Opinie o ABM Jędraszek w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABM Jędraszek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABM Jędraszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM Jędraszek w Pabianice

Mistrz

Przelew w miarę regularnie najniższa krajowa na konto reszta pod stołem o pasek wynagrodzenia nie pytaj bo w tej firmie niema takich fanaberii , jako ciekawostkę dodam że na każdym kroku (usunięte przez administratora) !! Pracowałem około pół roku 2018

Marian
@Mistrz

Prawdziwy Mistrz przypomniał sobie gdzie pracował w 2018r... Wystawiać opinie o firmie praktycznie po 4 latach nie wiedząc jak jest faktycznie

Iza
@Mistrz

A ile tego było pod stołem? Podasz kwote? Albo chociaż jaki to % całej pensji?

@Mistrz

I tu cię Mistrzu zadziwie jeden telefon do kadr i pasek jest wystawiony od ręki pensja wpływa regularnie na konto taka jaka dostajesz nie ma nic pod stołem

Wacław

Miałem przyjemność współpracować z firmą.. Pomimo wielu dobrych,ciekawych zapewnień nie oferują nic co pozwala pracować, angażować się i kreować swoje rozwiązania, pomysły. Odniosłem wrażenie,że tzw.hamulec to nie jedna osoba... Szefowie całkiem pozytywni,normalni,mają swoje dobre i złe strony,jak każdy... Szkoda tylko że nie przeszkadza im potykanie się o wieczny bałagan na produkcji. Nie wiem kto tam tym rządzi tak na serio,ale w domu musi mieć tak samo chyba.

@Wacław

O jaki bałagan ci chodzi bo chyba nie organizacyjny jak piszesz o potykaniu się. Chyba firma ma zatrudnione osoby do sprzątania? Trudno robić swoją robotę na produkcji i jeszcze sprzątać halę. Pracowałeś w tym dziale że tak jesteś we wszystkim zorientowany?

Nadia
@Wacław

Bałagan, bałaganem, ale żeby nie było od kilku miesięcy wody w kranie w damskiej toalecie to jest nie do pomyślenia. I do tego te stojaki poustawiane tak, że nie można dojść do toalety...

Kamila
@Nadia

A nie możecie tego po prostu zgłosić do pracodawcy?

Marian
@Kamila

Jeśli chcesz to zgłosić pracodawcy to mówisz to przełożonemu czyli kierownikowi i danego działu, więc wiesz co się dzieje z tą informacją...

Alicja

Szukają Specjalisty ds. Obsługi Klienta :) Nie wspominają o widełkach jesli chodzi o wynagrodzenie w ogłoszeniu, ktoś coś wie na ten temat?

KBDR

Cześć, jak wygląda praca w dziale jakości u Was?

@KBDR

Chcesz sie przyjąć, ze pytasz? Prowadza teraz rekrutacje, bo nie widziałem żadnych ogłoszeń a też interesuje się tą robotą. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę to napisz jak było, bo zastanawiam się czy bez doświadczenia też można się załapać do roboty.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w ABM Jędraszek rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. transportu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Xd

Jak wygląda praca na aluminium

Grucha

Pracowałem jako kierowca nie polecam ciężki kawałek chleba to nie spedycja. Ciężkie rozładunki dużo dźwigania nie idzie w parze z wynagrodzeniem.

Spotkałem się z pracownikiem i powiedział mi że są jakieś machloje odnośnie zmian nocnych i sobót nie płacą tak jak powinno być,a panowie brygadziści robią ciągle błędy w listach obecności i grafiku w komputerze na podstawie których jest obliczane wynagrodzenie.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie ABM Jędraszek? 19 czerwca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Ktoś z Was aplikował?

Szkoda Twojego czasu...

Wyru..any

(usunięte przez administratora) I ciebie kiedyś pewnie też Szukają, szukają i beda szukać Zadaj sobie pytanie, dlaczego tak intensywnie poszukują? Są drodzy , cieżko schodzi im towar i szukają bo odchodzą ci co przejrzeli na oczy.

Asia

Produkcja była w tej firmie zawsze lekceważona przez górę , a w biurze same żmije i to cała prawda o tej firmie.

Nieznajomy

Jak zwykle przelewów nie ma,sprawę zaległych urlopów i bieżących-nie wypłacania ekwiwalentów należnych zgłoszę w do PIP, mam pewną na 100% informację że nowi pracownicy mają lepsze wynagrodzenia niż ci co pracują wiele lat.

Stary
@Nieznajomy

A ja mam przelew... Ponoć to zależne od banku.. Nie wiem co masz na myśli ale ja tam pracuje 4 lata i podwyżkę dostałem rok temu.. Nie będę mówił w jakim dziale pracuje bo i po co... Ja tam nie narzekam,jest ciężko czasami, ale to jak wszędzie, da się ogarnąć temat i jakoś zdobyć zaufanie..

