Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM Jędraszek w Pabianice

byly handlowiec na Niemcy!

Witam serdecznie ludzi zainteresowanych ta firma. pracowalam w tej firme 2 razy. 3 razu juz nie bedzie bo pozostal niesmak. Jesli chcecie wiadomosci na temat pracy handlowca na rynki zagraniczne to chetnie udziele jej wam na tyle na ile moge, na podstawie moich przezyc i doswiadczen. Moje indywidualne odczucia! Moj pierwszy raz w tej firmie to czas od 2010 do 2012, czyli 2 lata i 11 miesiecy! Na tamten czas firma byla maloznaczaca na rynku Niemieckim, staralam sie robic to co bylo mozliwe i po jakims czasie zaczelo to procentowac. No niestety w tym tez czasie pracowal niejaki Pan A. ktory byl nastawiony na branie, za robienie ofert oczekiwal prezentow! Poniewaz przestalam jemu w koncu kupowac to stworzyl pismo, ze niby ploty sprzedawalam na lewiznie. Poszedl z tym do szefa i stalo sie! Zaprosili mnie do firmy, pod pretekstem szkolenia, zaraz po tem odebrali mi klucze od auta i pozostawili mnie na srodku Polski. Potraktowali mnie jak ostatniego smiecia!!! Nie zapytali sie jak dojedziesz do domu-do Niemiec 1000 km dalej! Po latach odezwal sie wlasciciel tej firmy ponownie do mnie i przyznal sie ze sie pomylil, ze dowiedzial sie po czasie ale chce to teraz naprawic. Kupilam to , a poniewaz ludzie sa omylni a ja nie jestem msciwa, przyjelam te przeprosiny. Wlasciciel byl w potrzebie i zaproponowal mi ponownie wspolprace obiecujac mi ze caly zespol w biurze zostal zmieniony na lepszy. i tu rzeczywiscie przyznam, ze osoby w biurze niemieckim sa naprawde profesjonalne, mile i robia kawal dobrej roboty. Za przesympatyczna wspolprace dziekuje tym fajnym dziewczynom, bo one zasluguja na to! Prace ponownie rozpoczelam w polowie 2018 i zaczelam na nowo budowac export . Swego czasu byla bardzo fajna Pani kierownik,ktora wiedziala jak sie podchodzi do rynkow zagranicznych i wspolnie z ta Pania udalo sie ponownie stworzyc siec handlowa. Niestety ta osoba musiala opuscic firme i od wtedy zaczelo sie! przyjeli kogos za ta pania. Poczatkowo myslalam, ze moze przyjdzie ktos podobny, ale niestety wedlug mnie to jakas pomylka. Ale nie o tym chce napisac, bo sprzedaz toczyla sie dalej ! Ten pan naprawde nie byl do tego potrzebny ani stworzony. Bardziej powiedzialabym byl stworzony do nacisku na ludzi i robieniu tabelek! W grudniu 2020 musialam podjac trudna decyzje, spowodowana bardzo trudna sytuacja rodzinna i potrzebowalam sie zwolnic doslownie na 2 tygodnie. Z koncem stycznia podpisalam porozumienie. Pytalam tez wlasciciela czy po 2 tygodniach moglabym ponownie wrocic. Jego slowa- CZEKAMY NA CIEBIE! Po kolejnych 5 dniach roboczych moje sprawy rodzinne poukladaly sie i moglam powrocic. Wtedy tez napisalam do szefa, myslac ze sie umowimy ponownie, po tym co mi obiecal. Niestety nie mial odwagi juz sie skontaktowac ale przekazal to temu nowemu Panu, ktory niestety nawet oglady biznesowej nie posiada! Przekazal mi jak chlop od kosy ze ma juz 2 inne PETARDY. Teraz kiedy cos po raz kolejny zbudowalam - zostalam potraktowana jak ktos juz nie potrzebny! Zalosne to o tyle ze w momencie tragicznej sytuacji jaka mialam , stwierdzili, ze pewnie fajnie sie stalo -bo koszty jakie mieli ze wzgledu na moje zatrudnienie zaoszczedza bo teraz znowu export hula! Jak krotkowzorczne i omylne to jest, przekonaja sie za pare moze parenascie miesiecy! Nie chce tu wspolczucia ale pisze o tym aby inni wiedzieli jak to tak naprawde jest, CHCIWY TRACI PODWOJNIE! Pewnie niektorym sie nie spodoba, bo prawda zazwyczaj boli. Nie chodzi tu teraz o to ze musialby mnie przyjac ponownie bo mi tak obiecal, ale gdyby nawet sie rozmyslil to trzeba miec tyle charakteru aby powiedziec-"rozmyslilem sie bo mam w tej chwili inna wizje na budowanie czegos tam". Ale nie chowac sie i wyreczac osoba, ktorej brak wyczucia i oglady biznesowej. Nigdy nikomu zle nie zycze, jestem osoba bardzo kontaktowa i pozytywna, ale wierze ze Karma wroci! dzis ciesze sie nowa praca i tak mysle ze to musialo sie stac po to abym dzisiaj mogla sie cieszyc lepsza pozycja.

