Opinie o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Cześć, a tutaj na magazyn to biorą jeszcze ludzi? Oferty mi się nie wyświetlały, a po wpisach widzę, że komentowano już dawniejsze warunki. faktycznie już kiedyś 4 tys się w nim zarabiało? Teraz na jaki średni zarobek można się nastawiać?

@Kazik

Jakie są mimo wszystko zasady tej nadwyżki? Myślę o kolejnym wzrośnie stawki minimalnej. Czy to wtedy jest dorównywane jak należy z taką samą „górką”?

Agacia

Witam, czy te wskazane godziny odnośnie pytania o podwyżkę od 7 do 15 obowiązują także laborantów? Nie ma nadgodzin? Upewniam się, ponieważ widziałam dawniejsza ofertę pracy na to stanowisko i chciałabym zorientować się w szczegółach. Czy ktoś teraz pracuje i opisałby mi środowisko pracy? jakie są przy tym zarobki?

Czytelnik

Gdy się czyta całe te forum dyskusyjne nic nie zacheca do pracy tutaj.

Ooo

Jeśli to prawda, to z jakich przyczyn w tym niedawnym ogłoszeniu piszą o widełkach do 4550 zł? w opisie zawarta jest podstawa, premia wynikowa i dodatek zmianowy a także nadgodziny. Więc będzie jeszcze więcej jakby ktoś pracował na pełnych obrotach?

Krotki
@Ooo

4150-4550,tak jest napisane, 4550 brutto dostanie lub nie specjalista,a nie nowoprzyjety. Magazynierzy uczekaja z Warsaw jak szczury z tonacego statkuPracodawca

Klakier
@Ooo

Nie chwal,jak nie wiesz, Więcej dostaniesz na produkcji,na magazynie tego nie ma i nie będzie, dlatego uczekaja..A pisać i obiecywać mogą nawet Cadillaca z napędem atomowym.Pracodawca

Kaśka
@Krotki

I co dalej z takim specjalistą? Jeśli dostanie ten górny próg na start to po dłuższym stażu do jakich kwot może dojść? To samo zastanawia mnie względem osoby poczatkującej, po jakim czasie pracy przyznają ten wyższy próg?

Kazik Nowy wpis
@Kaśka

Nie będzie dłuższego stażu.Większość ucieka po dwóch trzech miesiącach.Więc pozostaje najniższa krajowa i solidny stres.

@Kazik

„nie będzie” czy po prostu jeszcze nie było? to jak ogólnie wygląda tutaj kwestia podwyżek stażowych na innych także stanowiskach? W jaki sposób doceniani są starsi pracownicy?

Kazik Nowy wpis

Nie było i nie będzie.Po latach minimalna,zupełnie nie odczuwalna nadwyżka nad najniższej krajowej....jeśli petent wytrzyma aż tyle,a zwykle nie wytrzymują

@Kazik

Czy w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. są szkolenia zewnętrzne?

Dzień dobry.Widziałem ogłoszenie dotyczące pracy w tej firmie jako księgowy.Czy są jakieś dobre opinie na temat tego działu.Niestety zamieszczone tutaj wpisy są tylko opiniami na temat produkcji.Bede wdzięczny za odpowiedzi.

Czy nowo zatrudnione osoby w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. kandydat na stanowisko Operator wtryskarek ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Konko S.A.

Ktoś pisał o tym, że czytając bieżące opinie nie jest zachęcony do pracy, mnie jednak wpadło w oko ogłoszenie dla wsparcia produkcji na zleceniu. czy ktoś robił tak na dorywczego i miałby zdanie? Potrzebuje na jakiś czas dorobić, a do zakładu mam blisko. Jedna Pani już pytała o nadgodziny, tutaj piszą o dwóch zmianach, można je brać czy nie?

Czy tutaj wprost zasugerowano podziękowanie za współpracę? Z jakich powodów, co jest przyczyną? zwłaszcza na początku wobec osób nowych? Kto je wdraża i jak w praktyce są szkolone?