Jozef
@Nieznajomy

hej, co znaczy - jak zwykle przelewów nie ma ? Wiele osób już wczoraj otrzymało przelew, nie narzekaj ... I w kolejnej kwestii o lepszych wynagrodzeniach dla nowych ( jak to piszesz ) to masz do kogo pretensję ? Cały czas jest rynek pracownika, nie podoba się to uciekaj, przecież nikt Cię łańcuchem nie zatrzymuję. Chyba, że Ci pasuję praca w ABM, to się postaraj, pogadaj z przełożonym ... Życzę Ci żeby Ci się udało :)

@Jozef

Zgoda w 100% trzeba rozmawiać.

@Jozef

W tej firmie podwyżka to słowo magiczne. Każdy słyszał, nikt nie widział ????

Stary
@Olo

Kiedyś już napisałem, że po trzech latach dostałem podwyżkę..wczesniej zawsze gdzieś tam premia byłem czasami motywowany co też skłoniło mnie o podwyżkę podstawy, i dostałem. Premia dalej jest, może i mniejsza, ale co tu mówić.. Pracy trochę mniej niż rok temu, choć chyba sie już mocno rozkręca... Oby tak było.. Zawsze za rok można podpytać o kolejna podwyżkę...

@Stary

No to faktycznie sukces. Podwyżka po 3 latach. Co trzeba zrobić aby ją w końcu dostać ? :D Bo na pewno tej podwyżki nie dostałeś za swoją ciężką pracę :)

Typowe polactwo nowobogackiego kmiotka. Wymagania jak na stanowisko w zarządzie, a to tylko obsługa klienta i to do tego stacjonarna. Proponowana pensja na tym stanowisku jest niższa niż w amazon. Poza tym nawet nie są na tyle cywilizowani żeby odzwonić i poinformować o decyzji jaką podjęli, pozytywnej czy negatywnej, mimo umówionego terminu i godziny na telefon. Po przebiegu rozmowy, po tym jak wygląda firma wewnątrz - "biurowiec", po zachowaniu przedstawicieli firmy po rozmowie, i po usłyszeniu opinii z zewnątrz, nie tylko na gowork.pl, ale od ludzi z branży, nie żałuję, że nie odzwonili. W branży krąży takie powiedzenie: "Jak będziesz "niegrzeczny" to pójdziesz do Jędraszka" :-) Szczerze nie polecam, nawet rozmowy kwalifikacyjnej, szkoda czasu...

@666

brawo, i tu masz 666 rację. Brak oglady biznesowej pokazuje nam -ze szkoda czasu na takiego kmiecia.

Mateusz S.

Dziękuję za "miłe" słowa i życzę samych sukcesów w nowym miejscu pracy.

Olek
@Mateusz S.

i tak to traktujecie, ze ma sobie isc, zamiast pogadac! Moze problem dalby sie wyjasnic. a ty z gory zakladasz -WYPAD musisz nauczyc sie rozmawiac z pracownikami, Kazdy problem mozna rozwazyc a sztuka jest negocjowac, dogadywac sie a nie od razu na odstrzal. no ale jesli na produkcji tak samo podchodza do spraw personalnych jak w biurowcu to co sie dziwic. moze wytyczne odgorne " jak nalezy traktowac pracownika kiedy pojawia sie problem"- na ulice z nim! moze jakis kurs przydalby sie- nie jestes Alfa ani Omega . Nauki nigdy za duzo a wrecz moze sie przydac aby twoje stosunki z pracownikami poprawily sie na lepsze. Godne przemyslenia.

Mateusz Stępień
@Olek

Witam, niestety komentarz napisany powyżej przez rzekomego Pana "Mateusz S." nie jest napisany przez mnie. Przykro mi, że ktoś się pode mnie podszywa. Co do traktowania pracowników, każdy problem pracownika jest również moim i zawsze staram się go rozwiązać nawet jeśli jest to problem natury osobistej służę pomocą. A Pan @1234 najwyraźniej nie chce rozmowy, woli oczerniać publicznie. Każdy z nas jest inny ale każdy zasługuje na szacunek i szczerą rozmowę. Za poprzedni wpis, który jak już wspomniałem nie został przeze mnie napisany pozostaje mi tylko przeprosić więc, przepraszam. PS. @1234 Jeśli jest jakiś problem, zapraszam na pewno za nic nie "wywalam na bruk" . Staram się zdobyć złoty środek w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

Olek
@Mateusz Stępień

to sie chwali! to ten poprzedni wpis to nietaktowne zagranie. wazne aby sie dogadywac i wtedy wszystko staje sie latwiejsze. Zycze powodzenia

Julita

Na oficjalnej stronie firmy, w zakładce Kariera znalazłam informację na temat ofert pracy w ABM Jędraszek. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://abm-jedraszek.pl/kariera Czy ktoś z użytkowników ostatnimi czasy aplikował do ABM Jędraszek? Możecie podzielić się informacjami na ten temat?

