Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

tani armani

Strój pracownika jzr odznacza się dostojeństwem i pięknymi barwami, a jego dobór przyporządkowany jest według zajmowanego stanowiska. Najwyżej postawieni pracownicy ubierają się w odcienie karmazynu i szkarłatu. Męski strój składa się z kilku podstawowych elementów. Zaczynając od dołu, na nogach nosi się buty z miękkiej skóry z niezbyt długą cholewą, spodnie, zazwyczaj też skórzane, wzorowane na azjatyckich szarawarach, czyli z dosyć szerokimi nogawkami, tak by wygodne były podczas jazdy konnej. Kolejny element to żupan, czyli coś na kształt noszonej współcześnie przez księży sutanny. Jest to długi kolorowy płaszcz zapinany na guziki na całej jego długości. Szyje się je z jedwabiu i ozdabia haftami, zimowe wersje podszywane są futrem. Całość dopełnia szeroki pas okręcany kilkukrotnie powyżej bioder. Wykonywany jest zazwyczaj z wzorzystego jedwabiu. W razie potrzeby na żupan zakładany jest kontusz, który jest rodzajem płaszcza. Charakteryzuje się tym, że ma szerokie i rozcinane rękawy, które zwisają, można je też zarzucić na plecy i zamiast płaszcza powstawała jakby długa kamizelka. Kontusz też jest przepasany pasem szerokim na jakieś czterdzieści centymetrów i długości trzech, czterech metrów. Jest bardzo bogato haftowany, a jego wykonanie i długość świadczy o majętności właściciela. Za takim pasem można też było schować różne potrzebne rzeczy np. szlifierkę, młotek, przecinak czy punktak. Zimą zakładamy delię, czyli zazwyczaj wełniany płaszcz wykończony futrem, albo po prostu kożuchy. Kolejnym elementem stroju, bez, którego pracownik amiblu nie może się obejść to czapka. Nakrycie głowy wzorowane jest na turecki kołpak wykończony futrem i piórami czaplimi lub konfederatkę.

Zak

Czy spawacz na jzr tylko spawa czy też jest monterem i składa? Bo to dwie różne rzeczy a słyszałem że składa.... Czy monter jest osobno a spawacz spawa

Młody

Witam kończe szkołe zawodową z obróbki skrawaniem czy jest prawdą ze na start w jzr pniówek dostanę 2800 netto i po 3 mc dodatki czy to tylko taki bajer ???

Pip
@Młody

Kolego odradzam te firmę a szczególnie wydział WB .Poza Chamstwem nieczego Cię tam nie nauczą. A czas pracy to Ci wyliczą co do sekundy . Bedzieaz chodził jak w zegarku. JZR to nie JSW .

JotZeteRowiec
@Pip

polecam Zofiowke. Tam mozesz nawet spac w nocy i nikt ci nic nie powie. Chyba najgorszy wydzial ze wzystkich.

ipp
@JotZeteRowiec

Jak spali to pewnie na noc był ten nowy majster z sosnowca, olewa to bo i tak ma iść na suszec. Nie musi się starać bo jest na chwilę, i po co się będzie narażał załodze, boi się.

JotZeteRowiec
@ipp

Majster na nocki jest od niedawna bo same buble robiles ty i twoi koledzy i pozniej trzeba bylo poprawiac. Wniosek z tego taki ze jak nikt was nie pilnuje to robicie co chcecie a raczej nic nie robicie. Rano przodowy wpisuje do zeszytu fikcyjne dane ktorych i tak nikt pozniej nie sprawdza. U prywaciarza lub w korpo z takim podejsciem nie przepracowalbys szychty.

Jastrzębskie Zakłady Rodzinne
@ipp

Nie ważne gdzie idzie i czy sie boi najważniejsze że leserzy i śpiochy będą mieli zabraną premię. To będzie nauczka dla pozostałych he he.

