Opinie o Netto w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Netto. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netto o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Bydgoszcz

gosc

a w netto 149 w kamieniu pomorskim jest super

Przemek

Cześć Wam. Mam do was pytanie. Mianowicie... Będę pracował w Netto jako ochroniarz ( dodatkowy zarobek ) czy będę mógł być ubrany w czarne bojówki i czarny podkoszulek ? Proszę o odpowiedź. :

agnes82

wszędzie to samo markety to syf

klientka netto

Witam, jestem klientka netto i Pani (usunięte przez administratora)kierwonik w czarnych wlosach jest osoba nie sympatyczna a jej zachowanie do pracownikow:(

Sprzedawca

Większość czasu to ja mówiłam, kierownicy jakoś mało elokwentni i lotni mi się wydali. Po wyjściu nie miałam nawet wrażenia ze się dobrze zareklamowałam bo wyglądało to tak jakby jakakolwiek bym nie była to mnie chcieli. Mądra/głupia mało wazne... W dyby i do roboty zeby samemu nic nie robic tylko głupich udawać. Nie zdecydowałam się na tą prace bo skoro kierownik nic nie miał mi do powiedzenia to co mogli mi oni zaoferować? Premie która sami przyznają? Zapewne sobie i swoim lizusom? Szkoda gadac. JESLI JESTES DESPERATEM DRZWI STOJA OTWOREM :)

NIE MARTWCIE SIE. ONI BIORA PRACOWNIKÓW JAK LECI NAWET...BO ZA TE PIENIĄDZE I CIĄGŁE PRETENSJE NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
klient

Doris i Odetta to ta sama osoba chyba. Patrzac na pierwszy wpis to pokrywa sie ze zniknięciem jednego ze sprzedawców pani Aliny czy Alicji ,bardziej leniwej baby nie widziałem, a jakie fochy na kasie miała jak nas klientów obsługiwała. Jeżeli to ta pani pisze to niech sie nie dziwi ze jej podziękowali.

odetta

Jestem byla pracownica Sklepu nr 420 w Sosnowcu ,zostalam zwolniona bez podstaw ,kierownictwo do niczego kierownik p.Dorota Kura co chce to robi kogo chce to zwalnia ,i kogo chce przyjmuje ,tragedia co sie tam dzieje ,wulgarnosc tej kobiety i jak traktuje pracownikow wola o pomste do nieba ,wstyd ze prezentuje firme Netto .Dyrekcjo w Motancu obudzcie sie . sosnowiec 2014r

była pracownica

Witam, Jeśli ktoś zastanawia sie nad podjeciem pracy w tej firmie wystarczy wyskoczyć sobie na zakupy!!Jak za taka prace kasa marna lepiej poszukac czegos innego i nawet odczekac miesiac dwa niż meczyc sie i pluć sobie w twarz! Pracownik specjalnie nie jest szanowany,trzeba miec oczy dookoła głowy usmiechac sie do kazdego klienta bo a moze to ten tajemniczy... haha ;p zasuwasz na kasie na sklepie rozkładasz towar sprzatasz robisz wszystko za 1200 zł! Jak ktos lubi prosze bardzo....

doris

Chcialam opisac sklep nr 420 w Sosnowcu ,kierownictwo tragedia ,brak doswiadczenia ,przyjmuja swoich ludzi ,ktorzy po dwoch miesiacach awansuja z podstawowym wyksztalceniem ,co chca to robia i kiedy chca to wyrzuca ,mnie nekali psychicznie od pierwszego dnia ,nie mowiac ju o tym ze zastepca p.Marta Baranek wpisala mi wiecej pieniedzy niz dostalam to co ona robila bylo okropne a z nia caly personel wlacznie z kierownikiem z p.Dorota Kura i jej mezem tez kierownikiem kogo chca to przyjmuja ,kogo chca to wyrzucaja jedna klika ,czuja sie tam jak wlasciciele ,grafik ukladaja pod swoje dyktando ,nie mozesz sie nic odezwac ,nie mowiac juz a slownictwie p.Doroty -kierownik uszy wiedna ze taka osoba jest kirownikiem ,to wszystko co bym opisala to koszmar ,to tylko mala czesc tego co napisalam .Dyrekcja w Motancu powinna sie tym sklepem zainteresowac i calym kierownictwem w tym sklepie . Sosnowiec 1.06.2014

właścicel
@doris

Przede wszystkim Doris naucz się pisać poprawnie. Po drugie primo nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak ochrona danych osobowych i nie powinnaś pisać takich rzeczy. Po trzecie zgłoszone zostało to administracji portalu i bądź pewna że twój wpis zostanie usunięty a ty następnie zostaniesz pociągnięta do odpowiedzialności cywilno-prawnej w tym zakresie. To samo tyczy się nicka (odetta). Pozdrawiam Właściciel

puma19834

Witam chcialam sie dowiedziec co ile sa sa robione szkolenia w szczecinie ?

