Opinie o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MerService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MerService Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Maciek

Witajcie. Pracowałem i pracuje w Merservis jako merchardiser w tesco. Obsługuje 6 sklepów niestety swoim autem (brak zwrotow za paliwo). Jednakże robie 2 sklepy dziennie po 2.5 godziny. Praca nie aż tak męcząca. Można się przyzwyczaić. Jedynie kierownicy tesco upierdliwi. Ja dostawałem wynagrodzenie zawsze na czas, nigdy nie było przestoju. Tzw premia była prawie zawsze. Problem jak P&G zrezygnował z wspolpracy bo polecialy 'samowolne zwolnienia' lecz teraz przyszedl zywiec i jest znowu dobrze... Osobiscie polecam.

do Miłek

Miłku drogi pracowałem w projekcie energetycznym i nie sądzę że jestem nieudacznikiem ponieważ zmieniłem partnera, piszę tyle samo MWh co wcześniej na tej samej marży i zarabiam 2razy więcej :) jeżeli za tą samą pracę mogę dostać znacznie więcej to wolę iść tam gdzie lepiej płacą. Obsługa BO oraz wsparcie jest dokładnie takie samo tylko warunki finansowe znacznie lepsze. Szukając innego partnera do współpracy od Mera zauważyłem że KAŻDY lepiej płaci.

Miłek

a ja to wam powiem że, jak pracować się wam nie chce to i kasy nie ma... kto pracuje ten zarabia... ja tam nie mam problemów z wypłatą i rozliczeniem wszystko na czas... uważam że tak piszą ci którzy się nie nadają do tej pracy myślą że dostaną podstawę + prowizję + zwrot kosztów za darmo... Pracuję już długo i nigdy nie miałem problemów... jak widzę to piszą tu sami nieudacznicy.

zadowolony

ja pracowałem przy projekcie dla Unilever'a jak merchendiser mobilny... praca spoko pod warunkiem, że jezdzi sie z przedstawicielem... wtedy niecale (usunięte przez administratora)na reke a praca przy dobrych wiatrach od 8 do 15tej, sporadycznie dluzej... problem zaczyna sie jak przedstawiciel przyzwyczai sie ze mozesz jezdzic swoim autem i ogarniac temat sam, wtedy benzyna ucieka a zwrotow nie ma... ale plus jest taki ze jestes sam sobie szefem, chcesz wyjechac o 10tej i skonczyc wczesniej?? zaden problem... ogolnie w tym projekcie polecam...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Magdalena

Nie polecam tej firmy za niskie zarobki w stosunku do wykonanej pracy oraz płatności konkurencji. inni płacą lepiej

Jerzy

Pracowałem jako specjalista w projekcie merenergia 2miesiące.(usunięte przez administratora) Odradzam współpracę z tą firmą.

ChybaTy

Może ktos cos powiedzieć na temat Merchandisierow w tej firmie , czy ktos zostal oszukany czy cos w tym stylu ?

Klaud567

Umowa zlecenie na śmiesznie krótkie okresy czasu i słabe pieniądze.Praca co najwyżej na chwilę,do czasu znalezienia czegoś z \"normalnymi\" warunkami.

dziewczyna

witam Czy ktoś pracował już w tej firmie?( chodzi mi o stanowisko specj ds inwentaryzacji) jakie są zarobki,atmosfera,warunki?

wspópr.

Firma Merservice nawet nie ma stacjonarnego telefonu. (usunięte przez administratora)

wodzu

Zgadzam się z waszymi opiniami ale jakich teraz mają superwisiorów podobno co jeden to lepszy i jakie mają bogate CV już prawie wszędzie pracowali.

Firma Merservice to firma która potrafi na początek dać dobre warunki a potem z dnia na dzień zwalniać pracowników tak miało miejsce we wrześniu 2011 roku

ger

jaka atmosfera jakie warunki ??

cbe

rowniez podpisuje sie pod tym pytaniem, glownie chodzi mi o zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MerService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MerService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MerService Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MerService Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MerService Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MerService Sp. z o.o.