PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O

Opinie o PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O

użytkownik zarejestrowany

monar

bzdura mysle ,ze tak trza gadac MONIU -Mon) ,zycie jest takie jakie jest

Firma PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.

Monar
@admin 28.07.2015, 17:23

a ja uwazam ,ze to wszystko bzdura -trzymac sie z dala o tej firmy-wykorzystac a potem podziekowac -na tej zasadzie Pan prezes działa -a wynajdywac powody - łoj do zwolnienia jak mu sie cos niepodoba -mistrz swiata!-byle chodzic na szpilkach cicho jak ktos umie-niestety nie wszyscy ,tak tancza jak Pan Prezes chce!

Monar
@admin 28.07.2015, 17:23

Zostaw opinię o PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROMETEUSZ KREDYTY SP. Z O.O