Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

baner wywiady
Solidarnosc
Pracownik
 Problem

Gdzie jest ta solidarność nowi pracownicy mają wyższe grupy niz pracownicy z długoletnim stażem gdzie te związki gdzie się pytam żenada... Kierowniku WB wstydz się!

GYNIO
Pracownik
@Solidarnosc

Ja jestem jeszcze nowym pracownikiem zatrudnionym na JZR WB , od 21 Grudnia za grudzień 840 zł na konto za styczeń 2940 zł za luty napisze póżniej ! pozdrawiam wszystkich których interesuje praca w tym zakładzie ! .HAŁAS PYŁ (usunięte przez administratora) , I W MOJEJ OPINNI MARNOTRASTWO ,LUDZIE SIĘ TAM NIE LICZA.

sss
Kandydat
 Pytanie

dług owsis ogłoszenie o pracy na magazyniera w siedzibie w Jastrzębiu. Jest tam tak źle ? nie warto aplikować?

EN
Inne
@Pracownik

Skąd takie rozbieżności, jedna osoba pisze o stawce max. 4400 na rękę, druga o 8 koła brutto. Różnie się zarabia na tym samym stanowisku czy o co chodzi? No i ta premia 2000/os., brzmi prawie zbyt pięknie. To jakoś na miesiąc czy kwartał wychodzi? Ciężko ją wyrobić?

maros
Kandydat
 Pytanie

witam,czy ktoś sie orjentuje ile w JZR można wyjsc netto jako lakiernik? np.bez soboty

Nick
Pracownik
@Alicja

Umowa Zawsze jest o prace nie dają zleceniówek, wiadomo wpierw okres próbny potem na czas określony i bodajże po 3 latach przechodzisz na stałe, co do urlopów rozplanować trzeba 2 tygodnie żeby załapać sie na wczasy pod gruszą muszą byc rozplanowane i wzięte w terminie podanym przez panią a reszta raczej do dogadania sie z kierownikiem, urlop płatny

Pracownik 5
Pracownik

Patrząc na część bredni które są wypisywane to aż mi się śmiać chcę pracuje już dośc pewien okres. Po pierwsze soboty robisz jak chcesz nikt nie zmusza to samo do nadgodzin a że teraz są z 100% do 200% jak i soboty a co do stawki z każdym jest ustalana indywidualnie wiadomo że chłop z doświadczeniem dostanie wiekszą kategorie niż mniej, premie prócz tej 25 co wspominają są rownież dodatkowe przykładowo 1300zł.Do tego z funduszu socjalnego 2x po około 2500( w porównianiu u prywaciarza zaledwie 600 a pracowałem 5 lat) i nigdy nie były premii za wyrobienie się z terminem jak tu. Jeżeli ktomuś nie podoba się wydział zawsze możesz wniowskować o zmianę wydziału. Zrobisz sobie z 3,4 dni nadgodzin i wypłata już jest całkiem fajna. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Nick
Pracownik
@Ada

są wiecej płatne bo ludzi do pracy nie ma, wyjeżdżają na urlopy i tak motywują pracowników do lepszego zarobku, generalnie mozesz wybrać sobote ale tylko jednorazowo bo drugi raz cie nie zapiszą jest straszny nacisk na wybieranie pieniędzy

momo Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabia magazynier w Jastrzębiu

JH Nowy wpis
Inne
@momo

O właśnie, też szukam informacji dla taty o posadzie Magazyniera. Na magazynie firma daje odzież roboczą firmowa, czy każdy w prywatnych ubraniach pracuje? Chodzi też o wszelką odzież ochronną np. gogle, rękawice itd.? Magazyn pracuje też w weekendy, czy tylko pon-pt??

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w J.Z.R.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

sss
Kandydat
 Pytanie

dług owsis ogłoszenie o pracy na magazyniera w siedzibie w Jastrzębiu. Jest tam tak źle ? nie warto aplikować?

