Opinie o Klub Karate Shiro Alan Mazur w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Klub Karate Shiro Alan Mazur. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klub Karate Shiro Alan Mazur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Karate Shiro Alan Mazur w Kielce

@uczestnik Nowy wpis

Wspaniały Sensei z ogromnym zaangażowaniem i pasją do karate. Dzięki jego determinacji uparcie dąży do celu i realizuje plany. Polecam klub SHIRO

Tobiasz Nowy wpis

Jakie warunki pracy dla trenera karate? Mam wszystkie szkolenia i doświadczenie i szukam zajęcia właśnie jako trener grupy ale też mogę prowadzić zajęcia indywidualne. Tu tylko zlecenie czy są inne formy współpracy dla nowych?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Klub Karate Shiro Alan Mazur? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Proszę uważać na klamce

Bez wychowania

Robert K.

Od kłamst zaczyna się jakać, nie jest w stanie złożyć zdania... nie wie co mówi zwykły kłamca...

CH W D anal

Praktykuje nieuczciwą praktykę handlową !!!

Jeśli moja mama uroni łze przez twoje zachowanie to postaram się aby do Twojej dotarło kogo wychowała, pieniądze grają drugoplanową postać. A zdrowie ma się jedno (usunięte przez administratora) Zacznij myśleć.

Sąsiad z białego BMW

Dlaczego tak drzez ryja na ulicy niewychowany wiesniaku. Anal to nie KSM tu jest cywilizacja, jak Ci nie pasuje pakuj manatki i wont buraku ( dzieciojebco)

D. G

DG
@D. G

Przestańcie prowokować, wystarczająco zniszczylisci mi życie, proszę się odczepic. Brzydze się takim wychowaniem jak zostaliscie wychowani. Proszę dać mi spokój oraz nie robić ze mnie najgorszego. Czysta prowokacja oraz skucenie że znajomymi z waszej strony. Brzydze się takim wychowaniem oraz sposobem na życie. Proszę trzymać się jak najdalej odemnie oraz mojej mamy. Proszę.

Gabriela

O czym Wy w ogóle piszecie? Co to ma wspólnego z pracą w klubie? Chciałam się zapytać czy sensei ma jakichś recepcjonistów do obsługi i zapisywania na zajęcia, a tu jakiś kosmos :0

Klub SHIRO
@Gabriela

Witam, niestety mamy stalkera który został już skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Te wszystkie wpisy pod fałszywymi nickami pisze właśnie stalker. Zapraszamy na nasze profile Facebook, Instagram gdzie można zobaczyć jak pracujemy, trenujemy.

TOLEK
@Klub SHIRO

Wpisy ludzi którzy ciebie oceniają zwalasz na innych, mało męskie. Karate to "uczciwość" w twoim wydaniu to się nie sprawdza.

Renata Nowy wpis
@TOLEK

Czyli jesteś równie niezadowolony, że tak od razu do tego wyjaśnienia się odniosłeś?

Pinokio Nowy wpis
@Klub SHIRO

Nie polecam !!! prawdą jest co mówią i piszą o pseudo senseju, że jest "nieuczciwy". Wszystko skopiowane od innych klubów (nazywa się to,, nieuczciwa konkurencja") nawet klub skopiowany oraz przejęty , mAZUR czyją kopią ty jesteś?! Żal dzieciaków które mają kontakt z pseudo sensejem (który ma skłonności pedofilskie) ponieważ zostały bez "uczciwego" rozwoju.

Papilon

Nie polecam a wręcz odradzam.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Klub Karate Shiro Alan Mazur rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Roznoszenie ulotek?
Ola

Alan Mazur to były instruktor Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin Koronea, który naśladując braci Kęćko „przejął” sekcję, tym razem w Bilczy. To już nie jest Karate, bo Karate to uczciwość. Szkoda tych dzieci w Bilczy, bo pozostały bez żadnych perspektyw rozwoju.

Artur
@Ola

a moze trzeba to ocenic realnie ze klub kielecki koronea i pan borowiec sa bez perspektyw i dlatego wszyscy trenerzy odeszli , jest ich przynajmniej z 10 a klubu karate ktorymi zarzadzaja i prowadza treningi maja sie swietnie .zachecam do przemyslen ????

@Artur

Witam , dokładnie tak , wszyscy kompetentni instruktorzy opuscili klub koronea . Bo to juz jest titanic ktory idzie na dno , pozdrawiam

Chuck Noris
@Ola

Dokładnie Tak. Powinien zachować się jak mężczyzna i przestać praktykować treningi gdyż jest niekompetentny. Jego cechy charakteru oraz wychowanie nie mają nic wspólnego z odwagą oraz przysięgą. Ten człowiek to hańba dla karate.

