Opinie o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scanfil Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanfil Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Maśloczek
Kandydat

Jeśli masz swoje zdanie, nie jesteś tam mile widziany. Banda karierowiczów co za stanowiska brygadzisty lub majstra dadzą sobie dorysować piersi na plecach. Szczególnie kierownik spawalni, który o spawaniu lub składaniu wie tyle co małpa w NASA na temat pilotowania statku kosmicznego. Nawet nie potrafi się dobrze wysłowić. Próbuje zastraszać zwolnieniem jak nie chcesz w sobotę przyjść do pracy. Brygadzisci udają kolegów a potem jak coś usłyszą to zaraz u kierownika pod biurkiem siedzą. Nie znają prawa pracy ani troche. Najniższy z brygadzistow spawalni to po.... lacz nr 1. A najwyższy z kompleksem władców pierścieni to leser do kwadratu. Nagminnie łamie przepisy BHP np. jeżdżąc wózkiem (tzw. na zakładzie biedronką) bez uprawnień. Nawet do toalety na niej jeździ. Jak dla mnie masakra. Nie polecam nigdy nikomu a wręcz przestrzegam.

Jak długo trwa proces awansu w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Jak długo trwa proces awansu w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Bhaaa
@Pytanie

Nie ma awansu. Jeśli nauczyłeś się wszystkiego na jakimś stanowisku ,to nie wypuszcza cię.

Stary

Pani Justyna wie ile cza ciągnąć ;) aby wyciągnąć w jakości. Nara

Ilona
@Stary

To straszne. Opłaca im się tak zwalniać doświadczonych pracowników? A moze mają ku temu inne powody, bo to aż niemożliwe się wydaje?

Parzu26 Nowy wpis
@Ilona

Żeby kogos wylali to naprawdę musi mocno podpasc. Jak robisz swoje to nikt się nie czepia. Ja zacząłem jako monter, a jak była okazja to pogadałem z liderem, sprawdzili mnie na CNC i jestem operatorem jeszcze ba kurs na wózki mnie wysłali za darmo. Dużo ludzi się zwalnia bo znajdują robotę za lepsze pieniądze. Podwyżki u nas marne.

Monika Nowy wpis
@Parzu26

Serio za darmo? A jak długo już pracowałeś nim na ten kurs Cię wysłali? Podpisywałeś jakąś lojalkę?

Pracownik Nowy wpis

Firma może duża ale w środku to kogucik brak miejsca na magazynie na cokolwiek tir za tirem do rozładunku za tę pieniądze nie warto do tego stare rampy opuszczane ręcznie żenada ekipa na magazynie spoko ale to tylko jeden pozytyw w tej pracy nie polecam

Zygus
@Pytanie

Nie ma premi, zadnych nadgodziny w sobote, w tygodniu juz nie.Najnisza krajowa 2600 do reki 1800 i zyj.

hmm
@Zygus

Premia jest, jak jest wypracowana, nie ma się absencji oraz odciętych rogów z karty BHP. Nie zawsze jest pełna, ale bywa i 100%. Nadgodziny są. Pensja zależy od stanowiska i umiejętności.

Zygus

Nie

mateo
@Zygus

To jest oczywista nieprawda.

Hanna
@hmm

To w takim razie jak to wygląda naprawdę? Nie wiem już co mam na ten temat myśleć bo pojawiają się sprzeczne informacje. Jedni piszą, że premia oraz nadgodziny są a inni, że nie ma. W co wierzyć? Proszę o rzetelne informacje.

Fergusson
@Hanna

Tak, jest premia comiesięczna, nadgodziny płatne też. Dodatki stażowe i jubileuszowe i inne benefity.

Sikalafą
@Pytanie

Premiowe widełki za moich czasów pare lat temu były tak skonstruowane by praktycznie niemożliwym było się w nie zmieścić... Jak na celach czy fms zrobiło się zlecenie to nagle na koniec miesiąca na montażu czy lakierni zawsze coś komuś nie pasowało i trzeba było zezłomować... Tak samo z kartą BHP, tyrasz cały miesiąc żeby 30go ktoś uciął z niej róg pod byle jakim pretekstem. Kierownicy z nielicznymi wyjątkami to obłudne kreatury (niektórzy nawet matury nie mają), którzy robią wszystko by uprzykrzyć innym pracę

Hanna
@Sikalafą

Wypowiadasz się jak to było kiedyś, może coś w tym temacie się zmieniło :) Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca w firmie i napisze jak wyglądają obecne premiowe widełki. Byłoby super!