Dorota
Inne
@sss

Czemu od razu sądzisz że nie warto? Sugerujesz się komentarzami tutaj? W ogóle to podali jakieś proponowane zarobki w tym ogloszeniu?

Marek
Pracownik
@sss

Nie. Po prostu kto ma łeb na karku i odwagę to idzie do lepiej płatnej pracy. 90 procent załogi narzeka na zarobki ale nic z tym nie robi. Tak zwane zasiedzenie. Znają swoje obowiązki, nikt im głowy nie zawraca. Wiedzą kiedy można się (usunięte przez administratora)

Pracownik 1
Pracownik
@Marek

No tak, przecież 8 tys. jako średnia płaca w Spółce ze wszystkimi dodatkami to mało...

Prostowacz
Pracownik
@Pracownik 1

Lekko naciągana ta płaca, w nowym biuletynie jest 6990 zł brutto w spółce, w tym wynagrodzenia Prezesów, Rady Nadzorczej, pełnomocników, prokurentów, kierowników, głównych i mistrzów, którzy pewnie zawyżają tą średnią. A dodatki teraz są w następnym miesiącu nie musi ich być.

Pracownik 1
Pracownik
@Prostowacz

Dla ścisłości - w biuletynie jest płacą za dany miesiąc. Aktualna średnio-roczna ze wszystkimi dodatkami to 8,2 tys.zł/os a przed nami premie jednorazowe jeszcze jutro i w grudniu co da średnio w 2022 Ok. 8,5 tys. zł/os. Co do zasady premie Rady Nadzorczej i Zarządu nie wchodzą nigdy do średnich !!! To tyle w tym temacie...:-)

Vvv
Kandydat
 Rekomendacja
@Pracownik 1

Dobrze dobrze, że jest ktoś tak dumny i szczęśliwy że swoich zarobków i premii. Apropo premii, byky bardzo wysokie zyski, więc to że dostałeś tysiąc brutto na styczeń, oznacza tylko tyle, że inni dostaną pewnie znowu 20k premii, ale Ty już dostaniesz tysiąc brutto, więc nie awanturuj się potem, że nas oszukano. Śledź uważnie wiadomości z branży.

Pracownik 1
Pracownik
 Rekomendacja
@Vvv

13,8 tys/os jednorazówek w tym roku to chyba jednak nie tak źle... Pokaż mi prywatnego co tak płaci:-) Śr. za rok to będzie ok. 8,4 tys./os. Pozdrawiam

Zarobki
Pracownik
@Pracownik 1

Nie zapominaj o tym, że jest znaczna liczba osob pracujących po 12h, wręcz ograniczaja ich nadgodzinowe limity kwartalne. Przy zdublowanej premii nadgodzinowej to oni zawyżają średnią zarobków. Szczególnie niesprawiedliwe, że są stanowiska na których nadgodziny nie są poza weekendem możliwe. Firma przyjazna rodzinie- albo dobrze zarobisz, ale tylko na nadgodzinach albo masz dla rodziny czas, wybieraj. W lato zatrudnieni w JSW powierzchniowi dostali 13k brutto jednorazowej premii poza innymi przysługującymi im dodatkami i premiami. My mamy w nagrodę lepiej płatne nadgodziny i ochłap z rekordowych zysków. Zobaczmy jakie premie będą w JSW w grudniu, my juz wiemy ze dostaniemy okolo tysiaka, w styczniu kolejnego. Zarobki w firmie nie są złe, jednak jako grupa jsw i w porównaniu do prywatnych czeskich firm lub nawet ekookien, jest raczej średnio.