H-U-J-N-I-A

tak jak moj NICK tak to wlasnie jest w tej wymarzonej firmie. @przedstawiciel- podzielam twoja wypowiedz, znam i znalem wszystkich handlowcow i wiem jak ich traktuja. jedyna uchowala sie we Francji. Byla najdluzej z wszystkich handlowcow ale tez miala juz dosyc i jakies 1,5 roku temu poszla sama. Siedze w tej wymarzonej firmie, przygladam sie uwaznie temu co sie dzieje, kto co mowi. jak tylko covid sie ogarnie, spadam stad. W wielu biurach siekiera wisi w powietrzu, tylko pozornie jest ok. Poprostu robia dobra mine do zlej gry, aby nie podpasc. Kazdy tu wie jak jest, tylko nikt nie ma odwagi mowic o tym glosno. Powiesz jedno slowo za duzo- narazasz sie tym kierowniczkom. Ja osobiscie nie angazuje sie w to, bo nie widze tu mojej dalszej przyszlosci, jednoczesnie nie chce tracic mojej energii - zuzyje ja na inne cele. @ byly handlowiec- ciebie tez znam i wspolczuje jak z Toba postapil. Jestes (usunięte przez administratora) babka z ogromna energia i bardzo szanuje Ciebie. Niestety nie moge sie outen bo mnie zakracza tu. Zycze duzo sily a dla Twojej matki, ciezko chorej duzo zdrowia. Nie kazdy ma takie jaja jak ty Kobitko. Ty dla wlasnej schorowanej matki prosilas o wyrozumialosc a co ten zrobil - poprostu pozbyl sie Ciebie. @zrezygnowany Optymista trafiles! szczurow mamy tu sporo, wiec trzeba byc ostroznym. a o tych kierownikach czy kierowniczkach szkoda gadac. Nie za ciezka prace maja ten stolek a za podlizywanie sie i donoszenie. Mmnie brak respektu do takich kierowniczkow :) obserwuje dalej, za jakis czas odezwe sie ponownie Trzymajcie sie ludziska

Ziob

Ja chciałem pracowac z jedraszczykiem jako firma podwykonawcza ale firma chciała zatrudnić osoby pod swoją firmę ..niedalo rady wiec zrezygnowałem...

Pracuje juz jakis czas, okres probny przezylem jakos, obecnie nie narzekam obiecane premie dostaje, pensjaustalona jest pewna, wystarczylo troche zaangażowanie i nie stawanie okoniem do osob zarzadzajacych.

KBDR Nowy wpis
Kandydat

Cześć, jak wygląda praca w dziale jakości u Was?

Andrzej Nowy wpis
@KBDR

Chcesz sie przyjąć, ze pytasz? Prowadza teraz rekrutacje, bo nie widziałem żadnych ogłoszeń a też interesuje się tą robotą. Jeśli zdecydujesz na rozmowę to napisz jak było, bo zastanawiam czy bez doświadczenia też można się załapać do roboty.

Xd Nowy wpis
Kandydat

Jak wygląda praca na aluminium

Grucha Nowy wpis

Pracowałem jako kierowca nie polecam ciężki kawałek chleba to nie spedycja. Ciężkie rozładunki dużo dźwigania nie idzie w parze z wynagrodzeniem.

Jak wygląda ścieżka kariery w ABM Jędraszek? Czy trudno jest zdobyć awans?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w ABM Jędraszek rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku ROBOTNIK GOSPODARCZY?
logo firmy Dostawca międzynarodowy - woj. łódzkie
Pabianice
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
logo firmy Monter rusztowań 2022
ES-PERFEKT
(228 opinii)
logo firmy Pracownik magazynu
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Spotkałem się z pracownikiem i powiedział mi że są jakieś machloje odnośnie zmian nocnych i sobót nie płacą tak jak powinno być,a panowie brygadziści robią ciągle błędy w listach obecności i grafiku w komputerze na podstawie których jest obliczane wynagrodzenie.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie ABM Jędraszek? 19 czerwca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Ktoś z Was aplikował?

@Pytanie

Szkoda Twojego czasu...

Wyru..any
@Pytanie

(usunięte przez administratora) I ciebie kiedyś pewnie też Szukają, szukają i beda szukać Zadaj sobie pytanie, dlaczego tak intensywnie poszukują? Są drodzy , cieżko schodzi im towar i szukają bo odchodzą ci co przejrzeli na oczy.

Złoty

Moja opinia jest taka. Za czasów kiedy Marcin B. Był kierownikiem to każdy znał swoje miejsce każdy jakiś szacunek miał do kierownika jak tylko zmienił się kierownik na Mateusza S. zaczęli pojawiać się ludzie którym wolno było więcej niż innym równi i równiejsi poprostu. Na temat pensji mam mieszane uczucia to zależy od umiejętności i zaangażowania w pracę ale jeśli przychodzi nowa osoba i dostaje wyższa pensje niż stary pracownik to to już jest krzywdzące, nie zawsze na czas na konto wpływa to fakt ale to też wina banków bo nie zawsze zdążą zaksiegowac. Ogólnie jeżeli ktoś bardzo potrzebuje pracy to pójdzie i będzie pracował.