Ja
@Hanna

W Scanfil nie ma czegoś takiego jak "premiowe widełki", bo nie ma premii. Są podwyżki co roku, bony, szkolenia, dofinansowania do różnych rzeczy.

Ania
@Pytanie

Witam! Jak wygląda praca na produkcji? Czy praca jest samodzielna czy linia produkcyjna siedząca? Jaka stawka godzinowa?

zenek
@Ja

Oczywiście, że są premie.

Mikołaj
@zenek

A w jakiej wysokości są te premie? Co ma na nie wpływ? Większość pisze, że jednak są te premie, więc Wam zaufam :D

Parzu26 Nowy wpis
@Mikołaj

Premie są co miesiąc, raz 3 stówki, raz 4 stówki. Nadgodzin teraz mało, ale jak znasz się ba robocie to zawsze coś wpadnie. Co roku stażowe, grucha na wakacje, jakieś bony dla dzieci. Teraz mamy tez za darmo opiekę medyczną. Jak trzeba to i kurs za darmo zrobią. Na początek robisz przez agencje, ale ba umowie, jak sue sprawdzisz to po kilku miechach idziez pod niech. Jak sumiennie pracujesz, nie na skarg, itp. to nasz spokoj, brygadzista sie nie czepia. Praca łatwa, czysta. Atmosfera jest spoko, teraz dużo cześć Polaków pomaga kolegom z Ukrainy. Cześć leserow narzeka, zwalnia sie, a potem pyta czy przyjmują, bo chcą wrócić.

operator cnc

Jeżeli chodzi o samą firme to zmieniła się w korporacje w której najwazniejszą rzecza są słupki i wykresy w exelu. Szkolenie nowych operatorów lezy i kwiczy bo trzeba robić wydajnosc. Dyrektor nie zna sie na produkcji kierownik za to o tym wie i tylko mu przesyła słupeczki. z rodzinnej atmosfery zrobiła się szczujnia na drugą osobę. Norma ,norma i norma ,kasa lezy w stosunku do pieniedzy dla doswiadczonych operatorow na rynku pracy. Jest to idealna firma aby sie nauczyć i uciec z fachem, jezeli jestes kumaty, bo tak to nikt Ci wszystkiego w 3 dni nie wytłumaczy do konca :D papierkowej roboty jest do zesrania, brygadzisci pełnią role Pani z HR wiecznie w emailach odpisując na fiu bzdziu kierownika, lider jest męczony debilizmami które dostaje z góry. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła bo jest chore kierownictwo. Jedynie zmina menadzera i dyrektora pomoze firmie na ten moment lata swietlne na dziale mechanicznym poszły w zapomnienie.

@operator cnc

TIME SECURITY Sp. z o.o.
(955 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
ten zły

W firmie od jakiegoś czasu dzieje się bardzo źle, powodem jest niestety obecny zarząd. Ilość osób jaka odchodzi sama z tej firmy jest nie do pomyślenia i mówimy tu o liderach, kierownikach, specjalistach i inżynierach. Oby tak dalej to zostaną z ręką w nocniku...

Nic bardziej mylnego
@ten zły

Skomplikowany temat. Może problem tkwi *CHOCIAŻBY* w dawaniu podwyżki 200 pln brutto i twierdzeniu, że inflacja w naszym kraju według firmy wynosi zaledwie 5,1%? Nawet w TVP takich pasków z inflacją 5% już od dawna nie ma... :) Plus jeszcze pomysły o zwiększaniu wydajności za magiczne 300 złoty brutto podwyżki... Bareja się śmieje z grobu czy to jest miś na miarę naszych możliwości?

Alicante
Kandydat

Witam wypowie się ktoś na temat zarobków na stanowisku operator wózka widłowego?

