Opinie o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MerService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MerService Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam pracy na stanowisku jako merchandiser. Wszystkie zadania które robisz podchodzą pod obowiązki przedstawiciela handlowego który bierze 3 razy większa wypłatę od ciebie jeżdżąc i sprawdzając jak ty wykonałes swoje obowiązki. Mając tyle obowiązków na głowie nie jesteś w stanie zrobić ilości sklepów które ci dają idealne a później słuchasz pretensji ze coś jest niezrobione. Zadań do zrobienia na sklepach jest coraz więcej a wypłata która jest bardzo mała stoi w miejscu.

Merch mobilny Żywiec

Nazwa stanowiska powinna być dawno temu zmieniona na reprezentant albo agent handlowy. Praca mercha to w zasadzie praca przedstawiciela handlowego w 85%. Na umówię masz Merch. Wiec przyszły pracodawca patrząc na CV myśli ze tylko układałes piwo w lodówkach pod planogram.

@Mała

Tak, potwierdzam. Aktualnie przy podwyżkach wypłaty zbliżyły się do 4 z przodu, jednak dalej jest tam 3.

ELO

Witam tu wszystkich zgromadzonych użytkowników. A więc zacznę tak. Po PIERWSZE sami ludzie sobie gotują los w firmach będąc zwykłym pracownikiem więc pracodawca wykorzystuje go jak się tylko da bo i tak najlepiej wyżalić się na takich stronach z opiniami o pracodawcy. Po DRUGIE nasz system który obecnie jest w naszym super kraju oczywiście jest to przenośnia nie oferuje wynagrodzenia adekwatnego do obowiązków które wykonujemy. Po TRZECIE nikt z pracowników nie zbiera się w grono i nie idzie do pracodawcy powiedzieć "ejjjj czemu nas traktujesz jak ....... każdy sobie może dopisać. Po CZWARTE jakbyście walczyli o swoje prawa w robocie nie było by problemu w prywatnych firmach ale każdy woli zamknąć buzie i tylko narzekać. Po PIĄTE system płatności za pracownika jest badziewny że każą potężne kwoty odprowadzać za pracownika ale to wyłącznie wina pracodawcy że też nie chce strajkować więc kółko się zamyka. Po SZÓSTE w naszym kraju uwielbiają studentów i innych emerytów, upośledzonych, niedorobionych bo za NICH SIĘ NIE PŁACI ALE KASA DLA FIRMY JEST. Po SIÓDME będzie jeszcze gorzej bo zaczyna się coraz większy (usunięte przez administratora) na rynku pracy. Studenty zarabiają po 4 tyś na rękę albo i więcej oczywiście mówię tu o studentach na kierunkach po których można co najwyżej łazienki pucować a nie uważać się za osobę z wyższym wykształceniem. Dużo jest też opcji znajomości. Znam tego i tego to będę kierownikiem dowódcą czy brygadzistą i taki będzie miał lepiej niż człowiek z fachem w ręku. Po ÓSME ZOBACZYCIE PO NOWYM ROKU JAK MINIMALNA KRAJOWA POLECI DO GÓRY BO BEDZIE 4200 BRUTTO TO W SKLEPIE CENY WYJADĄ 200 % I NIKT Z TYM NIC NIE ZROBI. Po DZIEWIĄTE jeżeli chcecie coś lepszego to w końcu ruszcie swoje (usunięte przez administratora) I JAZDA Z SZEFOSTWEM A NIE EEE PANIE PREZESIE MOGĘ DAĆ PANU BUZI MOGĘ BO UWIELBIAM PRACOWAĆ ZA 2800 MIESIĘCZNIE. JAZDA Z TAKIMI PRACODAWCAMI

@VII

Czy to oznacza, że nie jest to w żaden sposób zależne od stanowiska, na jakiej umowie by się pracowało? A co z jakimś stażem pracy? jeśli z rok przynajmniej będę pod firmą to co wtedy? Zwiększa to moje szanse na potencjalna stała współpracę? Trzeba się o nią ubiegać czy sami zaproponują?

Tak jak zostało wcześniej wspomniane praca przedstawiciela handlowego ds. rynku tradycyjnego to forma pracy zadaniowej. Zastanawiam się przy tym w jaki sposób oceniacie aktualne cele, które są stawiane? Czy z roku na rok znacznie rosną i czy są trudne do wyrobienia?

