Opinie o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Była

Nie polecam, brak organizacji, najnizsze stawki

Byly
@Była

Zero organizacji,bezholowie,żenada.Ta firma to jakieś nieporozumienie na każdym szczeblu.

Firma WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy dalej można tam aplikować?

On

Super, zawsze sxukają, płacą najmniej jak się da

Taa, płaco minimum, pojęcia o biznesie nie majo. Duża Pani myśli ze zna sie na biznesie

Jak wygląda ścieżka awansu w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Nie ma takiej ścieżki. Musisz należeć do rodzimy rządzącej albo dobrze się wkupić. Do tego polecam stacje benzynową nieopodal zakładu.

D

Scieżka jest jak koło.Zaczynasz od pewnego punktu i wracasz tam,gdzie zaczynaleś,doświadczając po drodze tylko stres.

SO
@Anonim

Albo chadzanie w stroju pajaca z bródką. Są tacy, którzy za darmo w (usunięte przez administratora) owsikowà wchodzą. Ale to raczej dla przyjemności,’awansu z tego raczej nie będzie. Za to w Sosnowcu opowiada, ze dyrektorem został i karty rodzaje

Sylwia

Spore wymagania widzę na dyrektora eksportu ( sprzedawcy) w aktualnym ogłoszeniu firma ma. Jednak podana pensja ( od 3010 brutto) niezbyt zachęca. Czy jakiś pracownik może napisać czy to jest jakaś podstawa i dostaje się po prostu prowizje od sprzedaży ?

Tot
@Sylwia

Chodzi o to, ze szukają takich, którzy za sam tytuł będą harować na stanowisku przedstawiciela. Kobyła z owsikiem chcą mieć takich z kwalifikacjami ale za to bez wymagań.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. kandydat na stanowisko Operator wtryskarek ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego - od zaraz
Konko S.A.
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 35
Inwork Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. podczas okresu próbnego?

Ciotka

:) zesranie się tobie na pysk Dorota - (usunięte przez administratora) trzymasz a kupą się podpierasz ;) klitka

A
@Ciotka

Ciekawe warunki, tak właśnie na mieście mówią. Ale tak na poważnie spytać mogę?

Chętny

Hej, jak się pracuje w tej firmie? Interesuje mnie stanowisko sprzedażowe, albo biuro. Znam angielski i ukraiński, czy są jakieś wakaty? Ile można zarobić?

Jakie godziny pracy obowiązują w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

OkoLicznyZiom

Produkcja 6-14 14-22 Biura 7-15 8-16

Tomasz

Zdarzają się tu nadgodziny, czy raczej nie? W soboty i niedziele też pracujecie, tak?

Merci
@Tomasz

Pytasz o produkcje czy biuro

Tomasz
@Merci

Mowa o produkcji :)

Czy często w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Bilbo Baggins

Bardzo często.Na przykład,kiedy ktoś się zwolni,lub zachoruje inni musi pracować za niego za te same pieniądze...W nagrodę dostanie piękny uśmiech Prezesa.

Oko Taurona

Czesto i to jak.Wkrotce beda nastepne rekrutacje wewnetrzne,bo nastepni sie zegnaja,a z zewnatrz echo,nikt nie chce.

Czy firma WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kaizen

No pewnie ze tak. Pod tym względem jest to bardzo dobra i sprawiedliwa firma. Wszystkim daje tyle samo. Najmniej jak tylko się da

Androgyn

Zawsze po równo.Jedna zasuwa,drugi uprawia (usunięte przez administratora),a w koncu i tak jest NAJNIżSZA KRAJOWA dla wszystkich.Zresztą co za pytanie.Jest RODO i nikt nie wie nic o zarobkach kolegów i koleżanek.Widzimy,że koleżanki znikają jak skasowane pliki na kompie.Przychodzą nowe i za nie dlugo znikają,orientując się co i jak.Mówi Wam to cos?

KJ

Witam , jak wygląda praca na Kontroli Jakości ? I jak mniej więcej wyglada stawka?

Kaizen
@KJ

Praca kj to praca niemającą nic wspólnego z kontrolą. Ważysz butelkę z płynem na wadze sklepowej przez cały dzień. Pieniądze standardowo. Najniższa Krakowa i możliwość wypicia herbatki za free

Czy w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. panuje luźna atmosfera?

