Opinie o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Kandydat

Witam.Jak wygląda praca na magazynie? Czy da się zarobić 4tys. na rękę?

Aplikowaliście na stanowisko Ustawiacz w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Czy kwota 4400 to dobra stawka w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Mister Finansów
@Administrator

Firma,która się stacza powoli na (usunięte przez administratora),a póżniej będzie ryła to (usunięte przez administratora), da najwyżej najniższa krajowa plus bonusik na urodziny w postaci produktów,których nikt nie chce kupić(o wartości cale 40zł.). Ale spoko,w przyszłym roku najniższa ma wynieść te 4000 i 4400 w lipcu. Więc bogaćmy się nadzieją.Tymczasem spieszmy się kochać współpracowników,bo szybko odchodzą z firmy...

Ciekawa
@Administrator

Ciekawe za ile tygodni? Może to stawka za 5 tygodni?;)

@Mister Finansów

Coś Ci się chyba pomyliło, 3490brutto od nowego roku, a od lipca 3600 brutto

Górski Nowy wpis
@Były pracownik

Ale Prezesowa zapewni ''górkę'' i będzie 4000,czyż nie,Pani Prezes? Stać nas na to...jako że jesteśmy liderem w produkcji aerozoli w 2024 roku.Mamy swoje ambycje.

Kandydat

Witam.Jak wygląda praca na magazynie? Czy da się zarobić 4tys. na rękę?

@Pytanie

Zapomnij o takich zarobkach w tej firmie. Nawet z pracującymi wszystkimi sobotami. Najniższa krajowa albo troche powyżej, jeśli masz umowe o prace to gratis ekstra kawa i herbata

Bogdan
@Były pracownik

W ogóle z tego co wyczytałem, trudno tam liczyć na rozwój, czy awans? Teraz zamieścili ogłoszenie na dyrektora eksportu (sprzedawcę) z podaną kwotą zarobków "od 3010 zł brutto". Nic nie wspomniano o premiach, co jest dziwne, jeśli chodzi o stanowisko handlowe z dwoma językami obcymi. Na co dobrego można jeszcze liczyć w firmie, oprócz kawy i herbaty?

Taka ona
@Bogdan

To zwykły handlowiec. Pensja jak w zwykłej spozywce, tylko brak budżetu i narzędzi, flota słabizna i oszczędzanie na wszystkim. Ciagle reklamacje, premie raczej nierealne a jeśli, to malutkie. Pracy ponoć dużo nie ma, ale bałagan organizacyjny. Produkty raczej mało chodliwe.

D
@Pytanie

Patrze na tzw. magazynierów i chce mi się śmiać.Kierownik i zastępca non stop na palarni,razem.Jeden z magazynierów z rękami w kieszeni łazy nietomny po zakładzie,drugi(usunięte przez administratora) udaje specialistę mając zasadnicze zawodowe,a reszta z nałogami siedzi na Robotniczą,jak najdalej od Centrali. Czy na pewno chcesz dolączyć do tej grupy,nawet za 4 tys.,które i tak nigdy nie dostaniesz.Problemy,uzieranie się ze wszystkimi,nie warto. To wbrew pozorom jest ciezki kawałek chleba,świadome żle opłacany przez wiecznie uśmiechniętego Prezesa.

Git
@D

Jak gora udaje, ze płaci, magazyn udaje, ze pracuje.

Desperado
@Git

Kiedyś jeden z magazynierów powiediał,że do pracy na Magazyn zatrudnia nawet więżnia na przepustce,w trybie natychmiastowym. Mówi Wam to coś?

Napoleon
@D

Rzetelna

Więzien z Alcatraz
@Desperado

Zgłoszę sie niebawiem

Wieżien z Alcatraz
@Desperado

Zgłoszę się wkrótce.Po apelacji.

@Pytanie

Oczywiście, ale za dwa miesiące. A tak serio najniższa krajowa, albo niewiele powyżej. Nie warto

Ewa Nowy wpis
@Były pracownik

niewiele powyżej? a ta górka to z czego konkretnie może w takim razie wynikać? i ciekawa bym była w takim razie innych powodów dla których ludzie by się tu zatrudniali, bo dla stawki to nie bardzo? Ty czemu pracowałeś i jak długo?

