Opinie o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.W. Ekop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. Ekop o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

SŁAWEK

(usunięte przez administratora) SIEĆ POWIĄZAŃ PREZ KTÓRĄ CIERPIE (usunięte przez administratora) NICZEMU NIE WINNY CZŁOWIEK

Sławek

(usunięte przez administratora) sie gnojki ode mnie wszyscy i dajcie mi normalnie i spokojnie żyć bo inaczej to któregoś dnia ja was wszystkich pozabijam choćbym miał wziąć kredyt z banku i go (usunięte przez administratora) nigdy nie spłacić ja już (usunięte przez administratora) nie żartuje a ciebie ty (usunięte przez administratora) jak to bawi to zwal sobie lepiej konia i sie (usunięte przez administratora) złodzieju (usunięte przez administratora) POLSKI RZĄD (usunięte przez administratora) I NICPO ZA TYM BANA (usunięte przez administratora) ZŁDZIEJSKICH GNOI

Sławek

a dziwko też masz w tym swój udział wszyscy jesteście takimi sami (usunięte przez administratora) ale ja się któregoś dnie wkórwie bo ja tego nerwowo nie wytrzymam (usunięte przez administratora)

Sławek

za to wszystko co wy mi zrobiliście to ja was powiniem wszystkich (usunięte przez administratora) przed sądem postawić wy (usunięte przez administratora) wszyscy (usunięte przez administratora) po kolei

Brałeś udział w rekrutacji do P.W. Ekop. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona sklepu w Jastrzębiu Zdrój / praca od 6 maja
Jastrzębie-Zdrój
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
SŁAWEK

WAS WSZYSTKICH TYLKO BY SIE NALEŻAŁO POSTAWIĆ POD SCIANĄ I (usunięte przez administratora) DO WAS JA WY DO LUDZI NIE (usunięte przez administratora) MNIE W ŻADNE (usunięte przez administratora)

jAK JA SOBIE PRZYPIERDOLE W ŁEB TO BĘDZIE TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA WINA

fuck

złodzieju (usunięte przez administratora) lepiuej mnie (usunięte przez administratora) unikaj bo ci (usunięte przez administratora) nogi i ręce (usunięte przez administratora) poupierdalam

fuck

ty (usunięte przez administratora) złodziejski (usunięte przez administratora) z rybnika jak cie3 (usunięte przez administratora) dorwe to ci łeb (usunięte przez administratora)

górnictwo

elektromobilność także została powołana żeby wypełnić ustawę budżetową a nawet telefon nie mam bo się zniszczył sama radość nie pamiętam kiedy cokolwiek nawet na gwiazdkę dostałem srał was wszystkich pies idźcie do diabła

nic

najlepiej sie rozłączyć nie i byc niedostepnym

nic

zawsze jak ktoś się właduje z butami w czyjeś życie to tak to potem wygląda

mniej niż zero

buty czy kurtka też nie kosztuja 10 zł a na jak długo wystarczą na miesiąc trzy czy pół roku (usunięte przez administratora) i mam gdzieś takie życie

mniej niż zero

te ustawy to ci ludzie tworzą ale tylko dla siebie żeby to oni tylko mogli kase doić i udawać wielkich panów i panie ze niby pomagaja ludziom co im się pracować nie chce albo po prostu mieli w życiu pecha i nie potrafią wyjść na dobra drogę na drogę pracy - to co lepiej schroniska organizować niż nakierowywać ich na drogę do pracy ta śmieszny ten cały ustrój i polska b i a . każdemu człowiekowi jest ciężko przyjąć myślenie innego który mu coś nakazuje i rozkazuje ale najłatwiej jest odbić piłeczkę i pozostawić samemu sobie nie To to najłatwiej przychodzi chyba każdemu. I to nie jest płacz Proszę Pani każdy ma emocje mam coś jeszcze dodać czy już wystarczy

mniej niż zero

ty twierdzisz że dość a ja uważam inaczej pojeździł bym i dużym ale najpierw wolałbym przejechać sie małym albo przelecieć ale nie ma komu tego zorganizować nie moja wina że mnie ruskiego uczyli a nie innego jazyka nie każdy miał takie same możliwości tak mnie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) szczęśliwy! wiesz czego (usunięte przez administratora) nie nawidze zazdrości jak nie ma nawet o co tego nie nawidze w ludziach najbardziej mam wysłac CV czy przynieść to pieprzone zaświadczenie co bo to tak teraz ni tak ni tak nie! Przerąbane nie.