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Scanfil Poland Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Inspektor? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Scanfil Poland Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Operator. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Kandydat123
Kandydat

Byłem umówiony na rozmowę o pracę na 13:30, po czym nie otrzymałem żadnej informacji czy rozmowa wgl się odbędzie. Pani z HR oznajmiała, że oddzwoni, ale jak dzwoniłem/pisałem nie otrzymałem odpowiedzi. Do rozmowy nie doszło, żadnych przeprosin z strony firmy. Nie polecam, mają gdzieś kandydatów.

Jerzy
@Kandydat123

Jesteś pewien, że na ciebie nie czekali skoro już miałeś umówioną godzinę? Zamiast czekać na oddzwonienie trzeba było samemu dopytać o co chodzi. Ja bym na twoim miejscu próbował to wyjaśnić.

Życzliwy
@Kandydat123

Też byłam umówiona na rozmowę do której nie doszło i nie odpowiadają na tel ani na smsy

Dhdh
Kandydat

Cześć czy są u was co roku jakieś podwyżki.??

ddd
@Dhdh

niko
@Dhdh

obowiązków :)

Bkm
Kandydat

Po rozmowie rekrutacyjnej zero odzewu, mimo obietnicy odpowiedzi, słabo ;)

Zakupy
Kandydat

Jak wygląda praca i atmosfera w dziale zakupów/zaopatrzenia? Jakie widełki finansowe można oczekiwać? Praca w jakich godzinach?

BumSzakalakaBumba

Serdeczne pozdrowienia z lepszego miejsca dla Starej Gwardi z Multipacka ;-) oraz dla całej ekipy TX-a ;-) oraz dla Jakości :-) Ps. Nie dajcie się tam :-D

Młody Spawacz
@BumSzakalakaBumba

mam nadzieję że nie z SAGu piszesz - komentarzy są podobne

Dhdh
Kandydat

A w jakich granicach mniej więcej się kształtują?

Czy firma PARTNERTECH MYSŁOWICE w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

życie_gięterskie
@Pytanie

kiedyś pracownika szkoliło się miesiąc dzień w dzień po 8h, żeby w końcu mógł pracować samodzielnie. teraz prawdziwych operatorów jest tam 10%, a reszta to lenie co chcą tylko pedał albo START naciskać

Bubel
@Pytanie

Niestety, to corpo poza szkoleniami ze sprawdzania segregacji śmieci nie prowadzi żadnych szkoleń. Niestety brak perspektyw na rozwój pracownika (szkolenia na innych stanowiskach / działach, są przeprowadzane przez osoby które mają akurat luźniejszą robotę). Tylko wybrani mają możliwość odbyć szkolenie np. z serwisantem przy uruchomieniu nowej maszyny, ale są to osoby niekompetentne (Kicek :) ) które zdobytej wiedzy nikomu nie przekażą (aż w końcu sami zapomną), ponieważ obawiają się o swoje posady.

Czy pracownicy PARTNERTECH MYSŁOWICE mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bubel
@Pytanie

Niestety nie ma żadnych form integracji.

Dddd
Kandydat

A czym tak w skrócie zajmuję się u was magazynier i czy warto tam składać CV. Dzięki za odpowiedź.

Maśloczek

brutality
@Maśloczek

Dokładnie stary to co piszesz to wszystko prawda, robiłem 3 lata, aż mnie kondon paleta zwolnil bo buntowalem pracowników :D buntowanie polegało na tym, ze uswiadomilem sporej wiekszosci wspolpracownikow jakie przysluguja im prawa i ze ten obszczymur i klamca ze slinotokiem nie moze nikogo przymuszac do nadgodzin bo '' pilna produkcja '' z brygadzista dobrze to zylem tylko z jednym, ktorego pozdrawiam, a reszta to parówy co za 3oo brutto gotowi sa zeszmacic sie zwyklym mailem z donosem do liderka, aby tylko przyplusować. Ta firma bazuje na chamstwie, bezczelnosci, klamstwie i mobbingu. W grudniu 2018 glowna kadrowa zmija wykolegowala ludzi na nadgodzinach z listopada i kazali odbierac zamiast wyplacic na swieta pieniadze ludziom, ktorzy maja swoje rodziny i wydatki, na szczescie z garstka osob trzezwo myslacych poszliśmy do radcy prawnego i wystosowalismy pismo po dwoch tygodniach zalegle pieniadze za ich rzekomy przestoj trafily na konta. Nie polecam nikomu tej blaszanej montowni, kiedy mam okazje obok niej okazjonalnie przejezdzac zawsze pluje w ich strone i wstydze sie, ze tam pracowalem.

