Opinie o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. w Mysłowice

Gustaw

Może trzeba jednak rozmawiać z szefostwem o podwyżkach? Brakuje ludzi a to jest poważny argument.

Johny 8

Naprawdę praca straszna najniższa krajowa a minimum za taka prace powinno być z 3k ... śmiechu warta robota wszyscy szefowie mili bo robimy na ich super samochody xD

@Johny 8

Dewiza firmy to (usunięte przez administratora) BYŁ I BĘDZIE I TAK BĘDZIE.

Igor

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

@Igor

A ja wiem że WATS już niżej upaść nie może

Sezon
@anonymous

anonymous to może najwyższy czas się zwolnić ? Masz tyle zastrzeżeń do tej firmy a jesteś dalej jej pracownikiem ????

@Sezon

Nie jestem ;)

Sezon
@anonymous

Więc ciekawe skąd masz tyle informacji o tej firmie ! Może poprostu daj spokój i nie zrażaj ludzi to pracy tam ...

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić faktu, że pracują w dobrej firmie!!!

Producent icognito
@Karolina

Henryk 22.05.2018 18:40 Szkoda, że nie potraficie docenić, że firma w której pracujecie jest dobrym, miejscem!!!

@Karolina

W jakiej firmie? XD

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. kandydat na stanowisko Operator wtryskarek ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Golonko
@Zainteresowany

Marta odpowie

Mortadella
@Golonko

Golonko,a może Ty zechciał byś opisać zakład od kuchni?

@Zainteresowany

Firma prowadzi rekrutacje non stop bo nikt nie chce tam na dłuzej zostać poza paroma osobami. Ludzie przychodzą i odchodzą do lepszych miejsc. Daruj sobie tę firmę. Nie warto ;]

@anonymous

Pracuje tam już dość długo ,i nie przypominam sobie by ktoś ciągle odchodził :-/ praktycznie jest stała załoga z wyjątkiem osób które odchodzą na emeryturę ! Bądź idą na macierzyńskie! Więc przestań proszę wypisywać takie bzdury :-) pozdrawiam

Kocurex
@Nina

Nie wstyd Ci gadać takich głupot?

Mietek
@Nina

Stała załoga to Rodzina.Ty też jesteś jej członkiem,droga fryzjerko... Poniżej nie do Ciebie Nino. Marta,nie rozwinę myśl i nie opowiem nic o firmie.Tak jak o nieboszczyku.Albo dobrze,albo nic.

Witam przede wszystkim osoby, które rozważają przyjęcie się do firmy WATS, W firmie pracowałem niemal pół roku zaznaczę, że dobre parę lat temu. Osobom specjalnie wytypowanym zakładam, że przez samą górę firmy jeśli mają trochę rozumu od razu zacytują ten fragment "dobre parę lat temu" powołując się na rzekome zmiany w firmie. Przeczytawszy jednak opinie od najstarszych do najnowszych, czyli jakieś 8 lat, wnioskuję jedno... nic tam się nie zmieniło. Młoda osoba zderza się tam z duuużą rodzinką niepomocnych osób, niejednokrotnie wulgarnych, którzy mobbing mają za wyższą idea pracowniczą. Zarobki na ten czas żałosne, obecnie z tego co czytam również. Praca przy wytwarzaniu produktów w środowisku, które może powodować w przyszłości raka... kapitalna sprawa! oczywiście proszą o podpisanie małego papierka, aby czasem nie rościć o to pretensji w następnych latach w razie wystąpienia dolegliwości! Wszyscy czytający ten wpis pracowników o dłuższym stażu doskonale wiedzą o tym procederze. Ta sytuacja występowała w przeszłości! Jaka tam była stawka za to? 200-300 w sobotę? haha Sama praca totalnie nie dająca jakiegokolwiek rozwoju, pracuje się tam niczym mały robocik, a spróbuj nie wyrobić się na produkcji, od razu atak ze strony rodzinnej świty, co robi taka osoba jak ty w tym miejscu. Szanujesz się choć trochę młody człowieku? to powiem jedno: "Jak najdalej od tej firmy!" W kilku zakładach pracy, w których miałem przyjemność zagościć, zawsze wspominam o firmie WATS mówiąc, że to było najgorsza firma pod każdym względem! Ciekaw jestem czy wciąż pracuje tam pan Darek, oby nie! Za dobrym jesteś człowiekiem na to (usunięte przez administratora) Widzę, że nawet do pana Janka macie w końcu jakieś ale? to jest już szczyt! Człowiek złoto! Mam nadzieję, że panu również powodzi się jak najlepiej! Apel do osób pracujących tam, nie będącej w składzie "rodzinki", życie nie kończy się na firmie WATS, spróbujcie gdzie indziej, gorzej nie będzie, zaręczam! :)