Pracownik 1
Pracownik
@Zarobki

Kolego czemu porównujesz nasze zarobki do JSW – czy czasem nie w kwietniu br zginęło kilkudziesięciu górników w JSW ;-( Co do wspomnianej przez Ciebie jednorazówki w JSW (powierzchnia 13 tys.) to przypomnę, że my w tym roku mamy jednorazówek 13,8 tys. ;-) ponadto w JSW jest zupełnie inny profil ryzyka, a za to ryzyko górnikom trzeba zapłacić i nikt z tym nie powinien polemizować. Jak masz taką możliwość zobacz o ile niższe od naszych są zarobki na przeróbce w JSW – to najbardziej zbliżona część profilu działania JSW do JZR !!! Proponuję popatrzyć również na inne spółki w GK JSW w kontekście naszego lub choćby zbliżonego profilu działania a zobaczysz sporą przewagę w zakresie wynagrodzeń po stronie JZR. Kończąc już tą retorykę – w JZR jest możliwość zarobienia jak ktoś chce !!!

Loli
Były pracownik
@Pracownik 1

Proszę Pani, proszę się tam zająć pracą a nie ocieplać wizerunek na forum w godzinach pracy. Wszyscy wiedzą jak jest. Dobry pomysł na promocję firmy, ale prawda obroni się sama.

Yhy
Pracownik
@Zarobki

Przedstawia mój punkt widzenia

Edyta
Inne
@Zarobki

Ja też mam apel o nieporównywanie zarobków do JSW, jak Pracownik 1, ale z innego powodu. Czytam, co piszecie i po prostu już nie rozróżniam, gdzie co i za co wypłacają, miesza się to. Czy możesz podać normalną miesięczną stawkę w JZR, w nieświątecznym i nienoworocznym miesiącu? Gdyby mój mąż jednak z rodziną chciał czas spędzać też, to ile zarobi?

GYNIO
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik 1

Nie wiem w a jkim dziale pracujesz ale bzdury wypisujesz ,napisz wynagrodzenie za ucziwe 8 godzin dzienne bez nadgodzin i sobót ?

Marek
Pracownik
@GYNIO

Bez nadgodzin i weekendów za pełny miesiąc 8 grupa: 3300-3500

Monter
Były pracownik
@Marek

nie zapomnij odjąć premii która jest zabierana od widzimisie kierownika , ludzie sie sami zwalniaja bo nie wytrzymuja tego chaosu i o wszsytko pracownika oskarżanie .

L
Inne
@Monter

Za co tam na prawdę zabierają te premie? Piszesz że zależy to od kierownika - jest jakiś regulamin przyznawania tych premii? W jakiej one są wysokości i ile można mieć odjęte?

Marek
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik 1

8200? Człowieku chyba się z choinki urwałeś. Średnia płaca na stanowisku spawacza czy operatora maszyn to 3600-4400 na rękę.

Pracownik
Pracownik
@Marek

Średnia płacą za wrzesień brutto to 8.216 zł Jeszcze zapłacili kolejną premię produkcyjną 2.000/os ;-)

Spawacz
Pracownik
@Marek

Miesiąc nadgodzin plus soboty:/

EN Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Skąd takie rozbieżności, jedna osoba pisze o stawce max. 4400 na rękę, druga o 8 koła brutto. Różnie się zarabia na tym samym stanowisku czy o co chodzi? No i ta premia 2000/os., brzmi prawie zbyt pięknie. To jakoś na miesiąc czy kwartał wychodzi? Ciężko ją wyrobić?

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Inne
 Pytanie

Na ile zmian pracuje slusarz ? Na Zofiówka

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk/Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu
Tarnów
Grupa Steinhof Sp. z o.o.
(61 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat
Kandydat

Witam mam rozmowę w piatek na stanowisko spawacz na jaki zarobek mogę liczyć tylko szczerze proszę

Pan Ktoś
Pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Chcesz się dowiedzieć w necie ile będziesz zarabiał w JZR? Widełki sa spore... zależy co potrafisz... No i czy ci się chce... jak nie powalczysz o stawkę w momencie przyjęcia... to możesz po 1 wypłacie mocno drapać się po głowie

Nikoś
Inne
@Pan Ktoś

No właśnie po to pewnie pyta, by się nie drapać później w głowę, na co się zgodził :D Od jakiej granicy minimum do jakiej granicy maksimum można więc negocjować stawkę godzinową dla spawacza? I z jakimi uprawnieniami tu najbardziej cenią pracowników? TIG, MIG, MAG, inne?

