Opinie o ABM Jędraszek w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABM Jędraszek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABM Jędraszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM Jędraszek w Pabianice

Pewnie negatywne wypowiedzi byłych przedstawicieli (usunięte przez administratora)

przedstawiciel

maja do tego prawo, bo ich (usunięte przez administratora). najpierw harujesz ujezdzasz polske wzdluz i w szerz a potem wyrzuca ciebie za drzwi jak worek smieci i to ma byc dobra firma. po 2 latach uwazaja ze juz wszystkich swoich klientow wniosles i teraz wypier.....

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie ABM Jędraszek? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Lepiej się dobrze zastanowić.

Byly

A więc przepracowałem w tejże firmie msc, od pierwszego dnia pracy zdążyłem się zorientować że nie jest to moje miejsce. Zaczynając od tego że kodeks pracy jest nikomu nie znany po akceptację alkoholu jak i gorsze używki. Nie myślałem że są jeszcze takie miejsca. Wynagrodzenie jest różne, niektórzy pracując długo mają mniejsze niż ktoś świeży, a i to zależy w jaki sposób tam trafiasz. Aha jak ktoś lubi dużo pracować to może całe 7 dni w tyg, są osoby które nie mając wolnego dnia ciągnęły tak sporo czasu - nikt ich nie zmuszał, była możliwość a że kaski ciągle brak... Nie polecam no chyba że ktoś lubi takie klimaty

jezyk

a ja wypowiem sie , jesli mozna. bylem tam ponad 2 lata i co? urabialem sie ale nie doceniali bo Marcinkowi du..y nie lizalem. jak sie odezwalem to mnie dolowali. dlaczego? bo im prawde mowilem, a tego to oni nie chca sluchac. Jakosci to oni nie znaja, pakuja na pake tak jak leci i wychodza babole. Oczywiscie leca po premii, ale nikogo nie ma ktoby zajal sie tym. Zrezygnowalem. Obecnie pracuje w innej firmie i tu widze ze idzie inaczej.

Jak jest z awansem w ABM Jędraszek?

Olek

jak jestes donosicielem to nawet kierownikiem mozesz byc. ;)

Olek

jaki awans? umiesz donosic to i kierownikiem mozesz zostac

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ABM Jędraszek?

Tak oczywiście, najlepiej jak lubisz przychodzić do pracy po wszelakich używkach. Ps. Alkohol to mały Pikuś przy używkach w tym zakładzie....

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w ABM Jędraszek rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. transportu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nie było by takiej sytuacji gdyby ludzie inaczej myśleli.

Zorro

Lipa... myślałem żeby pracować bo miałbym blisko ale po komentarzach odpada .... więcej negatywu niż pozytywy...

Zenek
@Zorro

A jak Ci ktoś powie, że skok z 11 piętra jest super to skoczysz? Czy bedziesz sytuacje oceniał wg własnych doświadczeń?

Jasnowidz
@Zorro

Podzielam twoje doswiadczenia. (usunięte przez administratora) Bardzo brudna produkcja. Znam pare firm z okolic ale ta profukcja to najgorzej zorganizowana. Uwaga na tych co tym rzadza, to Sekta

Pracuje juz jakis czas, okres probny przezylem jakos, obecnie nie narzekam obiecane premie dostaje, pensjaustalona jest pewna, wystarczylo troche zaangażowanie i nie stawanie okoniem do osob zarzadzajacych.

Niezadowolony

To jest dziwne co piszesz bo ja pracuję tam długo i nic nie wiem o żadnych premierach,czyli to co podejrzewałem od dawna układy i kolesiostwo.

@Niezadowolony

Z tego co wiem to dosc duza ilosc pracownikow dostaje premie, oczywiscie nie zawsze bo pewnie zalezy od ich pracy i wydajnosci, tak tłumaczył mi kierownik. Co do "kolesiostwa", nie bardzo rozumiem, jesli wg. Ciebie "kolesiostwo" to angazowanie sie w działalność firmy i sumienna pracę to zycze powodzinie u jakiegokolwiek innego pracodawcy.