@Monika

Alan, nie wypisuj głupot pod przeróżnymi nickami na shihana Borowca, bo dokładnie wiesz, że w klubie Koronea jest ponad 30 instruktorów i cały czas dochodzą nowi. Szkoda dzieci, które trenują w pseudo klubie u pseudo instruktora którego karate jest także pseudo czyli u cIEBIE. Zero honoru, zero karate, jedynie jedna wielka ściema i... pieniążki... Dziwie się rodzicom, że nie zorientowali się co się dzieje, bo teraz jak pracujesz bez nadzoru, zachowujesz się jak w poprzedniej pracy w firmie farmaceutycznej. Chyba pamiętasz co tam zrobiłeś i jak obeszli się z tobą szefowie:D

@Monika

Żałosna jesteś ! dwulicowa ! Nara !

Grzybek
@Adam

Alan pamiętasz co zrobiłeś chłopakowi na Wapiennikowej? Ty nie masz honoru!!! Kto Cie wychowywał!!!

@Monika

Pamiętasz co zrobiłaś z chłopaka życia? Musiał trzy razy zmieniać pracę, kim ty gówniaro jesteś. pANI z warzywniaka. (usunięte przez administratora) że wsi wyjdzie ale wieś z (usunięte przez administratora) nigdy.

@Monika

Szkoda dzieci które mają kontakt z tym czymś!!!

@Adam

Czy Ty nie masz wstydu?! Robisz z siebie ofiare a prawda jest zupełnie inna. Publikujesz jakieś bzdury na chłopaka. Dobrze znasz prawdę, pamiętasz chyba jak jezdziles na stadion, pamiętasz co zrobiliście na wapiennikowej ze swoją konkubina ona też dobrze zna prawdę. Zero honoru z waszej strony. Proponuję zejść na ziemię. Jakie wartości przekazesz w tym swoim pseudo klubie. Zacznij chłopie myśleć i miej honor. Kłamiesz w żywe oczy a to jest niedopuszczalne gdyż opiekujesz się dziećmi. Przestań z siebie robić gwiazdora bo nim nie jesteś, w tym wieku to żałosne. Woda sodowa uderzyła ci do głowy. To co sobą reprezentuje jest słabe. Miej Honor!

@Monika

Ty jesteś ofiarą stalkera :) :) nie jest Ci wstyd kłamać? Masz tupet żeby tak kłamać w żywe oczy. Możemy iść podłączyć cię pod wariograf i sprawdzimy czy mówisz prawdę. Co ty na to? Jesteś odważny to śmiało. Pamiętaj kłamstwo ma krótkie nogi a to co opisujesz i to co mówisz to brednie wyssane z palca. Co wydarzyło się na Wapiennikowej pamiętacie? Chłopak nie zgłosił tego na policję gdyż ma honor w przeciwieństwie do ciebie bo byś poszedł siedzieć. Twoje słowo jest nic nie warte jak ty i twoja narzeczona. Para (usunięte przez administratora) bez honoru. Znany trener :) :) :) a to ci dobre :) :) w cyrku korona jest nabór na klauna, idealnie się nadajesz.

Prawdziwek - > Grzyb
@Monika

Czyli w twoim toku myślenia jest nalapać na człowieka jak najwięcej haków skucic człowieka ze znajomymi zrobić z niego najgorszego i wysepic odszkodowanie? Ojej!!!

@Prawdziwek - > Grzyb

Miej honor!!

@Monika

Moim mazeniem jest aby Ci ludzie dali mi spokój

@Kamil

Dlaczego tak meczycie tego chłopaka? Czy wy nie masz moralności?

Robert K.

Pamie tasz jak groziles chłopakowi, że go zakopiesz!

Owszem, bez dwóch zdań.

Ela
@Monika

Miałem kontakt, nie miło wspominam. Ciągnie się jak smród po gaciach. Jeśli mają państwo możliwość proszę iść do konkurencji. Toksyczny człowiek. Żal dzieciaków które mają styczność.

Katarzynka
@Artur

Najbezpieczniej trzymać się z daleka. Nie wchodzić w żadne znajomości, uciąć kontakt. Najlepiej się na tym wyjdzie. Szkoda czasu oraz zdrowia. Uwaga!!! Nie polecam!!! Człowiek bez godności!!!

@Kamil

Brak godności!!! Brak honoru!!! Brak odwagi!!! Nie polecam!!! Przestrzegam!!!

Bez poziomu !!!