Zenuś
Kandydat
 Pytanie

Ile zarobi ślusarz a ile spawacz? Oczywiście za normalne godziny.

Yhm
Pracownik
@Zenuś

Tyle samo tam nie ma rozróżnienia robisz wszystko kasa zależy od grupy jaką dostaniesz .

Anon
Kandydat
 Pytanie

Witam, ile zarabia elektromonter w J.Z.R? Poproszę o konkretne odpowiedzi, miłego wieczoru.

anon
Pracownik
@Anon

3500, chyba że pracujesz po 12h i weekendy to wtedy 5, w jzr zarobisz tylko nadgodzinami. Albo pieniądze albo czas dla rodziny, taka prorodzinna firma

L
Inne
@anon

O ja też na tę ofertę na elektromontera patrzyłem. Te nadgodziny to dobrowolne w ogóle? Co do zarobków to tam w ogłoszeniu jeszcze o jakichś premiach pisali. To to co piszesz, te 3500-5000, to tak poza tymi premiami? Czy już wliczone?

Marek
Pracownik
@L

Wliczone i to 25 procent :)

Tom
Kandydat
 Pytanie

Widziałem ogłoszenie ślusarz remontowy serwis . Hak wygląda kwestia finansowa za zjazdy na dół ? Jam często są takie wyjazd? I ogólnie ile można. Zarobić qna tym stanowisku?

Klaudka
Inne
@Tom

No i czy wiecie może, czy ślusarz pracuje tu na umowę o pracę? Dają na start taką umowę, czy jakąś inną? Czy jest opcja pracy na kontrakcie b2b czy nie ?

Judyta
Inne

Na stronie firmy aktywne jest ogłoszenie dla stanowiska samodzielnego księgowego. Czy w skład zatrudnienia wchodzą jakieś benefity dla pracowników? Ogłoszenie nie zawiera takiej informacji a wiadomo to zawsze jakiś dodatek. Multisport, ubezpieczenie, premie? Macie coś ciekawego?

maros
Kandydat
 Pytanie

witam,czy ktoś sie orjentuje ile w JZR można wyjsc netto jako lakiernik? np.bez soboty

anai
Pracownik
@maros

okolo 3.7k

anai
Pracownik

i mniej niz w kazdej fabryce w czechach, ale przynajmniej można się pochwalić ze sie pracuje w grupie jsw, są pączki na tlusty czwartek i podwyżka poniżej inflacji.

Honorata
Inne

No a ta pensja, co tu pisaliście, to już wszystko? Przecież czasem w firmach podstawa jest taka sobie, ale premia konkretna. Tutaj nie ma żadnych dodatków tego typu?

Edek
Pracownik
@Honorata

W zaszłym roku 13 tys./os jako dodatkowe premie. W tym roku 1,7 tys./os ????

Marek
Inne
@Edek

Podane przez Ciebie kwoty to suma premii z całego zeszłego roku i 4 pełnych miesięcy tego roku dla porównania? Dlaczego tak tu zatem jest z premiami, trudno je wyrobić, czy są uznaniowe, zarówno co do zasad przyznawania, jak i kwoty?

Monter
Były pracownik
@Honorata

to sa zarobki podawane z premia nikt nie odlicza premii bo chcą pokazać ile zarabiają do łapy.

Alicja
Inne
@anai

Na jakiej umowie te zarobki? Można tutaj liczyć na umowę o pracę? Jak z urlopami? Są płatne?