Były

Uczysz się przez terror.Nikt nic nie tłumaczy.

Agacia

kolejny naiwny
@Agacia

Pracodawca nie płaci w terminie!!!! Firma skrajnie nie solidna. Jeśli nie wierzi Pani,można próbować.

Golonko
@Agacia

Jasne,że można ubiegać się po godzinach. Wystarczy zostawić pisemko z żądaniami w skrzyneczce pod gabinetem prezesowej, a odpowiedż przyjdzie rychło: Nieeeee! Tymczasem trzeba się cieszyć jeśli wypłata w ogóle będzie,bo firma nie płaci jednemu,drugiemu ...no i Tobie,być może...

Zdziwiony
@Golonko

Dlaczego firma nie płaci pracownikom????? Skąd takie informacje????? Jest sporo ogłoszeń na różnych stronach z tego przedsiębiorstwa. To znaczy ze nie ma szans na jakiekolwiek dodatki?????

Zdziwisz się jak przjdziesz
@Zdziwiony

Jeżeli jest tyle ogłoszen,to znaczy że pracownicy uczekają przy pierwszej okazji. Przyjdzie nowy,zakosztuje ten miód,opóżnią mu wypłatę i nast. dnia go nie ma. Dodatki są. 1.Uśmiech prezesa. 2.Benefit o wartości 40zł w postaci nie sprzedanych towarów 3.....no i tyle.

Ciekawy jak inni
@Zdziwisz się jak przjdziesz

Skoro taka sytuacja w firmie to pracują tam tylko nowe osoby?nie ma nikogo kto pracuje dłużej?a jeśli jest to jak podchodzi do takiej sytuacji?ciekawi mnie to ponieważ informacje są sprzeczne na tym forum apropo tej firmy.i tutaj rodzi sie pytanie czy warto tam składać cv?

Czytelnik

Gdy się czyta całe te forum dyskusyjne nic nie zacheca do pracy tutaj.

Co jaki czas w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. można ubiegać się o podwyżkę?

Petent

Od poniedziałku do piątko w godzinach od 7 do 15. I już więcej nie pytaj.

Kamila

Nie polecam! Firma już na etapie rekrutacji pokazała swój brak profesjonalizmu i brak szacunku do kandydatów ubiegających się o pracę. Dodatkowo pracownicy tej firmy nie komunikują się między sobą. Ewidentnie brakuje tam osoby od HR. Jeśli można kogoś zniechęcić do pracy w tej firmie już na etapie rekrutacji to strach pomyśleć co tam się dzieje po zatrudnieniu.

Też z rekrutacji
@Kamila

Kamila czy możesz rozwinąć bardziej te uwagi o których napisałaś?Na czym polegał brak profesjonalizmu i szacunku?W jakim względzie pracownicy się nie komunikują?Bardzo ogólnie to nazwałaś.Może Twoje wyjaśnienie pomoże innym zrozumieć co miałaś na myśli.Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Co jaki czas w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. można ubiegać się o podwyżkę?

Aż tak ciężko? Nawet takich indywidualnych nie ma? Jak się pójdzie samemu i zawnioskuje? Co odpowiadają że nie dają? Bo jakieś argumenty chyba muszą mieć, nie?

CWP(Cichy Wielb. Prezesowej)
@Marta

Indywidualne czy zbiorowe-bez różnicy. Pracownicy zwykły,nie górnicy. Jak się czegoś nie podoba. Brama czeka jak ozdoba. Każde zbędne jest łażenie Bo podwyżka jest marzenie.

Durak

Zawsze można, najwyżej się usłyszy że dostanie się 1000zł jednorazowej odprawy w nagrode bez możliwości powrotu do zakładu jak coś nie pasuje.

Ślunsk

Jaką podwyżkę? Oni tam leanem przesiąknięci do szpiku kości. Oszczędności to myśl przewodnia tego zakładu. Jak się słucha czasem tych wywodów to sama mam ochotę wyjąc z portfela i im 50 zł dać.