Jacek
@brutality

Mam to samo

Ulubieniec macieja m.
@Maśloczek

Mogę tylko dodać, że to sama prawda.Mam swoje zdanie "wniosek o zwolnienie" bo "podważanie mądrości pana M. jest niezgodne z ambicjami pana M ". Nie ważne,że detale są zle i (usunięte przez administratora) wygięte "spawaj". A leser(usunięte przez administratora) nawet do sracza jedzie biedronka,że o uprawnieniach i kasku nawet nie wpomne

Muha ce ce
@Maśloczek

Niestety sama prawda. O ile na spawalni brygadzista jeden czy drugi jezdza bez uprawnien na biedrodronce to robia to zeby cos pomoc, posprzatac ale pan M jezdzi biedronka po prostu do sralnicy na pol godziny, z czego ma beke 3/4 zakladu. Nawet brygadzisci z innych dzialow maja problem co by koleaia namierzyc "albo w kiblu na koncu zakladu albo na bajerce uj wie gdzie". Nie daj boze miec inne zdanie niz jasnie pan M. Od strzala jest info zze jestes problematycznym ptacownikiem ktorego nalezy usunac. Lize chlopina jaja kierownika wkurza nawet reszte brygadzistow (2) a przed dyrektorem du.. by mydlem wysmarowal. Patologia nic wiecej.

plata_o_plomo
@Muha ce ce

żeby komuś lizać bile to musi najpierw je mieć, a to sepleniące tyranisko gdyby wyjął trociny z ryja i dało się go zrozumieć to jedyne logiczne zdanie jakie złoży będzie brzmiało '' nadbuasiba naosd bsid ioa '' więc...

Coś się znam
@Maśloczek

Co do kierownika, to kierownik nie musi mieć kompetencji spawalniczo-monterskich od tego jest kadra pracowników spawalni . Ale fakt faktem chłop nie ma żadnych kompetencji na bycie kierownikiem , odklejony całkowicie widział bym go za listonosza .

TajnusAgentus

Jeśli chodzi o CNC to nie polecam FMS,lider jest świeży a stanowisko ma poprzez koneksje i (usunięte przez administratora) wie o gieciu itd.,brygadzisci niektórzy spoko tam samo jak i pracownicy ale w dużej mierze są koneksje koneksje i jeszcze raz koneksje...jssli potrafisz więcej niż oni bądź chcesz się uczyć np.robota lub czegoś innego jesteś blokowany i nie rzuca Cię na robota mimo że np potrafisz, jak to tam mawiają "nie masz siły przebicia w tej firmie aby coś zdziałać" jednym słowem największą kapa jest właśnie przez te znajomości,niektórzy czują się jak bogowie i cisną,podsmiechuja się i nie tylko z innych,

Dawid
@TajnusAgentus

chłopie jakie CNC, średnio wyposażone, rozklekotane trumpfy i (hahahahha) amady... jak chcesz zobaczyć CNC to jedź do HAAS'a albo MAZAK'a i zobacz centra obróbcze, wytaczarki, frezarki, tokarki. to co jest w scanfilu nawet ukry potrafią obsłużyć... jak małpa cały dzień nauczy się sekwencji klikania to se na gięciu poradzi

Anonim
Kandydat

Witam jakie są zarobki w tej firmie czy są nadgodziny i realne premie ?

Biedroneczki są w kropeczki
@Anonim

Nadgodziny jak najbardziej są, zależy jeszcze o jaki dział pytasz, bo to druga sprawa mierzona adekwatnie do długości Twojego języka... jeśli wiesz co mam na mysli

Zostaw merytoryczną opinię o Scanfil Poland Sp. z o.o. - Mysłowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanfil Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Scanfil Poland Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scanfil Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.