J23
Kandydat

Zakład tworzą ludzie i to jest ważne... Kilka lat temu tak było (prócz jednej ,,damessy " która po trupach do celu rozkładała się brygadzistom i kierownikowi I miała lepiej niż wszyscy) Praca ok,jeśli ktoś jest pracowity i ambitny, nagradzany w miarę prawidłowo. Praca dla kobiet ciężka, ale dawały radę. Hmmm kierownik M.S (nie mylić z M.B bo to był właściwy człowiek na właściwym miejscu)nieogarniety chłystek, nie mający u ludzi żadnego autorytetu, zlosliwy(mający swoich pupili, pupilki)coś potrzebował był miły, ktoś potrzebował miał totalnie w dupie.Praca dla silnych i umiejących się odezwać (też nie za dużo bo tacy przeszkadzali)resztą po umowie próbnej odpada

Asia
@J23

Produkcja była w tej firmie zawsze lekceważona przez górę , a w biurze same żmije i to cała prawda o tej firmie.

Klient

Jak zwykle przelewów nie ma,sprawę zaległych urlopów i bieżących-nie wypłacania ekwiwalentów należnych zgłoszę w do PIP, mam pewną na 100% informację że nowi pracownicy mają lepsze wynagrodzenia niż ci co pracują wiele lat.

Stary
@Nieznajomy

A ja mam przelew... Ponoć to zależne od banku.. Nie wiem co masz na myśli ale ja tam pracuje 4 lata i podwyżkę dostałem rok temu.. Nie będę mówił w jakim dziale pracuje bo i po co... Ja tam nie narzekam,jest ciężko czasami, ale to jak wszędzie, da się ogarnąć temat i jakoś zdobyć zaufanie..

Jozef
@Nieznajomy

hej, co znaczy - jak zwykle przelewów nie ma ? Wiele osób już wczoraj otrzymało przelew, nie narzekaj ... I w kolejnej kwestii o lepszych wynagrodzeniach dla nowych ( jak to piszesz ) to masz do kogo pretensję ? Cały czas jest rynek pracownika, nie podoba się to uciekaj, przecież nikt Cię łańcuchem nie zatrzymuję. Chyba, że Ci pasuję praca w ABM, to się postaraj, pogadaj z przełożonym ... Życzę Ci żeby Ci się udało :)

@Jozef

Zgoda w 100% trzeba rozmawiać.

@Jozef

W tej firmie podwyżka to słowo magiczne. Każdy słyszał, nikt nie widział ????

Stary
@Olo

Kiedyś już napisałem, że po trzech latach dostałem podwyżkę..wczesniej zawsze gdzieś tam premia byłem czasami motywowany co też skłoniło mnie o podwyżkę podstawy, i dostałem. Premia dalej jest, może i mniejsza, ale co tu mówić.. Pracy trochę mniej niż rok temu, choć chyba sie już mocno rozkręca... Oby tak było.. Zawsze za rok można podpytać o kolejna podwyżkę...

@Stary

No to faktycznie sukces. Podwyżka po 3 latach. Co trzeba zrobić aby ją w końcu dostać ? :D Bo na pewno tej podwyżki nie dostałeś za swoją ciężką pracę :)

Kandydat

Typowe polactwo nowobogackiego kmiotka. Wymagania jak na stanowisko w zarządzie, a to tylko obsługa klienta i to do tego stacjonarna. Proponowana pensja na tym stanowisku jest niższa niż w amazon. Poza tym nawet nie są na tyle cywilizowani żeby odzwonić i poinformować o decyzji jaką podjęli, pozytywnej czy negatywnej, mimo umówionego terminu i godziny na telefon. Po przebiegu rozmowy, po tym jak wygląda firma wewnątrz - "biurowiec", po zachowaniu przedstawicieli firmy po rozmowie, i po usłyszeniu opinii z zewnątrz, nie tylko na gowork.pl, ale od ludzi z branży, nie żałuję, że nie odzwonili. W branży krąży takie powiedzenie: "Jak będziesz "niegrzeczny" to pójdziesz do Jędraszka" :-) Szczerze nie polecam, nawet rozmowy kwalifikacyjnej, szkoda czasu...

@666

brawo, i tu masz 666 rację. Brak oglady biznesowej pokazuje nam -ze szkoda czasu na takiego kmiecia.

Kierownik produkcji Mateusz Stępień to niestety osoba bardzo nie kulturalna i nie uczciwa,myśli że może pomiatać każdym pracownikiem tak jak mu się podoba.

Mateusz S.
@1234

Dziękuję za "miłe" słowa i życzę samych sukcesów w nowym miejscu pracy.

Olek
@Mateusz S.

i tak to traktujecie, ze ma sobie isc, zamiast pogadac! Moze problem dalby sie wyjasnic. a ty z gory zakladasz -WYPAD musisz nauczyc sie rozmawiac z pracownikami, Kazdy problem mozna rozwazyc a sztuka jest negocjowac, dogadywac sie a nie od razu na odstrzal. no ale jesli na produkcji tak samo podchodza do spraw personalnych jak w biurowcu to co sie dziwic. moze wytyczne odgorne " jak nalezy traktowac pracownika kiedy pojawia sie problem"- na ulice z nim! moze jakis kurs przydalby sie- nie jestes Alfa ani Omega . Nauki nigdy za duzo a wrecz moze sie przydac aby twoje stosunki z pracownikami poprawily sie na lepsze. Godne przemyslenia.