Tyle w temacie górki Nowy wpis
@Ewa

Szanowna Pani Prezes.Dajmy spokój.Przecież chłopak przyszedl nabyć pewne umiętności,które posłużą jako odskocznia do lepszej pracy,która Wats nie oferuje.Zamiast tego ciągły stres,zamieszanie,niepewność,użieranie sie ze wszystkim,codzienna szarpanina i za co i w imie czego? Wątpliwe ''prezenty,rosnące wymagania,pretensje.Podziękowania za zaangażowanie? Nie zastanowiła się Pani dlaczego jest taka rotacja,nie tylko na Magazynie.Tak jak inny powyżej napisal ''Wats przyjmie nawet więżnia na przepustce'',wykszstałcenie nie ważne, n.p. Dział Kontroli,porzeczka spadła śmiem twierdzić bardzo nisko.Magazyn-trzech kierowników(zajmujacych się buchalteria) i trzech roboli.Wktrótce być może zostaną tylko ''kierownicy''(Trzech króli... królowie palarni ). Wewnęrzna rekrutacja nadchodzi,poprzeczka obniżona do granicy minimalnej,albo w ogóle jej brak.Wystarczy czytać i pisać,ale nie koniecznie. Zakład nie spełnia elementarne wymogi bezpieczęstwa PP i higieny(a produkuje wyroby aptekarskie),brak odpowiednej wentylacji bo można się udusić w oparach trujących(wiem co mówie,bo kilka osób zasłabło),zdezelowane samochody dostawcze.Tylko kwestia czasu kiedy ktoś wpadnie w odwiedziny.Dowodem są audyty,kiedy firma się zamyka szczelnie żeby audytor czegoś nie podpatrzyl. Więc,proszę nie opowiadać o ''górki'',bo jej poprostu nie ma,albo jak coś takiego jest,to można go nazwać ''koci łeb'',jak wyboje na drogach,więcej drażni,niż cieszy

Ktoś pracował jako Magazynier w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

żubr Nowy wpis
@Administrator

Jeśli sie jest alkoholikiem bez pomysłu na życie i chamem to jak najbardziej bo do tej pory z może dwoma-trzema wyjatkami przez ostatnich dobre kilkanaście lat to sami alkoholicy i chamy na tym stanowisku byli i są co jeszcze w pracy śmierdzą nie raz wódką a na magazynie w półce przy biurku sami nie raz sie chwalili że maja wódke i ci na zakładzie i ci na robotniczej co z hali tam zostali przeniesieni to jakaś (usunięte przez administratora) a potem dziwiom sie że w blaszak któryś wjechał pijany czy tam w czyjeś auto to dobrze że kogoś po pijaku nie rozjechali a jakby bhpowiec sie zainteresował choć troche czy ktoś z biór to codzienie alkomatem jakby sprawdzali magazynierów i niektórych na hali to by alkomat aż piszczał co chwile że ktoś pił no ale wtedy by nie było komu robić to nic z tego by se nie zrobili pewnie.

Eee
Klient

Jak się pracuje w biurze w Wats? Szukają kogoś do marketingu sprzedaży? Ile można wyciągnąć na rękę, czy jest służbowe auto? Jeśli tak, czy do użytku prywatnego?

@Eee

Tak i prywatny helikopter też dają.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. kandydat na stanowisko Ślusarz Narzędziowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wdrożeń Systemu ERP
REGESS
(249 opinii)
logo firmy Tokarz/Frezer/Operator wytłaczarki
Mysłowice
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kord Sp. z o.o.
(6 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Tata
@Administrator

Firma na pozór duża, jednak zarządzana bez pomysłu i wizji. Głównym motywem przewodnim jest myśl o redukcji kosztów na każdym możliwym etapie. Produkty nie są tanie, jednak jakość made in china, do tego wieczne reklamacje i zmiany.

Ewa
@Tata

kto tak z ciekawości ma tu wpływu jeśli o zarządzanie chodzi, jedynie szefostwo czy są jeszcze jakieś inne wspierające to stanowiska?

@Administrator

Ale kogo mam ustawiać? Chciał bym się ustawić w wygodnym,zacisznym kącie,by zasilić puste konto. Za odpowiednią sumę co miesięcznie,ustawie wszystko bardzo zręcznie. Za ''dobre słowo'' nie pracuje,od razu firmie podziękuję.

Fee.
@Administrator

Sami ustawiacze tam a robić nie ma komu.

Ewa
@Fee.

w jakim kontekście nie ma komu? pracy za mało nagle czy ludzie nie są zbytnio zmobilizowani? czym tu ich motywują do pracy?

@Ewa

Kawa,cukier,herbata-za mała to aprobata. Wypłata to najniższa krajowa-nie warto niszczyć se zdrowia. Tak ja rozumiem to Ewuniu droga Niech dla niektórych to będzie przestroga.

Grażyna
@Jasiu Śmietana

Jasiu, a negocjować tej najniższej nie można? Żadnych szans na premie / podwyżki nie ma jeśli ktoś się stara?