Lubi prześladować , naciągać i obracać kota ogonem. No cóż tak zostal( a) wychowany(a). Przykre lecz prawdziwe. Z autopsji ostrzegam aby nie zawierać bliższej znajomosci. Doświadczenie zyciowe nauczyło mnie aby trzymać się jak najdalej. Chciałbym przestrzec aby nikogo nie spotkała krzywda która mnie spotkala. Proszę uważać!!!

Rafał
@Monika

W niezły (usunięte przez administratora) wmanipulowaliscie Bogu winnego chłopaka tylko pieniążki zero godności !!!

@Ola

Czegóż Olu mogłaś się spodziewać po tym baranie, nie ma zbyt wysokich manier wręcz brak jakichkolwiek . Poziom jaki reprezentuje jest niższy niż dzieci które jeszcze nie są świadome a które z nim przebywają. Generalnie jest zerem. Nie ma zabardzo co brać na serio tego śmiecia gdyż do poważnych ludzi jeszcze mu daleko. Olu on tak się zachowuje gdyż prawdopodobnie miał ciężkie dzieciństwo, naogladał się karate kid i w konsekwencji ogupiał. W dzisiejszych czasach ludzie mają odpadły nie neguje lecz ten egzemplarz przechodzi ludzkie pojęcie, głąb do kwadratu. Przykładem tego faktu jest to, że podszywajac się pod inną osobę sam siebie tłumaczy, dowód nick : (usunięte przez administratora)

@Artur

Szkoda dzieci które mają styczność!!

@Ola

Żal mi ciebie, obiektywnie biorąc pod uwagę twoje wypociny oraz to co piszesz i opowiadasz śmiem twierdzić, że sam sobie zaprzeczasz!

@Ola

Bardzo proszę przekazywać oraz udostępniać ostrzeżenia, oby nikogo nigdy już nie wmanipulował w swoje chore wymysł!!!

@Ola

Alana Mazura powinni umieścić w zoo lub w zakładzie psychiatrycznym. Nie jest spełnia rozumu!!! Mamusia zapomniała go wychować ! Zwykły błazen! Przestrzegam przed jego pseudo klubem aby czasem nikt nie dał się nabrać.

@Ola

Oczywiście Olu, że karate to uczciwości lecz ten (usunięte przez administratora) nie wie o tym. Mamunia nie wpoiła kretynowi tej wartości. U nich w domu kłamstwo,, przywłaszczanie,, jest na pożądku dziennym. Jak gdyby nigdy nic. Kłamcy, manipulańci. Nie ma co brać do siebie tych oszołomow, należy przestrzegać aby nie zrobili już nikomu krzywdy.

@:/

Alana mama gdy wchdziła do sklepu przywiązywała go na smyczy przed sklepem...

Alan to Karolek
@:/

Zwykły psi ogon ten mazur

@Ola

Alana Mazura zabolała prawda, co cóż pradlwda kole w oczy!!!

Prawda mija się z rzeczywistością, przestrzegam państwa aby unikał tego cymbała jakim jest mazur to niewychowana pajac!!

Dziękuję

@Ola

Sześć lat mobingowalisciscie i przesladowaliscie, mam nadzieję że spelniliscie się...

@Kamil

Nie uważaj się za człowieka który wszedł w wyższą wibracje... sam jesteś słaby, a w grupie siła... intelektualnie zmierzyć się z człowiekiem na wyższej wibracji będziesz miał kłopot. Trzymam kciuki... następnym razem sam na sam... pozdrawiam...

Karolek

Dlugo by pisac o klubach karate w Kielcach. Prawda jest taka ze wszyscy byli zwiazani z KIeleckim Klubem, z niego wyniesli wiedze i umiejetnosci. Kazdy cwiczacy inewstuje swoj czas, energie i pieniadze w swoj rozwoj. Efekty sa jego wlasnoscia i jezeli chce otworzyc swoj klub po latach uprawiania tej dyscypliny to tylko jego sprawa. Trzeba podkreslic to co powiedzialem wczesniej, wszyscy trenowali szereg lat w KKKK i nie watpliwie wszyscy reprezentowali i reprezentuja wysoki poziom umiejetnosci, praktyki i wiedzy o te dyscyplinie. Jezeli ktos wypowiada sie w takim tonie jak wyzej to znaczy ze i wiedze i doswiadczenie ma bardzo plytkie. A opinia podyktowana jest tylko flustracja i checia zdyskredytowania innych. KKKK byl i bedzie zawsze postrzegany jako kolebka karate w KIelcach I na Kieleczyznie. A wszyscy instruktorzy, liderzy innych klubow na swoj sposob na zawsze juz sa zwiazani z nim poprzez historie ktora wspoltworzyli. Wiecej szacunku do siebie wzajemnie, osoba poczatkujacym zycze radosci z treningu a nie szukaniem problemow. Alan tak samo jak Ernest, czy Andrzej robia swietna robote i kazdego z nich mozna polecic z czystym sumieniem!