Proszę Cię podaj mi namiar do siebie a chętnie uścisnę Ci rękę i postawie drinka ;)

Aleksandra

Moi Drodzy, doprawdy dziwne jest , że dzisiaj anonimowo wypowiada się na temat firmy, która pracowała TYLKO pół roku i to PARĘ LAT TEMU. Czyż te emocje związane z WATS naprawdę są tak gorące po kilku latach? Pana/Pani słowa są nieprawdą. W firmie pracuje z powodzeniem 100 parę osób i 60% załogi ma staż dłuższy niż 5 lat. Kolejne 30% pracuje z nami dłużej niż 2 lata. Czy te wszystkie osoby spędzały by w firmie 1/3 swojego życie, jeśli byłoby w niej tak paskudnie jak Pani/Pan to pisze? Moi Drodzy tak jak napisał przedmówca świat nie kończy się i nie zaczyna na WATS . Każdy ma prawo wybrać swoją drogę zawodową, tak jak uważa najlepiej i nikomu nie każemy na siłę trzymać się firmy WATS jeśli mu nie odpowiada i ma wrażenie , że gdzie indziej jest dużo lepiej. Proszę Was tzw. byli pracownicy zajmijcie się swoim życiem i aktualnym pracodawcą. A aktualni niezadowoleni pracownicy przecież zawsze mogą rozmawiać, co w firmie nie gra i być ODPOWIEDZIALNYM za potrzebne zmiany w firmie. Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę zadowolenia ze swojego życia, bo sami jesteśmy jego twórcą. Jak mówi Brian Tracy "jeśli coś Ci się nie podoba, natychmiast to zmień i weź za to odpowiedzialność"

@Aleksandra

Pani Aleksandro, Prawdę mówiąc nie miałem w planach nawet odpowiadać na Pani komentarz w sprawie mojej opinii o firmie WATS, gdyby nie kilka fragmentów Pani wypowiedzi. Proszę mi wytłumaczyć co Panią, aż tak bardzo zadziwiło, że po paru latach nagle postanowiłem napisać opinię o WATS? Nigdy nie powróciła Pani myślami do poprzedniej pracy, zastanawiając się co u osób, które tam pracowały albo w końcu czy coś tam się zmieniło? Dla mnie rzecz bardzo ludzka wracać do jakichkolwiek wspomnień czy to dobrych czy złych, aby wyciągnąć jakieś wnioski bądź właśnie wyrazić o czymś opinię. Jeśli już mowa o samej opinii, którą wyraziłem. Radzi mi Pani co prawda w formie bardzo grzecznościowej , abym zajął się swoim życiem i aktualnym pracodawcą, choć zabrzmiało to na zasadzie zajmij się obecnym pracodawcą, zapomnij o poprzednim. Dlaczego? Ponieważ nie powinno się wydawać opinii o poprzednim pracodawcy komukolwiek? Hmm zupełnie jakby nie było o czym mówić w pozytywnym świetle? Proszę wziąć sobie głęboko do serca, że ten portal służył, służy i służyć będzie do wyrażania opinii o pracodawcach. Inne firmy dzięki nim zyskują pracowników, a czy u Państwa służy do tego samego? to już chyba nie mnie oceniać. Zarzuca mi Pani nieprawdę, ale w którym momencie? Zapewne odnośnie długofalowej współpracy z Państwa firmą. Wiele osób, ma problemy ze znalezieniem pracy czy to przez brak doświadczenia, czy też wykształcenia i próbują gdzieś zaistnieć. Nie napisałem, że nie ma tam osób o większych stażu, napisałem jak traktowane są osoby nowo przyjęte i te który nie należą do określonego kręgu. Zaznacza Pani również, że jeżeli komuś coś nie odpowiada wystarczy, że o tym wspomni i tym samym może być ODPOWIEDZIALNY za wspaniałe zmiany w firmie. Pracownicy nie muszą być odpowiedzialni za to, góra sama powinna dostrzegać pewne sprawy. Osoby zabierające głos nie szukają zapewne indywidualnego poklasku, chcą jedynie zwrócić na coś uwagę, a patrząc po wpisach jestem święcie przekonany, że próbują od wielu lat. Proszę się nie przejmować, to już mój ostatni wpis. Życzę pozytywnych zmian! Pozdrawiam

