J.Z.R.
counter
4 768 1520 5 1
Jojo
Kandydat

Na jaką stawkę mogę liczyć na początek?

TakNie10
Kandydat

Czy na jzr każdy ma swoje stanowisko pracy czy raz się jest tu raz tam ???? ile przeroacowuje się na szychcie od dzwoona do dzwona czy inaczej

K.M

Miałem okazję pracować na wydziale WB i dobrze wspominam dozór i kolegów. Uważam, że każdy kto ma chęci i jest w porządku będzie miał dobrze.

Tak15Nie11
Nowy spawqxz Nowy wpis
Kandydat

O ile jest możliwość podnoszenia przy przedluzenia umowy podwyżka netto... 50 zł 100 200 300?

lady pank Nowy wpis

@lady pank

To chyba ty.. ????

TakNie1

Kandydat

Planuje się przyjąć od nowego roku... Pytam z ciekawości

Każdy ma swoje stanowisko

@Pracownik

To spawa się samemu czy parami? Większość macie nowych rzeczy czy więcej remontow

@Cnc

Więcej jest remontów. Od nowych rzeczy mówią że ma być Krupiński. Hala jest podzielona na nazwijmy to rejony. Na jednej spawają, na drugiej remontują przekładnie, na innej zajmują się hydrauliką, jeszcze gdzie indziej pracują na tokarkach i frezarkach. Ogonie atmosfera jest dobra. Ludzie są w wiekszosci w porządku i do tego pomocni. Kierownictwo elastyczne i nie czepia się, nie stoi z batem. Co na plus to to, że nie ma norm. Zrobisz załóżmy 5 będzie dobrze, zrobisz 8 też będzie dobrze. Będziesz robił swoje i nie będziesz leciał w kulki to nikt ci nie będzie zawracał głowy. Jak nie będziesz się za bardzo mieszał w te wewnętrzne wojenki i przepychanki niektórych pracowników to będziesz sobie chwalił. No może zarobki mogłyby być wyższe ale na to nic nie poradzimy.

cnc
@Pracownik

jak mam uprawnienia spawacza to tylko bede sobie spawal....czy kaza mi zrobic kurs na palniki palic??

@cnc

jak bedziesz sprawial tyle klopotow jak na tym forum to dlugo tam nie porobisz

Kasta pianistów
@cnc

Jezeli nie masz papierów (usunięte przez administratora) to nie będziesz nic palił (chyba że w piecu) a gdyby się sztygar pytał czy umiesz to się nie przyznawaj. Z kursami jest tak że jeżeli cię wyślą to będziesz musiał podpisać cyrograf na 2-3 lata. Przeważnie spawa się w pojedynkę. Masz jeszcze jakieś mądre pytania?

@Kasta pianistów

A czy spawacz składa jako monter czy to też odrębna robota... Monter to monter a spawacz spawacz.... Nie umiem palić j nie chce... Pytam tylko czy jest przymus

@Cnc

Sklada i sczepia a jak nie ma spawania to robi inna robote ktora nie wymaga specjalnych uprawnien np slusarska

Spawacz
@Nick

No jeśli ktoś niema pojęcia o monterce to co? Monter a spawacz to 2 różne osoby.. Chyba że spawacz pracuje z monterem

@Kasta pianistów

Pytam boznajomy gadał z pniowka ze spawacze parami spawają...a tu ci innego piszą... Ze jak nima spawania to na ślusarkę...

Tak1Nie2
@Cnc

Nie żeby zawracał głowę ale jak nie mam dosw. Przy monterce i nie znam się na rysunku.. Tylko wcześniej rok spawalem... Jestem młody... Wiec nie chciałbym potem żeby kierownik potem narzekal i i zwolnił mnie...

@Cnc

Na kazdym wydziale jest inaczej. Dostajesz rysunek i robisz wg niego. Nikogo nie interesuje jak. Jak nie potrafisz to szukaj innej pracy bo inaczej bedziesz dostawal najgorsza robote.

@Nick

I tego się obawiam???? to składa się to od podstaw czy to jest montaż np 1 tuleji... A często się składa czy to rzadkość..

JZR Rozwoj
@Cnc

Pojdziesz na Krupinski wiec nie wiem jak tam bedzie bo produkcja ruszy nie wczesniej niz po nowym roku.