JotZeteRy to frajery
@ipp

Jeżeli zazdrościsz stanowiska to dokończ podstawówke zrób jakieś kursy i startuj na sztygara albo od razu kierownika lub dyrektora. Ktoś już tu pisał że są wakaty na Krupińskim. Chyba że jesteś pociotkiem kogoś z Boryni to nie musisz robić nic oprócz dobrego wrażenia. Jak ci się nudzi to się pobaw lulokiem albo idź wypucować lampy aut na parkingu. Widać że sars-cov-2 działa.

Ciotka Zofia
@ipp

Wam żaden majster ani kierownik nie odpowiadał. Wszystko wam przeszkadza. Taka już wasza wredna natura. Niestety spółki JSW tak mają. Mentalność PRL. Górnicy się poskarżyli że na dole pełno pustych flaszek więc ochrona zrobiła nagonkę. Znowu im nie odpowiadało że muszą stać w kolejce do alkomatu i nia ma zachowanych obostrzeń covid wiec uruchomili media. Tak źle i tak niedobrze. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

SO
@JotZeteRy to frajery

w czerwonym fiacie tipo?

czarna wołga
@SO

Kolego widzę że bardzo interesuję cię życie prywatne innych osób w firmie! Chyba nie masz swojego i tak się realizujesz!? Jak się nudzisz pobaw sie pulokiem jak go masz a nie hejtuj. Pamiętaj że istnieje coś takiego jak RODO! Jeżeli myślisz że jesteś anonimowy w sieci to się mylisz! Rób tak dalej to zgłosi się takie działanie do odpowiednich służb a one szybko cię zlokalizują po adresie IP. Może ty jesteś ze środowiska lgbt skoro ci się mężczyzni podobaja? Umów się więc z nim za bramą to wtedy sobie "porozmawiacie" Pomyliłeś fora. Załóż konto na tinderze i tam się realizuj! Jesteś małym żałosnym człowieczkiem. Jeżeli masz coś do kogoś to powiedz mu to prosto w twarz a nie anonimowo obsmarowuj. Do tego jednak trzeba miec "cohones" Niestety widać że ich nie masz ani prywatnie ani zawodowo i pracujesz tam gdzie pracujesz bo nikt inny cię nie zatrudni. Żegnam a innym radzę cię ignorować.

nie arbajter
@JotZeteRowiec

Przecież to co tu opisujesz to działo się na twoje zmianie panie mistrz, Pili czemu nie zawiadomiłeś ochrony przecież to należy do twojego obowiązku? Tylko akceptowałeś pijanych na swojej zmianie, potem narzekasz że buble robiliście a jak czegoś nie zrobiliście to do raportu wpisujecie fikcje. Tak samo jak pracownicy produkcyjni ty jako osoba z dozoru, jesteś tak samo winny za to co tam się działo. Ja bym rzekł, nawet bardziej bo do twojego obowiązku należy zarządzać zmianą. Po to cię zatrudnił Prezes. Tak jak już wcześniej narzekałeś w innych postach, że u prywaciarza albo w korpo to z mety się wylatuje, a sam nie jesteś lepszy. Z resztą ty to wiesz z autopsji bo nigdzie w żadnym zakładzie długo miejsca nie zagrzałeś. Więc nie wypisuj tu w różnych postach jaki to WZ jest zły i nie rób szwarc pijaru. A teraz takie pytanko czemu cię nie było przy załadunku złomu przecież byłeś tam oddelegowany aby pilnować aby nie załadowali czegoś "przez przypadek" tylko schowałeś się w pomieszczeniu gdzie naprawia się sprzęt spawalniczy? Panowie ładujący mieli wolną rękę.