Sumienna praca i zaangażowanie Piękne hasła,ale ja wiem od Ciebie więcej bo pracowałem tam długo,i takich tanich kitow nie zeń nikomu,nie musisz życzyć mi powodzenia u następnego pracodawcy,pracuję za granicą w Normalnym Kraju a nie takim jak "Polska w którym tacy pracodawcy (usunięte przez administratora)

Oswiecony

Potwierdzam! Tez tam pracowalem ale jedno wiem , ze tam kto wiekszy donosiciel to ma pewniejsza posade. Ludzi nie szanuja i wymieniaja na tania sile robocza. Atmosfera w biurach kiepska. Maja nowa kierowniczke to gnida. Uwaga na JM - donosi szefowi...a potem to juz wiadomo co jest!

@Olek 33 a czesto obiecuja wam premie których potem nie am?

Zenek
@Marcin

Kolego premii sie chyba nie "obecuje" a wypracowuje, okażesz wyniki to wg mnie premia bedzie, ja dostaje.

Olek 33

Nie polecam tej firmy. Pracownicy są niedoceniani Obiecane premie nie sa wypłacane. Szczególnie unikać trzeba dział sprzedaży. Masakra.

Jolanta
@Olek 33

Skąd taka opinia i wnioski, czy możesz uzasadnić? Co jest taką masakrą?

Ciężko jest w systemie 12/12 w ABM Jędraszek?

Nie ma takiego systemu

Tedi

Czy cos się poprawiło od ostatniego wpisu? Ktoś poleca pracę u Jedraszka

Pracujacy
@Tedi

Tak mogę polecić z czystym sumieniem pracuje już parę lat i wiadomo przydałoby się pozmieniac parę rzeczy ale przy takiej liczbie osób jest to bardzo trudne...są plusy i minusy jak w każdej pracy ale to zależy od człowieka czy dopasuje się do wszystkich czy będzie "odstawal" od reszty...

W trakcie pozwu
@Pracujacy

Komentarz tendencyjny ewidentnie za PLN aby poprawić wizerunek tego nedznego pracodawcy

@Pracujacy

Nie ma nic wspólnego liczba pracowników,każdy jest wygodny i Szefom jest bardzo dobrze,co tam Pracownik.

@Tedi

Nic się nie zmieniło i nie zmieni jak ludzie nie wezmę swoje sprawy we własne ręce,raczej należy się zastanowić nad zatrudnieniem tam bo traktują pracownika jak niewolnika.

Nieznajomy
@Tedi

Tak się poprawiło że dzisiaj mamy 9.10.2020r i nie ma przelewu na koncie który powinien być do 10 każdego miesiąca,taka to stała tradycja w "ABM" JEDRASZEK.

@Nieznajomy

Ja tam dostalem wczoraj, widocznie masz jakis lipny bank. Pracodawca sie wywiazal zrobil przelewy 9.10.202 a ze banki majo rozne sesje ksiegowania to juz nie jego wina. Pozdro.

Młoda

Lipny nie lipny PKO miało 16.30 przelewy więc inny bank nie ma szans na zaksięgowanie. To niech pracodawca wyślę dzień wcześniej pieniądze a nie na ostatnią chwilę.

Daniel

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Podpowiedzcie jak się tu pracuje.

@Daniel

Warunki pracy nie jak standarty europejskie,duże wymagania kiepskie wynagrodzenia.

Kostek

Taki spokój zapanował na wątku ponieważ ludzie są zadowoleni z pracy,

@Kostek

O kim mowa że są zadowoleni Może ktoś ich zastraszyl,a każdy ma prawo napisać opinię.

Julita

@Grzegorz, dziękuje za opinię. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w firmie? Bo zakładam, że jesteś jej pracownikiem. Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

@Julita

Jakie benefity kto wam ludzie takich rzeczy nagadal.

Czy w ABM Jędraszek zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie w ABM Jędraszek sp.j. zawierane sa umowy na okres probny 3 miesice w pelnym wymiarze godzin.