@Aleksandra

Pani Aleksandro, Zastanawiam się czy niewidzi Pani pewnych rzeczy czy poprostu nie chce. A może odniesie się Pani do rozmowy Pani męża z pracownikami produkcji którzy usłyszeli że jak im się pensja nie podoba to mogą dostać 1000 zł i już nigdy nie wracać? Szacunek działa w dwie strony a Wy traktujecie swoją brygadę ( oczywiście nie tą Elite z laboratorium ) jak śmieci a dzięki nim to Wy kupuje od sobie nowe samochody i co miesiąc latacie na wakacje. Gdyby nie emeryci i malolaci to w tej firmie pracowały by już tylko rodziny. Te mniejsze i te większe

@Pozdro', może Ty jako pracownik firmy mógłbyś dodać kilka informacji na temat warunków pracy? Jakie kwalifikacje są wymagane na Twoim stanowisku? Czy atmosfera w pracy Ci odpowiada? Jak według Ciebie wyglądają relacje z przełożonym? Firma zapewnia dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Informacje tego typu zainteresują osoby, które obserwują firmę pod kątem zatrudnienia.

@Hannibal Lecter, nie do końca rozumiem, co masz na myśli? Przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, gdzie użytkownicy poszukują informacji o pracodawcach i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Nie ma tu miejsca na prywatne monologi. Jeśli masz jakieś informacje na temat firmy, dodaj je proszę.

Hannibal Lecter
@Marta

Marta,widzę że jesteś pracownikiem Wats Piasecki i Współnicy. Napisz,proszę jakie są Twoje spostrzeżenia odnośnie firmy.Jaka była Twoja rozmowa kwalifikacyjna.Czy targowałaś się skutecznie o wynagrodzenie? Jesteś pracownikiem kadry zarządzającej.Czy pracownicy niskiego szczebla są postrzegane w sposób jednakowy,czy wyrażają zadowolenie z pracy? W jakiej formie są rozdawane benefity-pieniężnej,naturalnej(kawa,herbata,mleko,cukier),jak często i czy dla wszystkich.Oczywiście,jeśli są takie w ogóle. Jakie są morale w firmie,czy szkolenia,przeprowadzane, są przydatne na co dzień? Doprowadziły do nabycie nowych umiętności,przydatne w karierze zawodowej ogólnie? Jeśli nie,to proszę napisz jakie są Twoje propozycje,jako członek kadry zarządzającej,jakie masz uwagi,co jest dobre i co należy poprawić . Na koniec,gdzie widzisz siebie za 5 lat,w tej samej firmie,czy może gdzieś indziej?

@Hannibal Lecter

Rozumiem że pracujesz w tej firmie bo jesteś głupi jak but. Pieprzysz farmazony i tylko się pogrążasz. Tutejsza Marta jest jednym z moderatorów tej strony i ile Twój ciasny umysł zna to pojęcie. Ona nie ma nic wspólnego z Watsem ....

Hamlet
@anonymous

Drogi anonymousie,Henryku,starszy pracowniku,producencie.To już prawie dno.Jeszcze troche,a sukces będzie 100%.Reszta jest milczeniem

@Hamlet

Hamlecie, Hanibalu, Młodszy jadaiu, młody dynamiczny kolego itp itd. Po twojej znajomości interpunkcji można rozpoznać Cię z daleka. Jaki sens mają te Twoje pseudo inteligentne wypowiedzi? Jak Ci się nie podoba to się zwolnij. Rozumiem że w tej sposób dajesz upust swojej frustracji i niezadowoleniu z pracy ale na dłuższą mete to nic nie da Więc idź do biura jeżeli krzesło koło bossa oczysiście wolne. A jak się nie podoba to nikt Cię tam siłą nie trzyma ;]

Pozdro
@anonymous

Raczej fustracji po ekspreso na inwencie :-)

@anonymous, może dodałbyś trochę szczegółów dotyczących zatrudnienia? Rozumiem, że masz zastrzeżenia dotyczące wcześniejszych wypowiedzi użytkowników. Pamiętaj, że na tym forum wypowiadamy się na temat firm, ale też na temat tego jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca. Może mógłbyś dodać, czy można w tej firmie liczyć na premie, pakiet socjalny? Zachęcam Cię do dodania swojej opinii.

Witam, Chciałbym uzyskać informację o zarobkach na stanowisku Operator Procesów Chemicznych - Aparatowy? Zarobię 2400 netto? Czy są premie? Jak atmosfera na produkcji ?