Mateusz Stępień
@Olek

Witam, niestety komentarz napisany powyżej przez rzekomego Pana "Mateusz S." nie jest napisany przez mnie. Przykro mi, że ktoś się pode mnie podszywa. Co do traktowania pracowników, każdy problem pracownika jest również moim i zawsze staram się go rozwiązać nawet jeśli jest to problem natury osobistej służę pomocą. A Pan @1234 najwyraźniej nie chce rozmowy, woli oczerniać publicznie. Każdy z nas jest inny ale każdy zasługuje na szacunek i szczerą rozmowę. Za poprzedni wpis, który jak już wspomniałem nie został przeze mnie napisany pozostaje mi tylko przeprosić więc, przepraszam. PS. @1234 Jeśli jest jakiś problem, zapraszam na pewno za nic nie "wywalam na bruk" . Staram się zdobyć złoty środek w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

Olek
@Mateusz Stępień

to sie chwali! to ten poprzedni wpis to nietaktowne zagranie. wazne aby sie dogadywac i wtedy wszystko staje sie latwiejsze. Zycze powodzenia

Niezalezny
@byly handlowiec na Niemcy!

no to rzeczywiscie niefajne zachowanie firmy. Jesli rzeczywiscie zwalnia dobrego handlowca, ktory wedlug tego co pisze 2 krotnie rozwija rynek to tylko kwestia czasu jak klienci mu odskacza. z doswiadczenia wiem, ze jesli ludzie mowia ze sie zmienili to ja w to nie wierze. Ja bym nie przyjal przeprosin, jakby mnie wystawili na ulice, ale kazdy podchodzi do tego indywidualnie. Trzeba bylo nie dawac im 2 szansy. Oni tylko w potrzebie zmieniaja tok myslenia, jest im troszke lepiej, powracaja na ten sam tor. Mysle ze tacy wlasciciele kierujacy sie tylko "ile mu w kabzie zostanie" nigdy nie beda dobrze prosperowac. Czas goi rany, bo wyczuwam tu wielki zal, ale lepiej teraz niz mialoby to sie stac w srodku sezonu. Pozbierasz sie w nowej firmie, bo jak piszezsz to juz cos masz.- wiec Powodzenia zycze. Wydajesz sie byc mocna osobowoscia, wiec poradzisz sobie. Sam jestem ciekaw jak dlugo twoi klienci beda jeszcze kupowac w tej firmie. Moi ( ok. 90 % ) poszli za mna, co prawda nie od razu ale teraz juz mam ich u siebie. Zycze wytrwalosci i pozytywniejszych ludzi wokol siebie.

agent okienny
@byly handlowiec na Niemcy!

to ci historia. naprawde przykro ze tak wlasciciel postapil. Byl w potrzebie to sie slinil a teraz ma (usunięte przez administratora). ot Polaczki, zawsze mowilem ze w Polsce kazdy patrzy jak innego wyruch... ale tu to poszedl z grubej rury. tylko niech sie pani nie da nabrac na 3 raz, no piszezsz ze nie bedzie 3 razu, ale drugiego wedle mnie tez nie powinno byc, bo co to za czlowiek co cie sciagnal pod jakims pretekstem i pozostawil bez mozliwosci powrotu do domu. To poprostu pokazal juz wtedy ze nie ma szacunku a takie cos sie nie zmienia. Przykro mi, bo sam wiem ile kosztuje budowanie sieci handlowej, ile jazdy, terminow, rozmow. Prawie kazdy wlasciciel z tych okiennych firm ma weza w kieszeni. kase maja bo im rynki inni buduja, zazwyczaj bladego pojecia nie maja jak ciezko trzeba sie napracowac, a po czasie nie w sos im dalej placic. Badz madra i wez im odbierz to co wsadzilas. ja bym nie popuscil takim zgredom.

ja tez tam pracowalem
@byly handlowiec na Niemcy!

mnie tez po 2 latach podziekowali, ale u tego pracodawcy to normalka. nigdy nie docenia tego co sie robi. nigdy nie byl zadowolony, obojetnie ile bys wniosl, nigdy nie potrafil powiedziec ze jest zadowolony z utargow, pomimo ze kazdy na swoj sposob staral sie wniesc duzo, bo od tego zalezala wyplata handlowca. ci mali chca byc duzymi, ale zeby byc duzym trzeba umiec rzadzic. z tym to gorzej ;), bo jak tu zadac od kogos dobrego rzadzenia, jak firme dostal w podarunku a proba bledow chce usilnie sie utrzymac. mysle ze kolejni beda podobnie traktowani. tam przewinelo sie juz sporo handlowcow na Niemcy, kazdy z nich nie dluzej jak 2 lata, a to swiadczy o czyms. jesli mozesz mi tylko odpowiedziec na pytanie, dlaczego dalas sie nabrac po raz 2? to mnie nurtuje, przeciez w swiatku okiennym ABM znany jest z bylejakiego traktowania, arogancji. czekam cierpliwie.

Nick
@byly handlowiec na Niemcy!

oj to ma Pani co wspominac, tylko czy nie lepiej zapomniec ta historie, tego marnego pracodawce i pojsc swoja droga. Nie jest wart ani jednego zdania, ani 1 minuty, skoro tak postapil. Ja mam na to swoje slowo, to wulgaryzm ale jest z niego kawal (usunięte przez administratora). Osobiscie branza stolarki jest mi nie znana, ale to jak podchodzi do ludzi to jest nieludzkie. Jestem pracownikiem HR-u z 40 letnim doswiadczeniem, duzo widzialem, duzo slyszalem, jednak takiego scenariusza jeszcze nie czytalem. W sytuacji kryzysowej, w sytuacji gdzie jest jakis problem, pewnie wysokiej rangi, dostaje Pani zapewnienie od szefa, po czym zamiast stanac na wysokosci zadania jak przystoi na szefa, on pozegnal Pania po raz kolejny? Co to za czlowiek, co to za charakter? Brak mi slow! zycze powodzenia w nowej firmie.