Andrzej anomin

Luźna jak ma przesłuchaniu KGB

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Apple

Tam nie ma żadnych etapów. Przychodzisz z ulicy i pracujesz. W firmie są takie wysokie stawki że kiedy to nie przyjdziesz to przyjmą Cię z miejsca

_ONA

Witajcie, czy ktoś może wyrazić swoją opinie na temat pracy w dziale R&D jakie są zarobki, atmosfera i czy warto ?

Ile jest zmian w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Odpowiedź

Są dwie zmiany: 6-14 i 14-22.

Luka

Normalna, dobra firma i świetnie się tu pracuje. Wystarczy zabrać się za uczciwą pracę a każdy będzie miał takie odczucie.

Czy firma WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Martian face

''Greetings from the Gutter''napisał,''uczysz się przez terror'',zgadzam się z tym.W każdym zakładzie pracy jest obowiązkowe szkolenie z BHP,tu też.I nic poza tym.Żadne przydatne umiętności .Atmosfera wcale nie jest taka cudowna

Nie kumam
@Martian face

Nic po za tym? Napisane jak byś był bądź była pracownikiem tej firmy i z tego co wiem szkolenia są, nie tylko bhp. A skoro jest terror dlaczego nie odejdziesz?

Baby Face
@Nie kumam

...no teraz jest okazja wymienić jakie są szkolenia,ale nie te pod tytułem ''Mam dość''i jak utrzymać porządek na hali(7x7m),czyli 5s,tylko jakieś naprawde przydatne.Jeśli chodzi o ''nauke przez terror'',tak jak napisal inny,to są trzy wyjscia, siedzieć cicho,odejść lub zmierzyć sie z tym

Nie kumam
@Baby Face

Więc pytam jaki terror?

@Nie kumam

Nie ukrywam, że także szukam informacji na temat ewentualnych szkoleń w WATS. Wspomniałeś, że z tego co wiesz, to są tam szkolenia i to nie tylko te BHP. A wiesz może, czy nowi pracownicy mogą liczyć na specjalne szkolenia wdrażające?

wstyd się podpisać.
@Nie kumam

"Martian face" .Myślę sobie, że kiedyś skończy się parasol ochronny i będziesz traktowany jak 98% pracowników.. No niestety czasem "niewidomi" pomimo swojej ułomności "widzą"i "słyszą" więcej niż pełnosprawni..i tutaj "kolego" lub "koleżanko" jesteśmy w tzw. (usunięte przez administratora).Pytanie : Co musi się wydarzyć, żeby "niewidomi" odzyskali wzrok ...głusi - słuch? .. To byłby cud.. a cuda zdarzały się w czasach Jezusa.. ( dla niewierzących -a czytających ten post (a na 100% czytają ) : Jezus to był taki facet..,który potrafił chodzić po wodzie.. i czynił cuda.. ). Miał również swoich uczniów zwanych prorokami... Powstała Biblia.. za Wikipedią : Biblia, Pismo Święte (z greckiego βιβλίον, biblion – zwój papirusu, księga, l.m. βιβλία, biblia – księgi) – zbiór ksiąg, spisanych pierwotnie w językach hebrajskim, aramejskim i w greckim (w formie koinè (gr. κοινὴ), uznawanych przez żydów i chrześcijan za natchnione przez Boga. Biblia i poszczególne jej części posiadają odmienne znaczenie religijne dla różnych wyznań. Na chrześcijańską Biblię składają się Stary Testament i Nowy Testament. Biblia hebrajska – Tanach – obejmuje księgi Starego Testamentu. Poszczególne odłamy i tradycje chrześcijańskie mają nieco inny kanon ksiąg świętych. .. Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"Jezus w mowie proroczej mówi, że na "końcu czasów" pojawią się fałszywi prorocy, potrafiący czynić nadnaturalne znaki. W Ewangelii Łukasza Jezus wspomina o tym, iż fałszywi prorocy byli powszechnie chwaleni przez innych ludzi (Łk 6,26): "Biada wam, gdy wszyscy ludzie chwalić was będą. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili fałszywym prorokom." Gdy przeszli przez całą wyspę aż do Pafos, spotkali pewnego MAGA, FAŁSZYWEGO proroka żydowskiego, imieniem Bar-Jezus, który należał do otoczenia prokonsula Sergiusza Pawła, człowieka roztropnego. Ten, wezwawszy Barnabę i Szawła, chciał słuchać słowa Bożego. Lecz przeciwstawił się im Elimas – mag (tak bowiem tłumaczy się jego imię), usiłując odwieść prokonsula od wiary. Ale Szaweł, który także zwie się Paweł, napełniony Duchem Świętym spojrzał na niego uważnie i rzekł: «O, synu diabelski, pełny wszelkiej zdrady i wszelkiej przewrotności, wrogu wszelkiej sprawiedliwości, czyż nie zaprzestaniesz wykrzywiać prostych dróg Pańskich? Teraz dotknie cię ręka Pańska: będziesz niewidomy i przez pewien czas nie będziesz widział słońca». Natychmiast spadły na niego mrok i ciemność. I chodząc wkoło, szukał kogoś, kto by go poprowadził za rękę. Wtedy prokonsul widząc, co się stało, uwierzył, zdumiony nauką Pańską. I można dalej cytować i cytować ..Do przemyślenia..