Halowy/a defraudant
@Ślunsk

...no tak.Może oszczędzają na nową hale.Pobrali unijne fundusze,a hali jak nie było tak nie ma.Klamory z linii wywieżli i pewnie już do niczego się nie nadają.Tylko czekać aż się ktoś kapnie i skończy się ten lean

Czy kwota 4400 to dobra stawka w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Mister Finansów

Firma,która się stacza powoli na (usunięte przez administratora),a póżniej będzie ryła to (usunięte przez administratora), da najwyżej najniższa krajowa plus bonusik na urodziny w postaci produktów,których nikt nie chce kupić(o wartości cale 40zł.). Ale spoko,w przyszłym roku najniższa ma wynieść te 4000 i 4400 w lipcu. Więc bogaćmy się nadzieją.Tymczasem spieszmy się kochać współpracowników,bo szybko odchodzą z firmy...

Ciekawa

Ciekawe za ile tygodni? Może to stawka za 5 tygodni?;)

@Mister Finansów

Coś Ci się chyba pomyliło, 3490brutto od nowego roku, a od lipca 3600 brutto

Górski

Ale Prezesowa zapewni ''górkę'' i będzie 4000,czyż nie,Pani Prezes? Stać nas na to...jako że jesteśmy liderem w produkcji aerozoli w 2024 roku.Mamy swoje ambycje.

Witam.Jak wygląda praca na magazynie? Czy da się zarobić 4tys. na rękę?

Zapomnij o takich zarobkach w tej firmie. Nawet z pracującymi wszystkimi sobotami. Najniższa krajowa albo troche powyżej, jeśli masz umowe o prace to gratis ekstra kawa i herbata

Bogdan

W ogóle z tego co wyczytałem, trudno tam liczyć na rozwój, czy awans? Teraz zamieścili ogłoszenie na dyrektora eksportu (sprzedawcę) z podaną kwotą zarobków "od 3010 zł brutto". Nic nie wspomniano o premiach, co jest dziwne, jeśli chodzi o stanowisko handlowe z dwoma językami obcymi. Na co dobrego można jeszcze liczyć w firmie, oprócz kawy i herbaty?

Taka ona
@Bogdan

To zwykły handlowiec. Pensja jak w zwykłej spozywce, tylko brak budżetu i narzędzi, flota słabizna i oszczędzanie na wszystkim. Ciagle reklamacje, premie raczej nierealne a jeśli, to malutkie. Pracy ponoć dużo nie ma, ale bałagan organizacyjny. Produkty raczej mało chodliwe.

D

Patrze na tzw. magazynierów i chce mi się śmiać.Kierownik i zastępca non stop na palarni,razem.Jeden z magazynierów z rękami w kieszeni łazy nietomny po zakładzie,drugi(usunięte przez administratora) udaje specialistę mając zasadnicze zawodowe,a reszta z nałogami siedzi na Robotniczą,jak najdalej od Centrali. Czy na pewno chcesz dolączyć do tej grupy,nawet za 4 tys.,które i tak nigdy nie dostaniesz.Problemy,uzieranie się ze wszystkimi,nie warto. To wbrew pozorom jest ciezki kawałek chleba,świadome żle opłacany przez wiecznie uśmiechniętego Prezesa.

Git
@D

Jak gora udaje, ze płaci, magazyn udaje, ze pracuje.

Desperado
@Git

Kiedyś jeden z magazynierów powiediał,że do pracy na Magazyn zatrudnia nawet więżnia na przepustce,w trybie natychmiastowym. Mówi Wam to coś?

Napoleon
@D

Rzetelna

Więzien z Alcatraz
@Desperado

Zgłoszę sie niebawiem

Wieżien z Alcatraz
@Desperado

Zgłoszę się wkrótce.Po apelacji.

Oczywiście, ale za dwa miesiące. A tak serio najniższa krajowa, albo niewiele powyżej. Nie warto

niewiele powyżej? a ta górka to z czego konkretnie może w takim razie wynikać? i ciekawa bym była w takim razie innych powodów dla których ludzie by się tu zatrudniali, bo dla stawki to nie bardzo? Ty czemu pracowałeś i jak długo?

Tyle w temacie górki
@Ewa

Szanowna Pani Prezes.Dajmy spokój.Przecież chłopak przyszedl nabyć pewne umiętności,które posłużą jako odskocznia do lepszej pracy,która Wats nie oferuje.Zamiast tego ciągły stres,zamieszanie,niepewność,użieranie sie ze wszystkim,codzienna szarpanina i za co i w imie czego? Wątpliwe ''prezenty,rosnące wymagania,pretensje.Podziękowania za zaangażowanie? Nie zastanowiła się Pani dlaczego jest taka rotacja,nie tylko na Magazynie.Tak jak inny powyżej napisal ''Wats przyjmie nawet więżnia na przepustce'',wykszstałcenie nie ważne, n.p. Dział Kontroli,porzeczka spadła śmiem twierdzić bardzo nisko.Magazyn-trzech kierowników(zajmujacych się buchalteria) i trzech roboli.Wktrótce być może zostaną tylko ''kierownicy''(Trzech króli... królowie palarni ). Wewnęrzna rekrutacja nadchodzi,poprzeczka obniżona do granicy minimalnej,albo w ogóle jej brak.Wystarczy czytać i pisać,ale nie koniecznie. Zakład nie spełnia elementarne wymogi bezpieczęstwa PP i higieny(a produkuje wyroby aptekarskie),brak odpowiednej wentylacji bo można się udusić w oparach trujących(wiem co mówie,bo kilka osób zasłabło),zdezelowane samochody dostawcze.Tylko kwestia czasu kiedy ktoś wpadnie w odwiedziny.Dowodem są audyty,kiedy firma się zamyka szczelnie żeby audytor czegoś nie podpatrzyl. Więc,proszę nie opowiadać o ''górki'',bo jej poprostu nie ma,albo jak coś takiego jest,to można go nazwać ''koci łeb'',jak wyboje na drogach,więcej drażni,niż cieszy

Ktoś pracował jako Magazynier w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

żubr

Jeśli sie jest alkoholikiem bez pomysłu na życie i chamem to jak najbardziej bo do tej pory z może dwoma-trzema wyjatkami przez ostatnich dobre kilkanaście lat to sami alkoholicy i chamy na tym stanowisku byli i są co jeszcze w pracy śmierdzą nie raz wódką a na magazynie w półce przy biurku sami nie raz sie chwalili że maja wódke i ci na zakładzie i ci na robotniczej co z hali tam zostali przeniesieni to jakaś (usunięte przez administratora) a potem dziwiom sie że w blaszak któryś wjechał pijany czy tam w czyjeś auto to dobrze że kogoś po pijaku nie rozjechali a jakby bhpowiec sie zainteresował choć troche czy ktoś z biór to codzienie alkomatem jakby sprawdzali magazynierów i niektórych na hali to by alkomat aż piszczał co chwile że ktoś pił no ale wtedy by nie było komu robić to nic z tego by se nie zrobili pewnie.

Eee

Jak się pracuje w biurze w Wats? Szukają kogoś do marketingu sprzedaży? Ile można wyciągnąć na rękę, czy jest służbowe auto? Jeśli tak, czy do użytku prywatnego?

@Eee

Tak i prywatny helikopter też dają.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Tata

Firma na pozór duża, jednak zarządzana bez pomysłu i wizji. Głównym motywem przewodnim jest myśl o redukcji kosztów na każdym możliwym etapie. Produkty nie są tanie, jednak jakość made in china, do tego wieczne reklamacje i zmiany.

@Tata

kto tak z ciekawości ma tu wpływu jeśli o zarządzanie chodzi, jedynie szefostwo czy są jeszcze jakieś inne wspierające to stanowiska?