Grzegorz
@Julita

Tak jak wszędzie w branży okiennej. Normalna średnia wszystkiego. Duża rotacja :)

nowy kandydat
@Grzegorz

a mnie mowia ze nikogo nie zwalniaja i kazdy tu siedzi bo jest zajefajna atmosfera. i w co tu wierzyc?

H-U-J-N-I-A

tak jak moj NICK tak to wlasnie jest w tej wymarzonej firmie. @przedstawiciel- podzielam twoja wypowiedz, znam i znalem wszystkich handlowcow i wiem jak ich traktuja. jedyna uchowala sie we Francji. Byla najdluzej z wszystkich handlowcow ale tez miala juz dosyc i jakies 1,5 roku temu poszla sama. Siedze w tej wymarzonej firmie, przygladam sie uwaznie temu co sie dzieje, kto co mowi. jak tylko covid sie ogarnie, spadam stad. W wielu biurach siekiera wisi w powietrzu, tylko pozornie jest ok. Poprostu robia dobra mine do zlej gry, aby nie podpasc. Kazdy tu wie jak jest, tylko nikt nie ma odwagi mowic o tym glosno. Powiesz jedno slowo za duzo- narazasz sie tym kierowniczkom. Ja osobiscie nie angazuje sie w to, bo nie widze tu mojej dalszej przyszlosci, jednoczesnie nie chce tracic mojej energii - zuzyje ja na inne cele. @ byly handlowiec- ciebie tez znam i wspolczuje jak z Toba postapil. Jestes (usunięte przez administratora) babka z ogromna energia i bardzo szanuje Ciebie. Niestety nie moge sie outen bo mnie zakracza tu. Zycze duzo sily a dla Twojej matki, ciezko chorej duzo zdrowia. Nie kazdy ma takie jaja jak ty Kobitko. Ty dla wlasnej schorowanej matki prosilas o wyrozumialosc a co ten zrobil - poprostu pozbyl sie Ciebie. @zrezygnowany Optymista trafiles! szczurow mamy tu sporo, wiec trzeba byc ostroznym. a o tych kierownikach czy kierowniczkach szkoda gadac. Nie za ciezka prace maja ten stolek a za podlizywanie sie i donoszenie. Mmnie brak respektu do takich kierowniczkow :) obserwuje dalej, za jakis czas odezwe sie ponownie Trzymajcie sie ludziska

XYZ
@H-U-J-N-I-A

fajnie ze sa i tacy u nas co wala prosto z karocy. czekam na te twoje nowe newsy

Ziob

Ja chciałem pracowac z jedraszczykiem jako firma podwykonawcza ale firma chciała zatrudnić osoby pod swoją firmę ..niedalo rady wiec zrezygnowałem...

Julita
@Ziob

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Wyjaśnisz nam, co kryje się za sformułowaniem "nie dało rady"? Czy forma współpracy nie była możliwa ze strony firmy, czy może Tobie nie odpowiadały oferowane warunki?

Ziob
@Julita

Firma woli mieć swojego pracownika ...a ja znowóż nie lubie być niewolnikiem....

Urszula
@Ziob

Staram się zrozumieć Twój tok rozumowania. Ale Twoje tłumaczenie jest bardzo zdawkowe. Czy mógłbyś nieco bardziej rozwinąć swoją poprzednią myśl? Tobie akurat praca w ABM Jędraszek może nie odpowiadać, ale na pewno są takie osoby, które właśnie w tym momencie zastanawiają się nad aplikowaniem tam. A w chwili obecnej zatrudnią pracownika produkcyjnego do zakładu aluminium i pcv oraz montażystę okien i drzwi u klienta. Orientujesz się, czy wymagają od potencjalnych kandydatów dużego doświadczenia na danym stanowisku?

@Urszula

Tyle ludzi co tam się przewinęło to o czymś świadczy,z bałaganu nie zrobisz porządnej firmy.

asia
@Ziob

wlasnie tak, nie da sie dogadac. zadufany z metra ciety nie ma pomyslu wiec jest jak jest. zatrudnia takich co dopiero poznaja sie z materia! PORAZKA

marysia

trafione w 10! mowia ze nikogo nie zwalniaja, ale zmuszaja ich,i cisna do muru. a madry sam zrezygnuje.