nic

śmiej się proszę bardzo - byłem na dobrej drodze ale ktoś to wszystko (usunięte przez administratora) mnie mam ją w (usunięte przez administratora) całą emeryturę i tak jej nie dożyje tak przynajmniej czuje po swoim zdrowiu ładnie kosisz kasę postaw jeszcze wiatrak albo dwa i zaświe

nic

bo mnie to (usunięte przez administratora) że mam gorzej niż źle mam w nosie całe to forum całą tą gospodarkę złodziejską w bloku musisz płacić za wszystko jakiemuś pieprzonemu prezesowi w domu to sobie kupia butle z gazem i przeżyją a tu to nawet (usunięte przez administratora) wody nie da się spłukać bo co rok to drożej a co jeść - wiesz co lubie mięso. ale całe życie żarłem suchy chleb z wodą żeby inni mieli a teraz wpierdalam raz na trzy dni bo jest tak drogo że już na nic mnie nie stać a ten gnój z gowork jeszcze na mnie zarabia a co ja z tego mam nic wielkie (usunięte przez administratora) a mógłbyś to ogarnąć inaczej ale to twoja sprawa ja już to mam w nosie same straty zero zysków przez jednego (usunięte przez administratora) gnoja i dziada co mu wiecznie mało

nic

a wszystko co widziałeś to było tylko złudzenie optyczne ale widzę że dużo ci to dało bardzo tylko najgorzej że ja na tym wcale nie wyszłem szczęśliwy

NIC mniej niż zero

widzisz nawet żeby zostać diagnostą to trzeba miec prawo jazdy kat A nie wystarzcy samo C czy b+e to (usunięte przez administratora) dla kogo to prawo jest stworzone tylko dla pewnej grupy osób bo nie rozumiem! Prucz tego co z tego że zarobisz jak natrzaskasz godziń inaczej nie ma możliwości to żeby to wszystko funkcjowało jako tako to wychodzi z tego że trzeba tylko kraść bo inaczej sie nie da żeby gospodarka sie kulała Jesteśmy najbardziej niedorozwiniętym krajem swiata czy wy sobie z tego zdajeci sprawę. A opuźnienie obowizuje 2-wu sekundowe podobno nie wiem do końca tak słyszałem Anie kilkunastodniowe chyba sobie przypierdole w łeb bo już psychicznie nie wytrzymuje zostało mi chyba tylko to miejsce prucz cmentarza jeden hak sie złamał taka receptura PKN ciekawe czy ten który mam teraz wytrzyma sznurek też mam mocny przygotowałem się na to bo wiedziałem że tak będzie już wcześniej inaczej byłbym szczęśliwym człowiekiem ale musiałbym sie cofnąć do 02.0899 i może wtedy bym wyszedł na ludzi a tak jestem zero a nawet mniej niż zero ale to nie moja wina do końca bo oddajesz komuś serce a on ci wpierdala nóż w plecy to jest najbardziej bolesne chętnie bym z tąd gdzies wyjechał ale kto tu będzie kto sie tym zajmnie sprzedać nie bardzo a utrzymać jeszcze ciężej i co począć w takiej sytuacji on kiedyś fiknie a oskarżą za wszystko mnie jak zwykle dopiero zaczynam sobie coś nie co przypominać tak mi mózg (usunięte przez administratora) wiesz że ja zobaczyłem to samo co Jan zobaczyłem to samo co on dokładnie to samo co on widziałem wiele cierpienia ludzi w wielu miejscach nikomu go nie życzę jak nauka i zawód czy tam etyka z nią związana i nastawienie ludzi do jak najlepszego wykonywania swojego zwodu potrafią zniszczyć człowieka poprzez chemię ale i na odwrót nikomu tego nie życzę czego doświadczyłem ja. Sam nie dam rady a żadna mnie nie chce (usunięte przez administratora) jak w amerykańskim czołgu szkoda że tym czymś nie można swobodnie wyjechać na ulicę bo było by dodatkowe zajęcie no ale cóż nie jesteyludniła m niczemu winien tak się ludzie po prostu rodzą zły wybór teraz juz za późno na cokolwiek nawet Łódź sie w (usunięte przez administratora) błędne koło ile jeszce do jądra 2025 metrów czy 2019 czy 15090 dni nie jestem niczemu winien (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

NIC nie mam NIC

znowu gnoju usuwasz wszystko bo co bo sie boisz czego przecież tu jest sama prawda po za tym nie nawidze tych wszystkich gnoi z rządu i między innymi was bo wy rowniez przyczyniacie sie do dego tego gnoje żeby zasoby naturalne ziemii malały wyganiają ludzi gnoje z ministerstwa na drugi koniec świata po co po to żeby oni mieli tam lepiej żebyśmy my nie mogli czy mogli żyć ? kij ma dwa końce nie znajdz złoty środek bo od 20-tu lat mnie w tej firmie okradają nie że jeden ma 3000 na reke drugi 2900 a trzeci który najbardziej potrzebuje dostaje ochłapy jak dla psa to po to firma inwestuje pieniądze po latach cięzkiej pracy w jeden jakiś kurs żeby potem na koniec zniszczyć człowieka jestem w niej bo nie mam za bardzo wyjścia inaczej już dawno by mnie w niej nie było to jest tylko grupa osób sobie bliskich nie ! z tego działu nie! reszta panie Adamie to co to ODPADY tak według których to się kreci wszystko tak ? czy jak bo już nie wiem? raz dają raz zabierają tak? i wszystko od tego zależy czy jak bo już nie wiem? bo już zgłupłem! Ale najlepiej jak ktoś po przejściach to jeszcze mu (usunięte przez administratora) nie no bo przecież jest ku temu okazja nie - to (usunięte przez administratora) z taką firmą!

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Ekop - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w P.W. Ekop?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Ekop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Ekop?

P.W. Ekop