Aplikowaliście na stanowisko Ustawiacz w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Jasiu Śmietana

Ale kogo mam ustawiać? Chciał bym się ustawić w wygodnym,zacisznym kącie,by zasilić puste konto. Za odpowiednią sumę co miesięcznie,ustawie wszystko bardzo zręcznie. Za ''dobre słowo'' nie pracuje,od razu firmie podziękuję.

Fee.

Sami ustawiacze tam a robić nie ma komu.

@Fee.

w jakim kontekście nie ma komu? pracy za mało nagle czy ludzie nie są zbytnio zmobilizowani? czym tu ich motywują do pracy?

@Ewa

Kawa,cukier,herbata-za mała to aprobata. Wypłata to najniższa krajowa-nie warto niszczyć se zdrowia. Tak ja rozumiem to Ewuniu droga Niech dla niektórych to będzie przestroga.

Grażyna
@Jasiu Śmietana

Jasiu, a negocjować tej najniższej nie można? Żadnych szans na premie / podwyżki nie ma jeśli ktoś się stara?

@Grażyna

Jeśli da się coś ''ustrzyknąć '',Grażyneczko, to naprawdę nic nie warte deczko. Można się targować jak w Będzinie, i tak najniższa stawka nie ominie. Bowiem władza twarda jest jak orzech włoski każdy niech wyciągnie swoje wnioski.

katowiczanka

dokładnie pracowałam tam nie polecam !te kobiety są okropne fałszywe i tak wszystko potrafią ,a robią to co tylko im pasuje ,drą się i zachowują jakby wszystko potrafiły od początku ,a same nie potrafią ..brygadzista ma w nosie wszystko ,a ludzie robią co chcą żałosne

Durak
@katowiczanka

No niestety tak bywa szczególnie te wszystkie Jolki Wiolki Magdy Haliny czy jakie tam Janki co wyżej "robią" niż mają (usunięte przez administratora) zarozumiałe mają kółka za umiejętności a i tak co chwile je trzeba wyręczać bo nic nie umiom i za to kase biorom, ale do uczenia innych jak i co mają robić to pierwsze są a potem za plecami obgadać że ktoś nic nie umi a same nie lepsze.

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów w Mysłowice. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

absztyfikant

Kto się zwolnil?

zakręcona

Pracowałam przez jakiś czas ,nie polecam ,totalny (usunięte przez administratora) każdy robi co chce ,czegoś nie wiesz a,zapytasz wielkie halo ,ze pytasz przecież ”“powinnaś wiedzieć i potrafić my umiałyśmy już 3dnia” ;)jeden pan brygadzista totalnie ogrania .strach o cokolwiek pytać ,żenada powinni zastanowić się nad stałymi pracownikami którzy są mega totalnie beznadziejni i nie sa chętni do pomocy ,wręcz ich cieszy ,ze nie potrafisz ..

Smar wars
@zakręcona

Bo produkcja to nie gwiezdne wojny. Tam jest specyficznie.

zmyślony
@Smar wars

co ty piszesz za głupoty człowieku wez się zastanów ,jezeli ktoś przychodzi do pracy to po żeby się nauczyć czegoś ,a nie słuchać (usunięte przez administratora) komentarzy ,ze ktoś już to potrafił co kogo to obchodzi ?!kierownik nic nie wie o swoich pracownikach jacy są ,brak słów

Czy praca w firmie Wats (produkcja,magazyn,nastawnia,),ma znamiona pracy szkodliwej? Jeśli tak,czy został ten fakt zgłoszony do odpowiednych instytucji? Jeśli nie,może czas najwyższy,żeby zapytać czy praca w biurze,jest równorzędna z pracą z chemikaliami, żrącymi substancjami i czy odprowadzana jest odpowiednia składka do ZUS,ale nie Prezesa lub Prezesowej,tylko tam,gdzie trzeba,powolując się na istniejącymi przepisami.

Nie polecam, najniższa krajowa, złe zarządzanie, oszczędności na każdym najmniejszym kroku.

Zostaw merytoryczną opinię o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. - Mysłowice

• Jak się pracuje w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.