Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Robert

Dzień dobry Na wózki widłowe UDT warto ?

@Robert

Patrz na umowę ,Ludzi traktuja jak by sie zycie pod nogami zapadało , nowo przyjety nawet okulista tak ciu nie otworzy oczy na koncie w tym HAŁASIE (usunięte przez administratora) ,BRUDZIE , ZA WYNAGRODZENIE ,PONIŻEJ BIEDRONKI, SPRÓBUJ MOŻE KTOS Z TYCH DURNI PRZECZYTA I SIE ZASTANOWI?

Solidarnosc

Gdzie jest ta solidarność nowi pracownicy mają wyższe grupy niz pracownicy z długoletnim stażem gdzie te związki gdzie się pytam żenada... Kierowniku WB wstydz się!

WZ
@Solidarnosc

Kierownicy wszystkich wydzialow powinni sie wstydzic szczegolnie W6.

Hehe
@Solidarnosc

Bo młody się ceni, a starzy pracownicy się nie szanują po prostu. Ludzie są potrzebni, młody nie przyjdzie za mniej niż ma stary, a stary będzie się trzymał roboty bo nie ma doświadczenia, żeby zmienić pracę ani odwagi, żeby się bić o podwyżkę. Stąd różnica zarobków.

yhy
@Hehe

bo to prawda

Mariola
@Solidarnosc

Nikt normalny nie pracuje w JZR. Każdy zarabia tyle, na ile się godzi.

Yhy

Zgadza się

@Solidarnosc

Ja jestem jeszcze nowym pracownikiem zatrudnionym na JZR WB , od 21 Grudnia za grudzień 840 zł na konto za styczeń 2940 zł za luty napisze póżniej ! pozdrawiam wszystkich których interesuje praca w tym zakładzie ! .HAŁAS PYŁ (usunięte przez administratora) , I W MOJEJ OPINNI MARNOTRASTWO ,LUDZIE SIĘ TAM NIE LICZA.

gynio

Prawda jest taka (usunięte przez administratora) ,hałas, bardzo ciężka Praca , za miske ryżu. Nie polecam za te wynagrodzenie to minimom zarobku krajowegol.

Alicja
@gynio

Jakiego konkretnie stanowiska to dotyczy? Zarobki to najniższa krajowa? Dobrze rozumiem? A macie może jakieś dodatki z okazji świąt? Albo premie np?

@Alicja

Tak ,maja dodatki : do zwiekszenia wynagrodzenia, praca dodatkowa ,czyli nad godziny ,nie jedna lub dwie tylko cztery,+ soboty wtedy wynagrodzenie lekko do góry.,7.5 godziny ciężkiej pracy.

@Alicja

Postaram sie przedstawic ,tak zwany pasek wynagrodzenie za 1-2 miesiąc tego roku to sami zdecydujecie.

Jak długo czekaliście na odzew z J.Z.R.? Oddzwaniają zawsze?

Ja się sam upominałem ale nie żałuję sporo świadczeń dają

@Odpowiedz

Świadczeń? A czemu musiałeś się upominać i co w ostatecznym rozrachunku otrzymałeś?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

hej czy w trakcie pracy jest tu normalnie możliwość na podmiankę stanowisk? pytam w kontekście rekrutacja spontanicznej ciekawa jestem czy jakby mi się nie spodobało to czy jest tu jakaś forma awansów poziomych czy coś? co się wtedy dzieje ze stawką w wynagrodzeniu tak w sumie?

kandydat

Specjalista w dziale handlowym ile może zarobić? Czy raczej standardowe widełki 4 k i tyle?

jorgus

Wotam. Chciałbym zatrudnić sie na Suszcu na stanopwisko magazyniera. Jak wygląda praca, na jakie zarobki można liczyć na początek i czy ta praca jest jakaś skąplikowana czy do ogarnięcia?

Obserwator
@jorgus

Praca może i nie ciężka ale atmosfera (usunięte przez administratora) Jedni (usunięte przez administratora).zimno, upał czy mróz na placu składowym inni tylko w piwnicy a są też tacy co tylko się wyśmiewają z innych

Przemysław
@Obserwator

Czemu się wyśmiewają? Nie da się tego zgłosić gdzieś?

