Opinie o Hotel Lwów w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Lwów. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Lwów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Lwów w Lublin

Od początku kwietnia wisi oferta na recepcje, chciałabym aplikować ale widzę, że kiedyś pisaliście, że słabo się pracuje i ze odradzacie. Jedyne co mnie przyciąga to fakt, że mam już wstępne doświadczenie i lokalizacja bardzo by mi odpowiadała. Czy więc w atmosferze coś się pozmieniało w ostatnim czasie?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hotel Lwów?

Kelnerka Nowy wpis

Traktują jak (usunięte przez administratora) Osadzają o kradzież, obgadują i komentują, wykorzystują jak się da, nie chcą wypłacić pieniądzy na czas. wypłata jest za mała niż to zgodne z prawem - musi być chociaż 23.50 studentowi a oni płacą dużo mniej

Nekro Nowy wpis

Mają w Cb wbite podsumowując i nie strzepiąc języka poczytaj komentarze i sama sobię odp na swoję pytanie. Z darma racji ludzie tak nie piszą

Do hotelu gdzie są dodawane jakieś oferty pracy? mam jedna ale dawna dla Kucharza. Mnie jeśli już praca na kelnerce interesowała, chociaż po tych wcześniejszych opiniach już sama nie wiem. Niby od miesięcy się już nie pojawiały. Czy cos się zmieniło w warunkach? nie ma rotacji?

@bylypracownik

Nie polecam, wręcz odradzam z całego serca pracy w tym hotelu oraz w drugim obiekcie właścicieli - restauracji browar Lublin. Praca dla tych ludzi to jedno, wielkie piekło. Zarobki są nielegalne - stawki grubo poniżej wymaganej - na przykład w roku 2023 kelnerzy studenci (nie studenci również) mieli płacone zawrotne 14zl/h. Szefowie mają psychozę i żyją w ciągłym poczuciu bycia okradanym i oszukiwanym przez pracowników. Pracowałem tam na tyle długo żeby płacić składkę na 'skradzione sztućce' - tak, w tej firmie to pracownicy się składają na zakup sztućców do lokalu, bo starsza pani kierownik oznajmiła ze personel je ukradł. Bez komentarza... Wypłaty nie dostaje się 10 tylko w ratach, zazwyczaj ostatnią część są w stanie wypłacić 25/27 każdego miesiąca. Praca bez uwzględnienia jakichkolwiek norm dobowych, bez poszanowania zwolnień chorobowych itp. W obu lokalach panuje chora atmosfera, pracownicy są podsłuchiwani przez właścicieli, oskarżani o różne przestępstwa na podstawie jakiś wycinków obejrzanych na kamerze - np właściciel widzi że kelner przyjmuje gotówkę do ręki i oskarża go o kradzież pieniędzy bo nie chciało mu się cofnąć nagrania wstecz żeby zobaczyć że paragon został wydany dużo wcześniej. Ogólnie z obowiązków wykonywanych dobrze trzeba się tłumaczyć.... Trzeba się też tłumaczyć gościom restauracyjnym z tego tragicznego jedzenia i piwa, za które trzeba płacić jak za wizytę w restauracji premium. Nie polecam nikomu, dosłownie NIKOMU pracy w tym miejscu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hotel Lwów? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patka

Już kiedyś interesowałam się hotelem, a jeszcze niedawno w sieci mignęła mi taka oferta do szykowania śniadań. nie mogłam już wejść jednak jej szczegóły, bo była wygasła. myślicie, że będę wznawiana? w ostatniej opinii ktoś polecał, we wcześniejszych było nieco inaczej, jak do dziś warunki pracy mogły się zmienić wobec tego? jaka atmosfera oraz zarobki?

Polecam

Poleca.m wszystko dobrze

Cyrknakółkach

Nie polecam pracownicy może i fajni ale nie praca. Trzeba się mega napracować nawet po 20 godzin żeby zarobić bo stawka to jałmużna. Dodatkowo jest problem w odebraniu zarobionych pieniędzy i otrzymuję się je na raty. Zero szansy jakiegokolwiek rozwoju i czepianie się pracowników na każdym kroku. Nazwałbym to wprost ale i tak wycenzurują. Umowę dostaniecie jak inspekcja wparuje Zleceniówke na szybko. Osobiście nie pracuję tam i nie pracowałem ale mam dosyć wiedzy jakie praktyki tam panują z potwierdzonego źródła. Druga sprawa to kamery z mikrofonem słychać co goście mówią. Czy to legalne nie sądzę. Lepiej szukać pracy gdzie indziej praca w której prosisz się o wynagrodzenie to nie praca. Każdy kto tam pracował to wie jak to wygląda. Zero szacunku do pracownika. Nie pozdrawiam.

