeniach jest ,że zapewniają kwaterunek .Na co ona ,cyt. W ogłoszeniach sobie może być , my szukamy teraz osób tylko z własnym zakwaterowaniem. Tak więc do widzenia i się rozłączyła. Nie dała mi dojść do słowa . Mam szerokie różne uprawnienia i doświadczenie , znam język angielski na poziomie powiedziałbym bardzo dobrym . Mieszkam na granicy tuż obok Venlo i dojazdy nawet do 100 km nie byłyby dla mnie problemem. Axel na swych stronach ma tak dużo ofert ,że jestem przekonany ,że przy odrobinie dobrej woli - praca by się znalazła . Jednak z powyższego wynika ,że rekruterka była tak zajęta ,,innymi sprawami " ,że w dalekim poważaniu ma szacunek do ludzi. Trudno jej podejście inaczej zrozumieć i dziwię się ,że tak poważna Agencja pracy zatrudnia tak nie odpowiedzialnych i aroganckich ludzi. Chyba ,że cała Firma działa podobnie a w tym przypadku odradzam jakąkolwiek współpracę z taką Firmą. Skoro już na etapie wstępnej rozmowy potrafią być tak opryskliwi to nie chcę myśleć co mogłoby być dalej w jakiejś sytuacji wymagającej ich pomocy czy wyjaśnieniu jakiejś sytuacji. Przestrzegam więc przed Axell...Pozdrawiam Tomasz...

Aktualność

Rusza nowa tura rekrutacji dla jednego z naszych klientów w Alphen aan den RIjn. Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy na magazynie przy załadunku i rozładunku ciężarowek z żywnością. Praca w temperaturze +7 stopni.  Jeżeli  masz doświadczenie w pracy fizycznej będziesz idealnym kandydatem. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Stawka €10,88 brutto/h (możliwość nadgodzin)
✅ Start pracy: OD ZARAZ ( możliwy w przeciagu całego tygodnia)

Praca na długi okres czasu dla osób szukających stałego zatrudnienia.
Możliwość pracy nadgodzin (praca również w soboty)!

Wymagania:

✅ Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
✅ Prawo jazdy kat. B mile widziane (nie wymagane)
✅ Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
✅ Załadunek/ Rozładunek Cieżarówek z produktami przy użyciu kontenerów rolkowych
✅ Fizyczna praca na magazynie

Oferujemy
Stawkę €10,88 brutto/h (możliwość nadgodzin)
Dodatki eksterytorialne
✅Dojazd do pracy samochodem służbowym (darmowy)
Dla osób doświadczonych i zaangażowanych, możliwość otrzymania kontraktu.
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Zgłoś się już dzisiaj!
jobs@axell.nl

Zamów bezpłatne połączenie tutaj:

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