Si
@Przemysław

Tak? A gdzie?

@Si

No tych co się wyśmiewają to raczej, że do szefostwa? Bo rozumiem, że oni nic nie robią, tak?

Tokarz cnc

Dzień dobry czy mógłby mi ktoś naświetlić jak wygląda u was robota. Chodzi mi o to ile można dostać do tzn samej wypłaty, czy są nadgodziny, jeśli tak to ile mniej więcej, jakieś premie? Itd proszę o odpowiedź

@Tokarz cnc

Cześć. 1. Premia uznaniowa to bazowo 25% podstawy( i tyle przeważnie jest, zdążają się wyjątki). 2. Premia za nie chorowanie (300zł brutto/MSC) 3. Nadgodziny przeważnie są. 4. Premie poza wypłatą (tj. branżówka, święta, inne dodatkowe premie) łącznie w skali roku około kilkanaście tys. Podstawa wypłaty raczej nie wprawia w zachwyt, jest za to dość dużo innego rodzaju premii. Ludzie raczej pomocni, jak wszędzie znajdzie się jakiś "uprzejmie donoszę". W mojej ocenie 7.5/10. Pozdrawiam.

Tokarz cnc
@123

Dziękuję za odpowiedź. Czyli mam rozumieć że jak będę chodził do roboty i robił to można zarobić. Wiem że u was są jakieś tzn grupy i wysokość stawki wyjściowej od tego zależy ale jak dochodzą premie i nadgodziny to pewnie można zarobić choć pewnie na próbnym na jakieś premie nie ma co liczyc

@Tokarz cnc

Pierwszy miesiąc nie masz jednej z premii. Tj około 300~400 zł mniej. Później już każdy następny miesiąc jest tak jak wszyscy. Tak, im wyższa grupa tym wyższa stawka/dniówkę. Z ciekawostek to na dniach wprowadzili nadgodziny +200%. Widać że zależy pracodawcy aby ludzie robili nadgodziny.

Cnc na wypowiedzeniu
@Tokarz cnc

Na początek kariery operatora można przełknąć zarobki... Nabrać coś tam doświadczenia i szukać lepiej płatnej pracy . Dla doświadczonych lepiej płatnej pracy w temacie maszyn CNC jest pełno. Nie wspomnę o wyjeździe za granicę .

Pracownik 1
@Cnc na wypowiedzeniu

U mnie bank bardzo zwracał uwagę na stabilność zatrudnienia a ta Spółka to skarb państwa więc nie miałem problemu z kredytem hipotecznym. JZR ma dobrą opinię, tzn dobrze płacą, są bardzo dobrze płatne nadgodziny, są premie. Jak ktoś chce zarobić to może. Z tego co wiem to piętnują bumelarzy i tych co tylko gadają zamiast pracować. Pracuję tu już ponad 10 lat i widzę jak firma zmienia się na lepsze!!!

Pracownik 2
@Pracownik 1

Hah, chłopie, rozbawiłeś mnie do łez. Dobra praca bo bank zwraca uwagę na stabilne zatrudnienie? A jaką miałeś zdolność kredytową? 200 tyś na 30 lat? Nie wiem czy to nie zrujnowałoby Twojego portfela. Jesteś śmieszny, nie stać Cię na większość zwykłych codziennych przyjemności. Kredyt na mieszkanie to nie jest życiowe osiągnięcie, którego można Ci zazdrościć. Jeżeli przepracowałeś tutaj tyle czasu, nie dziwię się, że nie wiesz jak wyglądają realia. Wiem jak wygląda sytuacja zarobkowa. Praca stabilna owszem, ale pensja głodowa. Może 10 lat temu 3.5 robiło wrażenie. Współczuję twojej rodzinie. Pozdrawiam!

Pracownik 1
@Pracownik 2

W dzisiejszym miesięczniku informacja o śr.płacy 8.457 zł /os. więc chyba nie jest źle... Tyle komentarza...