Nick
Pracownik
@Alicja

Umowa Zawsze jest o prace nie dają zleceniówek, wiadomo wpierw okres próbny potem na czas określony i bodajże po 3 latach przechodzisz na stałe, co do urlopów rozplanować trzeba 2 tygodnie żeby załapać sie na wczasy pod gruszą muszą byc rozplanowane i wzięte w terminie podanym przez panią a reszta raczej do dogadania sie z kierownikiem, urlop płatny

Anon
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy są aktualnie jakieś przyjęcia? Aplikowałem jakiś czas temu na podane stanowisko i dalej cisza. A widzę że ogłoszenie już jest od jakiegoś dłuższego czasu. Pozdrawiam

Nick
Pracownik
@Anon

są na konkretne stanowiska nawet powrócił system poleceń pracowniczych to może jeszcze i 2 tys brutto wpadnie

Pracownik 5
Pracownik

Patrząc na część bredni które są wypisywane to aż mi się śmiać chcę pracuje już dośc pewien okres. Po pierwsze soboty robisz jak chcesz nikt nie zmusza to samo do nadgodzin a że teraz są z 100% do 200% jak i soboty a co do stawki z każdym jest ustalana indywidualnie wiadomo że chłop z doświadczeniem dostanie wiekszą kategorie niż mniej, premie prócz tej 25 co wspominają są rownież dodatkowe przykładowo 1300zł.Do tego z funduszu socjalnego 2x po około 2500( w porównianiu u prywaciarza zaledwie 600 a pracowałem 5 lat) i nigdy nie były premii za wyrobienie się z terminem jak tu. Jeżeli ktomuś nie podoba się wydział zawsze możesz wniowskować o zmianę wydziału. Zrobisz sobie z 3,4 dni nadgodzin i wypłata już jest całkiem fajna. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

GYNIO
Pracownik
@Pracownik 5

Prawda jest taka że piszesz sie na 8 godzinny dzień pracy ,nie jakieś dodatkowe godziny :soboty lub 4 nadgodziny prawde pisz

byly
Były pracownik
@Pracownik 5

dodaj ze nadgodziny tylko na okres wakacji 150% 200% poza wakacjami sa normalne 50 % 100 %

Ada
Inne
@byly

Czemu akurat we wakacje są więcej płatne, wtedy wypada sezon? Przedstawisz jak te nadgodziny wychodzą kwotowo? A można za soboty wybrać dni wolne?

Nick
Pracownik
@Ada

są wiecej płatne bo ludzi do pracy nie ma, wyjeżdżają na urlopy i tak motywują pracowników do lepszego zarobku, generalnie mozesz wybrać sobote ale tylko jednorazowo bo drugi raz cie nie zapiszą jest straszny nacisk na wybieranie pieniędzy

Obserwator
Były pracownik

Nadgodziny i soboty są na zapisy i też dla tych którzy w/g kierownika wydają normę 200% Najwięcej nadgodzin i soboty robią (usunięte przez administratora) i magazynierzy

Alicja
Inne
@Obserwator

To nie każdy może się zapisać? Ciekawe dlaczego? Możesz napisać jak z atmosferą w firmie? Zgrana ekipa jest?

Pracownik
Pracownik
@Obserwator

Z tego co się orientuję to na sobotę może się każdy zapisać, a jeżeli chodzi o nadgodziny to zależne jest to od ilości dostępnych stanowisk pracy z racji tego że przychodzi kolejna zmiana.

Alicja
Inne
@Pracownik

A dużo jest chętnych? Są sytuacje że kogoś trzeba delegować na te nadgodziny? Czy raczej ludzie chętnie chcą zarobić i nie ma problemów?

czy to już akord ?
Pracownik

Uwaga, na ws 2 chodzi pan "J. G." i nagrywa pracowników telefonem bez ich zgody. Oczekiwania jak na akordzie, spirala napędza się coraz szybciej. Wielki brat cały czas obserwuje przez szklane oko które służy podobno tylko do celów bhp. Apel do zarządców działu, opamiętajcie się i zacznijcie mierzyć swoje umiejętności i możliwości organizacyjne na zamiary oraz ilość zleceń jakie deklarujecie przed swoimi przełożonymi.

