P.H.U. BARTEX

Mysłowice

Opinie o P.H.U. BARTEX

LUCK

TAM NIE MA W ŚRODKU EKOGROSZKU TYLKO TO CO KOPALNIE ODDAJA JAKO POZA ASORTYMENTEM, MIAŁ KAMIENIE I WODA . JAKBYSCIE TO PRZESIALI TO OA\KAZAŁOBY SIE ZE TONA TEGO SZMELCU KOSZTUJE 1500ZŁ

Adam

Niestety firma okazała się niesolidnym dostawcą zakupionego przeze mnie ekogroszku. W każdym worku - dziwnym trafem zawsze na dole - znajdowała się solidna domieszka mokrego miału. Pod koniec sezonu grzewczego zużycie opału w stosunku do lat poprzednich mam co najmniej o 20% większe, mimo stosowania opału o takiej samej kaloryczności. Innymi słowy przestrzegam innych, ponieważ takie firmy oszukującego swoich klientów trzeba z rynku eliminować.

nowy klient

Mam poważne zastrzeżenia do faktur wystawianych przez Was- dlaczego nie podajecie dokładnej nazwy towaru np. EKOGROSZEK GOLD tylko ogólnie węgiel kamienny ekogroszek? przecież każdy rodzaj ekogroszku ma inną cenę. Jaką mam możliwość zakwestionowania ewentualnej pomyłki w dostawie gdy dostarczycie inny towar o mniejszej kaloryczności? I dlaczego upieracie się przy takiej oczywistej nieprawidłowości?

Krzyś

To bardzo dziwna firma , na portalu Opinie o - sami sobie (w jednym szablonie) piszą pozytywne opinie . Z dostawcami rozliczają się marnie . I lansują się na wielkich bossów szkoda tylko , że kosztem ludzi i z skrajnym brakiem kultury . Nie zdziwię się jak "wyparują " z dnia na dzień .

poszukujący

Umieścili ogłoszenie z wymaganiami: - znajomość programu Insert ( Subiect GT) - znajomość języka obcego ( niemiecki lub angielski) - wykształcenie średnie -dobra znajomość obsługi komputera - doświadczenie w handlu Wysłałem CV, od razu odpisali żeby zadzwonić. Odebrał mało uprzejmy pan i od razu - co pan robił? - ... - Czyli doświadczenia w transporcie nie ma? - Nie -To do widzenia Nie lepiej od razu napisać w ogłoszeniu, tylko człowiekowi głowę zawracać?

Zostaw opinię o P.H.U. BARTEX - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. BARTEX