Prawda

@Pracownik 1

Miesiąc nadgodzin i 4 soboty ... Zero życia prywatnego! Daj spokój tyle to za goły miesiąc można się chwalić:)

Pracownik 2
@Pracownik 1

Sr. płaca, która uwzględnia wszystkie pensje w firmie. Miałeś na pasku 8.457? Podejrzewam, że nie. Jeżeli tak, nie możesz być pracownikiem fizycznym czyt. Spawacz, Tokarz, frezer, ślusarz. Zamiast sugerować się miesięcznikiem, przejdź się po parkingu, porozmawiaj z kolegami na tematy życiowe. Pochwal się gdzie byłeś na wakacjach, albo kiedy ostatni raz wyszedłeś gdzieś z rodzinką na miasto? Kurcze, trzeba Cie obudzić kolego, bo przez takich ludzi jak ty sytuacja wygląda jak wygląda. Troszkę więcej ambicji. Nie zazdroszczę poczucia wartości. Życie z miesiąca na miesiąc od wypłaty do wypłaty, to dziadowanie nie życie.

8 tys miesiąc nadgodzin plus soboty ...życia prywatnego zero

@Cnc

Bez nadgodzin 4000 na 12 grupie

fff

jak praca w Jastrzębiu w biurze? zarobki jako inspektor?

Inspektor
@fff

3.5 na rękę

@Inspektor

Na start? A później ewentualnie?

Inspektor
@Monika

W porywach do 4000

@Inspektor

I to w ramach jakiś corocznych podwyżek czy samemu trzeba się ubiegać? Pewnie rok to minimum czasu?

Solidarnosc

Kiedy bydom paski z nagrody z zyskow i kiedy przelew?

Rafał
@Solidarnosc

We wrześniu będzie premia, już jakiś czas to wiadomo.

@Rafał

godosz o tych 4000 brutto z socjala?

Dorota
@Solidarnosc

Aż tyle dodatku macie? Często takie premie wpadają?

@Dorota

Az tak duzo? To ciekawe czamu pity na grubach sa 3 razy wyzsze i to na powierzchni a my niby tez jsw haha

Paul

Zawsze możesz iść na gruba. Premie som jaki som, ale przynajmij coś zawsze skapnie. Nie wiela, ale je. Choć zwioznki w porównaniu z tymi JSW liche som.

Lll
@Paul

Panie Paul, proszę sobie darować... Styl Pani/Pana wypowiedzi wiele tłumaczy. Przez takich ludzi, sytuacja wygląda jak wygląda. Przynosi Pan tutaj wstyd tym wszystkim ludziom pracującym w firmie. Nie chcemy być utożsamiani z takim prostactwem.

@Paul

chopie przy tym co zarabiomy to za niedlugo nie bydziesz miol co do gara wrazic. pewnie nie wiysz wiela tera zywnosc kosztuje w sklepach….. ale co sie dziwic jak pewnie twoja baba robi zakupy i zarobi na kasie w biedronce wiyncyj od ciebie. Bela mosz na piwo ni? obudz sie !!!!!!!

Rudy

Super zakład. Wystarczy przynieść słodycze a zastepca RS dokłada Ci premii i nawet jest czas pogadać, a na innych to tylko krzyczeć potrafi - mógłby się ktoś tym wkoncu zainteresować. Polecenia pisane z błędami, nie wiadomo co palić. Dziś to ważne jutro co innego. Chaos kiła i mogiła. Kolesiostwo i (usunięte przez administratora).

Rafał
@Rudy

Ryczeć po innych to idzie. Ale żeby dobrze wytłumaczyć co trzeba zrobić to niee.... lepiej zrobić kogoś idio te. Pierw Tobą gada a potem cie opier do li przed innymi. Dla niego coś jest zrozumiałe i dla Ciebie też musi !!! Może jakieś szkolenie ? Nie to się wynosi z domu ....

Ryfamiorz
@Rudy

Łon tam po wszystkich ryczy, chopy godajom że nie do się czasami z nim normalnie godac. A zondIesz tam to taki (usunięte przez administratora) że nie idzie nic znojsc ...

