Sklep Gacek P.Zbutowicz

Olsztyn

Opinie o Sklep Gacek P.Zbutowicz

Dominika

@Gimerta na jaką umowę? Teraz minimalna stawka to 13zł brutto. Czy nie pomyliłeś się? Czy w firmie Sklep Gacek P.Zbutowicz nie ma możliwości awansowania albo dostania podwyżki? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy tutaj?

Gimert

On płaci 1200 na rękę, nie warto tam pracować.

Sabina

Jak na rynek Olsztynski to 10zł/h na reke nie jest zle .kierownicy maja podobno 12zł/h. Jak ktos lubi siedzieć po nocach to o.k.

Agata

Przeszukiwałam ich stronę internetową z nadzieją, że tam znajdę jakieś oferty zatrudnienia, ale niestety tam także nic nie ma. Zastanawiam się, czy jest szansa, że coś się niedługo zmieni? Słyszałam, że stawki są w porządku.

marzanna

ostatnio widziałam napis na jednym ze sklepów grosika w Olsztynie napis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gacki". Refleksje i wnioski można wyciągnac samemu:)

madonna

Ocena niedostateczny.

karla

jeśli planujesz zatrudnić się w gacku to nie licz na specjalnie dobre warunki. Po pierwsze to zorientuj się czy firma własciwie poszukuje obecnie nowych pracowników, bo o ile dobrze mi wiadomo, to nie... i nigdzie również nie widać żadnych nowych ofert pracy. Wielkich luksusów ( jeśli jednak by Ci się udało dostać) to się nie spodziewaj

nn

odradzam wszystkim !!!! mam nadzieje, ze sprawiedliwosc w koncu dosiegnie pana Zbutowicza i zostanie pan z 'grosikiem' w portfelu...

fistaszek89

moim zdaniem ta praca jest bardzo miła , kontakt z klientami jest świetny . pracowałam tam pól roku zawsze zarabiałam 1400 zł a niedostałam nawet połowy . Grosik to są złodzieje i nie ma co szukac tam pracy . będziecie pracować kilkanaście godzin dzinnie a będą oczekiwać że posiedzicie jeszcze całą dobę . mieli juz nie jedą sprawę która zatajali . A szefostwo jest nie miłe i nie powinni otwierać firmy z takim podejściem . nie polecam pracy tam .

enejj

dlaczego sa usuwane bo sa niewygodne dla pracodawcy napisanie złej opinie i juz jej nie ma praca jest niewdzieczna i to zarne pieniadze

Meow

Ciekawe, czemu wszystkie negatywne opinie są usuwane? Pracowałam tam pół roku. Ciągle mnie przenosili do innego sklepu, bo wszędzie brakowało ludzi. Praca była ciężka, nierzadko zdarzało się tak, ze schodząc z nocki o 3 nad ranem, na 9 musiałam się stawiać ponownie. Z racji asortymentu sklepu użeranie się z pijanymi mężczyznami i wzywanie ochrony było na porządku dziennym. Kradzieże? Chleb powszedni. oczywiście za braki w towarze musieliśmy płacić sami, co skutkowało pomniejszeniem wypłaty o około. 150-200 złotych. Jakby ktoś dalej był zainteresowany pracą w tej jakże cudownej i kompetentnej firmie, powiem, ze wypłata była ciągle przesuwana, (średnio wypłacano 3 tygodnie po terminie), no i oczywiście w ratach, po 200 lub 300 złotych a reszta, cytując mojego byłego już kierownika 'nie wiem kiedy będzie"

Ania

Banda (usunięte przez administratora), która jest winna młodym ludziom mnóstwo pieniędzy. Oby inspekcja pracy się wami zajęła..

a gdzie opinie negatywne widze ze sa usuwane

Bartłomiej Przyborowski

Powiem wam wszystkim tak pracowalem w gacku pewien czas i uwazam ze praca jest bardzo przyjemna trzeba byc tylko odpowiedzialna osoba i pilnowac kradziezy jak bedzie tak jak pisze bedzie wszystko ok a moim zdaniem szefowa oraz wlasciciel sa wporzadku szczegolnie szefowa :) pozdrawiam

Śmiech na sali

Wszystkie posty na tej ścianie napisane są przez osoby odpowiedzialne (szefostwo bądź ich(usunięte przez administratora)). Nie sugerujcie się tym. (usunięte przez administratora) i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. Tyle mogę powiedzieć.. Kierowniczka która zajmowała się 3 gackami pracuje teraz w biedronce na kasie.. Ciekawe dlaczego? Tak tam wspaniale.. Szczerze odradzam..

zalamana
@MAFIDO 19.10.2014 10:23
Ma Pani rację,tez tam pracowałem/łam i faktycznie,ten GROSIK to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści,zarobisz...

pytam się tylko gdzie jest urząd skarbowy i inspekcja pracy ????

hehe
@zalamana 03.11.2014 01:18
pytam się tylko gdzie jest urząd skarbowy i inspekcja pracy ????

urzad skarbowy hehe gdzie jest inspekcja handlowa ze koles sobie podwyrzsza sam ceny praktycznie o 100 % jak przychodzi weekend i impreza w face klubie

ale tu wesoło

Dużo mozna zarobić ? To i ja sie dopisuje ! Do kogo się zgłosić ?

Aleksander

Praca w Gacku jest naprawde dobra, pracowałem tam i wiem ze nie jest tak zle jak na to wyglada, poprostu( usunięte przez administratora )szkoda ze za późno to zrozumiałem

Pan

Pracowałem tam. Zgadzam się z komentarzem wyżej w 100%

nn

Moi drodzy. Z tego wszystkiego co tu czytam dochodzę do kilku wniosków. 1. Coraz mniej pracownicy, nowi pracownicy wkladają serca w wykonywaną pracę. Czyli rzeczywiście zamiast wziąć się do pracy to wolą pozbijać bąki a pózniej nie ma się co dziwić efekty widać na remanentach. 2. Kierownictwo niech ma większe baczenie na to kogo przyjmuje do pracy, niech np. prosi o rekomendację z poprzedniej pracy nawet telefon kontaktowy do poprzedniego pracodawcy żeby zweryfikować zatrudnianego pracownika. 3. Czytając wszystkie posty na temat "Gacków" widzę ze negatywne zdanie mają osoby pozwalniane. Widać że szkalują wspołpracowników, pracodawców. Proponuję ochłonąć, i dopiero ewentualnie wyrażać swoje opinie. Pamiętajcie w internecie nie jesteście anonimowi tak jak się Wam wydaje. Reasumując ( usunięte przez administratora )radzę wam byście jeżeli to jest wykonalne spotkali się dali sobie po razie albo porozmawiali i niech temat przestanie byś cały czas rozdmuchiwany. Nic tym nie wywojujecie a cierpieć będą tylko pracujący tam ludzie wysłuchując tego wszystkiego co kto przecytał a później powtarza w waszej byłej lub obecnej pracy tylko ze po tej druhiej stronie lady sklepowej jako klient.

Zostaw opinię o Sklep Gacek P.Zbutowicz - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Gacek P.Zbutowicz