Sweeny Todd

Marta,kaj jesteś?Czekamy na dedukcje!

YEVHENII

Czy wats zabiera ludzi z Ukrainy?

Stone face

Yo! Po tych wpisach wydawało się że może być naprawdę (usunięte przez administratora) ale z tego co widzę i odczuwam to jest naprawdę (usunięte przez administratora) klimat, zajebiści ludzie łącznie z szefostwem. Tak jak by wszyscy byli tacy jak naprawdę każdy by chciał. Nie lubię się mylić i mam nadzieję że nie bd pod tym względem. Szacun dla WATS. Dziękuję. Pozdrawiam ????

@Stone face

Jesteś pracownikiem WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.? Jeśli tak, to fajnie, że masz pozytywne doświadczenia z tą firmą. Będę wdzięczna, jeśli napiszesz więcej konkretnych informacji, jak wygląda ta praca, na czym polega, w jakim systemie się odbywa, itd.

Poker Face
@Marta

Umowa zlecenie, najniższa Krajowa, bogaty socjal czyli kawa i herbata za darmo. Ogólnie fajna mała rodzinna firma. Czego Chciec więcej?

@Poker Face

Czy poza podstawą wynagrodzenia, pracownicy mają możliwość zdobycia premii?

noface
@Marta

Owszem, pracownicy mają możliwość zdobycia premii, jeśli tylko są zatrudnieni w oparciu o Umowę o Pracę. Zleceniowcy są wykluczeni z premiowania.

PigFace
@noface

No tak. Zgadza się. Jest możliwość wyrobienie premii. Z nią jest jak ze Świętym Mikołajem. Podobno ktoś ją kiedyś widział.

Greetings from the Gutter
@Stone face

Yo,folks!!!Zgłaszam sie na stanowisko na najtańszego solicitor-a firmy.Teatro nie z tej ziemi widzę.Marta znowu wypłynela z niebytu,wszystko tak jak bylo,nic się nie zmieniło.Kawa,herbata,cukier były i będą,premie jak nie było tak nie ma,uczenie się przez terror,braki kadrowe.Skoro jest tak dobrze,dlaczego nie ma ludzi.

@facetoo
@Greetings from the Gutter

Wydaje mi się poprostu że jak na te czasy, to firma która wygląda naprawdę dobrze, płaci (usunięte przez administratora) pieniadze, dlatego taki przemiał. Klimat fajny ale te wypłaty to jest obraza w moim odczuciu

@noface

No tak, to przecież logiczne. To w takim razie jestem teraz ciekawa, czy w WATS trudno jest przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę. Możesz mi powiedzieć, jak to dokładnie się odbywa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jakub Szymczyk

