ABM Jędraszek

Pabianice

Opinie o ABM Jędraszek

Julita

@osesek, nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a z tego co widzę ABM Jędraszek, nadal prowadzi rekrutację właśnie na montażystów. W ofercie jest tylko napisane, że doświadczenie jest, jednak wymagane, więc może coś się w tej kwestii zmieniło. Ktoś wie dokładniej o co chodzi?

Julita

@osesek czy firma wytłumaczyła, dlaczego nie podjęto z tobą współpracy? Czy chodziło właśnie o brak doświadczenia. Rynek pracy jest dość konkurencyjny, więc czasami takie sytuacje mają miejsce. Jak zachowano się wobec Ciebie?

osesek

Ostatnio dali ogloszenie, potrzebuja pracownikow na montaż okien z aluminium, na rozmowie opowiedzialem ze nie mialem z tym wczesniej styczności, kierownik stwierdzial ze nie ma problemu, wszystkiego sie naucze...po dwóch dniach dowiaduje sie ze nie bedzie umowy dla mnie, tak se przyjmuja kilku co tydzień i zwalniaja bez powodu... ja bym nie tracil czasu na taka firmę, nigdzie mnie tak nie potraktowano jak tam

hihi

No to skoro współpraca z nimi jest dobra @Kupujący to nawet ciekawie to wygląda, bo dbałość o takie szczegół sprawia, ze każda firma będzie opierała się na przyjacielskich stosunkach. Ale jakich zarobków można się spodziewać?

Kupujący

Współpracuje z nimi od początku roku i aktualnie jest ok. Okna bez fajerwerków ale sprawdzone rozwiązania, jak coś mają nie sprawdzone to nie puszczają na rynek tak jak robią niektóre firmy i testowanie odbywa się na klientach.... Osobiście uważam, że dobra cena przy dobrej jakości. Krzysztof jeśli możesz to napisz coś więcej bo tak ogólnikowo to ciężko zrozumieć, gdzie leży problem.

krzysztof

kiepska firma i kiepska obsługa, zwłaszcza przedstawiciel na śląsku, wysłaliśmy kilka zamówień, co innego nam mówiono co innego dostaliśmy. nie polecam

tomcio

jaka płaca taki towar całość produkcji powinna trafiać odrazu na śmietnik

dk

Jeśli ktoś chce być zatrudniony na najniższą krajową a zarabiać niewiele więcej, no i oczywiście nadgodziny i zapierdziel to tylko u Jędraszka he he

misch

pewnie skoro link już nie działa to po ptokach i już kogoś znaleźli na to miejsce, przy takim bezrobociu to nie trudno nikogo znaleźć do pracy, a że ABM Jędraszek ma dobre opinie to tym bardziej szybko rzucili ofertę i szybko znaleźli. A link pewnie jak już znaleźli to wyłączyli żeby więcej osób się nie starało o pracę

lkl

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą ABM Jędraszek to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. Fabryka Okien ABM Jędraszek w Pabianicach poszukuje kandydatów na stanowisko:    Specjalisty d/s obsł... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5672270?keywords=&region=

mix

WITAM, ZAKUPIŁEM U ICH PRZEDSTAWICIELA OKNA NIESTETY PO MONTAŻU NA DRUGI DZIEŃ GDZIE BYŁO JASNO BO MONTAŻ TRWAŁ DO 22 W PAŹDZIERNIKU, SPRAWDZIŁEM I RAMY OKIEN SĄ POWGNIATANE NA ROGACH, STAŁO SI TO JAKBY OD PASÓW PODCZAS TRANSPORTU, DAŁEM SPRAWE NA REKLAMACJE CZY WIE KTOŚ JAK PODCHODZĄ DO REKLAMACJI BO FIRMA-DYSTRYBUTOR TO STRASZNY KIBEL. MOŻNA O PODPOWIEDZI?

tupac

Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, czy ABM jędraszek nie poszukuje przedstawicieli, bo myśle nad zmiana pracy.

majli

Jakieś nowe wieści o jędraszku? Dawno nikt się nie odzywał a potrzebuję informacji. Nie chce iśc w ciemno, pomóżcie!

jeszcze normalna

nie placi na czas, jest oszustem. znam paru ludzi oszukanych ciagla zmiana handlowcow , sa osaczeni!

de

Nie polecam.

Andrzej_37

Poszukują teraz kogoś na stanowisko logistyka, orientuję się ktoś jakie dają warunki nie mówię tu o kasie tylko po prostu o warunkach pracy.

Zależy czy na Polskę czy na export? około 2000zl bez rewelacji

anonimowy

Witam, atmosfera w firmie jak góra nie ma złych nastrojów i humorków jest ok. nie można narzekać na ludzi którzy tam pracują, naprawdę świetna współpraca z tymi ludźmi, jeśli chodzi o szefostwo hmm... zleży jaki jest dzień i jakie płatności są do wykonania - duży minus, brak konkretnych ukierunkowań firmy i działa zasada tu i teraz bez żadnej strategii - wielki minus pensje w firmie są kiepskie ( usunięte przez administratora ) - kolejny minus. zimna to na przemiennie albo jest ok. albo jest zimno że ciężko się pracuje - nic tylko gorący kubek herbaty pozostaje (nawet nie ma ciepłej wody w co niektórych kranach). ( usunięte przez administratora ) brak dalszych komentarzy - szkoda gadać

rozeznany

i tu podzielam zdanie, wielki minus w ABM-ie.

praca a współpraca do dwie różne rzeczy :) ... ( usunięte przez administratora )

anonim 2

Ja tam z nimi współpracuje i jest ok.

Pewnie negatywne wypowiedzi byłych przedstawicieli ( usunięte przez administratora )

uczciwie przestrzegający

( usunięte przez administratora ). Koło się zamyka

Zostaw opinię o ABM Jędraszek - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABM Jędraszek