@Ziob

wlasnie tak, jestes jego pracownikiem to cie dusi. (usunięte przez administratora)

anonimowy

Witam, atmosfera w firmie jak góra nie ma złych nastrojów i humorków jest ok. nie można narzekać na ludzi którzy tam pracują, naprawdę świetna współpraca z tymi ludźmi, jeśli chodzi o szefostwo hmm... zleży jaki jest dzień i jakie płatności są do wykonania - duży minus, brak konkretnych ukierunkowań firmy i działa zasada tu i teraz bez żadnej strategii - wielki minus pensje w firmie są kiepskie (usunięte przez administratora) - kolejny minus. zimna to na przemiennie albo jest ok. albo jest zimno że ciężko się pracuje - nic tylko gorący kubek herbaty pozostaje (nawet nie ma ciepłej wody w co niektórych kranach). (usunięte przez administratora) brak dalszych komentarzy - szkoda gadać

@anonimowy

tez tam pracuje i uwierzcie mi ze to co ta osoba pisze jest niestety prawda. zimno, place slabiutkie a atmosfera, no coz, trafisz na dobry humor szefa to dzien uratowany, ale on miewa czesto zle humory , wtedy odbija sobie to wszystko na nas. szkoda gadac!

Siwy

Mam juz dosyć tej firmy. Masakra. Ani tu nie zarobisz tyle co gdzie indziej ani cie tu nikt nie bedzie szanował. Do końca roku popracuje i spadam stad.

@Siwy

Święte Słowa i w 100% Prawdziwe i Uzasadnione,ja też już szukam innego pracodawcy.

@Siwy

Rozumiem, że jesteś pracownikiem produkcji? Interesuje mnie jak wygląda praca w biurze? Czy szukają kogoś?

Madra
@Olo

Jak lubisz duzo dawac z siebie za marny grosz to zapraszam. Ja osobiscie nue polecam. Zmijownia w biurach!

Zrezygnowany Optymista
@Olo

Nie polecam.... Dlaczego? Zapytaj kto tam jest kierownikiem. 1 Facet nieudolny ale za to potrafi psychicznie dolowac i p.kierownik, ktora rowniez okazala sie szczurem. Sa osoby, ktore intensywnie szukaja nowych wyzwan w innej firmie. Ten kto donosi szefowi ten ma spoko. Ale czy kazdy chce byc SZCZUREM? Biura przepelnione. Gdzie jest BHP? Na 16 m2 - 4 albo i 5 biurek , skupic sie nie da! Slabo tez placa.

katarzyna Spros
@Madra

zmijownia? to mowa o atmosferze w biurach? oj to ja juz odpadam, przerabialam juz to w poprzedniej firmie i przyznam ze odbilo sie to na moim zdrowiu. nie chce znowu cierpiec z powodu jakiejs zmiji

Nieznajomy

Znowu nie ma pieniędzy na koncie,pracownicy kupują na własny koszt buty ubrania, rękawice,to jest lekceważenie pracowników jeżeli 10 Maja wypada w Niedzielę to płaci się najpóźniej 8Maja tak jest w normalnych firmach,a nie kiedy im się zachęcę.

ziuta
@Nieznajomy

niedopuszczalne, zglosic to do PIP, mozna skorzystac z wirtualnego forlularza e-skargi, niech cos z tym zrobia. Albo Okregowa Inspekcja Pracy, mozna skladac skargi pisemne anonimowe. "ignorowanie przepisow BHP przez pracodawce stanowi naruszenie praw pracowniczych (art. 283 kodeksu pracy)

Leon

Ludzie nie są zadowoleni, po prostu szkoda gadać o tym żałosnym pracodawcy.

Niezadowolony
@Leon

Dokładnie w 100% się zgadzam.

kazik
@Leon

to fakt. nie doceniaja. Zeby nie korona to by tam byla wieksza rotacja, ale czasy niepewne to siedza. osobiscie nie polecam tej firmy, brachol moj tam jest i tylko dlatego ze ma 2 dzieci to siedzi, ale pewnie na lato wyruszy w swiat. Place slabe, warunki bhp to jakas masakra, pokazywal foty, wiec to nie sciema.(usunięte przez administratora) sa lepsze firmy np,. amazon otworzyl a tam bardziej po ludzku.

Pracowik

Mamy koronowirusa. W zakładzie nie ma zachowanych żadnych środków bezpieczeństwa. W łazienkach nie ma płynu do rąk, nie wspomnę już o płynach do dezynfekcji. Pracownicy trzy dni chodzą do pracy i zarażają innych. O tym że ktoś jest chory, ludzie dowiadują się,,pokątnie", kierownictwo nic z tym nie robi!!!!

BHP
@Pracowik

wystarczy zglosic to do odpowiedniego urzedu. Moze jak zaczna kontrolowac to sie obudza.

Zostaw merytoryczną opinię o ABM Jędraszek - Pabianice

• Jak się pracuje w ABM Jędraszek?

Zobacz opinie na temat firmy ABM Jędraszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM Jędraszek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABM Jędraszek
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Piłsudskiego 3H
    95-200 Pabianice