Zbynio
@Nick

Jak czytam takie głupoty to aż krew się gotuje... Pani handlowiec nawet nie ma tyle godności żeby napisać prawdę...taka pokrzywdzona czysta jak łza aż włos się jeży. Te wpisy poukładane od znajomych żeby tylko napisać jak została pokrzywdzona. Proponuję najpierw dowiedzieć się jak było naprawdę a nie kogoś hejtować żeby tylko odegrać się za swoje krętactwa. Prawdziwa natura Polaków... Zdrowych i wesołych świąt życzę

Szczery do bólu
@Zbynio

Święte słowa, każdy mądry i bajki piękne pisze bo anonimowy, skoro tacy zaje..ści pracownicy to niech się ujawnią, najlepiej krytykować i oczerniać innych a siebie pokazywać w fotograficznym świetle, ale karma wraca. Teraz czasy ciężkie a jednak szef nie zwalnia od tak sobie, pensje wypłaca wiec skoro tym pracującym aż tak źle, rzućcie papier i zwolnijcie miejsce pracy innym może wniosą cos świeżego do firmy, pamiętajcie że to pracownicy tworzą firmę, nie właściciel. Osoby które już nie pracują a pisza takie bzdury... ludzie trochę godności. Nie pali się mostów, życie płata różne figle i zawsze warto mieć jakieś wyjście awaryjne. Wesołych i rodzinnych Świąt!

agent okienny
@Zbynio

skoro ta Pani pisze oficjalnie to napiszcie jak to naprawde bylo? Nie wydaje mi sie ze oficjalnie pisze nieprawde. Mysle ze i ty sie podstawiles, obronco Swiata. Ja Was znam i wiem jak Wy funkcjonujecie. Bardziej wierze tej Pani jak Wam, bo Wy poprostu zaklamani jestescie. Owszem to ludzie tworza zaklad, ale tam siedza skorumpowani , donosiciele, a ci co nic nie mowia to nigdy nie beda wydawac slowa z siebie, bo boja sie o swoje stolki. Eh szkoda czasu aby tu pisac, to zalosna firma i jej paru poddanych kmieci, ktorzy bronia swojebo chlebodawce. Mnie tez wkurza to jacy WY obludni jestescie.

@Zbynio

"jak czytam takie głupoty to aż krew się gotuje... Pani handlowiec nawet nie ma tyle godności żeby napisać prawdę...taka pokrzywdzona czysta jak łza aż włos się jeży. Te wpisy poukładane od znajomych żeby tylko napisać jak została pokrzywdzona. Proponuję najpierw dowiedzieć się jak było naprawdę a nie kogoś hejtować żeby tylko odegrać się za swoje krętactwa. Prawdziwa natura Polaków" PRAWDZIWA NATURA POLAKA? A Kim ty jestes Zbynio?- AMERYKANINEM?!!! To wlasnie ja jestem tym handlowcem i mam swoja godnosc i potrafie pisac bezanonimowo, bo piszac to dokladnie wiecie o kogo chodzi, a ze jest RODO nie musze podawac nazwiska. Nie czuje sie wcale pokrzywdzona, ale mam niesmak do takiego traktowania. Nie mam sobie niczego do zarzucenia, bo Export budowalam i sa tego plony. Klienci zamawiaja i tak ma byc. Co roku export rosl nie o cyfry ktore sobie zalozyli ale roslo to ponad to co bylo zalozone, wiec nie widze tu nic co mogloby wskazywac na to ze nie robilam swojej roboty. Jakie kretactwa? - Jesli juz Zbyniu piszesz to nazwij to po imieniu, Po 1 razie niby ploty sprzedawalam, co teraz wymyslicie? Czy moi znajomi czy inni poszkodowani wpisuja cos, tego to ja juz nie wiem. Byc moze ze jest tu jakis moj znajomy, ale z tego co czytam, sa tez osoby mi nieznane, bynajmniej pisza anonimowo, wiec skad mam wiedziec kto sie za tym kryje? Jasnowidzem nie jestem, bo gdybym byla, nie przyszlabym 2 raz do firmy. Chyba nie trzeba az tak naglasniac sprawy, bo w gruncie rzeczy to ja jestem dzisiaj szczesliwa i tak naprawde zaluje tylko ze po raz 2 zaczelam u Was pracowac, bo byla to nielatwa praca. Mam tu na mysli konkurencje , ktora nie spi a trzeba bylo wsadzic duzo pracy aby to zaowocowalo. Pamietam jak Wlasciciel cieszyl sie widzac jak wzrasta export i to calkiem niedawno- czyz nieprawda ze w czerwcu i lipcu gdzie pandemia rozwijala sie jednoczesnia rozwijal sie export? Czy to mozna nazwac KRETACTWEM???????????? Nie mam zalu ze mnie wlasciciel tej firmy nie chcial, absolutnie, wrecz ciesze sie, bo gdyby nie ta cala sytuacja nie mialabym tego czym teraz moge sie cieszyc. Bardziej chodzilo mi o to jak szef tej firmy zalatwia sprawy. Obiecuje komus cos po czym brak jemu odwagi aby powiedziec prosto z mostu- Sorry rozmyslilem sie! Czy to takie trudne? Zbynio - jesli tak piszesz ze ja nie mam odwagi to pytam czy ty ja masz? przeciez Zbynio czy Franek czy Zuzia to wszystko jedno to anonim, czyli nie jestes lepszy od innych ktorzy tu anonimowo wpisuja swoje zale lub pochwaly. Kazdy ma prawo pisac co tak naprawde go boli lub pochwalic sie np. sukcesem. Mnie nie interesuje kto co z kim ma jak sie tam dzieje, bo ABM to dla mnie przeszlosc. Wiec nawet jesli ktos cos pisze jak tam jest czy placa czy nie placa to mi to obojetne. Moj wpis mial pokazac to, ze ja oczekiwalam chociazby od wlasciciela ze wyjdzie na czlowieka, ktory wie czego chce an nie wyrecza sie innymi. Ja osobiscie dzwonilam do Wlasciciela ale on nie mogl rozmawiam, odebral i powiedzial zaraz oddzwonie!, po paru minutach dzwonil ten inny Pan- jego przedluzone ramie! Tym bardziej ten inny Pan- musi nauczyc sie rozmawiac, mnie on niczym nie zaimponuje, bo moglabym go wiedza i slowami zasypac! Wiedzial w czym rzecz, ze mam rodzinny problem, nawet nie zapytal a jak sie czuje czy tez- zycze powodzenia! NIC , poprostu brak taktu i wyczucia! Nie bede sie dluzej rozpisywac, bo nikogo tu nie hejtuje, ale jesli tak to Zbyniu odbierasz to widocznie sam masz z tym jakis problem . Zycze wszystkim znajomym i nie znajomym pogodnych Swiat oraz mniej goryczy w sobie. Ja chcialam jedynie zwrocic uwage jak malo trzeba zeby dobrze zakonczyc sprawe! To wymaga jeszcze DOSZLIFOWANIA i przy kolejnych sparciach personalnych napewno wypadnie to lepiej ;) UCZYMY SIE CALE ZYCIE - NIE KAZDY JEST PERFEKCYJNY!