Dorota
@Ryfamiorz

Hmmm to nieciekawie tam u was. Nikt nie dopytuje o te polecenia? Mogliby przecież rozjaśnić wszystko. A jak ktoś zrobi coś źle to na kogo spada odpowiedzialność?

Helena
@Rafał

a nie ma tutaj jakichś szkoleń, na których by wszystko wyjaśnili co trzeba robić?

ktos

Jest teraz rekrutacja na stanowiska biurowe.. czy są możliwości nauki, rozwoju? coś dla młodej osoby po studiach? Jatrzebie zdrój

Meg
@ktos

Też chętnie się dowiem :)

Ewelina
@ktos

I jak tam udało Ci się dostać jakieś informacje, zatrudnić się tam? Jak zarobki i atmosfera?

Dorota i Mirka

Drogi stary przed emerycie W związku z tym że wypowiadasz się publicznie w imieniu kobiet w Suszcu to może najpierw wpadnij porozmawiać. W razie czego jesteśmy chetne do rozmowy ,chętnie się dowiemy co maja do powiedzenia TWOIM zdaniem KOBIETY na temat kierowników w Suszcu. Osobiście nie podzielam twojej opinii.

Nie ma szkoleń z kultury osobistej. To się albo wynosi z domu albo nie. Związki nic nie wiedzą bo gdyby wiedziały to wzięłyby ich w obroty. Kierownicy żyją pod coraz większą presją stąd te nerwy. Problemy z całym łańcuchem dostaw, wszechobecną biurokracją, ciągle błędy projektowe wymagające nieustannych poprawek, braki kadrowe. Ich ciśnie góra a oni nas. Pamiętaj jak jest dobrze to jest dobrze a jak jest źle to winni są ci na dole. Na pewno panuje wśród nich straszna dwulicowość. Ciebie jak złapią na fajce to masz po premii a sami chodzą regularnie palić. Nie wspomnę o tym że jak rozmawia z tobą to powinien robić to kulturalnie a nie ciamkać ozorem jak krowa bo akurat gęba pełna ciasta albo pączków którymi czasem pod koniec szychty raczy cię poczęstować jak psa ściepami żeby się nie zmarnowało. Jeden weźmie z uśmiechem na twarzy a drugi potraktuje to jako potwarz.

RudyCzecho

Najgorsza firma w obrębie. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Związki i dział personalny powinny być dla pracownika a jest totalnie na odwrót. Panie w biurach pracują po znajomościach i to bez wyjątku. Nie znają się na niczym , kompletnie.Kadry robią wszystko żeby utrudnić pracownikom pracę. Związki to wogole parodia. Jak jesteś nowy to naobiecuja co oni to nie mogą a jak przyjdzie do negocjacji stawki to mówią że firma szuka oszczędności!!.A sama praca wygląda jak by się było w szkole. Kierownik stoi pod czytnikiem i liczy każda sekundę! Jak idziesz 13:59 i 55 sekund to masz -5% premi. Czasy (usunięte przez administratora) albo szkoły tak jak pisałem ;) Najlepsze jest negocjowanie stawek przez związki. Od 3 lat dogadują 5% z prezesem po czym na koniec roku prezes zabiera te 5% i od stycznia to samo a komuchy którzy tu pracują cieszą się ze chojny prezes dał 5% do zarobków. Nie wiem czym tak ta firma się szczyci jak na pasku jest 2 800. I to nie nowo zatrudniony ! Tylko goście którzy tu pracują po 10 lat mają takie wypłaty !!! Podsumowując ( dla kogoś jak by chciał sie zatrudnić w RENOMOWANEJ firmie należącej do JSW ) - Zarobki 3tys ( co obecnie zarabiają kasjerki) - kierownik/sztygar fałszywki, zabierają premie za co popadnie ( na rozmowie mówią 25% ... tak raz na rok :) ) - Kadry które robią wszystko pod górkę i o wszystko trzeba pisać pisma do prezesa - na halach i łaźni brud smrud że się rzygać chcę. -

Vvv
@RudyCzecho

W branży robi się głośno o jakiejś presji szczepień, co to się tam dzieje?

