Opinie o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MerService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MerService Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Damian

Po co miesiac wysylaja godziny merch

Iza

W Internecie pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Według ogłoszenia firma oferuje umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia, jak to wygląda w rzeczywistości? Według jakich kryteriów przyznawana jest premia? Czy firma daje możliwość rozwoju zawodowego?

Barbara
@Iza

Nie polecam!!!! Jeśli chcesz dostawać kasę na czas i mieć premie taką na jaka zasługujesz to nie polecam... banda ważniaków siedzi na górze i ciągle albo coś się nie zgadza albo masz obciętą prenie i nikt nie umie powiedziec za co. Najgorsze akcje to audyty tam nigdy się nie dowiesz czy firna się z toba rozliczyła czy cię wydymała jak to ma w zwyczaju. Jeśli masz możliwośc lracy gdzie indziej to nie zawracaj sobie głowy.

Bolek
@Barbara

Było pracować normalnie to byś nie narzekała na nieprawidłowości w wypłacie

Rudka
@Iza

Pojęcie rozwoju zawodowego w tej firmie nieisnieje. Za to życie na granicy i w ciąłym stresie spowodowanym pracą, która jest niestabilna. Prawda jest taka, że mało kto w tej firmie ma umowę o pracę, są to przypadki jednostkowe. O wypowiedzeniu umowy możesz dowiedzieć się w każdej chwili w najmniej oczekiwanym dla Ciebie momencie. Jeśli chodzi o przedstawicieli to żadko, który się sprawdza, za wyjątkiem osób, które miały już doświadczenie w tej branży.

Lolek
@Bolek

dobrze, że Ty dobrze pracujesz. Ta Pani nie nalicza sobie wynagrodzenia tylko kordynator. iestety może to być osoba, która nie ma wiedzy finansowo-księgowej i nie wykazuje się skrupulatnością, błędy są na porządku dziennym. W obowiązku koordynatora jest przekazanie obowiązujących zasad i wszelkich informacji swojemu merchowi. Niestety tak nie jest.

@Rudka

Jak to się mówi w ms "oby do piątku"

Firma nie wypłaciła wynagrodzenia, prośby o rozwiazanie sprawy z koordynatorem nic nie wnoszą, kontakt z firmą tragiczny. Pomimo dotrzymania terminu oddania raportu ( termin z umowy podpisanej z firmą). Od października nie otrzymałam wypłaty.

Robert

Organizują jakieś wydarzenia firmowe?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Mery

Jaki jest okres wypowiedzenia umowy ? Pracuje jako merch

Leszek
@Mery

Przepraszam, że zapytam, ale, czy mógłbyś napisać, dlaczego zapytałeś o okres wypowiedzenia? Mam nadzieję, że nie zamierzasz odchodzić i składać wypowiedzenia.

Mery
@Leszek

Tak właśnie zamierzam się zwolnić bo znalazłam inna pracę

Effaaa

Merservice to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam i pracuje nadal, to bardzo kompetentny zespół , z którymi współpraca układa się znakomicie. Moje sugestie dla MerService Sp. z o.o.: Firma znakomita Lubię atmosferę w MerService Sp. z o.o. za: Najbardziej podoba mi się współpraca , lojalność , zawsze można liczyć na pomoc

Lolo
@Effaaa

Nie bądź śmieszna, kontakt z tą firmą graniczy z cudem, jeśli nie wierzysz to spróbuj sama 226428312

Iza

@edis zadaję pytania, aby doprecyzować wypowiedzi na forum, bo jestem jego moderatorem. Komentarze powinny być rzeczowe i merytoryczne, dzięki temu użytkownicy mogą dowiedzieć się jak najwięcej o sytuacji w firmie. W związku z tym, mógłbyś napisać jak duże są opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń? Jak firma tłumaczy taki stan rzeczy? Jest to sytuacja przejściowa, czy trwa to od dłuższego czasu? Takie informacje są ważną wskazówką przy poszukiwaniu pracy.

@Iza

Wypłata wynagrodzeń zależy tak naprawdę od samych merchy. Muszą oni przesłać w odpowiednim terminie karty pracy oraz oświadczenia. Jeżeli tego nie robią to proszę się nie dziwić, że są opóźnienia.

Mateusz
@Tomek

Szkoda ze platforma którą udostępnia merservice nie działa, i karty które są wysyłane nigdzie nie trafiają!

@Tomek

Szkoda że platforma przez którą wysyła się karty pracy i oświadczenia nie dziala! Trzeba wysyłać po kilka razy i modlić się żeby tym razem doszła. Jeżeli nie ma.to wypłata przekładają na kolejny termin. Tak może być w nieskończoność.