@Niezalezny

witam serdecznie! sorry ze dopiero teraz odpowiadam,. czy bylam dobra? nie wiem- wiem , ze export zakwitl, a szef na tamten czas byl zadowolony ludzie sie nie zmieniaja- Dzisiaj juz wiem, ze niestety pomylilam sie i to porzadnie. My wszyscy uczymy sie na bledach, wiec byl to moj blad-moja porazka. "wyczuwam tu wielki zal" - moze nie zal , powiedzialabym bardziej bylam zszokowana Bedac szefem trzeba umiec tez powiedziec NIE lub wyrazic swoje JA, tego mi tu zabraklo. Nie musial mi przeciez nic obiecywac, bo w gruncie rzeczy to ja rozwiazalam umowe za porozumieniem stron. Zapytalam tylko czy jest mozliwosc po 2 tygodniach ( bo tyle mialo trwac zalatwianie moich spraw) wrocic. Dzisiaj jestem szczesliwa z tego powodu, ze nie moglam wrocic, znalazlam lepsza prace. Niebawem zaczynam, wiec jest moc. Zycze pogodnych Swiat Wielkanocnych - Widocznie tak bylo mi pisane!

@agent okienny

Witam serdecznie! Postaram sie odpowiedziec na ten Post. " tylko niech sie pani nie da nabrac na 3 raz" - tu moge dac slowo, ze takiej opcji juz nie bedzie! Niebawem zaczynam nowy rozdzial w zyciu- inna branza wiec jest dobrze! " drugiego wedle mnie tez nie powinno byc" - jestesmy tylko ludzmi, omylni, ciekawi, wiec moze to zawazylo . " Prawie kazdy wlasciciel z tych okiennych firm ma weza w kieszeni" - swoje wypracowane dostawalam, wiec nie moge nic zlego powiedziec. Mysle ze moze po moim rozwiazaniu umowy chcial tych klientow rozliczac przez siebie. Jego PRAWO! Nie naleze do ludzi zeby sie odgryzac, niech sobie dalej ciagna ten Bizness, kazdy gdzies sie odnajduje. Zycze rowniez powodzenia Zdrowych pogodnych Swiat Wielkanocnych!

@ja tez tam pracowalem

witaj! mysle ze nie dalam sie nabrac, w tamtym czasie akurat tak sie sprawy potoczyly. Jestesmy ludzmi, tak jak kazdy mozna sie tez pomylic. Jedno musze przyznac, ze poznalam fajne osoby w biurze i chociazby dlatego bylo warto. Nie potrafie tez ocenic czy oni tak czesto zmieniaja handlowcow, jesli sie nie sprawdzaja to moze byc ze trzeba go zastapic bardziej aktywnym. Sami handlowcy tez czasem szukaja nowych wyzwan, wiec nie do konca moze tak jest. Mysle ze sa tez tacy co i dluzej tam pracuja. Zycze Zdrowych pogodnych Swiat Wielkanocnych Niebawem zaczynam nowy rozdzial w zyciu wiec temat jest dla mnie zakonczony. Zycze rowniez powodzenia