@Grażyna

Jeśli da się coś ''ustrzyknąć '',Grażyneczko, to naprawdę nic nie warte deczko. Można się targować jak w Będzinie, i tak najniższa stawka nie ominie. Bowiem władza twarda jest jak orzech włoski każdy niech wyciągnie swoje wnioski.

katowiczanka

dokładnie pracowałam tam nie polecam !te kobiety są okropne fałszywe i tak wszystko potrafią ,a robią to co tylko im pasuje ,drą się i zachowują jakby wszystko potrafiły od początku ,a same nie potrafią ..brygadzista ma w nosie wszystko ,a ludzie robią co chcą żałosne

Durak
@katowiczanka

No niestety tak bywa szczególnie te wszystkie Jolki Wiolki Magdy Haliny czy jakie tam Janki co wyżej "robią" niż mają (usunięte przez administratora) zarozumiałe mają kółka za umiejętności a i tak co chwile je trzeba wyręczać bo nic nie umiom i za to kase biorom, ale do uczenia innych jak i co mają robić to pierwsze są a potem za plecami obgadać że ktoś nic nie umi a same nie lepsze.

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. zatrudni osobę na stanowisko Ślusarz. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów w Mysłowice. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

absztyfikant

Kto się zwolnil?

W Mysłowice WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

zakręcona

Pracowałam przez jakiś czas ,nie polecam ,totalny (usunięte przez administratora) każdy robi co chce ,czegoś nie wiesz a,zapytasz wielkie halo ,ze pytasz przecież ”“powinnaś wiedzieć i potrafić my umiałyśmy już 3dnia” ;)jeden pan brygadzista totalnie ogrania .strach o cokolwiek pytać ,żenada powinni zastanowić się nad stałymi pracownikami którzy są mega totalnie beznadziejni i nie sa chętni do pomocy ,wręcz ich cieszy ,ze nie potrafisz ..

Smar wars
@zakręcona

Bo produkcja to nie gwiezdne wojny. Tam jest specyficznie.

zmyślony
@Smar wars

co ty piszesz za głupoty człowieku wez się zastanów ,jezeli ktoś przychodzi do pracy to po żeby się nauczyć czegoś ,a nie słuchać (usunięte przez administratora) komentarzy ,ze ktoś już to potrafił co kogo to obchodzi ?!kierownik nic nie wie o swoich pracownikach jacy są ,brak słów

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. prowadzi rekrutację na stanowisko Spedytor. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Czy praca w firmie Wats (produkcja,magazyn,nastawnia,),ma znamiona pracy szkodliwej? Jeśli tak,czy został ten fakt zgłoszony do odpowiednych instytucji? Jeśli nie,może czas najwyższy,żeby zapytać czy praca w biurze,jest równorzędna z pracą z chemikaliami, żrącymi substancjami i czy odprowadzana jest odpowiednia składka do ZUS,ale nie Prezesa lub Prezesowej,tylko tam,gdzie trzeba,powolując się na istniejącymi przepisami.

Ktoś pracował jako Chemik w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Nie polecam, najniższa krajowa, złe zarządzanie, oszczędności na każdym najmniejszym kroku.

Była

Nie polecam, brak organizacji, najnizsze stawki

Byly
@Była

Zero organizacji,bezholowie,żenada.Ta firma to jakieś nieporozumienie na każdym szczeblu.

Firma WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy dalej można tam aplikować?

On
@Administrator

Super, zawsze sxukają, płacą najmniej jak się da

Ja
@Administrator

Taa, płaco minimum, pojęcia o biznesie nie majo. Duża Pani myśli ze zna sie na biznesie

Jak wygląda ścieżka awansu w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Anonim
 Rekomendacja
@Pytanie

Nie ma takiej ścieżki. Musisz należeć do rodzimy rządzącej albo dobrze się wkupić. Do tego polecam stacje benzynową nieopodal zakładu.

D
@Pytanie

Scieżka jest jak koło.Zaczynasz od pewnego punktu i wracasz tam,gdzie zaczynaleś,doświadczając po drodze tylko stres.

SO
Klient
@Anonim

Albo chadzanie w stroju pajaca z bródką. Są tacy, którzy za darmo w (usunięte przez administratora) owsikowà wchodzą. Ale to raczej dla przyjemności,’awansu z tego raczej nie będzie. Za to w Sosnowcu opowiada, ze dyrektorem został i karty rodzaje

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. zatrudni osobę na stanowisko Laborant. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Sylwia

Spore wymagania widzę na dyrektora eksportu ( sprzedawcy) w aktualnym ogłoszeniu firma ma. Jednak podana pensja ( od 3010 brutto) niezbyt zachęca. Czy jakiś pracownik może napisać czy to jest jakaś podstawa i dostaje się po prostu prowizje od sprzedaży ?

Tot
@Sylwia

Chodzi o to, ze szukają takich, którzy za sam tytuł będą harować na stanowisku przedstawiciela. Kobyła z owsikiem chcą mieć takich z kwalifikacjami ale za to bez wymagań.

Zostaw merytoryczną opinię o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. - Mysłowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.
Przejdź do nowych opinii