@RudyCzecho

Oczywiście że zarobki są kiepskie ale spójrzmy na to z innej strony. Jeśli ktoś siedzi w firmie od 2, 5, 10 lat to znaczy że te zarobki mu odpowiadają prawda? Pracy w okolicy za większe pieniądze jest mnóstwo, zarówno jako spawacz, ślusarz, tokarz czy frezer. Więc jeszcze raz zadajmy sobie pytanie co w takim razie trzyma ludzi w tej firmie? Odpowiem ci. Spokój i stabilne zatrudnienie, bo żeby wylecieć z tej firmy trzeba się albo baaaardzo mocno postarać

Barbara
@RudyCzecho

Piszesz o osobach które pracują tu po 10 lat i o kierownikach którzy pilnują rygorystycznie czasu, to czy ci kierownicy to też są osoby które właśnie mają taki staż i awansowały? Czy kierownicy przyszli z zewnątrz a doświadczone osoby nie miały szansy na awans?

cj

Myślę o pracy w JZR w Suszczu a dokładniej wózek widłowy. Ktoś udzieli mi informacji odnośnie zarobków? Gdzie wysyłają na badania wstępne?

@cj

Badania w przychodni obok KWK Borynia. Zarobki w zależności ile uda Ci się wynegocjować na rozmowie kwalifikacyjnej, ale zapewne 2600~2800 na start. Później może 3000~3400. Poza tym warto pamiętać o całkiem niezłym socjalu, to jest to co głównie trzyma tu ludzi.

Ryszard
@123

Mógłbyś wyszczególnić z czego składa się ten socjal. Bo jak jest taki dobry to warto wiedzieć zanim wyśle CV :)

@Ryszard

Na przykładzie zeszłego roku. W lutym premia 2000 zł. Wielkanoc z tego co pamiętam 1000 zł. W czerwcu kilka stówek z tytułu "walki z cov".Lipiec tzw. nagroda branżowa (1/12 zarobku rocznego), wrzesień 1000 zł premii i znowu kila stówek na "walkę z cov". Grudzień premia około 2600 zł, paczki żywnościowe o wartości około 150 zł i około 250~280 zł na mikołaja. Grusza to około 600~500 zł Nadgodziny w zależności od ilości zleceń, z tego co pamiętam to w tygodniu są +50%, nadgodziny w nocy +100%, weekendy też +100%. Nadgodzin nie ma zawsze ale pojawiają się.

cj
@123

No to już jakiś pieniądz ale na dojazd do Suszca by poszło więc by zostało tyle co teraz mam na powierzchni 2km od domu, latem można rowerem podjechać. Tyle, że w Jzr jeszcze ten socjal

red
@Ryszard

Dofinansowanie do gruszy i premie świąteczne

Taa
@123

Dobra fajnie wszystko opisane tylko że dochód jakoś roczny z roku na rok jest mniejszy przy przepracowaniu tego samego czasu. Wiec już nawet nie to że sie nie rozwijamy My się cofamy. Dlatego ciągle nowe twarze już nawet nie sposób zapamiętać imion.

JSW podwyżki 10%, okoliczne firmy podwyżki 10% z inflacją. JZR podwyżka tylko dla pracownikow na stałych umowach o jedną stawkę zaszeregowania czyli okolice 4-5% (kilku wybranych dwie stawki) Czyli w tym roku zarobimy mniej i wszyscy się na to godzą.

Na jakie benefity można liczyć w J.Z.R.?

Klj

Dofinansowanie do kursu czytania ze zrozumieniem. Zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą, daj sobie spokój, najpierw szkoła... Minimum podstawowe.

danio

Robie tam 25 lat i jedno mnie wkurza, że żeby być tu mistrzem trzeba mieć szkoły pokończone i to bez żadnego doświadczenia w branży, nie liczy się doświadczenie, wiedza, umiejętności "chody na kopalni" hehe, liczy się skończona szkoła średnia tak jakby to miało w czymś pomóc żeby dzielić robotą i "pilnować ludzi" PARODIA!!! Jak to będą czytać nasi włodarze JZR niech pomyślą czy lepiej wziąć do dozoru kogoś kto ma pojęcie o robocie i doświadczenie czy jakiegoś paciuloka co nimo o niczym pojęcia ale ma skończoną SZKOŁĘ???!!!!