@Nick

Witam serdecznie! prosze sie tak nie denerwowac, mnie tak naprawde to tylko jedno nie pasowalo i to chcialam przekazac. Otwartosc i prawdomownosc w podejmowaniu decyzji oraz jej przekaz osobisty. Jesli dowodzimy musimy byc gotowi na to aby osobiscie przekazywac wazne decyzje. "Scenariusz" - nie tak bym to okreslila, bo to ja sama podjelam decyzje zwolnienia sie za porozumieniem stron. Mam ciezko chora osobe w rodzinie i bylam zmuszona podjac takie wyzwanie. Niestety w takich sytuacjach wychodza rozne rzeczy. Mnie akurat tak sie przytrafilo, ale to nie tragedia. Obecnie mam juz asa w rece, wiec wszystko mialo swoj Happy End! Mysle, ze przy kolejnym ich starciu personalnym uda sie to! Uczymy sie wszyscy na bledach! ;) Zycze wszystkiego dobrego! Zdrowych pogodnych Swiat Wielkanocnych!

neutralny
@byly handlowiec na Niemcy!

pieknie to Pani handlowiec ujela. rzeczywiscie tu przyznaje pani racje:nie trzeba duzo, ale trzeba umiec rozmawiac. no to supcio, to zycze powodzenia i fajnych czlowieczkow wkolo siebie. trzymam kciuki za Pania. dobrze ze sie to pani poukladalo, a tak swoja droga to wyczytalem ze ktos chory, wiec zycze szybkiego powrotu do zdrowka dla chorego. trzeba miec nadzieje, cierpliwosc i wiare.

Doceniam Ludzi
@byly handlowiec na Niemcy!

Podobała mi się Pani szczera wypowiedz jestem z Łodzi i szukam osób które pomogą mi stworzyć firmę w branży podaje tel 509373435

@Doceniam Ludzi

serdecznie dziekuje! to sa i tacy wlasciciele co cenia szczerosc! Mnie sie tez podoba jak ktos jest szczery, otwarty i wie czego chce!

Marcin
@byly handlowiec na Niemcy!

Dziękuje za rozmowę niestety bateria mi Padła i nie mam w połączeniach Pani nr tel proszę o SMS lub kontakt 509373435

@byly handlowiec na Niemcy!

Niestety kompleksy szefa odbijają się rykoszetem o pracowników i tak to się kończy. A tych kompleksów jest bardzo dużo.

obserwator
@byly handlowiec na Niemcy!

jak czytam to krew mnie zalewa. Jak mozna tak traktowac pracownika. Jesli chce miec dobra druzyne musi uszanowac swoich zawodnikow, a z tym to mu chyba nie po drodze. Na rynku duzo mowia o tym gosciu, kazdy z handlowcow nawet nie ocierajacych sie o ABM nie ma pozytywnego zdania o G-O-S-C-I-U Zawsze trafiali sie jemu fajni ludzie a ten nie potrafi docenic. Chcialby miec PORSCHE, tylko ze zadajac od kogos cos, trzeba rowniez od siebie cos dac! Widac jak czesto zmienia sie handlowiec na Niemcy. W ciagu ostatnich lat przewinelo sie troche u niego *byly handlowiec - glowa do gory, zycie toczy sie dalej i z pewnoscia odnajdzie sie Pani w kolejnej firmie. Gdyby nie, prosze pisac. Mam propozycje wspolpracy dla ludzi aktywnych i miejacych to cos!

Julita

Na oficjalnej stronie firmy, w zakładce Kariera znalazłam informację na temat ofert pracy w ABM Jędraszek. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://abm-jedraszek.pl/kariera Czy ktoś z użytkowników ostatnimi czasy aplikował do ABM Jędraszek? Możecie podzielić się informacjami na ten temat?

Grzegorz
@Julita

Tak jak wszędzie w branży okiennej. Normalna średnia wszystkiego. Duża rotacja :)

nowy kandydat
@Grzegorz

a mnie mowia ze nikogo nie zwalniaja i kazdy tu siedzi bo jest zajefajna atmosfera. i w co tu wierzyc?

H-U-J-N-I-A

XYZ
@H-U-J-N-I-A

fajnie ze sa i tacy u nas co wala prosto z karocy. czekam na te twoje nowe newsy

Julita
@Ziob

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Wyjaśnisz nam, co kryje się za sformułowaniem "nie dało rady"? Czy forma współpracy nie była możliwa ze strony firmy, czy może Tobie nie odpowiadały oferowane warunki?

@Julita

Firma woli mieć swojego pracownika ...a ja znowóż nie lubie być niewolnikiem....

Urszula
@Ziob

Staram się zrozumieć Twój tok rozumowania. Ale Twoje tłumaczenie jest bardzo zdawkowe. Czy mógłbyś nieco bardziej rozwinąć swoją poprzednią myśl? Tobie akurat praca w ABM Jędraszek może nie odpowiadać, ale na pewno są takie osoby, które właśnie w tym momencie zastanawiają się nad aplikowaniem tam. A w chwili obecnej zatrudnią pracownika produkcyjnego do zakładu aluminium i pcv oraz montażystę okien i drzwi u klienta. Orientujesz się, czy wymagają od potencjalnych kandydatów dużego doświadczenia na danym stanowisku?

@Urszula

Tyle ludzi co tam się przewinęło to o czymś świadczy,z bałaganu nie zrobisz porządnej firmy.

asia
@Ziob

wlasnie tak, nie da sie dogadac. zadufany z metra ciety nie ma pomyslu wiec jest jak jest. zatrudnia takich co dopiero poznaja sie z materia! PORAZKA

marysia
@Były pracownik

trafione w 10! mowia ze nikogo nie zwalniaja, ale zmuszaja ich,i cisna do muru. a madry sam zrezygnuje.