Gall Anonim

W ABM Jędraszek pracuje już kilka lat, fakt bywały gorsze okresy ale w chwili obecnej jest to jedna z niewielu firm w naszym regionie gdzie można liczyć na stale i na czas wypłacane wynagrodzenie. Co do premii za godziny nocne wszystko zgodne z ustaleniami. Czy dla brudasów? Mi tez nie pasuje jak ludzie nie trafiaja do muszli... nie myja sie itd. Ale to nie zalezy od firmy ale od samych pracowników. Brygadziści.. mało kto ich lubi bo się czepiają "weź się do roboty", "zostaw ten telefon", no cóż, to ich zadania. Ale jak trzeba bo się spartoli robotę to pomagają wyjść z opresji. Jest parę detali, które mogłyby funkcjonować lepiej, ale cóż nie ma rzeczy ani ludzi idealnych. W mojej ocenie to dobre miejsce na stale zatrudnienie dla ludzi, którzy potrafią angażować się w prace.

Edytka

Nie bedzie miał ludzi do pracy, ponieważ nie dba o ludzi, brygadziści niektórzy też są za mondrzy,warunki pracy-zimno,brudno, średniowiecze,starych pracowników nie wynagradza lepiej że względu na staż pracy-(usunięte przez administratora),są tacy co pracują tylko na rano a na polach na trzy zmiany,za nocki 5 dni śmieszne 100 złotych dodatku.

@Edytka

Rozumiem, że praca w systemie zmianowym to pewna niedogodność. Na stronie pracodawcy są oferty rekrutacyjne i miedzy innymi szukają pracowników produkcyjnych. Widziałem, że firma oferuje sporo benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, karty sportowe i ubezpieczenie grupowe. Czy są także premie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Polecam każdemu, kto chce pracować na mrozie przy wyrzucaniu śmieci (jako pracownik produkcji), lubi całe dnie podpierać ściany magazynu i słuchać, jak brygadzista mówi, że nie ma pojęcia, co jest dziś do roboty. Wypłaty zapewne nie będzie, ponieważ kierownicy nie mają pojęcia kto, ani ile godzin pracował.

Dodam jeszcze, że praca jest idealna dla brudasow, którzy lubią używać pracy prywatnych ubrań, pomimo to, że zakład posiada odzież roboczą. Na szafkę również nie ma co liczyć, ponieważ jej "nie naruch*li" (cytat od brygadzisty). Jeśli chodzi o śniadanie, to wystarczy znaleźć sobie pasujący karton do siedzenia i można jeść w dowolnym miejscu na hali, ponieważ ciężko dowiedzieć się, gdzie jest jakieś pomieszczenie, w którym można spokojnie usiąść i zjeść posiłek. Mikrofalówka jest, ale trzeba się z tym chować, bo jak ktoś zobaczy to będzie problem. No i jest jeszcze toaleta. Z zepsutym zamkiem. Prawie jak rosyjska ruletka. Wyjdę czy nie wyjdę, oto jest pytanie. Takie emocje tylko u Jędraszka!

Hanys34

Jeżeli chcesz mieć minimalne ustawowe wynagrodzenie, a resztę 1.000 - 1.200 pod stołem to możesz zatrudnić się w ABM Jędraszek. Ja z tego zrezygnowałem, bo chciałem wziąć kredyt i potrzebowałem zaświadczenie o prawdziwych zarobkach. Poza tym, gdy byłem chory to dostawałem śmieszne pieniądze bo liczone z podstawy, a nie z tego co zarabiałem. Jednym zdaniem: kto co lubi.

Julita
@Hanys34

Dziękuje za podzielenie się swoją opinia. Jak rozumiem, jesteś byłym pracownikiem firmy. Być może obecnie kwestia płacy uległa zmianie? Sądzisz, że opisany przez Ciebie system wynagrodzeń w dalszym ciągu jest praktykowany w ABM Jędraszek?

Ogólnie stwierdzam że naprawdę robią bardzo dużo żeby jakość stolarki okiennej P.C.V. była najwyższej jakości,potrzebna jest systematyczna kontrola i konserwacja urządzeń obróbczych i sposób pakowania.

Zostaw merytoryczną opinię o ABM Jędraszek - Pabianice

• Jak się pracuje w ABM Jędraszek?

Zobacz opinie na temat firmy ABM Jędraszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABM Jędraszek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABM Jędraszek
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Piłsudskiego 3H
    95-200 Pabianice