Była pracownica
@Iza

Ja pracowałam dwa miesiące z czego na wypłatę czekałam trzy miesiące a ponadto wpisali mi na zaświadczeniu ze pracowałam tylko tydzień i wgl nie byłam ubezpieczona . Zero kontaktu Z pracodawcą nawet w trakcie trwania umowy , tylko w pierwsze dni

Filip

Dobry pracownik nie ma problemów w firmie. !

Krzyeikke
@Filip

Dobry to taki, który będzie pracował ponad 40h w tyg w terenie i później kilka godzin w domu prawda ? Firma nie warta nawet komentowania. Cała jej struktura to jedna wielka bańka mydlana.

@Filip

dobry pracownik nie upomni sie o wypłate ,przeciez nie wypada :)

Filip
@Filip

Dobry pracownik wieje z takiej firmy jak najdalej.!

mermer
@Filip

Dobrze piszesz ze względu na powinowactwa z kluczowym klientem ms.

Krzysztof
@Krzyeikke

Prawda!!!

Iza

@Mateusz a czy zgłaszałeś problem z niedziałającą platformą do działu, który jest odpowiedzialny za rozliczanie kart pracy? Jak często ten problem się pojawia? Masz wiedzę czy dotyczy on również innych pracowników? A poza tym chciałam dopytać, jak oceniasz atmosferę panującą w firmie i relacje między pracownikami?

@Iza

Karty pracy oraz oświadczenia nie przechodzą przez waszą śmieszną platformę regularnie!!! Miesiąc w miesiąc są problemy z wynagrodzeniem! Wymaga się utrzymywania standardów, raportów itp, a w zamian wynagrodzenie co chwilę przekładane na inny termin.. Ta firma to parodia, a bu.... panujący w biurze to skandal.

Darek

Pracownicy bardzo intensywnie pracują co najmniej 8 godzin dziennie, mimo to wciąż dochodzą nowe projekty. Jest bardzo duża rotacja pracowników - ludzie sami odchodzą lub są zwalniani. Atmosfera: totalny chaos organizacyjny, komunikacyjny, wymaganie od pracowników zawrotnego tempa(usunięte przez administratora) Zarobki: zbyt niskie jak na wymagania,(usunięte przez administratora) To wszystko wpływa na jakość usług, odbija się na finalnych Klientach firmy. Moje sugestie dla MerService Sp. z o.o.: Pracownicy bardzo intensywnie pracują co najmniej 8 godzin dziennie, mimo to wciąż dochodzą nowe projekty. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Atmosfera: chaos organizacyjny, komunikacyjny, wymaganie od pracowników zawrotnego tempa, wyzysk pracowników. Zarobki: zbyt niskie jak na wymagania, a także ilość przepracowanych godzin (za nadgodziny nie otrzymasz wynagrodzenia!) To wszystko wpływa na jakość usług, odbija się na finalnych Klientach firmy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Postawić na JAKOŚĆ a nie na ILOŚĆ. Prezes powinien codziennie przez 8 godzin przebywać razem z pracownikami swojego biura - integrować się z nimi (jak to robi jego pan z Cursora) i wyrobić własną opinię na temat swoich pracowników. Wtedy będzie mógł właściwie zarządzać swoimi ludźmi. TO LUDZIE TWORZĄ FIRMĘ.

@Darek

Mam jeszcze pytanie odnośnie warunków zatrudnienia. Czy MerService oferuje dodatki pozapłacowe, do podstawowego wynagrodzenia? Mam na myśli na przykład prywatną opiekę medyczną lub dofinansowanie do karty sportowej. Dla wielu osób są to atrakcyjne bonusy i z pewnością chętnie dowiedzą się czy mogą się ich spodziewać w tej firmie.

Iza

@magda rozumiem, że również pracujesz bądź pracowałaś w MerService. Czy wobec tego, mogłabyś się podzielić z nami spostrzeżeniami odnośnie pracy w tej firmie? Każda opinia z pierwszej ręki będzie cenna dla osób, które zaglądają na forum i chcą poznać realia.

magda

Maks skoro Twoje ambicje są takie rzeczy pracowac w takim miejscu jak MS to rzeczywiście w Twoje ambicje są na wysokim poziomie.

Może ktoś powiedzieć coś na temat pracy koordynator regionalny ?? Jaka podstawa, jak z samochodem, wypłata na czas ?? z góry dziękuje za odpowiedź.