karlus
@danio

zapraszam do Suszca,jest nabór na mistrza,tylko nie wiem czy ws-1cz ws2

Witam. Prosiłem 19.11. Br. O chociaż jeden uczciwy wpis na temat wypłaty po pół roku, roku i dwóch latach i nic, cisza, tylu ludzi tam pracuje i ani jednej uczciwej odpowiedzi. Z tego co obserwuję to tylko kłótnie,żale i przekomarzanie się jeden przez drugiego. Już to mnie zniechęca do podjęcia tam pracy.

@Michał

Czemu się tak unosisz? Nikt ci nie odpisał bo mało kto tu zagląda to raz a dwa wysokość wypłaty wielokrotnie była podawana na forum. Przeciętna pensja to 2800-3400 zł netto w zależności od zaszeregowania oraz wykonywanej pracy. Dwa razy do roku rzucą jakąś premią. Z dodatków masz wczasy pod gruszą, premię roczną wypłacaną w lipcu będącą ~1/12 tego co zarobiłeś w ciągu roku. Tyle. Ludzie w znacznej przewadze pomocni i bardzo w porządku. Wszystko na pasku, brak norm, praca stabilna i w większości spokojna. Tylko to ludzi tam trzyma bo z pewnością nie są to zarobki. Nie ma za co.

@Michał

Jeszcze jedno. Teoretycznie z każdą podpisaną przez ciebie umową dźwigają wypłaty o 1-2 grupy (grupa to jakieś 3 zł brutto). Celowo pominąłem ten fakt bo ostatnimi czasy podwyżek nie ma i mało kto już o tym pamięta. Kierownik zaaprobuje twoją podwyżkę ale góra jej nie klepnie bo.. kryzys, pandemia i nie ma z czego. Jak wszędzie.. :)

Dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź. Jedna osoba napisała do porządku. Pozdrawiam

Ryszard

A co z nadgodzinami? Jest wtedy wyższa stawka i można dzięki temu dorobić? Bo jakby była tak możliwość to super.

@Ryszard

Bywają. Nie zawsze ale czasem można się wcisnąć. Nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy. Jak pójdziesz dwie soboty w miesiącu, dorobisz trochę nadgodzin, doliczysz socjal i wszelkiego rodzaju premie to wskakujesz w 2 próg.

red

Tak, można dorobić.

Dablju

Pracowałem w JZR przez prawie 2 lata w biurze, dlatego nie wypowiem się o pracy pracowników fizycznych. Jeżeli ktoś jest ambitny i chce się rozwijać to powinien tą spółkę omijać szerokim łukiem. Praca w biurze wygląda następująco: przekładanie papierków, pisanie wniosków do Dyrektora Pionu/Zarządu, zbieraniu podpisów, zbieranie ofert itp. Ogólnie ciężko jest coś załatwić oraz jest to bardzo czasochłonne. Do tego dochodzą non stop nowe rozporządzenia, które jeszcze bardziej wydłużają "czas" załatwienia sprawy. Przez 1,5 roku nie zrobiłem żadnego progresu jeżeli chodzi o swoją wiedzę ( nie licząc rozwoju umiejętności w pięknym napisaniu wniosków, które musiały być napisane w sposób łopatologiczny, aby dyrektor/zarząd wyraził zgodnę na działanie). Jeżeli chodzi o socjal to można powiedzieć, że oprócz wypłacanej 13stki w lipcu dochodzą premie, które w roku 2021 wyniosły sumarycznie na pewno więcej niż 1 wypłata- wydaje mi się, że stabilność zatrudnienia i social trzymają pracowników w tej firmie ( nie liczę tych, którzy są już tam z zasiedzenia po kilkanaście lat). Ja się ciszę, że zmieniłem pracę, ponieważ odżyłem ( ostatnie 2 miesiące przed zmianą firmy jak rano wstawałem, to już byłem zły, że muszę jechać do pracy walczyć z procedurami) i odzyskałem chęci do pracy. Nigdy więcej pracy w Państwowej Spółce!

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.