Spawqcz
@JZR Rozwoj

A mi powiedzieliw biurze że góra jeszcze 2 tyg i będzie Suszec a teraz chwilowo na Pniówek....

@Spawqcz

W biurze to mnie powiedzieli jak sie przyjmowalem ze najpozniej 1 pazdziernika ;-)

Spawacz
@nick

Jesteś spawaczem+?? Jak wygląda robota na pniowku? Warto iść czy lepiej poczekać do suszca

@Spawacz

Nie jestem. Czekaj na Krupnioka. Szkoda zdrowia.

Tak1Nie2
Spawacz Nowy wpis
@Nick

Szkoda zdrowia w jakim sensie.... Nerwów czy w sensie remonty...

Jojo
Kandydat

Na jaką stawkę mogę liczyć na początek?

TakNie10
anon
@Jojo

zalezy, poczatekk po szkole? ok 2.5 na reke, doswiadczony? 3.5 na reke i to jest beton, nie zarabiaja juz kokosow

Stefan
@Jojo

Wszystko zalezy od tego jaka dostaniesz grupe zaszeregowania

@Stefan

Spawacz po 3 latach zarobi 3700+ ++++?????????

bez szans nawet z 4 sobotami

@nick

To dziwne bo mi proponowali 3500 zł bez sobót. Na rękę. Zależy kto jak spawa.

Mirek

Brutto

@Mirek

Nie na rękę..... To ile wychodzą spawacze?

zatrudnij sie i sprawdz

@nick

Jesteś spawaczem.... W które grupie jesteś zaszeregowania

@Ser

Kazdy ma inna. Zalezy ile masz godz przepracowanych, nadgodzin, jaka premia etc

qwerty
@Ser

Jeden dostanie 3 inny 10. Zalezy jaka wywalczysz na poczatku. 1 umowa na trzy mies 2 na pol roku 3 na rok i 4 na stale. Niby przy kazdej umowie podwyzka o 1-2 grupy pod warunkiem pozytywnej opinii przelozonego ale roznie z tym jest.

seer
@JotZetErowiec

czesto w jzr sa nadgodziny ? i jesli są to na jakich zmianach mozna je robic,,, ponoc w 14,15 grupie spawacze za zwykle godziny zarabiaja 4 tys na reke.... ciezko jest wywalczyc te grupy zaszeregowania ? zalezy to od tego jak spawwacz spawa ? czy jakies uklady

@seer

nadgodziny przewaznie sobota 1 zmiana. ze wzgledu na system zmianowy ciezko o nadgodziny w tygodniu bo na twoje miejsce przychodzi zmiennik. sa 4 oddzialy i na kazdym moze byc nieco inaczej. zalezy gdzie trafisz. w niedziele nie pracujemy.

@seer

Skoro wiesz to po co pytasz? 4 tys netto to chyba dobry spawacz z 20 letnim doswiadczeniem z 4 sobotami i 30 proc premii.

@nick

Hmm to w końcu ile zarabia spawacz w jzr... Jeden mówi że 3 tys max drugi że ile wywalczysz... Ja mam 3100 na okres próbny i przychodzę na Suszec od listopada... Więc nie wiem co myśleć... A jak wgl atmosfera ok czy do (usunięte przez administratora)

@Ser

na suszcu sa 2 oddzialy stary i nowy. na nowym produkcja ruszy moze dopiero po nowym roku. na razie kompletuja zaloge i park maszynowy. wszyscy nowi od jakiegos czasu sa przyjmowani na JZR Rozwoj. Bedziesz wiec spawal ale chyba ... glupa ;-)

@Ser

A co ci teraz da ta wiedza ile zarabiaja inni jak juz sie dogadales? Przyjdziesz to sie dowiesz. Chcesz renegocjowac warunki umowy? Robisz zamieszanie a jeszcze nie pokazales co potrafisz. Zle to wrozy na przyszlosc.

zoska
@Ser

Trzeba bylo isc na Zofiowke tam jest najlepiej.

Tak4Nie4
@JotZetErowiec

Tak dogadałem się.. Ale to okres próbny dopiero... Potem się okaże całą reszta. Pytam tylko ile idzie zarobić po jakiś paru latach... Czy jeśli będę pracować tam 3 lata i będę spawać git to czy wgl jest szansa na zarobki powyżej 3500 na rękę....