@anonymous

Witaj Anonymous, o wysokości podstawy dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Jest system premiowy. Na nastawni na ten moment pracuje dwóch operatorów plus osoba KJ. Także kameralna atmosfera jest. Atmosferę tworzą ludzie ze sobą współpracujący i przebywający razem. Pozdrawiam

Anonimous

Marta,to Ty?

@Anonimous

Idź do biura i się zapytaj ;] A nie sorki .. .zapomniałem ... jesteś tylko internetowym bohaterem i poetą jak reszta pracowników wats na tym forum

tela w temacie

Marta, Czy jako ''niezależny'' moderator,nie powinnaś zareagować natychmiast na post ''anonymousa'' ,który nie tylko obraża(cytuję ''głupi jak but''),jak zarówno grozy(cytuję ..tylko się pogrążasz''). Każdy mądry czytając posty poniżej znajdzie prawda o firmie,o Henryku i jego różne twarze,o stosunek do zwykłego pracownika cytuje:''rozumiem,że pracujesz w tej firmie,bo jesteś głupi jak but''.Czy pracownicy firmy Wats są głupie jak but? Nie zareagowałaś na te obelgi,tylko dziękowałaś. Swoją droga,to Wy,same opisaliście firmę,stosunki jakie panują,mając te ''dobre'' intencje,ale wyszło,jak wyszło.

@tela w temacie

Nie oszukujmy się. Kto "normalny" pracuje w takiej firmie gdzie jest zezwolenie na mobbing, taka atmosfera a nie inna, srogi socjal i najniższa krajowa? Zostawiam Cię z tym pytaniem.

@HARDworker, a poza płacowe bonusy takie jak szkolenia, kursy dokształcające? Można negocjować z pracodawcą stawkę godzinową? Czy nadgodziny są płatne dodatkowo? Pracujesz tam, więc oprócz minusów, na pewno widzisz też plusy tego zatrudnienia.

Hannibal Lecter
@Marta

...stwierdziła Marta,a echa nie było,tylko mroczne sapanie...I jak tu obudzić trupa

@Hardworker Miałeś może styczność z firmą WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.? Mógłbyś rozwinąć swoją myśl i podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy i atmosfery w tej firmie? Może coś o wynagrodzeniu i bonusach. Każda dodatkowa opinia może komuś pomóc, więc jak czymś chcecie się podzielić to proszę napiszcie.

HARDworker
@Marta

Wynagrodzenie nieadekwatnie niskie do wykonywanej pracy (najczęściej najniższa krajowa lub kapkę więcej), bonusem jest darmowa kawa i herbata - czyli Mont Everest socjalu w obecnych czasach. Atmosfera to tak jak już inni koledzy i koleżanki wspominali, nie będę się powtarzał.

Henryk

Hardworker
@Henryk

Pod jakim względem jest dobrym miejscem? Pieniądze na czas? To ich obowiązek! Innych plusów nie widzę. Zero szacunku do ludzi, odgórna zgoda na mobbing, ogólna spychologia i tumiwisizm co niektórym bardzo pasuje. A poza tym przecież Pan Mąż zabronił wpisów na goWorku Henryku ;-)

młodszy Jedi
@Henryk

Heniuu,Maxiuu,znowu Cię rozpoznaiśmy.Zgodze się na połowe Twojego i Marty uposażenia,żeby prowadzić rzetelny PR.Chciał bym dorobić do pensyjki. Na początek próba: Wow!!! Niesamowite miejsce,gielda bliziutko,niesamowite przezycia(ok.10 każdego miesiąca),jedna wielka Rodzina codziennie wokół nas.Warto!!! ...muszę się śpiesyć,bo się przerwa konczy i nadchodzą...Pamiętajcie,jestem najtańszym PR-owcem w okolicy

@Nina, zwracam Twoją uwagę na regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin. Na forum nie wolno używać słów obraźliwych i nikomu grozić. Jest to jednorazowa sytuacja, dlatego mam nadzieję, że więcej się nie powtórzy. @zbyku, widzę, że jesteś pracownikiem firmy. Napisz proszę, jak pracuje się w WATS. Jaka panuje atmosfera, szczególnie między pracownikami i kierownictwem, o którym zresztą wspominasz. Również @Ninio, opisz, jak to wygląda z Twojej perspektywy. Na pewno każdy z was ma swoje zdanie i może opowiedzieć o pracy w tej firmie na podstawie swojego doświadczenia.

zbykuś
@Marta

Czyli Marta(pracownik firmy) i administrator to ta sama osoba.Administrator(Marta) zadaje pytanie i Marta(administrator) odpowiada sama sobie.Teatro nie z tej ziemi.