@Ziob

wlasnie tak, jestes jego pracownikiem to cie dusi. (usunięte przez administratora)

anonimowy

Witam, atmosfera w firmie jak góra nie ma złych nastrojów i humorków jest ok. nie można narzekać na ludzi którzy tam pracują, naprawdę świetna współpraca z tymi ludźmi, jeśli chodzi o szefostwo hmm... zleży jaki jest dzień i jakie płatności są do wykonania - duży minus, brak konkretnych ukierunkowań firmy i działa zasada tu i teraz bez żadnej strategii - wielki minus pensje w firmie są kiepskie (usunięte przez administratora) - kolejny minus. zimna to na przemiennie albo jest ok. albo jest zimno że ciężko się pracuje - nic tylko gorący kubek herbaty pozostaje (nawet nie ma ciepłej wody w co niektórych kranach). (usunięte przez administratora) brak dalszych komentarzy - szkoda gadać

@anonimowy

tez tam pracuje i uwierzcie mi ze to co ta osoba pisze jest niestety prawda. zimno, place slabiutkie a atmosfera, no coz, trafisz na dobry humor szefa to dzien uratowany, ale on miewa czesto zle humory , wtedy odbija sobie to wszystko na nas. szkoda gadac!

Siwy

Mam juz dosyć tej firmy. Masakra. Ani tu nie zarobisz tyle co gdzie indziej ani cie tu nikt nie bedzie szanował. Do końca roku popracuje i spadam stad.

@Siwy

Święte Słowa i w 100% Prawdziwe i Uzasadnione,ja też już szukam innego pracodawcy.

@Siwy

Rozumiem, że jesteś pracownikiem produkcji? Interesuje mnie jak wygląda praca w biurze? Czy szukają kogoś?

Madra
@Olo

Jak lubisz duzo dawac z siebie za marny grosz to zapraszam. Ja osobiscie nue polecam. Zmijownia w biurach!

Zrezygnowany Optymista
@Olo

Nie polecam.... Dlaczego? Zapytaj kto tam jest kierownikiem. 1 Facet nieudolny ale za to potrafi psychicznie dolowac i p.kierownik, ktora rowniez okazala sie szczurem. Sa osoby, ktore intensywnie szukaja nowych wyzwan w innej firmie. Ten kto donosi szefowi ten ma spoko. Ale czy kazdy chce byc SZCZUREM? Biura przepelnione. Gdzie jest BHP? Na 16 m2 - 4 albo i 5 biurek , skupic sie nie da! Slabo tez placa.

katarzyna Spros
@Madra

zmijownia? to mowa o atmosferze w biurach? oj to ja juz odpadam, przerabialam juz to w poprzedniej firmie i przyznam ze odbilo sie to na moim zdrowiu. nie chce znowu cierpiec z powodu jakiejs zmiji

Nieznajomy

Znowu nie ma pieniędzy na koncie,pracownicy kupują na własny koszt buty ubrania, rękawice,to jest lekceważenie pracowników jeżeli 10 Maja wypada w Niedzielę to płaci się najpóźniej 8Maja tak jest w normalnych firmach,a nie kiedy im się zachęcę.

ziuta
@Nieznajomy

niedopuszczalne, zglosic to do PIP, mozna skorzystac z wirtualnego forlularza e-skargi, niech cos z tym zrobia. Albo Okregowa Inspekcja Pracy, mozna skladac skargi pisemne anonimowe. "ignorowanie przepisow BHP przez pracodawce stanowi naruszenie praw pracowniczych (art. 283 kodeksu pracy)

Leon

Ludzie nie są zadowoleni, po prostu szkoda gadać o tym żałosnym pracodawcy.

Niezadowolony
@Leon

Dokładnie w 100% się zgadzam.

kazik
@Leon

to fakt. nie doceniaja. Zeby nie korona to by tam byla wieksza rotacja, ale czasy niepewne to siedza. osobiscie nie polecam tej firmy, brachol moj tam jest i tylko dlatego ze ma 2 dzieci to siedzi, ale pewnie na lato wyruszy w swiat. Place slabe, warunki bhp to jakas masakra, pokazywal foty, wiec to nie sciema.(usunięte przez administratora) sa lepsze firmy np,. amazon otworzyl a tam bardziej po ludzku.

Pracowik

Mamy koronowirusa. W zakładzie nie ma zachowanych żadnych środków bezpieczeństwa. W łazienkach nie ma płynu do rąk, nie wspomnę już o płynach do dezynfekcji. Pracownicy trzy dni chodzą do pracy i zarażają innych. O tym że ktoś jest chory, ludzie dowiadują się,,pokątnie", kierownictwo nic z tym nie robi!!!!

BHP
@Pracowik

wystarczy zglosic to do odpowiedniego urzedu. Moze jak zaczna kontrolowac to sie obudza.

Zostaw merytoryczną opinię o ABM Jędraszek - Pabianice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ABM Jędraszek?

Zobacz opinie na temat firmy ABM Jędraszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM Jędraszek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, a 5 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ABM Jędraszek?

Liczba opinii klientów firmy ABM Jędraszek, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

ABM Jędraszek
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piłsudskiego 3H
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7311766920 KRS: 0000153885

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ABM Jędraszek