Stefan
@Ser

Przewaznie jest tak ze ile wywalczyles na poczatku to twoje tzn nie licz na wielkie podwyzki przy kolejnych umowach. Musialbys byc wybitny zeby ci dali 2 grupy do gory. Przewaznie jedna albo nic.

Se
@Stefan

A o ile netto podnosi się pensja o 1 do 2 grupy. Spawacz tam tylko spawa.. Czy robi inne rzeczy....

Spaw
Kandydat

Widzę z są różne opinie na temat plac.... Dziwi mnie ze spawacze pracują tam za 2800... Szkoda słów po co zaniżać aż tak stawki

Sps
@Stefan

A spawacz. W jzr tylko spawa czy wszystko szlifuje pali spawa itp

Sps

A czemu nie można się po prostu normalnie dowiedzieć... Jakas tajemnica.. Powiedzieć czy spawacz jest spawaczem i reszta go nie interesuje czy jest inaczej

@Sps

jak jest co spawac to spawa a jak nie to leci kierownikowi po halbe. jestes niereformowalny. jakbys przeczytal wszystkie wpisy to bys znal odpowiedz.

Nowy
@nick

Witam Czy na jzr jest suwnicowy czy trzeba samemu wszystko przewozić... Słyszałem. Ze cza zrobić kurs zdać na suwnce i zorawika. I ciężko to je zdać ponoc....

Rysio
@Nowy

Witam jak wygląda praca na magazynie jak atmosfera

Spaw
Kandydat

Panowie jka długo cza przerobić żeby przynajmniej mieć 10 grupę...

TakNie6
JotZeteRowiec
@Spaw

Do emerytury

Tak6Nie
Zofiowka
@zoska

Wolne zarty. Najgorszy oddzial i firma w ktorych pracowalem. Nikt nie panuje nad tym co sie tam dzieje. Ludzie obijaja sie. Spia na nockach. Pala papierosy. Robia buble. Przychodza po alkoholu do pracy lub pija na szychcie. Niby jest monitoring ale nikt tego nie kontroluje. Ogolny rozgardiasz. Dozor nad tym nie panuje. Maszyny przedpotopowe. Brakuje detali. Nic nie mozna znalezc. Kolka wzajemnej adoracji. Uklady i ukladziki. Dobrzy fachowcy maja zanizana premie a leserzy zawyzana. Nie ma gdzie zaparkowac. Laznie jak za PRL. Brud smrod i ubostwo. Tylko tego kota mi zal co tam jest. Zburzyc i zbudowac od nowa. Wiekszosc zalogi do zwolnienia. Szkoda klawiatury. Wszystkim chetnym odradzam. Na rynku prywatnym taki zaklad nie ma prawa istniec bo by zbankrutowal ale to spolka skarbu panstwa wiec dosypia w razie czego z naszych podatkow. Pewni ludzie moga pracowac tylko tam gdyz gdzie indziej by ich zwolniono z dnia na dzien bez swiadczenia pracy i nikt by ich nie zatrudnil. Zapylenie i halas. Na przekladniach wszystko w smarach i olejach. Zawiesia bez atestow. Detale przewozone w wiadrach po farbie. Gdzie jest BHP? Kontrola jakosci nic nie kontroluje. Nie ma ani jednej pozytywnej cechy tego pseudo-garazowego zakladu. Troche narzedzi i czesci na magazynie. Malo miejsca na hali. Wszystko poupychane. Suwnica z ladunkiem jezdzi nad glowami pracownikow i nad maszynami najczesciej droga gdzie chodza ludzie. Ogolna degrengolada.

Tak22Nie1
Alfred
@Zofiowka

A choby tak było jak piszesz i dalej ci źle to twój problem leży w łarzeniu do roboty. Zwolnij się zrób miejsce innym siedź w chałupie hej

TakNie17
@Zofiowka

patrzac na osoby które przyjmują do dozoru bez pojęcia jakiego kolwiek o robocie a wcześniej pracował w famurze i wogule nie zna się na tym co robi i tylko umie maile pisać szczególnie osobnik z sosnowca

TakNie15
Jastrzębskie Zakłady Rodzinne
@Pracownik

Dobrze że pisze. Może ktoś wreszcie zrobi z wami parządek lebry.

