Tommark Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Tommark Sp. z o.o.

Marta

@v niestety nie widzę nigdzie takiego ogłoszenia. Czy mogłabyś podesłać? A czy język jest sprawdzany w trakcie rozmowy czy jest jakiś test? Ty jakie stanowisko zajmujesz w Tommark? Powiesz czemu jesteś zadowolona?o na to wpłynęło?

Marta

@egw niestety minął rok, a ofert pracy nadal nie wdać ze strony firmy Tommark. Może to świadczy o tym, że pracownikom się dobrze pracuje i nie ma rotacji. Ale zawsze pamiętajcie, że jeżeli nie ma ofert w internecie to można próbować bezpośrednio zapytać o wolną posadę u pracodawcy. Może ktoś z Was będzie próbował?

Ja
@Marta 22.08.2017 09:44

Pracuję w tej firmie od 6 lat i jestem bardzo zadowolona :) Z tego co wiem, szukamy stacjonarnego przedstawiciela handlowego, który włada językiem rosyjskim lub niemieckim.

egw

Skoro jakość idzie w parze z ceną @mariana, to się nie dziwię, że wspólpraca z nimi jest tak popularna. Może wiecie czy będą do nich jakieś oferty pracy?

CZESŁAW

Dobry pracodawca, oby więcej takich! Uczciwy, solidny i godny polecenia!

Zostaw opinię o Tommark Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tommark Sp. z o.o.