Mikołaj

Co to ma wspólnego z tym co napisał kolega wyżej?

2020
@Cyrknakółkach

Czyli nic się nie zmieniło hehe, Pracowałem tam 2 lata temu na kelnerce, Wtedy było chyba inne szefostwo, Też płacili 9/10 zł i pieniądze w ratach, Po starych opiniach. A składałem tam cv bo jestem z okolic, Ale jak to przeczytałem to daruje sobie, Nic się nie zmieniło. Dlaczego ich nie złgosisz od PIP`U? Lub do sądu pracy? Przecież to jest nielegalne potrącanie oraz wypłaty w ratach...

@2020

A możliwe, że to jednak nieprawda i dlatego zgłoszeń brak?

Magik

Popieram ludzi tam nie szanują ale sami na tym tracą bo na ludzkiej krzywdzie się niewzbogaca pieniędzy na czas nie ma 13 nastaka rzucają i się w bogactwie pałają za pokoje krocie biorą z ludzi kasę ściągają ale biednym sprzątaczkom kopa w (usunięte przez administratora) daja

Magik

Pokoje nieschludne obsługa sprzątająca nie miła jedzenie za te pieniądze kiepskie

Tatya

Jestemy zadowolona z pracy tutaj. Dostalismy wsparcie i pomoc Mily personel

@Tatya

Na czym polegała ta pomoc i wsparcie?

;p

Witam Jakie panuje teraz atomosfera? Ponieważ szukają pracowników? Kiedyś to był koszmar z pracą w tym miejscu -Zarobki? - Czas pracy - Premie

@;p

Z tym koszmarem to wnioskujesz tylko po opiniach tutaj czy ktoś ze znajomych też Ci takie info przynosił na boku?

@Natalia

Pracowałem tam 2 lata temu, Jako kelner stawka 9/10 zł. Zajmij się swoją osobą a nie czyjąś :) Każdy ma prawo do wypowiedzi, Chyba że ,,bronisz`` ich tak to współczuje.

@Natalia

Pisałem również opinie wcześniej, Dodam że zatrudniają a później mówią że nikogo nie potrzebuja bo brak klientów. Więc radzę poczytać komentarze i nie oceniać książki po okładce ;) Nie pozdrawiam

@;p

Nie, nie bronię spokojnie. ;) Po prostu chciałam się dowiedzieć no trochę przykra stawka nie powiem, że nie. ;p A ja dla odmiany pozdrawiam. ;)

Kruszka

Pracuje wiele lat Polecam wiele. Pozytywnych zmian. Fajna. atmosfera. Wypłata na czas.

Zastanawiam się jaka stawkę ma recepcjonista ?

ODPPPP
@Marek

Kolego nie idź tam.. Nie dają umów (praca na czarno) Płaca 10zł,9zł.. Wypłaty w ratach :)

Kropeczka
@Marek

Pracowałam za 9, potem 10 zł… Nowe osoby z mniejszym doświadczeniem dostawały 11, a ja NIC + coraz więcej zakazów, to nawet odnośnie zrobienia sobie własnej kawy. Nie wiem jak jest teraz, ale po opiniach widzę, ze nieciekawie.

@Kropeczka

Może po prostu komuś się niestety nie spodobałaś i dlatego tak wyszło? :(

POSTRONNY

a ja widze, ze ktoś typowo uwziął się na to miejsce i pisze brednie aby zrobic problem wlasciwym wlacdicielom ktorzy watpieby napisali taki wpis wiedzac czy maja problem czy nie czy bola was (usunięte przez administratora) z jakiegos powodu? bo chyba tak

@POSTRONNY

Leć tam przepracuj dzień/dwa za nędzną stawke godzinową. Ciekaw jestem czy będzie ci miło

Były

Jak Pan może mówić, że oficjalnie Pan płaci 13 zł na godzinę, skoro minimalna stawka 18? Jeżeli jest mniej niż 18, to już nielegalne i nie zgodne z prawem.

pfff

jakie umowy o prace hahahaha śmieszni jesteście. Ludzie za Wami pół roku chodzą aby głupie zlecenie dostać i pracują wraz za kwotę mniejsza niż najniższa krajowa. Przez cały okres mojej pracy u Wan nawet umowy zlecenia nie dostałam. Wszystko pod stołem.