J23
@nie arbajter

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz. Za mojej kadencji nic nie zginęło a za twojej z magazynu zajumali towaru za 300tys zl i nikt nie poniósł żadnych konsekwencji. Pewnie maczałeś w tym swoje lepkie paluchy. Także przyganiał kocioł garnkowi. I jak teraz wyglądasz? Jak przez okno. Buahahahahaha. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Gilette
@nie arbajter

Skoro tak skrupulatnie wszystko obserwowałeś (po raz kolejny nie zajmując się swoimi obowiązkami) to zauważyłeś pewnie że była przy załadunku cały czas ochrona więc o żadnym przekręcie nie może być mowy. Jak widzisz kierowcy nie mieli "wolnej ręki" jak to ładnie opisałeś w swoim paszkwilu. Wszystkich jeszcze nadzorowałeś ty swoją wybitną personą także (usunięte przez administratora) wykluczone. Pracujesz dłużej więc wiesz że gdy przewozimy inne rzeczy to wzywa się ochronę aby liczyła z nami załadunek żeby później drugi raz nie sprawdzać na bramie. Tyle czasu tam pracujesz i nie wiesz podstawowych rzeczy. Jak to o tobie świadczy? Bardzo chcesz mi tu udowodnić jakąś niekompetencje ale nie bardzo ci to wychodzi. Musisz bardziej się postarać. Nastèpnym razem jak będą odbierać złom wejdziesz do wanny i będziesz wszystko nadzorował online przez bite 3h. Wówczas o żadnym przekręcie nie będzie mowy. Huta uniknie ponownego sortowania. Wsypią cię fajo razem ze złomem do wielkiego pieca a póżniej przerobią na żyletki. Choć taki będzie z ciebie pożytek. Zjedz przy niedzieli rosół z roladą i modrą kapustą o ile ci nie staną w przelyku albo idż na sumę i się pomódl i zastanôw czy warto następnym razem oczerniać uczciwych ludzi. Smacznego! Bez odbioru.

Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem będą usuwane, natomiast opinie łamiące przepisy prawa są zgłaszane organom ścigania. Apelujemy o merytoryczną, kulturalną dyskusję

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Informujemy, że nastąpi blokada adresów IP osób, których opinie notorycznie łamią regulamin portalu

Borynia

Jak wygląda wc w Jastrzębiu? 2 kije. Na jednym wieszasz kapote a drugim odganiasz wilki.

ballada milanowska

Autor nieznany w lesie schowany. Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

zofia

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

dontra

Panowie, to już koniec jzrów. Krupiński już zamknięty na dniach będzie. Borynia jescze ciągnie na 2 zmiany. Będa zwolnienia jak nic.To pewne

@dontra

i gdzie ten koniec jzr? jest wrecz przeciwnie otwieraja nowe hale na krupnioku i zatrudniaja ludzi

nick

polowa wpisow o SIG co nie ma z JZR nic wdpolnego oprocz tego ze sa w grupie JSW

odi

Czy orientujecie się ile zarabia tokarz CNC w JZR???

min krajowa
@odi

2600 brutto

Yo

Ciekawi mnie jakie maja tam maszyny i jakie programy pisza sobie pracownicy na jzr obrobka

W-6
@Yo

maszyny 19 wiek. brakuje tylko silnika parowego i pasa transmisyjnego

Szkoda ze firma nie docenia pracownikow fachowcow i pozwala im odejsc niz dac podwyzkę około 5zl na dzień tyle wychodzi jedna stawka wyżej. Szef produkcji WB blokuje wszystko moze warto by go zmienic. Zanim reszta fachowców odejdzie. No i ten dozor bez wiedzy technicznej geodeci kucharze piekarze i lodziaże z zawodu. Przykro się robi tyle lat wkładu w firmę i teraz trzeba uciekac ze statku.

Zofia

jeden jest po AWF he he

Łukasz

Jaką jest atmosfera na działach? Kasa się zgadza ? Jakie i ile premii jest ? Czy dozór to normalni ludzie ? :D

Stamo
@Łukasz

Od stycznia zabrano nam 5% premi zwiazki niby walcza ale to sciema walcza o swoje nie dla ogołu... Atmosfera jest napięta jeden drugiego za % premi sprzedaje... Dozor bez wiekszej wiedzy nie sa to osoby decyzyjne swoją postawą demotywują pracowników do wydajniejszej pracy.