Tak15Nie
JotZeteRowiec
@Pracownik

Dajcie spokój, nowy jest - wyrobi się ;-)

Tak16Nie
Krupiński
@Pracownik

Kolego jeżeli jesteś taki chojrak podpisz się imieniem i nazwiskiem. Aninimowo wszyscy są mądrzy. Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że nie wysłał tych wiadomości do ciebie czy to że zatrudnili go bez znajomości w przeciwieństwie do ciebie? Podejrzewam że nawet nie potrafisz zalączyć komputera o otwieraniu maili nie wspominając. Zakładam że byłeś jedną z osôb złapanych na spaniu lub nic nierobieniu i teraz się mścisz. Wykaż się swoją wiedzą i doświadczeniem i aplikuj na inspektora utrzymania ruchu lub technologa na Suszec. Są wakaty na stronce firmowej. Wtedy porozmawiamy jak cię zatrudnią. Żegnam ozięble.

Tak18Nie
Co tam się dzieje ?
@Krupiński

Czytając ostatnie posty + informacje, że "W firmie panuje inteligentny mobbing... " wygląda na to, że rzeczywiście nie jest tam wesoło.

Tak15Nie
Marian
@Nowy

Na szkoleniu mówią że musisz poprosić kogoś żeby ci detale przewiózł ale prawda jest taka że każdy robi to sam nawet bez uprawnień. Jak masz na głowie kask nikt się nie będzie czepiał

Tak11Nie
Nic się nie dzieje
@Co tam się dzieje ?

Nic tam się nie dzieje normalny zakład pracy, może co nie którym robota nie pasuje, myśleli, że jak się zatrudnią jako spawacz lub ślusarz to za biurkiem będą wykonywać swoje obowiązki. A na rozmowie kwalifikacyjnej nikt im tego nie powiedział.

Tak13Nie1
@Zofiowka

zofiówka jak nie masz gdzie auta postawić to mogłeś startować na prezesa przecież był nabór, miałbyś pod firmą swoje miejsce do parkowania i samochód służbowy wraz kierowcą. Nie musiał byś wtedy też korzystać z tej "ohydnej" łaźni (a fuj). Facet, a zachowuje się jak by ideologia .... szkoda słów, marnujesz się w tej firmie i tracisz czas, a spełnił byś się w jakimś butiku z sukienkami. Firma dzięki tobie dużo traci, a ty dzięki niej. Wiesz co robić uczyń to.

jzr
Kandydat

Abstrahując od altruistycznych sofizmatów, konkludując z pietyzmem sugeruję, iż pańskie zachowanie jest bynajmniej subiektywne aczkolwiek pańska propondygnacja deglomeracyjna utkwiła w punkcie adekwatnej symbiozy.

Pracownik76

To prawda. Rób swoje i nikt nie będzie się czepiał. Będą cię traktować niemal jak powietrze. Na początku zmiany przyjdzie kierownik, powie ci co masz do roboty i robisz. Ot cała filozofia. Prawdą jest że pracuje w tej firmie również beton w końcu to państwowa firma a z mentalnością nie wygrasz. Żeby cię zwolnili musisz nieźle nawywijać. Prawda jest też że są układy i układziki ale zadajmy sobie pytanie gdzie ich nie ma? Są ludzie robotni i są lebry. Są ludzie którzy przychodzą i po prostu robią swoje jak i ludzie którzy przychodzą żeby pogadać, pożartować, poplotkować, ponarzekać jak jest im tam źle, jak mało płacą. Z drugiej strony ci co najwięcej narzekają niejednokrotnie robią tam najdłużej. Po 10-15 lat. Jakby było im tam tak źle zmieniliby pracę ale tego nie robią bo nad zarobkami przewagę bierze luz, brak norm, możliwość ucięcia sobie drzemki, zapalenia fajki i brak jako takiej kontroli nad wykonywaną pracą.

