WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.

Mysłowice

Opinie o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.

Do cwaniaków

IP jak tablica rejestracyjna, numer IP (Internet Protocol), po którym w dużym uproszczeniu odpowiednik numeru rejestracyjnego w samochodzie. Nie ma co prawda centralnej bazy danych typu CEPiK, ale każda z firm dostarczających internet takową posiada. Umożliwiając nam dostęp do internetu, przypisuje równocześnie numer IP dla konkretnego urządzenia. - Czasem jest on stały, czasem zmienny, jednak zawsze jest możliwość sprawdzenia, do kogo był przypisany w danym dniu, godzinie, sekundzie. Warto zauważyć, że tego typu działań nie można prowadzić samodzielnie. Może zrobić to jedynie policja, prokuratura, sąd lub inne organy państwowe, upoważnione do tego na podstawie przepisów prawa. Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/798595,uwaga-hejter-specjalisci-od-chamstwa-i-nienawisci-w-sieci,2,id,t,sa.html Adres IP nie ma nic wspolnego z adresem zamieszkania. Nie wiem czego szukasz dziecino tutaj ale piszesz delikatne bzdurki. Podam ci takie ip: 192.164.25.31. Podaj mi teraz adres zamieszkania. Nie ogladaj amerykańskich filmow.

Były kolega

Praca dla życiowych desperatów i Patologii. Kierownik faworyzuje alkoholików którzy mobbingują nowych, od Ciebie wymaga cudów za najniższą krajową a Prezes to bajkopisarz. Obiecuje gruszki na wierzbie a tak na prawde to DUSIGROSZ. Brygadzista faworyzuje malolaty z którymi zarywa [ obleśny, gruby oblech ] a reszte poniża w paskudny sposób. Szkoda czasu na tą firme. Chyba że na chwilę by zdobyć doświadczenie. Wszystkim, którzy wiążą z tą firmą dłuższe nadzieje szczerze współczuje.

Aleksandra
@Były kolega 27.08.2017 22:36

Drogi Były Kolego, świetnie , że masz możliwość wyrzucenia swoich złych emocji. Gromadzone niczego nie budują zarówno w nas samych , jak i w relacjach z innymi . I w dodatku dokonałeś wyboru zmiany w swoim życiu, świadczy to o Twojej odwadze. Smutne , że obrażasz ludzi pracujących w tej firmie. Jest wiele osób naprawdę zadowolonych i szczęśliwych z swojego miejsca pracy, bo pracują tu od lat, chętnie zapraszają również swoich bliskich i przyjaciół do pracy właśnie w tym miejscu, jeśli firma ma taką potrzebę, są zaangażowani, bo znajdują miejsca, gdzie warto coś poprawić. Jestem dumna z moich pracowników. Wiem, że stanowimy naprawdę świetny zespół. Mam tego świadomość, że oczywiście zdarzają się momenty trudniejsze, konfliktowe, które wymagają rozmowy i popracowania nad wzajemnymi relacjami i komunikacją. Tak jak to się również zdarza nawet w najbardziej kochającej i zgranej rodzinie. Życzę Ci , byś trafił na swojej drodze samych dobrych, życzliwych ludzi. Życzę Ci z całego serca, naprawdę świetnych relacji w Twoim wybranym przez Ciebie nowym miejscu pracy. Pozdrawiam Was wszystkich, Aleksandra Piasecka

łahcim
@Były kolega 27.08.2017 22:36

Drogi Były kolego, Pozwoliliśmy sobie sprawdzić Twoje IP... i nieładnie jest tak podszywać się pod inne osoby. Miej odwagę i wyraź swoje zdanie otwarcie, przy wszystkich tych ludziach, o których wspomniałeś :)

Marta

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J., jednak przypominam o zasadach regulaminu portalu. Nie jest to miejsce na wzajemne obrażanie indywidualnych pracowników firmy. Jeśli któryś z pracowników nie wykonuje należycie swoich obowiązków, to najlepiej z taką informacją zwrócić się do firmy i rozwiązać problem wewnętrznie.

mlody dynamiczny
@Marta 02.08.2017 10:09

Marta,jak zwykle ...,,od rzeczy".Eeh,kariera,kariera.Wiemy,ze chcemy,a I kierownictwo czyta.No,moze coz kiedys...