Łukasz
@Stamo

To wypłaty jakie macie?

3lata na stanowisku
@Łukasz

za styczen 21 roboczych 3200-3300, bida straszna. Prywatne firmy z branzy w okolicy placa tysiaka wiecej na start, lada chwila zaczna sie wykruszac pracownicy.

W3a
@3lata na stanowisku

I te 3200 to mamy z wliczoną 14tką jeszcze kilka lat wczesniej byla placona osobno a teraz rozciagneli ja na raty i niby wiecej zarabiamy na wyplacie... Ale cos kosztem czegos.

bar ber

Ale 3200 netto, do ręki?

@3lata na stanowisku

ciekawe jakos sie nie wykruszaja wrecz przeciwnie non-stop przychodza nowi

marek

witam chciałem zapytac ile jest zmian jako spawacz w j.z.r 3,2,1,?

nick

Chopy , co wy tak lajtrujecie i lajtrujecie ? Jak wom coś lyży to idźta do inszy firmy albo jedźta do rajchu . Tam se znajdzieta full roboty i piniondzów . A ta firma kopnijta w żydź . Ni ma co tu siedzieć , ino sie spojrzy na te gymby i zaroz z przodka widoć , że te dyrektory to jakiesik cerwone jak (usunięte przez administratora) pawiana , nowet se cyrwune chwostki łowiozoli na gzdylu . A gymby majo takie cyrwune kieby chloli bez caluśki misiunc . Ony tak się nodajo na te dyrektory ka woły do karety . Nie patsojta na niech i jedźta kajś lepi bo tu , w nasyj pieknej Polsce jusik dobze nie bydzie . Chyciły sie te cyrwune świnioki koryta i jusik nie puscom . A niech ich tam ślak trefi w jedyn dziyń ino tok co by nie mogły sie nazod przyńdź . Bywojcie chopy i nie patsojcie na niech ino same bierta sie do roboty .

Tom

Jak wygląda praca podczas epidemii ? Jak z wynagrodzeniem ? JZR lepszy od ZRP PGG ?

Maniek
@Tom

nikt nic ?

Jaka atmosfera jest między działami w J.Z.R.?

Hmm

Chyba jak wszędzie. Ziemska. Nie słyszałem, żeby postawili jakieś śluzy, w których wytwarzana jest inna atmosfera.

anon

na jedna dwie lub 3 zaleznie od stanowiska.

@anon

A na jakie zarobki można liczyć na stanowisku ślusarskim.

@Sw

miedzy 2500 a 4000 netto

@anon

A są dodatki np. Kartki lub karta multisport itd?

@Sw

kartki sa za zjazdy a my nie zjezdzamy, multisport nie ma. Podwyzek tez nie ma, znaczy są, a dokładnie w zeszlym roku dostalismy podwyzke, ktora obowiazywala do 31.12 po nowym roku ja zabrali i w lutym dali spowrotem jako nowa XD zwiazki zawodowe bohatersko utrzymale place na poziome zeszlorocznym przy galopujacej inflacji

@anon

A można wiedzieć gdzie pracujesz zofiowka pniowek czy borynia co polecasz? Aha a powiedz mi na kopalni pniowek wszystkie hale to jzr czy kopalnia też tam ma jakieś warsztaty?

Janekk

Jak wygląda praca na obrabiarkach CNC? Ktoś może się coś wypowiedzieć o atmosferze i ewentualnie zarobkach ? Interesuje mnie lokalizacja w Suszu gdy będzie możliwość przyjęć. Sam mam 5 lat stażu na CNC wieloseryjnej...

Maria
@Janekk

Niestety, nie wiem, na jakie zarobki będziesz mógł liczyć. Ale na pewno w J.Z.R. oferują miesięczne premie uznaniowe oraz dodatkowo coroczną nagrodę z okazji Dnia Branżowego. Tu znajdziesz jeszcze jakieś szczegóły o warunkach pracy: https://www.jzr.pl/kariera/oferty-pracy/ To jak? Będziesz aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.