@jzr

W życiu takich bredni nie czytałem. Zlepek nie mających że sobą nic wspólnego słów. Znasz pojęcie altruizmu, sofizmatu, deglomeracji? Równie dobrze mógłbyś napisać "Mam na imię Janek nad wodą skacze samolotem tara bum czekolada". A i tak miałoby to więcej sensu od twoich wypocin.

jzr
@Pracownik76

Abstrachując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu adekwatnie jestem gotowy pokusić się stwierdzeniem, że percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Tobą

@Alfred

Zaczynając od zagadnień metafizycznych periodyzmu mogę adekwatnie pokusić się stwierdzeniem iż nie interesuje mnie dalsza konwersacja z Tobą , ponieważ nie mieścisz się w brodziku moich potrzeb intelektualnych co koliduje z moja wysublimowana wiedza na każdy temat

Rekomendacja

Patrząc po twoich wypocinach to nienajlepiej z tobą. Gdyby przy przyjęciu wymagali badań psychologicznych to jesteś bezrobotny. Stwarzaj człowieku chociaż pozory normalności bo jacyś nowi będą chcieli się zatrudnić, wejdą na forum, przeczytają te wypociny i stwierdzą, że chorzy psychicznie ludzie tu pracują.

min krajowa

2600 brutto

Tak13Nie1
nik

sam jesteś łoś i imbecyl, rok temu był konkurs na Z-ca Prezesa, Dyrektor ds. Rozwoju i kandydat został wyłoniony z konkursu, a nie jak ty piszesz jakieś brednie.

neptek
@nik

(usunięte przez administratora)to tylko otoczka zeby zachowac jakies pozory transparentnosci. w rzeczywistosci jest jak mowie. trzeba bylo startowac a nie narzekac. co drugi ma jakies plecy na Boryni.(usunięte przez administratora)

Tak14Nie
@neptek

"trzeba bylo startowac a nie narzekac", a w którym moim poście narzekam strzało bez grotu? Czytaj ze zrozumieniem.

TakNie12
figo fago
@nik

zmien leki lub dilera chyba ze masz covid to nie rob nic

Tak13Nie
@figo fago

dilera nie zmienię, najlepszy materiał ma w regionie, ty pomyśl nad zmianą boś jeden z braci figo fagot

TakNie11
jsw
@Pracownik

Panowie ja wam powiem tak jak pajaca będą wszyscy ignorować i nie będzie miał odbiorców tych swoich durnych wywodów to prędzej czy później mu się znudzi trollowanie.

Tak11Nie
Ryfama
@Pracownik

Odpowiem ci krotko i na temat kolego w za krotkich gaciach i ciasnych butach gdybys pracowal uczciwie a nie sciemnial to nikt by sie ciebie nie czepial i nie musial pisac zadnych maili.

min krajowa

2600 brutto

Sfs
@Marian

Jesteś spawaczem?

Sfs
@min krajowa

Co spawają teraz na pniowku nowe rzeczy czy same remonty

Pracodawca
 Rekomendacja

Drodzy Państwo! Nawiązując do akcji GoWork #HejtToNieOpinia, z uwagi na pojawiające się w ostatnim czasie komentarze skupiające się na konkretnych osobach, przypominamy i apelujemy o wyrażanie opinii na temat firmy oraz warunków pracy, zgodnie z celem przeznaczenia niniejszego serwisu, niezmiennie w sposób kulturalny, sygnalizując sprawy, które są dla Państwa ważne. Ponownie zaznaczamy, iż wolność słowa ma swoje ograniczenia - nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Zwracamy również uwagę na obowiązujące nas wszystkich przepisy o ochronie danych osobowych. Komentarze łamiące prawo lub też będące niezgodne ze stanem faktycznym, będą usuwane przez administratora serwisu, a osoby naruszające dobra osobiste mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej. JZR nie będzie akceptować i dawać przyzwolenia na komentarze obraźliwe dla osób trzecich. Znieważając swoich kolegów, znieważacie Państwo samych siebie. Nasze odpowiedzi na forum GoWork kierowane są przede wszystkim do kandydatów lub osób poszukujących pracy i nie posiadających innej możliwości uzyskania odpowiedzi. Pracowników naszej firmy prosimy o zadawanie wszelkich pytań o kwestie związane z wewnętrznymi procedurami lub zasadami firmy, również w temacie procesów rekrutacyjnych, poprzez dział HR lub drogą mailową na adres widoczny w danych kontaktowych serwisu GoWork. Odpowiedzi na często zadawane pytania pojawią się w wewnętrznym Newsletterze, dostępnym dla wszystkich pracowników.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

nick

kiedy otwieraja nowe hale na krupinskim w suszcu?

Tak8Nie2
Zofia
@nick

Mialo byc 1.10 ale ponoc przesuneli na koniec pazdziernika.