Opinie o Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki w Gniezno

Marek Nowy wpis

@gorgonzola ale dostaje się wyplate na czas?

Gorgonzola Nowy wpis
@Marek

Przelewy właściwie przychodzą na czas. Jedynie to co pod stołem sobie załatwisz może się opóźnić.

Zbigniew Nowy wpis
@Gorgonzola

Jak to pod stołem? To w firmie Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna obowiązują dwie formy płatności? No chyba, że piszesz o jakichś ewentualnych dodatkach motywacyjnych, które wypłacane by były pod tak zwanym stołem? Sprecyzuj, proszę swój wpis bo teraz to nieco mnie rozproszył i zacząłem zastanawiać się nad wieloma kwestiami. Z góry dzięki za pomoc.

Gorgonzola Nowy wpis
@Zbigniew

Różnego rodzaju bonusy za dobrze wykonaną pracę czy premie są dawane do ręki, a nie przelewem. Niekiedy nawet pensja jest tak rozliczana np.: umówisz się na pensję 2,500 zł netto, na umowie będzie oficjalnie minimalna, a do ręki będzie dawana reszta.

Martyna

@Gorgonzola Cała pensja idzie na konto czy jakoś to dzielą?

@Martyna

Cóż, to co masz na umówie normalnie idzie przelewem na konto, a to czego nie ma, osobiście trzeba odebrać od szefa (i niekiedy się upominać) zazwyczaj z jego biura.

Ula

A co firma robi? Czy można liczyć na zatrudnienie?

@Ula

Firma zajmuje się przede wszystkim szeroko rozumianą reklamą. Od zwykłych tabliczek, po klejenie witryn czy aut, projekty graficzne, kasetony, na trofeach kończąc. Teoretycznie można, ale zazwyczaj szukane są osoby na produkcję (dział druk i realizacja albo na dział montażu - robienie konstrukcji reklamowych, montowanie liter itp). Sporadycznie szukane są osoby na obsługę klienta lub grafik.

Zbigniew
@Gorgonzola

Na jakie zarobki może liczyć osoba zatrudniona na produkcji jeśli nie posiada ona większego doświadczenia? Widzę że wiesz co się dzieje w firmie, więc mam nadzieję, że udzielisz mi takich informacji, byłbym wdzieczny!

@Zbigniew

@Zbigniew Ciężko powiedzieć, w firmie często pensja jest w okolicach 2,000/2,500 netto. Poza tym Szef może przykładowo zaproponować z dwie stówy pod stołem.

Czy pracodawca Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bananowy show

Pracowałem tam jeszcze w 2019 roku i o żadnych kursach czy szkoleniach nie było mowy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Miro

Może nie jest lekko ale z pewnością jest ciekawie i polecam!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Naleśnik z dżemorem

Witam! Niestety atmosfera jest ciągle napięta. Szef wymaga więcej niż człowiek jest w stanie zrobić. Dodatkowo przez swoje skąpstwo traci klientów oraz samych pracowników. Nie polecam.

Anonim z gniezna

Cały ten właściciel to kompletna poraża: krzyczy, wrzeszczy, wścieka się, a mało tego skąpiec straszny... Ceny z kosmosu, wystarczy pojechać do Pzn do hurtowni i nawet mniej z dojazdem się zapłaci... Pracownikom współczuje takiej atmosfery...

Tak, nic się nie zmieniło :) Nadal wpada w szał ...

zdegustowany klient

Czy pan właściciel nadal miewa napady regularnego szału, kiedy coś nie idzie po jego myśli? Robi się czerwony jak burak, wrzeszczy i wali pięściami na prawo i lewo w stoły, szafy oraz ściany?

Zostaw merytoryczną opinię o Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki - Gniezno

Elpos Firma Usługowo-Produkcyjna Stefan Pokładecki
  • Pocztowa 3