Zadowolony
@zbykuś

W całej firmie nie pracuje tylko 1 Marta a poza tym jakie to ma znaczenie????Ten portal jest po to, ażeby poznać opinię innych na temat pracy w danym miejscu a nie, ażeby rozterki swoje wpisywać!!!!!!

@Zadowolony

A gzie jest napisane,że to ta Marta,kierowniku????Może inna????

Dobry pracownik będzie zadowolony z pracy w firmie. Ale niestety nie wszyscy tacy są!!!

Puchosław

Prosze wymienic imiennie kto dobry,a kto lepszy.Ten lepszy zadowolony?Pewnie tyle samo co i dobry.A jak nie ma różnicy,to po co przepłacać

zadowolony nie doceniony

Kierowniku,starszy pracowniku,daj spokój z reklama,wszyscy znamy twoje zaletyJestesmy po zielonej stronie mocy,Jedaiu

Ciamajda

Ja tam nie narzekam :-)

HARDworker
@Ciamajda

Nie narzekasz bo jesteś ciamajdą, a takich się tam docenia. Im mniej robisz tym jesteś bardziej doceniany. Im więcej L4 tym szybszy awans i większe premie.

jasnowidz z Mysłowitz
@zadowolony nie doceniony

Tak,już wiem kto kryje się za nickiem ''Pracownik''i''Starszy kolega''.To nasz wybitny kierownik Jedi .Prawdziwy PR-owiec firmy Wats.Wzbudza zaufanie i spokój.Niestety nie wszyscy tacy są!!!

zbyku

A jak oceniasz siebie kierowniku ? Czy jesteś niezbędny? Wydaje się że że wszystko hula lepiej kiedy jesteś na urlopie.Władca z Rodziny wtedy też jest jakiś inny.

~mirami~

Hejka,a jak tam na produkcji ludzi traktują? Brygadzista czy kierownik spoko???

Meduza
@~mirami~

Ani jeden,ani drugi nie są spoko.Wariactwo i (usunięte przez administratora) w pracy to ich zasługa.Pozostaly brygadzisci(nie z Rodziny),są w porządku

@Meduza

Boki zrywać jak to się czyta. Widzę że jesteś dalej pracownikiem tej firmy a jednak tyle masz do załogi problemów może prosto i otwarcie powiedz komuś prosto w oczy co ci leży na sercu a nie wypisujesz tu takie chore i z palca wyssane rzeczy drogi kolego Pozdrawiam ????

Ninio
@Nina

Mała Mi,Mała Mi Jak Twój glosik ładnie grzmi Kiedy patrzysz srogim wzrokiem chciał bym Cie ominąć bokiem

@Ninio

O proszę kolejny cwany i jaki mądry wiersze pisze wow. Może lepiej się pracą zająć a nie ubliżać komuś co ;-)

Ninio
@Nina

Dobrze,kontrolerko Mi nie jesteśmy tacy żli Mocnej nam przykręcaj śrubę To przyniesie tylko chlubę Dla rodzinki idzie mowa już nie pisne nawet slowa

@Ninio

Oj nie jestem małą mi i nie radzę ci byś podskoczył mi bo uwierz mi gdy dowiem się ktoś ty to buzię rozwalę ci :-)

~starszy kolega~`

Witam kolegów i koleżanki :) W firmie ostatnio nie mówi się o niczym tylko o tych wpisach tutaj :/ Nie wiem czy to jest do końca normalne :/ obrzucać się błotem tym bardziej, że na hali i tak musimy razem pracować a atmosfera jest podła. Skoro już tak piszecie o naszym brygadziście i jego rodzince, to co powiedzieć o "Paniach" z 5? Jedna z nich skwitowała, że Pana Janka dosięgła sprawiedliwość boska, bo zachorował, a przecież emeryt i jeszcze dorabiał?????????? Chamstwo rodzi chamstwo!!!!! Nasza firma jest mała, jak nie bedziemy razem współpracować to nie mamy szans na zarobki(jakieś normalne). Lepiej wydrzeć to co się da, bo kasa nie rośnie na drzewach i krzokach lepiej zrobić to dobrą pracą niż bublarstwem. Wielokroć widziałem młodzi koledzy, jak sami robicie małe sabotarze i niszczycie maszyny, na których mamy zarabiać :/ Chowacie sobie końcówki itd. Też chciałbym trzymać ręce w kieszeni i czesać dobrą kasę ale tak się nie da, a w takiej atmosferze i podkładaniu świń zwłaszcza. Zamiast zaostrzać konflikt i lać na siebie pomyje, lepiej zrobić zebranie a chetny niech zostanie brygadzistą, wtedy sam będzie pachołkiem a i przekona się jak pracuje się z ludzmi, którzy mają wyrabane na wszystko i wszystkich. Do zobaczenia w pracy!!!!!!

młodszy kolega
@~starszy kolega~`

Proponuję zacząć od siebie,Starszy kolego,Kierowniku,Producencie.