Robert Nowy wpis

Pracował ktoś z Państwa na stanowisku Agenta Handlowego ds. rynku tradycyjnego ? Czy jest to praca pod presją czasu ? Czy w 7-8 godzin da się zrealizować wizyty handlowej. Dziękuję za ewentualne odpowiedzi i Pozdrawiam

MerService Nowy wpis
@Robert

Szanowny Kandydacie, Praca na stanowisku Agenta handlowego jest pracą mobilną, realizowaną w trybie zadaniowym. Standardowy czas (usunięte przez administratora) dziennej to 8h. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą to zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy dodatkowych informacji (hr@oex.pl lub tel. 22 377 10 45). Pozdrawiamy, Dział HR

Podobne mam zapytanie o poprzednik o te całą presję czasu. Akurat Merchandiser mobilny ma dosłownie ja wpisaną ale raczej w kontekście motywacji. Na ile teraz jest ciężko z targetami w takim razie? w przypadku tej oferty ciężko o przedziały płacowe dlatego się zastanawiam, bo pisali wcześniej już o natłoku zadań, ale nie widzę szczegółów, bo o jakie konkretnie chodzi?

Aha ah

Należy dodać że stanowisko agenta handlowego to po prostu przedstawiciel handlowy który zarabia jak Merch mobilny a ma na głowie dokładnie to samo co PH w grupie Żywiec. A zarobki dużo mniejsze. Warto to mieć na uwadze.

Bruce Lee
@Aha ah

Ilość zadań dla ph/ah to jest porażka. Natłok informacji gdzie czesto jedno wyklucza drugie. Trasy nie do ogarnięcia, chyba że mamy pracować po 12 godzin. Miało być lepiej, jest gorzej. Nerwica nadchodzi.

Zuzanna
@Bruce Lee

Czyli w zasadzie to jakie zadania są przydzielane samym PH? Możecie napisać jaśniej żeby nie mieć już co do tego wątpliwości? Posiadam doświadczenie więc zastanawiam się czy mimo wszystko nie podołam? Czy są tu osoby o dłuższym stażu? maja lepsze warunki wyrobione?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Szukacz

Czy firma planuje rekrutować w najbliższym czasie merchandiserów mobilnych dla Grupy Żywiec w północnej części Polski?

A warunki dla analityka tez dalby ktoś rade przyrównać podobnie jak ktoś teraz niedawno opisał zakres zadań oraz wynagrodzenie agenta handlowego? w tym przypadku oferta pracy mogłaby być konkurencyjna? Chce aplikować, od paru dni szukają, jestem poczatkujący, jak wiec oceniacie dalszy rozwój?

MerService

Szanowny Kandydacie, Szukamy Młodszego analityka danych na okres zastępstwa (6 miesięcy). Oferujemy pracę w pełni zdalną, w oparciu o umowę o pracę. Przybliżony zakres obowiązków zawarty jest w ogłoszeniu o pracę, a wszelkich szczegółów chętnie udzielimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Dział HR

@MerService

Witam, a jak wygląda dalsza współpraca po wygaśnięciu tej umowy? Czy Pracodawca proponuje takiej osobie całkiem inne stanowisko? ludzie zazwyczaj zostają w firmie?

MerService

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zagwarantować dalszej współpracy (po okresie wskazanych 6 miesięcy). Sytuacja jest u nas dynamiczna i na pewno jeśli tylko będzie możliwość przedłużenia zatrudnienia będziemy o tym informować na bieżąco. Pozdrawiamy, Dział HR

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie MerService Sp. z o.o. jako Analityk. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

MerService

@Administrator, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem, celem przybliżenia oferty pracy (hr@oex.pl lub tel. 223771045). Pozdrawiamy, Dział HR

Firma sprzątająca

Zaczynając pracę na stanowisku mercha mobilnego w GŻ i podpisujac umowę wydaje się człowiekowi ,że jego obowiązki są takie jak dbanie o ekspozycje,cenówki,zawieszki,planogram w lodówce i dokładanie towaru nic bardziej mylnego, jak zaczyna pracować okazuje się że GŻ zrobiło sobie z merchów przedstawicieli handlowych za śmieszna wypłatę, w dodatku pod stała kontrolą SPH, którzy tak na prawdę nie są za nic odpowiedzialni na sklepie.Wieczne pretensje, wymagania i zarzucanie rzeczy, które nie są w interesie mercha.Powinna się zająć tym Inspekcja Pracy czy faktycznie obowiązki ,które są narzucane przez GŻ są adekwatne do tego stanowiska, ale to już winna Merservice ze nie potrafi postawić granicy i pozwala na jawne wykorzystywanie swoich pracowników ze strony Żywca i jego pseudoprzedstawicieli.Nikomu nie polecam tej pracy, ciężka praca fizyczna i psychiczna i wieczny bałagan na sklepach zrobiony przez organizacje i pracowników z GŻ, który merchowie mają posprzatać, bo niestety swoich ludzi nie potrafią zagonić do roboty.