denzel

Witam wszystkich forumowiczów. Pracowałem w netto i muszę stwierdzić, że tam praca to jeden wielki wyzysk. Pracuje się za trzy osoby, musisz rozłożyć towar, biegać do kasy bo klienci czekają , Najlepiej jak masz stalowe nerwy, dobre zdrowie i liżesz tyłek kierownictwu. Na każde zawołanie musisz być bo inaczej cię wyrzucą z pracy na zbity pysk. Pracując tam masz poczucie jakbyś był w jakimś obozie pracy . Proponuję szanownej dyrekcji z Motańca, żeby wzięli się za te markety, bo kierownictwo w markecie to czuję się jakby nie wiadomo kim było. Zamiast wymyślać tajemniczych klientów, niech się wezmą za kierownictwo.

magda
@denzel

dokładnie...skad ja to znam.Dziś ciesze sie ze doswiadczyłlam takiego syfu bo nigdy wiecej nie pojde do pracy do marketu... kasa towar towar kasa chamstwo ktore drze sie a nie prosi o druga kasę;/wyrozumiałości trochę ludzie.ODRADZAM PRACY W NETTO!!!!!!!zniszczycie sie ludzie!!!

obojetna
@magda

zgadzam sie z toba, znam idealnie te osoby. Niestety wszystko zasluga p. okregowego (usunięte przez admimistratora). Stawia na stanowiska kierownicze osoby, ktore kiedys byly jego podwldnymi. Idealnie pozbywa sie dobrych pracownikow a osoby ktore nie nadaja sie na stanowiska kierownicze kompletnie na nie nie zasluguja. Nie polecam pracy w tej firmie bo widac faworyzacje ze strony okregowego. Nie uczciwi sa w stosunku do innych pracownikow ktorzy pracuja jak woly. Nie jest to prawda ze tu na forum pisza ludzie klamstwa. Kiedys tak myslalam ale po poad dwoch latach pracy w tej firmie zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Podkresle, ze bylam na stanowisku kierowniczym ale postanowilam sie zwolnic bo nie bede brala udzialu w tych ich grach, wole pracowac ze szczerymi uczciwimi ludzmi niz w klamstwie i falszerstwie. Pozdrawiam

czarna55

Pracowałam w netto trzy tygodnie i miałam dość tej pracy, wykorzystują ludzi za marne grosze, ciągle była otwarta jedna kasa i klienci sie wydzierali na kasjerkę jakby to była jej wina, po dwie osoby na zmianie trzeba było kasować i wykładać towar i jeszcze się słyszało od kierownictwa że za wolno sie wszystko robi, w pierwszy dzień mojej pracy kierownik mierzył mi czas ile mam skanów na minutę,ta praca tam to żenada, teraz sie chciałam zwolnić to zaczeli mnie szantażować bo nie mają ludzi do pracy, genialny kierownik nie chce mi oddać książeczki sanepidu a mam już inną pracę załatwioną,atmosfera tez nie ciekawa te co siedzą w biurach to tylko tyłki obrabiają,gdyby ktoś chciał pracować w Poznaniu na Górnej Wildzie to odradzam....

czarna40

najlepsze w Netto są szkolenia, można poznać fajnych ludzi z całej Polski a co do pracy nie jest tak źle zarobki troche małe, ale nie przeciągają wyjść z pracy jak w innych firmach np.w Lidlu lub Piotr i Paweł

Rafi

hmm... netto tu można dać tylko jedno stwierdzenie istne wykorzystywanie!!!

klient

bylem dzis w sklepie netto w libiazu...oczarowala mnie pani z-ca kierownika p.(usunięte przez administratora).s.pozdrawiam

nicco1

ile zarabia asystent kierownika

justys84

Hej ja pracowałam w netto byłam asystentką kierownika, zmiany w netto są takie że w sobotę po południu gdzie jest największy ruch na zmianie są dwie osoby to jest śmieszne mieliśmy tak często.Po macierzyńskim jak chciałam wrócić to okazało się że nie ma mojeg miejsca że mogę na sprzedawce wrócić kierownik okręgu to nawet nie chciał się zemną zobaczyć zwodziłi mnie tak długo miałam końiec umowy i mogli mnie się pozbyć bez problemu więc jeśli urodisz dziecko nie masz co wracać bo i tak się ciebie pozbędą.

przyjezdna

to wszystko(usunięte przez administratora). jezeli kierownik do (usunięte przez administratora) to nawet wypłata raz taka(usunięte przez administratora)

ona

w dziale?? w netto nie ma zadnych działów robisz wszystko!!!! taki dział!!!

Praca jest Super ale oczywiście zależy w jakim dziale . Na początek oczywiście dostaje sie najnizsza ale po jakimś małym awansie te pieniądze już rosną i jest to już opłacalne . Wy myślicie ze na początek dostaniecie duże pieniądze za co ? musicie sie sprawdzić . Potem leci juz z górki.

?

Wykładasz kasę na bilety a firma na ich podstawie tobie zwraca kasę, szkolenie, pobyt i wyżywienie opłaca firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto?

Kandydaci do pracy w Netto napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto