Opinie o JZR KRUPINSKI w Suszec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JZR KRUPINSKI. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JZR KRUPINSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZR KRUPINSKI w Suszec

New

Witam czy znajdzie się Ktoś kto mógłby napisać jak wygląda robota jako spawacz mam w planach się zatrudnić więc jeśli ktoś będzie tak miły napisać jakie zarobki na początku i wogole jak sprawa wygląda...Z góry dziękuję

Grubiorz Nowy wpis

Coś w tej firmie mają niskie stawki żeby spawacz zarabiał 4tysiaki to jakaś paranoja nie dziwota że nie mają ludzi do roboty bo kto będzie za taki hajs robić weźcie się obudźcie i dajcie ludzia zarobić ,, przemiał roboty wielki a kasa lipna

Czy w JZR KRUPINSKI możliwa jest praca na podstawie B2B?

New Nowy wpis

Czy w JZR KRUPINSKI zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JZR KRUPINSKI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Przyszły pracownik

Witam,czy ktoś dojeżdża z Radlina? Zaczynam pracę od maja i ciężko z mieszkaniem w tym regionie. Interesuje mnie możliwość jazdy na zmiany.

Czy w JZR KRUPINSKI jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Xxx

Zależy kto i co jest tym problemem. Bo jak ktoś kogo nie lubią to zaraz potrafią z tym zrobić porządek

Cześć, na maszynach numerycznych pracuje się na jednej czy dwóch jednocześnie?

@Adam

To zależy. Czasami na dwóch czasami na jednej. Są maszyny na których program leci jeden i ten sam od wielu miesięcy, pozostaje tylko wymiana detali. W innych przypadkach pracuje sie na jednej maszynie.

Dzięki za informacje

@123

A możesz powiedzieć jakie obowiązki ma operator CNC ?

Bi
@123

Przecież wszystko jest ladnie opisane na stronie w dziale rekrutacja - tokarki numeryczne.

Szwajser

Witam jak tam praca dla spawacza warto składać cv. Warunki na hali? Atmosfera?

Czy firma JZR KRUPINSKI w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia masz na myśli ?

Rafał

Witam, Ile może zarobić operator CNC? Jaka panuje atmosfera na hali ?

Jack

Witam, chciałbym się zapytać, ile może zarobić lakiernik z 30 letnim stażem? Proszę o prawdziwą odpowiedź i dziękuję.

Alojz
@Jack

Dej pokój. Tego nie można nazwać lakiernia brak jakiej kolwiek wentylacji cały dzień w oparach i pyle za marne 3500netto .

Czy rozmowa rekrutacyjna w JZR KRUPINSKI odbywa się również w języku angielskim?

No name

Tak w języku angielskim i rosyjskim wymagana znajomość ms office, auto cad, oraz solidworks a dla programistów biegły niemiecki i znajomoś oprogramowania sinumerik, pronum lub inne

Pracownik.
@No name

Po co piszesz głupoty? To jest odpowiedź osoby na poziomie 4 klasy szkoły podstawowej. Piszesz tylko po to żeby coś napisać?

Jakie stanowisko ?

No name

Najpierw są ćwierć finały i bieg z podaniem, potem półfinały z podnoszenia ciężarów, kto zostanie ten jest zapraszany na rozgrywkę ostateczną

Xxx

Wszędzie panujący rozpozdziel na pomoc dozoru nie masz co liczyć, niczego nie ma, wszystkiego trzeba szukać każą ci coś robić ale wszystko musisz organizować sobie sam, potrafią w ciągu 8 godzin zmienić ci robotę 5 razy. Gospodarowanie pracy przez dozór jest na poziomie jednego wielkiego nie przemyślanego pierdolnika. W kiblach porozwalane deski klozetowe, mydła w dozownikach nie ma nawet czym rąk umyć. Dozór moim zdaniem to tu się nadaje do kręcenia karuzeli, jest jeden który jest spoko a reszta to chodzące „nie wiem”. A najlepszy ewenement sztygara to ten ryfamiok z wodzisławia ze złotym sikorem który do ludzi ma takie odzywki ze nie dziwota ze nikt nie lubi z nim współpracować. W ryfamie był najgłośniej chrapiącym spawaczem na nocnej zmianie. Dzisiaj sztygarek i nie spełnione ambicje. Jak to czytasz to ogarnij się chłopie. Trochę pokory bo cie ktoś usadzi z czasem na (usunięte przez administratora) I się kultury naucz wieśniaku bo to nie Wodzisław. Informacja do dozoru. Nie wymagajcie od nas cudów, jak sami jeszcze nie przylozyliscie palca do stworzenia procesu w tej firmie. Szkoda tylko kierownika ze ma takich (usunięte przez administratora) do pomocy bo fajny spokojny gość.

Ben ten
@Xxx

To że kible rozdup*one to wina raczej pracowników, a raczej flejasow co nawet rąk nie myja po skorzystaniu. Zaś to że nie ma mydla w dozownikach wina sprzątaczk, lepiej dać kartecze awaria niż dolać płynu. Alee i tak najlepszy jest basen w lazniach pod prysznicami, zatkane kratki choćby się tam depilowaly.

@Ben ten

Jak się pracuje z bydłem i wiesniactwem to niestety jest. Ale deska połamana przez ponad miesiąc mogła by zostać wymieniona.

Hahha Piotr
@Xxx

Szef szefów potawi jaja (usunięte przez administratora) sunnitom okręcić !!! (usunięte przez administratora) jak się lize :P sma ty… bida

Pan
@Hahha Piotr

Kolega coś pił?

@Hahha Piotr

Proponuje zażywać połowę tego co bierzesz albo zmienić dostawce.

Realista
@Xxx

Chłopie to się zwolnij i po problemie

@Xxx

Najbardziej irytujący jest brak papieru toaletowego w ubikacji, później przez reszte zmiany można odczuwać dyskomfort, no i brakuje profesjonalnych stojaków na rower przed zakładem

spawaniw

Witam jak tam na nowym Suszcu ws2 czy robota spoko dla spawaczy czy zupa?

Spa23

Jak jest na ws2 na suszcu kierowniki spoko? Sa jakoes normy dla spawaczy?

Czy w JZR KRUPINSKI zatrudniani są obcokrajowcy?

Erwin

W zeszłym roku na WZ był jeden sztygar że Sosnowca.

Blanx

Panowie jak tam? Ile % premia (usunięte przez administratora) ? Hahaha

Sp

Widzę że znów rekrutacja ruszyła.. Na stronie zdjęte że wstrzymana

Wkurzony

Ryle dostaną podwyżki, a my zaś nic, gdzie ta sprawiedliwość?

@Wkurzony

Ile ty masz lat że pytasz o sprawiedliwość?

Zostaw merytoryczną opinię o JZR KRUPINSKI - Suszec

• Jak się pracuje w JZR KRUPINSKI?

Zobacz opinie na temat firmy JZR KRUPINSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZR KRUPINSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JZR KRUPINSKI?

Kandydaci do pracy w JZR KRUPINSKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JZR KRUPINSKI