~starszy kolega~`

Witam kolegów i koleżanki :) W firmie ostatnio nie mówi się o niczym tylko o tych wpisach tutaj :/ Nie wiem czy to jest do końca normalne :/ obrzucać się błotem tym bardziej, że na hali i tak musimy razem pracować a atmosfera jest podła. Skoro już tak piszecie o naszym brygadziście i jego rodzince, to co powiedzieć o "Paniach" z 5? Jedna z nich skwitowała, że Pana Janka dosięgła sprawiedliwość boska, bo zachorował, a przecież emeryt i jeszcze dorabiał?????????? Chamstwo rodzi chamstwo!!!!! Nasza firma jest mała, jak nie bedziemy razem współpracować to nie mamy szans na zarobki(jakieś normalne). Lepiej wydrzeć to co się da, bo kasa nie rośnie na drzewach i krzokach lepiej zrobić to dobrą pracą niż bublarstwem. Wielokroć widziałem młodzi koledzy, jak sami robicie małe sabotarze i niszczycie maszyny, na których mamy zarabiać :/ Chowacie sobie końcówki itd. Też chciałbym trzymać ręce w kieszeni i czesać dobrą kasę ale tak się nie da, a w takiej atmosferze i podkładaniu świń zwłaszcza. Zamiast zaostrzać konflikt i lać na siebie pomyje, lepiej zrobić zebranie a chetny niech zostanie brygadzistą, wtedy sam będzie pachołkiem a i przekona się jak pracuje się z ludzmi, którzy mają wyrabane na wszystko i wszystkich. Do zobaczenia w pracy!!!!!!

Kron

Jest taka spraw pracuje tam pewna rodzina brat ,brat brata siostra brata ,maz siostry.brat meza siostry a i od czasu do czasu jest jeszcze jeden brat ,i jest jeszcze dziewczyna tego Brata jesli chodzi o Brata to dla pracownikow chamski do granic sam nic nie robie tylko bajere kreci z każdą nowa panienka ktora przychodzi do roboty,siostra wielka pani kj to na pewnej dziewczynie ktora tez pracuje na tym stanowisku takie waly robi aby na nia wszystkie buble poszly sam bylem swiatkiem .No i cala reszta co wyzej sra niz du...ma reasumujac czasami zastanawiam sie kto tam jest wlascicielem bo jako wlasciciele zachowuja sie tam wlasnie ta rodzina Jest tez jeden pozytyw w tej pracy brygadzistka jest spoko.

Lena
@Kron 20.05.2017 07:27

Hej, to czemu o swoich problemach nie porozmawiacie z przełożonymi? Czy w ten sposób rozwiązujecie swoje dylematy? A tak nic się nie zmienia na lepsze. Chyba, że o to chodzi ponarzekać, ponarzekać i wystarczy :-). Jeśli jest faktyczny problem to wydaje mi się , że warto spróbować go rozwiązać lub zmienić robotę, bo szkoda życia na narzekania.

@Lena 06.06.2017 11:43

Rozmowa była przeprowadzona z kierownikiem produkcji juz parę osob mowilo o problemie ale nic z tym nie zrobil bo jest mu tak wygodnie kierownik ma swojego pachola (brygadziste)ktory zajmie sie wszystkim co mu zleci kierownik i tak sie kreci obawa jest taka ze jak sie pojdzie do SZEFOW to jest to tak mala firma ze zaraz sie zaczna ploty i ta osoba niema juz yam zycia a wiec ludziska lepiej sie zwolnic .

Kron

Mam pytanie czy pewna rodzina dlugo będzie tam jeszcze pracowac ?