Ambitny
@młodszy kolega

Emeryci i "starsi koledzy" są w tej firmie najgorsi. Do pracy się nie spieszą ale jak trzeba doradzić albo krytykować to pierwsi lecą. To praca dla sprawnych młodych osób a nie dla maruderów

Han Solo znany jako ''Ciolo''
@~starszy kolega~`

Do zobaczenia,Jedaiu.Niech Moc będzie z Tobą!!!

L

Ok

G jak golonko
@L

Wiem,ze taki jestem.

Były kolega

Praca dla życiowych desperatów i Patologii. Kierownik faworyzuje alkoholików którzy mobbingują nowych, od Ciebie wymaga cudów za najniższą krajową a Prezes to bajkopisarz. Obiecuje gruszki na wierzbie a tak na prawde to DUSIGROSZ. Brygadzista faworyzuje malolaty z którymi zarywa [ obleśny, gruby oblech ] a reszte poniża w paskudny sposób. Szkoda czasu na tą firme. Chyba że na chwilę by zdobyć doświadczenie. Wszystkim, którzy wiążą z tą firmą dłuższe nadzieje szczerze współczuje.

Aleksandra
@Były kolega

Drogi Były Kolego, świetnie , że masz możliwość wyrzucenia swoich złych emocji. Gromadzone niczego nie budują zarówno w nas samych , jak i w relacjach z innymi . I w dodatku dokonałeś wyboru zmiany w swoim życiu, świadczy to o Twojej odwadze. Smutne , że obrażasz ludzi pracujących w tej firmie. Jest wiele osób naprawdę zadowolonych i szczęśliwych z swojego miejsca pracy, bo pracują tu od lat, chętnie zapraszają również swoich bliskich i przyjaciół do pracy właśnie w tym miejscu, jeśli firma ma taką potrzebę, są zaangażowani, bo znajdują miejsca, gdzie warto coś poprawić. Jestem dumna z moich pracowników. Wiem, że stanowimy naprawdę świetny zespół. Mam tego świadomość, że oczywiście zdarzają się momenty trudniejsze, konfliktowe, które wymagają rozmowy i popracowania nad wzajemnymi relacjami i komunikacją. Tak jak to się również zdarza nawet w najbardziej kochającej i zgranej rodzinie. Życzę Ci , byś trafił na swojej drodze samych dobrych, życzliwych ludzi. Życzę Ci z całego serca, naprawdę świetnych relacji w Twoim wybranym przez Ciebie nowym miejscu pracy. Pozdrawiam Was wszystkich, Aleksandra Piasecka

łahcim
@Były kolega

Drogi Były kolego, Pozwoliliśmy sobie sprawdzić Twoje IP... i nieładnie jest tak podszywać się pod inne osoby. Miej odwagę i wyraź swoje zdanie otwarcie, przy wszystkich tych ludziach, o których wspomniałeś :)

świadek zdarzenia
@Aleksandra

Smutne, że Pani Aleksandra po takim wpisie sama obraża pracowników, mówi źle o swoich pracownikach innym pracownikom.... Prawdziwie profesjonalne podejście zwłaszcza po naszych wszystkich szkoleniach ;)

Bobcio
@świadek zdarzenia

A co się wydarzyło? Kierownik abdykowal? Brygadier? Nie? Szkolenia nic nie dały? Pół roku prania mózgów,a efekty mniej niż defekty? Nieee,strategia jest słuszna i prędzej potop nadejdzie,niż zmieni się kurs...aż statek nie pójdzie na dno wraz z dobrodziejstwem inwentarza.Aaaa,koniec przerwy,trzeba klepać kelatis.... 5 minut póżniej....Muszę sie zwyjac,nadchodzi członek Rodziny...trzymającej władzę

Zostaw merytoryczną opinię o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. - Mysłowice

• Jak się pracuje w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.?

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.