Yo
@Firma sprzątająca

To przykre ale prawdziwe. Niektórzy kierownicy nigdy nie widzieli sph, myślą że my jesteśmy ph co nie jest dziwne.

@Yo

Dlaczego uważasz, że to tak w sumie nie jest dziwne? widzę właśnie ze na rynek tradycyjny do was szukają, niby dwa dni do końca ogłoszenia. Jak z tym macie, już w trakcie rozmowy są prowadzone czy dopiero teraz jak się zakończy oferta to wszystkich co się zgłosili biorą?

ELO

Kogo masz na myśli pisząc o tych umowach zleceniu? jakie stanowiska albo warunki? chodzi o to, że z rok temu już ktoś pytał o to czy zostały przyznane umowy o pracę. Czy tam nie padła odpowiedź, że chyba tak, skoro tylko kwotę ktoś odpisał? A po ile ludzie na tym zleceniu pracują? można to ująć na spokojnie w latach?

VII

Umowa zależy od tego kim jesteś. Jedni mają umowy o pracę, inni zleceniówki. (usunięte przez administratora) ten sam.

@VII

Chyba nie udało mi się podłapać tematu, kim jestem? W jakim sensie? Piszesz o stanowisku? jeśli chce mieć umowę o prace to jakie warunki musze spełniać? Trzeba przepracować trochę pod szyldem firmy?

Były pracownik merch

Pieniądze - żałosne, rok temu w lato był dodatek 400zl netto teraz go nie ma więc pomimo inflacji, zarabiasz mniej niż rok temu w wakacje o 400 zł???????? pensja z premia 3000 do reki Wymagania - robisz za przedstawiciela mercha itp, a i tak zawsze znajdzie się powód żeby się (usunięte przez administratora) obowiązków na 2stanowiska, każdy koordynator merchy którego znam mówi że jak ktoś przychodzi z tej firmy i opowiada o obowiązkach i płacy to jest w szoku. Przez to ciągła rotacja. Plusy auto służbowe którym możesz zrobić prywatnie 200km ????????????

Adamek
@Były pracownik merch

To prawda i z tego co słyszę jest co raz więcej chaosu informacyjnego, obowiązków i w sumie to ta praca potrafi wykończyć fizycznie i psychicznie. Przewiduje ze zrobi się zamieszanie medialne w tym temacie, nie tylko tu na stronce z opiniami….

Jdhd
@Były pracownik merch

Ciesz się że masz te dodatkowe km bo teraz np. w Herbapol u pH nie mają darmowych km. Za dodatkowy kilometr nie płaci się jakiejś wielkiej kwoty więc wszystko da się przeżyć. Z drugiej strony pracując jako kierowca w innej firmie nie masz auta do swojej dyspozycji 24/7.

Grażyna
@Jdhd

Nie płaci się wielkiej kwoty, to jaką? Cena paliwa plus ile? Też zwróciłam uwagę, że obecnie przedstawiciele nie miewają auta do dyspozycji prywatnie, nawet za dopłatą. Pierwszy raz widzę, takie rozwiązanie, dlatego pytam, bo nie mam pojęcia jakie to mogą być stawki. Na urlop da się pojechać bez ogłaszania upadłości? ;)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MerService Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Merch

Jest możliwość odbioru godzin, ale i tak musisz się z tego gęsto tłumaczyć.

Mm
@Merch

Od kiedy i jak? Wiedza ze pracujemy często po 9, 10 h i cisza ale jak raz skończysz 5 minut szybciej niż 8h to od razu alarm ze szkoda gadać.

Merch mobilny Żywiec

Olga
@Merch mobilny Żywiec

Na czym w takim razie polega te 85% pracy dokładanie? A czym jest pozostałe 15? Możesz wymienić obowiązki i jakie wynagrodzenie za to dostajesz?

mmmm
@Olga

merchendising egzekucja cen egzekucja innych założeń wynikających z warunków sieciowych poprawianie planogramow (lodowki, stojaki...) zamowienia / sprzedaz / sprzedaz pakietow sprawdzanie terminow waznosci / przeceny rozliczanie loterii zadania premiowe ustawianie i towarowanie nowych lodowek wedlug planogramu / wystawianie standow / przebudowa lub budowa ekspozycji raportowanie / ankiety na tablecie wykonywanie dokładnych zdjęć inne

Kajetanik99
@mmmm

@olga To i tak nie wszystkie obowiązki. Dochodzą kolejne a nic nie odchodzi. Psycha siada.