JR

Hahaha, Ta wypowiedź jet żałosna... Pracowałem tam jako kelner z półtora roku temu, zgłosiłem się poprzez ogłoszenie oferty pracy, Ucieszyłem się bo myślałem, Że fajna będzie to praca, Ale myliłem się :). Po 2 dniach, szefostwo mówi, Że jest mało klientów i nie potrzebują kelnerów, To po co wystawiają ogłoszenie? Do tego nędzne zarobki 9/10zł za godzinę. Oby dopadła ich sprawiedliwość. Najgorsze miejsce pracy w jakim miałem nie przyjemność pracować. Słów brakuje na opisanie tego bagna :)

@pfff

Zgadzam się z tobą :)

sada

Nie polecam, wykorzystują, mało opłacą, kierowniczki są miłe tylko wtedy jak coś chcą od pracownika, jak wydarzy się coś złego zawsze zwalają wine na kogoś innego, nie potrafią się przyznać do swojego błędu. Robią dobre wrażenie na początku ale później wychodzi jakie są na prawdę.

Byłykelner

W ogóle tak jestem w szoku jak tam traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Państwo które zarządzają tym wszystkim są strasznie niekulturalne.Pojebany system wypłaty ,niskie opłaty,nie pozwalają ZJEŚĆ OBIAD JAK PRACUJESZ już 10 godzinę. Właścicieli są gorsze od bydła. Serio właścicieli Ukraińcy którzy nawet swoich Ukraińców traktują jak gowno.żal mi każdą osobę z kim tam pracowałem. Życie żeby zamknęli ten hotel i żeby mieliście jak najwiecej mandatów(usunięte przez administratora)

ODPPPP
@Byłykelner

Zgadzam się z tobą kolego, Też byłem jako kelner nie wypowiem się na temat :), Dziwię się, że jeszcze ich nikt nie podał do sądu, zwykłe (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) 9 zł za godzinę kpina! Życzę im powrotu karmy za takie traktowanie pracowników. Oby dopadła ich sprawiedliwość. A do ludzi składających tam CV. Nie róbcie tego.

A ja myślę, że samemu trzeba się starać i dopiero oczekiwać od firmy, która w sumie jest ok.

@Ewa

Pani jest śmieszna :) Cieszy panią, Że traktują tak pracowników? Nie dają umów? płacą besczelnie 9/10zł?

Julia
@Ten Jeden

Może po prostu Pani Ewa nie spotkała się z takim traktowaniem jakie jest opisywane i jest zadowolona z pracy w firmie Hotel Lwów? Może dajmy innym prawo do swoich opinii? Pani Ewo, napisałaby Pani coś więcej na ten temat?

@Julia

Widzę, że pani nie miała ,,przyjemności`` tam pracować :) A być może się mylę i również Pani pracowała. Ponieważ brakuje słów żeby opisać co w tym miejscu się dzieję :)

Ten Jeden

Jednym słowem, chlew a nie praca. Dodają ogłoszenie, że szukają kelnerów, Umawiasz się na rozmowę, Przychodzisz na dni próbne, po 4/6 H dziennie, nawet nie zapłacą za to, że przynajmniej próbowałeś/aś. Po czym przychodzą po 3 dniach, mówią że nie ma klientów, i dziękują za współprace to po jakiego grzyba? Ogłaszają, że szukają kelnerów? Jeszcze ta stawka godzinowa 9zł/10zł WSTYD! jak można okradać własnych pracowników? To jest nielegalne gdy szef odcina od stawki godzinowej. Najgorsze miejsce w jakim miałem nie przyjemność pracować Totalne zero nawet słów brakuje, Żeby opisać to(usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim składającym tam CV. Życzę im z pełnym uśmiechem na twarzy poniesienia konsekwencji za odcinanie dniówek, Jakim cudem mając 2020 rok gdy tam ,,miałem przyjemnosć`` pracować gwarantowali mi 10zł? Gdzie stawka netto 13.70? Od każdej godziny odejmowane 2,70zł. ODRADZAM !

Cukiereczek

Brak szacunku do pracowników okazywany żałośnie niską stawką - jeszcze w tym roku było to 9 zł... Dopiero po toku podwyżka o 1 zł (!!!), nowe osoby, dostają wyższe stawki od zaufanych pracowników. Dodatkowo wieczny problem z wypłatą na czas, często nawet i miesiąc po terminie + wypłata w ratach i zaliczkach. Rotacja jest ogromna, bo mają za nic umowę na której pracujesz. Zdarzyło się nawet okłamać pracownika o warunkach, na jakich pracuje. O zwykły etat z najniższą krajową jest ciężko. Jeśli ktoś ma słabszą sytuację i chce szybko, chwilo dorobić - ok. Ale zostanie tam tylko ten, kto nie zna swojej wartości i nie ma większych ambicji, niż wypłata o wartości najniższej krajowej z 2017 roku i krzyki oraz stres.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Lwów - Lublin

• Jak się pracuje w Hotel Lwów?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Lwów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Lwów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Lwów