Nie ukrywam się pod jakimś śmiesznym nickiem (który i tak jest rozpoznawalny dla wszystkich pracowników) ani też nie podpisuję się wyłącznie imieniem. Po prostu mam odwagę cywilną pisząc cokolwiek podpisać się imieniem i nazwiskiem. Zabieram głos w temacie, który był już tutaj nie raz poruszany tzn. filozofii Kaizen ( czyli mówiąc językiem zrozumiałym dla Wszystkich - "Uzdrawiania " ). Wpisy , które przeczytałem (generalnie niezbyt pochlebne), dotyczące zmian skłoniły mnie w końcu do napisania mojej opinii. W każdym z nas rodzi się pytanie : czy Lean jest dobry dla naszej firmy?! Dla wątpiących w powodzenie mocy japońskiej filozofii Kaizen...(wprowadzonym skutecznie w wielkiej korporacji sektora automotive) polecam artykuł: http://www.leancenter.pl/bazawiedzy/lean-nie-jest-dobry-dla-naszej-firmy-obawy-zarzadzajacych. W nim znajdziemy wszystko.. Polecam jednak ku rozwadze zakończenie artykułu : Lean Management jest jak dynamit, który możemy wykorzystać zarówno do rozsadzenia skały i uzyskania z niej wartościowego surowca, jak i do zniszczenia pięknego budynku, który był uznawany za architektoniczne dzieło. Lean w swoich założeniach powinien prowadzić do zwiększana satysfakcji klientów firmy przez wyeliminowanie marnotrawstwa, wzrost jakości, skrócenie czasu dostaw i zwiększenie zadowolenia załogi z wykonywanej pracy. Jednak niestety jest też wykorzystywany inaczej – staje się pretekstem do zwiększania wydajności jednego człowieka poprzez śrubowanie norm produkcyjnych oraz usprawiedliwieniem zwolnień. Czy taki pseudo-Lean działa? Z pewnością tak, ale krótko, niosąc w dodatku za sobą złą opinię. A może to i dobrze? Z pewnością dobrze dla tych zarządzających, którzy poprawnie zrozumieli jego ideę i zgodnie z nią starają się organizować firmę. Taki Lean z pewnością przyniesie (jeśli już nie przyniósł) sporo korzyści. Nic dodać nic ująć... Materiał do przemyślenia dla wątpiących..

Jakub szymczyk
@Jakub Szymczyk

Witam, jak przypuszczałem temat został bez komentarza... Nie trudno było przewidzieć , że wszyscy ukrywający się pod "tajemniczymi nickami zamilkną. " Tu mój ukłon w kierunku działu produkcji , jak też w kierunku działu technologii .Przepraszam Was Koleżanki i Koledzy za ten "test ". Niestety jak przypuszczałem nikt nie podjął tematu a szkoda.. Nikt nie odważył się podpisać imieniem i nazwiskiem ..O czym to świadczy? Łatwo jest pisać komentarze, zwykle nie pochlebne, ukrywając się pod "nickami" . Jak czytam, nikomu nie starczyło odwagi by podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoim wpisem.. Szkoda .. bo czytając Wasze wpisy, bez większych problemów można zidentyfikować autorów.. Myślę sobie, że Ci , o których myślę i domyślam się ,że ukrywają się za niektórymi "nickami" w końcu odzyskają odwagę cywilną i przeczytam ich wpis podpisany imieniem i nazwiskiem ? Bez względu na to czy jest to pracownik produkcji, magazynier, kierownik magazynu,kierownik produkcji.. czy jakikolwiek inny pracownik .Takie to trudne? Było nie było ,firma w której pracujemy, daje nam stabilne zatrudnienie. Pracujemy tu od lat( od kilku co niektórzy) . Nikt nikogo na siłę nie trzyma na siłę ,jest wolny rynek, zawsze można znaleźć "lepszą" - bardziej płatną pracę.. to zastanawiam się, czemu siedzicie tutaj i plujecie na firmę w której pracujecie? Zastanawiam się co jest powodem, że boicie się zgłosić jakiś projekt, który pozwoli Wam na lepszą pracę?! . Jakaś presja? Wierzcie mi , że Każdy z Właścicieli jest zainteresowany tym,żeby firma rosła na rynku. Powiem nawet że, oczekuje jakiś pomysłów ,które pozwolą na dalszy wzrost firmy. Chciałbym, żebyście końcu zrozumieli , że Zarząd firmy to nie jest Wasz Wróg - Zarząd..walczy oto aby firma zarabiała , a co za tym idzie , żeby pracownicy otrzymywali na czas wypłaty, była wypłacalna i żebyśmy jako pracownicy mieli co robić przez te 8-godzin na , które przychodzimy do pracy i otrzymali za to wynagrodzenie. Zastanawiam się co musi się wydarzyć , żeby ktoś oprócz mnie wpisał swój komentarz nie jako "no name" tylko podpisał się imieniem i nazwiskiem? pozdrawiam Cezary (dla załogi)

Zostaw merytoryczną opinię o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. - Mysłowice

• Jak się pracuje w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.