@Kajetanik99

Z tym ostatnim zdecydowanie przegięcie. Nakład zadań ponad ludzkie siły, a do tego nieprzyjemne komentarze jak nie dajesz rady..

Mała
@Porażka

I potwierdzasz, co pisał @Były pracownik merch, że wychodzi 3 000 na rękę? Toć to najniższa krajowa obecnie, a on pisał, że to jeszcze z premią, nie sama podstawa. Ej, ja nie wiem, czy to wgl legalne...

@Mała

Dosyć

Jeśli chcesz pracować za dwa stanowiska pracy na jednym etacie i słuchać jeszcze narzekanie ze się nie wyrabiasz a wypłatę odbierać za jedno stanowisko to polecam projekt Merch mobilny!

@Dosyć

Zgadzam się, pieniądze nie adekwatne do stresu i obowiazków

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie MerService Sp. z o.o. na stanowisku Merchandiser? 25 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

MerService

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy jako Merchandiser (mobilny). W skład wynagrodzenia wchodzi podstawa + premia, zależna od realizacji celów miesięcznych. Wszelkie szczegóły omawiane są podczas rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Dział HR

Chłopak z Miasta

Jestem zatrudniony, jako Merch w projekcie GŻ. Dla mnie dramatem jest częsta obsuwa w wypłacaniu wynagrodzenia. Gdy dzwonię do firmy, to słyszę, że nade mną jest koordynator regionalny i do niego mam zgłaszać swoje zapytania i problemy. Koordynator też zwróci się do ww Pani z tym samym pytaniem Serio??? Księgowa ma problem wytłumaczyć pracownikowi, co należy dosłać lub skorygować? Żart. Regularne cięcie godzin w projekcie GŻ przy zachowaniu stałych standardów. Podsumowując: stawki i koszty rosną, godziny w dół, czyli zarobki na stałym lub niższym poziomie. Wypłata może będzie na czas. Jednak z naciskiem na może. Rozumiem, że prezes i cały łańcuszek też wciąż nie dostali wypłaty skoro są takie problemy.

Joanna
@Chłopak z Miasta

No to faktycznie brzmi słabo. Z tymi opóźnieniami to tylko u ciebie tak wygląda czy masz jakieś info że inni mają podobne sytuacje? A w ogóle to z tym cięciem godzin jest jakaś szansa, że wszystko wróci do normy w najbliższym czasie?

Przedstawiciel handlowy

Nie polecam pracy jako do grupy Żywiec . Banda kłamców i naciągaczy

Majster
@Przedstawiciel handlowy

Popieram. Wyzyskiwacze i nic więcej. Obecnie unikać jak ognia tej "pracy". Przedstawiciele z Grupy Żywiec robią co chcą a Merservice każą tyrać do wieczora. PH siedzi po pół godziny w aucie rozmawiając przez telefon przy czym na punkcie jest 15 minut. Samowolka.

K
@Majster

Ale z tego co wiem to dostaliście wreszcie umowy o pracę czy to prawda ? Ile teraz zarabiacie na rękę ?

P
@K

K
@Majster

Zgadzam się jak najbardziej

WACO
@P

Starcza do pierwszego ? Zmieniłem pracę mam teraz 2x tyle .

Katarzyna
@WACO

A obowiązki dokładnie te same czy więcej roboty masz? I zastanawia mnie to 2,5 tys bo ktoś pisał o 3,6 z premią z tego co widziałam

Waco
@Katarzyna

Zmieniłem całkowicie branże przy aktualnych cenach mandatów praca zupełnie nie opłacalna. Pracując w ms nie było nawet trójki z przodu tylko studenci tyle wyciągają.

Katarzyna
@Waco

Poważnie nie było trójki? A orientujesz się w bieżących stawkach? Możliwe, żeby teraz od nowego roku wzrosły i dobiły chociaż tyle?

Jakich samochodów używa się w merservice ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia MerService Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Magda

Ty tak na serio? Ze wsi jesteś czy jak? Dziś telefon to 20 zł kosztów miesięcznie i rozmawiasz bez limitów. Czy to dla ciebie jest benefit? Dżizas....

Grażyna
@Magda

Niektórym zależy żeby mieć osobno telefon służbowy żeby w czasie prywatnym nie dostawać telefonów z pracy :) No a skoro już o benefitach mowa - widzę że wymieniają na stronie wśród nich szkolenia e-lerningowe. Kojarzysz czy to jakieś fajne szkolenia, które realnie wpływają na rozwój i awanse?

pani z śluńska

Zostaw merytoryczną opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MerService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MerService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MerService Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MerService Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MerService Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042