@Adam

Praca jako koordynator zależy od terenu w jakim działasz, czasem jest łatwo a czasem serio trzeba się napracować Początki są trudne ale jak sobie ułożysz pracę na spokojnie możesz wyrabiać się w 8h pracy(albo i mniej) Kasa zależy od ilości projektów, ilości wizyt na regionie itp średnio można wyjąć koło 3k netto(podstawa plus kasa za wizyty, premie za poszczególne rzeczy) auto zależy też od przydziału ale zazwyczaj jest to Skoda fabia 1.2 90 w gazie/ do użytku prywatnego. Wypłata jak najbardziej na czas Na jaki region startujesz?

Ewan
@Paweł

Pracowałem w tej firmie blisko 2 lata i napewno nowy koordynator nie zarobi więcej jak 2200 zł. Nie ma opcji ze dostanie 100% premii za każdy projekt. Wprowadzasz kogoś w błąd, zapomniałeś wspomnieć, ze do użytku prywatnego jest auto w wymiarze około 150 km na miesiąc, reszta jest potrącana i w autach są gps i jesteś sprawdzany non stop. Jeśli wyjdzie, ze się obijasz wylatujesz ???? mało prawdopodobna praca 8 godzin ze względu na dochodzące nowe projekty.

Mateusz
@Paweł

Praca 24 godziny na dobę, zero czasu wolnego! Wiecznie tylko nowe obowiązki w ramach oczywiście cały czas tej samej pensji! Nie polecam.

Iza

@Kasia co byś zmieniła w sposobie traktowania pracownika, aby praca w MerService była dla Ciebie satysfakcjonująca? Czy możesz napisać konkretniej, dlaczego uważasz tą firmę za nieporozumienie? To stwierdzenie jest bardzo ogólne, jeżeli napiszesz więcej konkretów, osobom zainteresowanym pracą tam będzie łatwiej wyrobić sobie opinię.

Firma merservice to jedno wielkie nieporozumienie... bałagan tak naprawdę we wszystkim.. co chwila zmiany. Unikać szerokim łukiem czegos co nazywa się merservice! Zarobki, sposób traktowania pracownika i cała reszta to jedno wielkie dno.

edis

IZA ewidentnie widać, że robisz firmie "dobrze". Zamiast zadawać pytania i przytaczać cytaty z KP lepiej weź się do roboty. Nie dostajemy na czas wynagrodzenia a w ostatnim czasie to już porażka. Nasi Koordynatorzy cały czas zmieniają się. Pracujemy za marne grosze wykładając towar na półki. Myślę, że wiele osób podzieli moje zdanie.

error
@edis

jakoś osoby bez wcześniejszego doświadczenia muszą się utrzymać :D

Iza

@śmieciarka dziękuję za rozjaśnienie sytuacji. Mam jeszcze jedno pytanie. Wspominasz o mobbingu, a jest to mocny zarzut. Kodeks Pracy definiuje to przestępstwo jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy byłaś w MerService świadkiem takiego traktowania zatrudnionych osób?

Iza

@edis na jaki okres czasu podpisywana jest umowa zlecenie z MerService? Czy w firmie występuje duża rotacja? Są jakieś premie do podstawowego wynagrodzenia? Co sprawia, że atmosfera jest słaba? Jakie są relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi? Odpowiedzi na te pytania będą cenne dla osób, które rozważają wysłanie tam swojego cv.

śmieciarka
@Iza

Zależy od stanowiska, raczej 1 umowa na 3 miesiące. Rotacja jest non stop -(usunięte przez administratora) Premie? hmm przykładowo decydujesz się na 2200 zl to przy UoP - jakieś 300 zł to premia jak nie wykonasz zadań premiowych albo popełnisz maly błąd dostajesz 1800 zł :) presja czasu(usunięte przez administratora) rywalizacja(usunięte przez administratora)

Niki

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki płac?

plys
@Niki

zależy od stanowiska...

:))))))))))

Szczerze nie polecam!!! Podstawa 1000zl...roboty co chwile dokładają, wyciskają z człowieka ile się da i tak wiecznie niezadowoleni. Organizuja konkursy wewnętrzne ty stajesz na głowie żeby wyrobić target zamowione standy nie dojeżdżają na punkt w terminie wiec kasy nie dostajesz...w bazie klientów są sklepy na które agent handlowy ma zakaz wstępu !!!!! Jakieś potajemne robienie ankiet na punktach hdzie masz siedzieć 1h!!! W administracji jeden wielki (usunięte przez administratora) nigdy się o nic nie można doprosić. Śmiech na sali dajcie sobie spokoj

:)))))))
@:))))))))))

Ahhh I oczzywiscie TYLKO i wyłącznie umowa ZLECENIE

Zostaw merytoryczną opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MerService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MerService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MerService Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MerService Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MerService Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MerService Sp. z o.o.