Robee2010

Witam. Ile może zarobić do ręki głowny technolog / Chemik? Jest taka oferta pracy i się zastanawiam czy warto? Aktualnie moje aspiracje finansowe to min. 4 kółka na rękę

Lena

Dla mnie ok. Pracuję od wielu lat. Średnia wieku 30-40 lat .Ekipa stała, zgrana i pomocna. Dużo się dzieje czasami jest rzeczywiście nerwowo. Ale można się dogadać

~mirami~

Hejka,a jak tam na produkcji ludzi traktują? Brygadzista czy kierownik spoko???

Mniszek

Dajcie spokój, przecież firma jest zdecydowanie w porządku, uwazam, że jesli chodzi o wats to warto jej zaufać, przemiana jak przemiana, nie ma co narzekać bo dopiero się dokonała, w tym momencie jest dopiero początek tego co się dzieje, mam wrażenie że będzie tylko lepiej

Inka

Zawsze jest na czas. Pod tym względem szanują ludzi.

malas

do kiedy wypłacane są pieniądze w tej firmie ? bo słyszałem że 20-go ? z góry dzięki za odp.

Ni
@malas 10.10.2016 19:11

Umowa Zlecenie do 1go , umowa o prace do 10go

Lol
@malas 10.10.2016 19:11

Kasa wpływa regularnie na konto 5 każdego miesiąca.

Kari

Przestrzegam wszystkich przed takimi firmami jak Wats totalna porażka chamstwo i lekceważenie pracownika !!!! W innym zakładzie tacy brygadziści nie mieli by szans bytu...ale to wina ludzi ,że na takie traktowanie pozwalają!!!!

Z£a
@Kari 08.08.2016 18:49

A dlaczego tak uważasz? Ktoś cię tam obraził? Czy poprostu byłaś tak nieogarnieta ?i ktoś zwrócił ci uwagę? W takiej pracy jak ta się pracuję, myśli i pomaga a nie opiera czy patrzy w tel...

A.

Wszyscy, wszystko mylą :) Jest Wats Sp zoo i Wats sp. jawna Ten sam prezes ale struktury inne, praca inna, stanowiska inne, obowiązki inne, ludzie inni, produkty i branże również inne, tak jak rynki zbytu. Piszecie pierdoły i mylicie najważniejsze rzeczy :):) Część komentarzy dotyczy jednej spółki potem nagle ktoś dopisuje kolejny komentarz który tyczy się drugiej spółki i tak bez przerwy. Raz o handlowcach a raz o produkcji. Istne jaja :) a wiem co pisze bo pracuję w jeden ze spółek i to już od ponad 6 lat i nie narzekam a jeśli dla kogoś pensja 2 tyś jest za małą ( choć ja mam więcej )to niech szuka pracy za 5 tysiaków i już. Kuźwa, z drugiej strony jeśli na początek 2 tyś na rękę to mało, to proponuję pracę na stacji paliw BP za 1500 zł na zmiany :):):):):) Światki piątki i niedziele. Pozdrawiam wszystkich ;)

Wacek
@A. 07.07.2016 20:27

A kto tam zarabia 2 tysie na rękę? Chyba czas zmienić stanowisko :D

melan

ta 2000 na reke

melan

ta 2000 na reke

jasne

zmyk, haha... a co to jest mobilny czas pracy?

Mari
@jasne 19.02.2016 13:34
zmyk, haha... a co to jest mobilny czas pracy?

Masz rację firma w której pracują głównie emeryci i małolaty którzy są faworyzowani przez kierownictwo...a lenie totalne!!!!!

danon

czy są przyjęcia na produkcję????pozdrawiam

mirosław

@bodal, mam ten sam problem co Ty. Ogólnie postrzegam firmę jako dobrą i faktycznie wydaje mi się, że jednak można tutaj zarobić konkretne pieniądze, ale nie wiem jakie warunki panują w firmie, wiecie z tych nieoficjalnych rzeczy jak np. wychodzenie na papierosa, ile razy można, czy przerwy sa kiedy się chce czy nie?