@Karolek

Prawda mija się z rzeczywistością, proszę przeanalizować postępowanie Alana. W tym wieku powinien dojrzeć a nie zachowywać się jak pięcio letnia dziewczynka. Poraszka!

Covid19
@Karolek

Alan chyba czujesz się niespełnione a niespełnienie obniża samoocenę i rodzi niepokój który redukuje się za pomocą mechanizmów obronnych np. projekcji, racjonalizacji. Częsta formą są zachowania autodestrukcyjne ucieczka w chorobę, depresja. Kolegów za dużo też nie masz. Proponuję wizytę u psychologa :) :) :)

Piotrek G
@Karolek

Brak zaangażowania w rozwuj podopiecznych jedynie liczą się pieniążki. Człowiek jest na drugim miejscu. Alan przechodzi kryzys wieku średniego. Szkoda dzieci które nie mają żadnych szans rozwoju. Marnowanie czasu.

Karolek to Alan
@Karolek

Klaunowaty jest ten cały Mazur.

@Karolek

Jaka flustracja! jaka dyskredytacja! czy ty nie widzisz swojego zachowania?! czym więc jest dla ciebie uczciwość? proszę podać synonimy tego słowa. Kogo obchodzą inni liderzy klubów, tu się rozchodzi o twoją nędzną postać kretynie. Nie wciągaj innych klubów w swoje brudne polityczne zagrywki bo 98% nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Owszem trenowali szereg lat ale nikt nie odwalił takiego kankana jak ty (usunięte przez administratora) jak ty możesz patrzeć w lustro. O jakim szacunku błaźnie mówisz, że niby do ciebie?! na takich jak ty to się pluje. Sęk w tym, że uważasz się klaunie za osobę która ma wiedzę i doświadczenie. Śmiem twierdzić, że jest znikoma na poziomie dzieci które z tobą obcują. Cofasz się w rozwoju. Nikt w dzisiejszych czasach nie jest głupi. Życie jeszcze cię ukarze prędzej czy później.

@Karolek

Szkoda, że nie masz odwagi powiedzieć prawdy. No cóż, kłamca jest kłamcą. A dowody sprefarowane, wymuszone i zmanipulowane. Szkoda ludzi którzy ufają w te brednie. Zwykła manipulacja.

Xyz

Jesteś dumny?

@Xyz

Szkoda mi cię! Mam nadzieję, że choć przez chwilę czujesz się dowartosciowany! Żal mi ludzi którzy w taki sposób karmią się.

@Xyz

Brak wychowania, brak honoru!!!

@Karolek

Publikuj te gnioty dalej tylko tak cię matka wychowała. No to słaby poziom!!!

@Karolek to Alan

Myślisz, że anala matka zapomniała o wychowaniu!

99,9% instruktorów z klubu KKKK stwierdzili jednogłośnie, że anal to baran

@Piotrek G

Anal jest pseudo sensejem jego nauczyciele żałują, że mieli kontakt z tym czymś.

@:/

Anal niczego dobrego nie uczy w swoim pseudoklubie szkoda czasu

@Karolek

Szkoda czasu oraz dzieci aby spędzały czas w pseudoklubie u pseudo senseja

Alan to Karolek
@Karolek

Alan Mazur jest konfidentem z KSMU obecnie zamieszkuje na uroczysku. Proszę uważać na konfiturę.(usunięte przez administratora)

Czy w obrębie jednego działu w Klub Karate Shiro Alan Mazur są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Swolocz bez odwagi oraz honoru.

Konrad J
@Monika

Przestrzegam przed tym trutniem... nie polecam...

Ależ babeczka :) :) :)
@Konrad J

Szkoda czasu n(usunięte przez administratora)Nie polecam!!! Wręcz Przestrzegam!!!

Piotra ;)
@Monika

Alan został mianowany na medialnego szpagaciarza... przez zawiść i zazdrość... musisz to wyplewić... konkubina wmanipulowala cię chłopaku w gów.. no... ale nie jesteś pierwszy i pewnie ostatni... nie jest warta...

Mareczek
@Konrad J

Szkoda dzieci mające kontakt!!(usunięte przez administratora)

Wiecie może czy w Klub Karate Shiro Alan Mazur szukają chętnych na staż?

Marcin nie poleca

Najlepiej omijać szerokim łukiem.

Arek

Nie rozumiem dlaczego różne osoby nie pracujące w firmie, zostawiają tu swoje wpisy? To forum pracownicze.

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Karate Shiro Alan Mazur - Kielce

Klub Karate Shiro Alan Mazur