Robert
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Na wózki widłowe UDT warto ?

GYNIO
Pracownik
 Pytanie
@Robert

Patrz na umowę ,Ludzi traktuja jak by sie zycie pod nogami zapadało , nowo przyjety nawet okulista tak ciu nie otworzy oczy na koncie w tym HAŁASIE (usunięte przez administratora) ,BRUDZIE , ZA WYNAGRODZENIE ,PONIŻEJ BIEDRONKI, SPRÓBUJ MOŻE KTOS Z TYCH DURNI PRZECZYTA I SIE ZASTANOWI?

Solidarnosc
Pracownik
 Problem

Gdzie jest ta solidarność nowi pracownicy mają wyższe grupy niz pracownicy z długoletnim stażem gdzie te związki gdzie się pytam żenada... Kierowniku WB wstydz się!

WZ
Pracownik
@Solidarnosc

Kierownicy wszystkich wydzialow powinni sie wstydzic szczegolnie W6.

Hehe
Pracownik
@Solidarnosc

Bo młody się ceni, a starzy pracownicy się nie szanują po prostu. Ludzie są potrzebni, młody nie przyjdzie za mniej niż ma stary, a stary będzie się trzymał roboty bo nie ma doświadczenia, żeby zmienić pracę ani odwagi, żeby się bić o podwyżkę. Stąd różnica zarobków.

yhy
Pracownik
@Hehe

bo to prawda

Mariola
Kandydat
@Solidarnosc

Nikt normalny nie pracuje w JZR. Każdy zarabia tyle, na ile się godzi.

Yhy
Pracownik
@Solidarnosc

Zgadza się

GYNIO
Pracownik
@Solidarnosc

Ja jestem jeszcze nowym pracownikiem zatrudnionym na JZR WB , od 21 Grudnia za grudzień 840 zł na konto za styczeń 2940 zł za luty napisze póżniej ! pozdrawiam wszystkich których interesuje praca w tym zakładzie ! .HAŁAS PYŁ (usunięte przez administratora) , I W MOJEJ OPINNI MARNOTRASTWO ,LUDZIE SIĘ TAM NIE LICZA.

gynio
Pracownik

Prawda jest taka (usunięte przez administratora) ,hałas, bardzo ciężka Praca , za miske ryżu. Nie polecam za te wynagrodzenie to minimom zarobku krajowegol.

Alicja
Inne
@gynio

Jakiego konkretnie stanowiska to dotyczy? Zarobki to najniższa krajowa? Dobrze rozumiem? A macie może jakieś dodatki z okazji świąt? Albo premie np?

GYNIO
Pracownik
@Alicja

Tak ,maja dodatki : do zwiekszenia wynagrodzenia, praca dodatkowa ,czyli nad godziny ,nie jedna lub dwie tylko cztery,+ soboty wtedy wynagrodzenie lekko do góry.,7.5 godziny ciężkiej pracy.

GYNIO
Pracownik
@Alicja

Postaram sie przedstawic ,tak zwany pasek wynagrodzenie za 1-2 miesiąc tego roku to sami zdecydujecie.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z J.Z.R.? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiedz
Pracownik
@Pytanie

Ja się sam upominałem ale nie żałuję sporo świadczeń dają

Monika
Inne
@Odpowiedz

Świadczeń? A czemu musiałeś się upominać i co w ostatecznym rozrachunku otrzymałeś?

Monika
Inne

hej czy w trakcie pracy jest tu normalnie możliwość na podmiankę stanowisk? pytam w kontekście rekrutacja spontanicznej ciekawa jestem czy jakby mi się nie spodobało to czy jest tu jakaś forma awansów poziomych czy coś? co się wtedy dzieje ze stawką w wynagrodzeniu tak w sumie?

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Specjalista w dziale handlowym ile może zarobić? Czy raczej standardowe widełki 4 k i tyle?

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w J.Z.R.?

    Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
J.Z.R.
Przejdź do nowych opinii