bodal

Na dobrą sprawę współpracują z takimi firmami, które jakoś na rynku specjalnie się nie liczą http://www.wats.pl/?q=kontakt.html Jednak z tego co widać utrzymują bardzo wysoką jakość zarówno prowadzenia strony jak i całej informacji. Zastanawiające jest tylko to, czy tego samego można się spodziewać przy zatrudnieniu - coś szczególnie atrakcyjnego oferują podczas rozmowy rekrutacyjnej?

miriam

filip -kosmetyki

miriam

edwardo może czas najwyższy!

edwardo

Jest taki jeden "mąż" stanu. Sloma z butow wychodzi... .Ale podskoczyc mu nie mozna bo to maz. PRACOWNICY juz dawno mieli ochote zrobic skladke ze swoich marnych wyplat aby "maz" nie musial sie w watsie pojawiac. Nie Polecam.

no name

Było kiedyś pięknie i ładnie, spokojnie i bezboleśnie....plany robiły sie same, chciało się wszystko...pamietajcie wszyscy kandydaci...dzisiaj jestes nikim jezeli nie spełniasz "warunków" (domyśl się sam jakich).

nina

ponoć Dyr jest fatalny że lubi bajki opowiadać co nie ma związku z praca a w dodatku lubi się wywyższać

no name

pracownikom żyłoby się lepiej!!!!!!!!!!!

mimi

pracuje tam jedna osoba bez której "żyłoby" się lepiej ale myślę,że to kwestia czasu

no name

global najlepszym moim przyjacielem jest!!!!!!!!!!!!!

mimi

...po prostu na każdego człowieka jest sposób i można tam popracować ..

global

Jeżeli ktos uznaje że kasa na czas to zaleta to OK niech bedzie.. Produkty marne,nie spelniajace polskich snandartow, kiepskiej jakości, w supermarkecie ich nie zobaczycie, jedynie w kiosku ruch w biedniejszych dzielnicach. Wstyd to sprzedawać. Firma sie nie rozwija, fatalne zarzadzanie. Wsrod handlowcow ciagła rotacja. Załoga- to głownie emeryci na zlecenie, którzy bija sie o każdą nadgodzinę. Atmosfera jest dobra, stawki strasznie marne.

Mari
@global 09.07.2014 21:24

Masz rację firma w której pracują głównie emeryci i małolaty nierobisie ...

olgierd

Miejmy nadzieję, że jednak zarząd spojrzy na głosy najniższych szczebli, bo przeciez ci pracownicy tez chca dla wats jak najlepiej.

Zenia

Przede wszystkim cenię firmę za atmosferę pracy. Ciekawymi tematami też można się zająć, jeśli ktoś lubi. Mnie od kilku lat dobrze się pracuje. Kasa potwierdzam na czas.

Gość

A to ciekawe co pisze Thor bo ja pracuję od ok roku i wykonuje plany miesięczne bez problemu. Nie ma presji, ani mobbingu chyba najlepsza firma w której do tej pory pracowałem. Plany zawyżane !! a co mają być zaniżane :) To jest firma handlowa a nie kącik zabaw. Kasa na czas, szefostwo super, produkty fajne.........czego chcieć więcej.

Thor

Zarobki nie drgnęły od 2010, poza tym jako przedstawiciel masz ciągle plany zawyżane do granic niemożliwych do spełnienia, jedyny co je wyrabiają to przedstawiciele z długim stażem, brak pomocy od przełożonych(usunięte przez administratora)

op

Ile zarabia tam magazynier?

ii

zgadzam sie z przedmowca.porzadna firma wlasciciele bardzo normalni i fajnych ludzi mozna poznac, bardzo polecam!

Teresa

Fajna firma chociaż mało ją widać, mało widać jej produkty na rynku w Polsce. Bardzo fajni ludzie, bardzo fajny Zarząd. Firma w jakiej chciałoby się pracować na zawsze na etat. Bardzo fajni prezesi. Ci co tam pracują na etat mają fajnie. Polecam.

somebody

a na jakie stanowisko?

sumienna

proszę o opinię gdyż jestem zaproszona na rozmowę i nie wiem czy warto

Zostaw opinię o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.